Forum
u193768
u193768
Konichiwa!
It's me again

In tu je moja nova zgodbica. Vse ostale, razen Liatherine, sem zbrisala. Tako da je to nekakšen nov začetek.

Idejo sem 'kupila' na Aellini super temi za ideje. Hvala!
https://www.igre123.com/forum/tema/ideje-za-zgodbe/187541/

PROLOG:
“Naj se vojna torej začne,” je posmehljivo dejala, njene prijateljice pa so se zlobno zarežale. 
“Vso srečo, ker jo boš zares potrebovala,” je še dodala, preden so odkorakale proč od mene. 
Kaj se je ravnokar zgodilo?
Lia xoxo
30. avgust 2016
u215832
u215832
Neeext
Komaj čakam
30. avgust 2016
u212052
u212052
Nextt
30. avgust 2016
Next
30. avgust 2016
u193768
u193768
Evo, tule je že prvi Next.
Kat, ki me spremlja na Wattpadu, ga je že prebrala. Na Wattpadu bom pisala 'z zamudo' (najprej bom objavila tu, potem pa tam).

×××××××××××××××××××××××××××××××××××
The new girl
Part no.1 - Sarah

*Sarah's P.O.V.*
Danes je prvi šolski dan. Prvi šolski dan prvega letnika na gimnaziji. V razredu bom z večino sošolcev iz moje šole, kae je super.
Med njimi uživam kar precejšen ugled, ker sem bila v osnovni šoli najbolj popularna. Nočem se hvaliti, ker nisem ena tistih ameriških snobinj (no, sem Američanka, ampak nisem snobinja), ki so cele umetne in nimajo možganov oziroma jih imajo samo za to, da razmišljajo katera maskara je boljša in katero šminko bi lahko uborabile. Jaz imam možgane zato, da z njimi razmišljam in dobim dobre ocene. One so vsak teden v naročju drugega fanta, jaz pa sem z Marcom skupaj že dve leti.
Dovolj o meni. Pogledala sem na uro na kuhinjski steni in ugotovila, da moram pohiteti, če nočem zamuditi prvega dne. Vzela sem jabolko in se odpravila proti novi šoli.
Takoj, ko sem stopila na dvorišče, sta se k meni pognali Zoe in Amber, moji najboljši prijateljici iz otroštva. "Končno, Sarah, kje si se obirala?" me je navihano pogledala Amber. Objela sem ju: "Zaspala sem." Uživala sem v trenutkih, ko smo bile same. Ko okoli nas ni bilo drugih lažnih prijateljic. Nekatere so se družile z mano, ker sem bila popularna. V naslednjem trenutku so k meni prihitele še Elisa, Christina, Maggie in Katy. Objele so me in začele govoriti. Nobene nisem posebej poslušala, dokler ni Christina rekla: "Novo učenko dobimo. Neko Lylo. Na svoji šoli je bila precej popularna, sestrična mi je povedala." Obrnila sem se k njej in jo osuplo pogledala: "Čakaj, kaj? Povej mi še enkrat." "Mislim, da boš dobila tekmico. Ime ji je Lyla. Zelo sta si podobni glede značaja," se je vsevedno nasmehnila. Odločila sem se, da se s tem ne bom obremenjevala, dokler ni Zoe vprašala, zakaj misli, da sva si podobni.
Christina je, vsa vesela, da je v središču pozornosti, odgovorila: "No, bila je popularna, dobra učenka, prijazna in vse. Aja, pa ima dve najboljši prijateljici. Če prav vem, jima je ime Renee in Tasha. Tudi oni dve bosta v našem razredu." Res mi je podobna.
V razredu sem srečala Marca. Stisnil me je v objem, nato pa me je strastno poljubil. Poljub je prekinil njegov prijatelj Joe: "Hej, Sarah, konkurenca je tu."
Obrnila sem se in zagledala tri nova dekleta. Predvidevala sem, da so to Lyla, Tasha in Renee. Lagala bi, če bi rekla, da niso lepe. Takrat sem ugotovila, da to leto ne bo tako lahko, kot sem mislila.

