Forum
THE NASTY CASE
Shopping time
V kavarni Café de Pariz je mirno jutro in iz zvočnikov prihaja prijetna glasba. Stolčki ter mize so belo črni, prostor pa je okrašen z kavnimi barvami. Skozi okna z belim okvirjem vidim park kjer se otroci igrajo, odrasli sprehajajo z živalmi ter skoraj čutil njihovo dobro voljo ki je sevala naokrog. Ni mi žal da sem se preselil v mestece, New York. No prav za prav je to mesto in to kakšno! No gremo od začetka. Preselil sem se kot študent medicine. Smer rentgenski tehnik. Za študij v New Yorku pa sem se odločil, ker hočem odkrivati nov način življenja, nov začetek. V kavarni je vse tiho, le ljudje šepetajo. Sonce sije, ura je deset zjutraj in čakam Cher da konča delo, tu je namreč natakarica. V miru se zberem, vključim računalnik ter začnem pisati. V tistem pa » Hej ti, kaj ti nisem rekel, da mi ne nosi kave, če nimaš skutine tortice!«.

Vsaj dva nexta!
10. julij 2013
u122303
u122303
super si napisal...neextt!!
10. julij 2013
eko slikce

Jaz Cameron

in moja priajteljica Charlot

druge slike dobiste ob zgodbi.
10. julij 2013
eko next za mojo prvo bralko

uboga Cher, nekaj časa vsi strmijo vanjo, ko odskoči od mize ter si z robčkom pivna vrelo rjavo tekočino z obleke. » Gospod ni prvič da ste me polili s kavo tako da bi prosila da plačate čistilnico, če pa vam kaj ni prav si lahko najdete drugo kavarno.« Stečem do prijateljice, a me prehiti neka blondinka. Opala, ta pa si drzne. Višino pet bi ji lahko merili v decimetrih, frizura v stilu Merlan Monroe, postava, obleka in rdeča šminka pa takoj pritegnejo vse moške poglede v kavarni. Jo Cher pozna ? Kako? Pridem do Cher ko blondinka začne »sem Lili in na vašem mestu bi ga tožila!« poda ji listič ter pojasni. »gor je moja številka pokličite me, še vedel ne bo, kaj ga je zadelo. Odvetnica sem in to najboljša.«. »Cam počakaj 10 minut.« reče Cher in tako grem nazaj do mize, kjer načnem svoj košček jagodne torte. Ja, življenje je lahko zelo stresno še posebej ko se ti pripetijo takele zadeve. Hvala bogu da sva kasneje povabljena na zabavo od Christine. Počasi ugasnem računalnik in se odpravim do mojega novega Mercedesa. Ja pač imam veliko plačo pa kaj vsake toliko si lahko privoščim. Iz žepa potegnem I-phone 5 , pogledam na uro, ko se prikaže Cher. »Cam , si pripravljen saj veš šoping za Christinino zabavo!« Oh kaj bi midva drug brez drugega hahaha res enkrat sva bila tako pijana. No ja to je bilo pred dobrimi petimi leti ko sva se spoznala in se kar ni mogla načuditi da sem gej. Spoznavala sva kaj imava skupnega. In ja no Ja in slučajno sva se poročila . Ja zelo nerodna reč vse kar se spomnim je da sem se zbudil v ponču in mehiškem klobuku v sobi dijaškega doma. Sostanovalec me je odpeljal v bolnišnico. No naprej pa je šlo vse po maslu. Izmazal sem se , obdržal štipendijo in ja nobeden ni izvedel za to nesrečo. Aja kar se tiče poroke sva jo razveljavila takoj naslednji dan .

zdej pa res usaj dva nexta
10. julij 2013
u144326
u144326
next
11. julij 2013
ραѕѕєηgєя†
ραѕѕєηgєя†
Neext, men je ful ušeč
11. julij 2013
u103845
u103845
next next meni je ful ušeč ful dobr
11. julij 2013
eko Lilly no odvetnica