Kako se vam zdi?
Lia xoxo
30. avgust 2016
zanimivo res, ti samo dalje piši, pa razvijaj zgodbo. res nimam kaj razen Next
30. avgust 2016
u212052
u212052
Next zanimivo... Zakaj se mi zdi, da bo tole resno tekmovanje s popularnostjo?
30. avgust 2016
u215832
u215832
OMG
Zeloo zeloo zanimivo
Lija kar tako naprej c;
Neeeeext
a mi lahko enega posvetiš. Ni nujno, da je naslednji cx
30. avgust 2016
Next
30. avgust 2016
u193768
u193768
Nishikawa Aya itak, dobiš.
Hvala za vsa mnenja... dobite danes Next
30. avgust 2016
u193768
u193768
Next posvečam Nishikawi Ayi. Upam, da vam bo všeč

The new girl
Part no.2 - Konkurenca

*Sarah's P.O.V.*
"Konkurenca? Komu?" se je oglasila rdečelaska. Nisem vedela kako ji je ime. Joe se ji je zapeljivo nasmehnil: "Naši Sarah. Ona je najbolj popularna na šoli." Temnolaska v sredini, mislim, da Lyla, me je premerila od glave do pet in kritično zavzdihnila: "Pozabil si preteklik, dragec. Bila je najpopularnejša na šoli. Zdaj sem tu jaz." Ta kura pa je samovšečna. Razred je ta 'pogovor' spremljal kot teniški dvoboj.
Napeto tišino je prekinila razredničarka, ki je zakorakala v razred. "Dobro jutro, razred. Sem Helen Stewart in sem vaša razredničarka. Prosim, da se posedete v klopi, da lahko začnemo z razredno uro." Sedela sem v klopi z Zoe, pred nama je sedela Amber in za nama Joe ter Marc. Tiste 'ta nove' so se usedle na drugo stran razreda, kar mi je čisto ustrezalo.
"Dobro, posedli ste se. Prve tri ure imamo razredne ure. Potem pa imate še dve uri; zgodovino in biologijo," je začela razlagati gospa Stewart. Prvih petnajst minut sem jo še poslušala, potem pa mi je na klop priletel listek. Zravnala sem ga in prebrala kaj piše, Zoe pa mi je gledala čez ramo.
> Očitno si 'ta glavna' v tem razredu. No, ne za dolgo, zdaj smo tu me. L.&R.&T. <
Najprej nisem razumela začetnic, dokler ni Zoe rekla, da so to verjetno Lyla, Renee in Tasha. Pogledala sem proti njim; Lyla se je zlobno režala. Odpisala sem ji, da ne bo šlo tako zlahka, zvila papirček v kroglico in ga vrgla k eni od dobrih, pravih prijateljic, Robyn. Sedela je nekje na sredini razreda, zato je sporočilce zlahka vrgla na Lylino mizo. Robyn se nam je nasmehnila, nato pa se je posvetila učiteljičinemu predavanju. Tudi jaz sem začela poslušati: "... vem, da vas večina prihaja iz newyorške privatne osnovne šole, a nekaj jih je tudi iz newyorške javne osnovne šole, zato se bomo predstavili." Pogledala sem po razredu in ujela Elisin pogled, ki mi je pravil: 'Kaj smo v vrtcu ali kaj, da se moramo tako predstaviti?' Skomignila sem z rameni. "Povedali boste svoje ime, rojstni datum, kje živite, če imate kaj bratov ali sester, s čim se ukvarjate in najljubše stvari," je pripovedovala gospa Stewart, medtem ko je delila spiralne bloke. "Ostali pa si boste vse te stvari zapisali v te bloke. Hočem, da ste na koncu leta zelo dobro povezani. Zdaj pa, ti začni," je pokazala na piflarja Alexa, ki je sedel v prvi vrsti. Nisem z zanimanjem poslušala, ker sem vse, razen trojke L.R.T. in par fantov dobro poznala. Zoe me je dregnila s komolcem: "Ti si na vrsti." Vstala sem in začela govoriti: "Sem Sarah Lynch in sem se rodila 10. oktobra 2001. Imam starejšega brata Sama in starejšo sestro Rachel, ki sta dvojčka. Ukvarjam se s hip hopom in gimnastiko. Moja vzornica je Simone Biles. Imam dve najboljši prijateljici, Zoe in Amber, ter najboljšega fanta na svetu, Marca. Sem zelo popularna ampak nisem tako samovšečna kot nekateri." Lyla je izbuljila oči ob zadnjem stavku. In kot nalašč je bila na vrsti ona: "Sem Lyla McKenzie, rojena sem, prav tako kot Sarah, na 10. oktober 2001. Imam sestro dvojčico Anabell. Ukvarjam se z baletom in kitaro. Na svoji prejšnji šoli sem bila zelo popularna in verjamem, da mi bo to uspelo tudi tu." Nisem mogla verjeti. Dobro. Očitno bo vojna.
30. avgust 2016
u193768
u193768
Zadnji del mi ni pokazal.