11. julij 2013
No ja ko sva prišla pred nakupovalni center sva se zatekla najprej v S. Oliver. Tam si je Cher kupila zeleno turkizno oblekico. Za tem me je zvlekla v Stradivarius in si kupila uhane za uskladitev z obleko. Tako sva šla od trgovine do trgovine. Prišla sva do Shop the book. V to knjigarno se zatekam ko rabim kakšno zanimivo knjigo. Nazadnje sem si sem si kupil romane od Jane Austin. Ja Jane Austin to je bila inspiracija za mene ko sem bil še najstnik , vedno si želim biti vsaj eden izmed karakterjev njeni knjigi ali si lahko predstavljaš da si na primer »mr.Darcy«, no, pogrešam dneve študija. Ja še posebej ko morem razložiti doktorju kaj je na sliki ali pa ko pišem v računalniške datoteke. Delo je še kar zabavno, še posebej ko je treba proslavljati kak rojstni dan so delavca. Sodelavci so super. Najbolj se razumem s kirurgom Philom. Ja no prav za prav sva se midva poznala že v srednji šoli kot sošolca. In ja bila sva parček prav prisrčen. Kdaj pa kdaj so bile še punce ljubosumne na naju saj sva imela tako dobro in romantično razmerje. Ja ko smo že pri razmerjih sem se odločil da bom Christini kupil knjigo Love go true the stomach, saj se je ravno prejšnji mesec zaročila in zato temu tudi zabava. Pogrešam dolga nakupovanja oblačil,čevljev,dodatkov od torbic do zapestnic pa prstanov. No ja ker pa Cher mi nikoli ne bo dolgčas. Ko tu ni našla rešitve se bova še malo sprehodila po nakupovalnem centru. Ko zagledam stojnico z napisom »Only ice baby« no ja tu sem si kupil sadno – mlečni napitek.
11. julij 2013
ραѕѕєηgєя†
ραѕѕєηgєя†
Neext
12. julij 2013
next
12. julij 2013
u97595
u97595
Ei res ful dobro pišeš! Hvala tut da bereš mojo zgodbici.
+ nova bralka!
++ NEXT!!!
13. julij 2013
ok za vse moje zvete bralke + za novo bralko

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko pa Cher zagleda trgovino »We heart Paris « Zagleda pravo darilo. Ogrlico z obeskom ki je majhen Ajflov stolp. Takoj jo kupi. »No Cam kaj misliš?« jo pogledam »Perfektna je«. Hvala bogu , samo še malo pa se Christinina zabava začne. Počasi se odpraviva proti avtu. Cher mi pomoli majhno darilce pred obraz. »Zate je« jo presenečeno pogledam in ga vzamem. Odprem v njem pa majhen obesek z napisom »Love«. Jo objamem in se ji zahvalim obesek dam na ključe za avto. Odklenem avto in se usedeva. V CD-predvajalnik vstavim zgoščenko Lovestrong. Peljeva se proti Christinini hiši. Ko Cher opazi da si ni obula novih Chanelovih poletnih čevljev ,ki si ji prilegajo na njeno oblekico iz Pull and bear. Odpeljeva se nazaj domov kjer se Cher zapodi do hiše in išče ključe v torbici. Ko pa iz enega kota priteče