#TeamSarah ali #TeamLyla ?
30. avgust 2016
Next
to bo še napeto
30. avgust 2016
Next in po pravici povedano nevem še... obe se zdita zelo samozavestni in pripravljeni narediti skoraj vse za popularnost... ampak ja mogoče bosta na koncu prijateljici (verjetno ne ampak sobro) zato...
#TeamSayla/Lyrah... (Sarah+Layla)
30. avgust 2016
u212052
u212052
Next #team Sarah hahah
30. avgust 2016
u215832
u215832
Popolno, pa hvala za posvetilo.
Js sm #TeamSarah in #TeamLyla
Neeeext
30. avgust 2016
u193768
u193768
Bi kdo želel posvečenega?
Zdaj se bom potrudila in napisala Next
31. avgust 2016
Jaz bi
31. avgust 2016
u193768
u193768
Dobiš.
31. avgust 2016
Hvala
31. avgust 2016
u193768
u193768
Np. Tolikokrat kot si ti posvetila meni Next... se ti ne morem oddolžit
31. avgust 2016
pa lahko ga spet dobis a ne
31. avgust 2016
u193768
u193768
Zaradi mene
31. avgust 2016
Samo napisi kje ki se bom verjetno pol spravila na pisanje
31. avgust 2016
u193768
u193768
Pri Successorju. Prosim
Next bo okoli 15.30
31. avgust 2016
Ok
31. avgust 2016
u193768
u193768
Next je posvečen moji najdražji Kat

The new girl
Part no.3 - Spomini

Cel razred se je predstavil in potem nam je gospa Stewart pustila, da smo se razdelili v skupine. Morali smo napisati čim več o naši skupini, kdaj smo se spoznali, naše skupne spomine in takšne stvari. V skupini smo bili Zoe, Amber, Marc, Joe, Robyn in jaz. Ampak manjkala sta nam Robynin brat Ian in Anabell, moja bivša najboljša prijateljica.

*flasback, third person's P.O.V.*
Dve deklici, temnolasa in svetlolasa, sta se igrali na vrtu. Sedeli sta pod drevesom, na veliki odeji in oblečeni v starinske obleke imeli čajanko. Smejali sta se in njun otroški smeh je odmeval po tihi ulici. Naenkrat je k njima pritekla tretja deklica: "Anabell, domov morava. Poslovi se od Sarah." Svetlolaskino ime je izgovorila s prezirom. Dekletci sta jo pogledali z žalostnimi očmi in se objeli. Sarah, svetlolaska, je grdo pogledala tretjo dekle in se odpravila proti hiši. Z Anabell sta si pomahali, nato pa je tretje dekle sestro potegnilo za roko: "Greva že!"

Prepir v dnevni sobi McKenzijevih. " Ne, Lyla, ne boš mi ukazovala. Sarah je moja najboljša prijateljica!" je vzkliknila Anabell. "Nočem, da se družiš z njo. Jaz sem tvoja sestra dvojčica, ne pa ona. Ampak vidve se obnašata kot, da sta siamski dvojčici, ki še na stranišče ne gresta druga brez druge!" ji je nazaj zabrusila Lyla. "Mogoče bi bilo boljše, če bi bila Sarah moja dvojčica, ne ti," je zavzdihnila Anabell in stekla iz hiše.
Medtem v hiši Lynchevih. "Mami, Anabell bo moja najboljša prijateljica za vedno. Fanta bova dobili na isti dan, prvi poljub bova doživeli na isti dan, dekliščino bova imeli skupaj, skupaj se bova poročili in ločili, če bo potrebno," je Sarah veselo razlagala mami. "Odlično, ljubica," se je ta nasmehnila in se posvetila peki piškotov.

Sarah stoji na dvorišču Anabellinega doma. "Res moraš proč?" potiho vpraša svojo najboljšo prijateljico. "Nočem, a menda imam v Washingtonu sorodnike. Lyla jih je obiskala, ko sva bili midve na taboru," ji žalostno pojasni Anabell in jo objame. "Obljubim, da ti bom pisala," ji zagotovi. Sarah jo negotovo pogleda: "Pa poznaš naslov?" "Si ti resna? Naslov svojega drugega doma bom pa menda poznala!" reče Anabell prepričano in obe se zasmejita. "Naslov je King's street 21, New York," zrecitira temnolaska. "In tvoja telefonska številka je 051 464 699," še doda. Lyla privleče kovček za svojo sestro po stopnicah. S Sarah se grdo pogledata, ker nista prijateljici. Veliko se kregata, zato se Anabell rajši zadržuje pri Sarah kot doma. Prijazeljici se še zadnjič objameta in potem se Anabell odpelje iz Sarahinega življenja.

*end of flasback*

Ob zadnjem spominu me je spreletelo, da je Lyla sestra moje izgubljene duše dvojčice. To zaupam moji klapi, ki kar ne more verjeti.
Zvonec zazvoni, ker je konec ure, zdaj je na vrsti malica. Odpravila sem se do mize s hrano in si vzela kruh z Nutello. Naenkrat sem za seboj zaslišala glas: "Se ne boš zredila, če boš jedla Nutello?" in nekako kar vem, da je Lyla. Obrnila sem se in ugotovila, da ima moj šesti čut prav.
"Lyla. Dolgo se nisva videli, kaj?" sem hladno spregovorila. "Ne morem verjeti, spomni se me," dramatično vzdihne. "Čudi me, da nisi nič kontaktirala Anabell. Včasih sta bili kot rit in srajca." Au. To me je zabolelo. Anabell se mi ni oglasila od tistega dne ko je odšla. "Nisem poznala njenega naslova," sem odvrnila s stisnjenimi zobmi. "Lahko bi jo poklicala," preprosto reče ta pijavka. "Nisem imela njene številke." Ta ženska mi bo pojedla živce. "Seveda si jo imela. Kako sta se pa cele ure pogovarjali, ko nista bili skupaj? Po stacionarnem telefonu?" me je nedolžno pogledala. "Ne. Po mobilnem. Ampak naj pomislim, nekaj dni pred Anabellinim odhodom je nekdo njen telefon vrgel v steno in ga nato še pohodil. Le kdo je bil to? TI, punčara zmešana," mi je prekipelo in mi je bilo prav vseeno, da me posluša cel razred. "In da boš vedela, v tem razredu sem glavna samo jaz!" sem še rekla, nato pa moj kos kruha s Nutello zabrisala v njeno belo majico. Na srečo se je nekako prilepil tja in ni padel na tla, ampak ji je spolzel čez prsi, po majici in nato padel dol. Ves razred se je začel smejati, ona pa je stekla iz razreda. Upam, da ne bo več tako samovšečna.

Kako se vam zdi?
31. avgust 2016
izjemno in Next
31. avgust 2016
u215832
u215832
Next
popolno
31. avgust 2016
Odlično. Hvala za posvečen Next. Next
31. avgust 2016