a)Kdo bo pritekel?
b) Nextam?
13. julij 2013
u97595
u97595
a) nebi vedla...
b) neeext!
13. julij 2013
ραѕѕєηgєя†
ραѕѕєηgєя†
a) Njen fant?
b) Neeext
13. julij 2013
Ko pa iz enega kota priteče tip z oprijeto majico ter kratkimi širokimi hlačami. Hmmm tako seksi,tako nebeško sanjski. Me prav zanima zakaj teče sam ob tej uri po ulici sam. Ko pa tako pomislim sem tudi sam kot študent tekel ob takih urah tudi sam. Tako sem tudi spoznal Phila. To je bila ljubezen na prvi pogled. On je iz Anglije prav iz Londona. No ja ,me samo zanima zakaj se je preselil v to ulico. Ko pogledam svoja razmerja nazaj je bil on zadnji res že dolgo nisem imel tako dolgega razmerja. Cher priteče nazaj v avto in tako se skupaj odpeljeva do Christinine hiše. Ko se pripeljeva vidiva že celo polno parkirišče , zato se dava nekam na stran. Ko pozvoniva na zvonec hiše. Odprejo se vrata pred nama pa stoji Christina. Za Christino pa je cela hišna modno opremljena za zabavo. Mislim ,da mi bodo skočile iz jamic no ja prav pogrešam staro prijateljico , s smislom za dizajn. »Charlotte in Camron lepo od vaju da sta se odzvala na moje povabilo! Moramo nadoknaditi naj vaju predstavim mojim prijateljem. In ja Cam mislim , da sem našla nekoga zate« No ja Christina pa je res smešna čeprav že vem da je povabila naše stare sošolce me prav zanima koga bo meni predstavila. »No pa se razglejmo okoli no to je naš prijatelj Frank saj se ga še spomnita in ja njegov zaročenec Jack« za tem Christina predstavi še naju. Joj ali ni Bog res vse mogočen da je tako lep par spravil skupaj. Za tem se sprehodimo do slike kjer je narisan Ajflov stolp. Ko pa se Cher spomni »Aja Christina to je zate.« »O moai Bog. Hvala vidva res vama ni bilo treba.« Gremo do mize z prigrizki »No to so Emili njen brat Ares in ja Piper njegova punca.« Vau ne morem verjeti kako privlačen je Ares ni čudno,da je Piper z njim samo da sta srečna. Z nekaj prigrizki in kozarcem jagodnega punča se odpravimo do verande kjer sta dva fanta. Eden ima črno oprijeto majico ,zelene hlače ter bele teniske. Ta je David ima 27 let , je visok 200cm ima 8-pak črne lase , zelene oči in mm privlačno telo.

kaj dam več slikc?

ko se vam do zdej zdi
ok kaj nadaljujem?
17. julij 2013
lilly je bridgit mendler hahah. dobr pises :9
18. julij 2013
ραѕѕєηgєя†
ραѕѕєηgєя†
Piši kokr hočeš
Uredu je Neext*
18. julij 2013
next
21. julij 2013
ok kle je slika od Dvida

Look at you
Drugi pa je modno oblečen ima belo majico z napisom D U L M (Do you love me), modna očala je manjše postave , suh in ima poraščeno telo. Hmmm ter te njegove zelene oči. No ste že kdaj doživeli tiste trenutke ki se ustavijo in se v njih zgodi milijon stvari no meni se je. In to je bil pogled na njega. On je Jon in ima 22 let , visok 160 cm Hmmm njegov 8-pak ,črni lasje in takoj za tem se je zgodilo oh njegove zelenomodre oči svetlikajoče v lunini svetlobi o moj gej. In ha ja tudi gej je in je samski. V trenutku se mi je odvrtel film mojega življenja z njim. Dolge pogovore ob romantični večerji, sanjski sprehodi ob obali z roko v roki, potovanja po različnih eksotičnih državah in bog ve še kaj. In iz mojega sanjarjenja me zbudi njegov glas » Jaz sem Jon« »Jaz pa Camron« »Christina km mislim da bom ostal tu z njima.« In tako se je počasi začel odvijati pogovor. David začne kako sta se spoznala no to je zanimivo. Bil je koncert Lady Gage in ko je bil refren pesmi Born this way zapela sta videla da ju vsi v dvorani gledajo. No ja to pa je naključje tako sta postala koncertna potovalca. Skupaj hodita po koncertih večjih zvezdnikov kot so npr. Amy Winehose , Michael Jackson , Witney Houston itd. »Ej mar ne bo koncert Adama Lamberta ta teden, kaj če bi se ga udeležili skupaj?« sem predlagal. Spogledali smo se in sta se strinjala. Za tem je bil čas za vajo govora na dan poroke no jaz sem bil prvi.

in kle je slikca od Jona

22. julij 2013
next
24. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg