Forum
u70873
u70873
začela bom pisati novo zgodbo ki govori o duhovih, čudnih prikaznih in vse ostalo kar je grozno. v tej zgodbici pa nebodo le izmišljeni duhovi, prizori... temveč tudi resnični dogodki.

naj začnem pisati??? če bom začela boš brala???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. maj 2013
u70873
u70873
bom kar začela.

the mysterious spirit 1
Sem Savannah James. stara sem 15 let in živim v Miamiju. drugače sem navadno dekle. kličejo me kar sara. najraje na svetu imam glasbo. pravzaprav živim za glasbo, petje in ples. imam očeta in mamo. imam tudi dve sestri in enega pol brata ter še enega majhnega bratca. ker je moja starša najboljša na svetu ne rabimo hodit v šolo ter imamo na dan le dve uri pouka. imam pa tudi najbolšo prijateljico. ime ji je Tina stara je isto kot jaz in je naša soseda. moji sestri sta dvojčici Mia in Pia polbratu je ime Mihael in mlajšemu bratcu Louis. vsem ta dala Mary Ann (mama) in Josh (oče) lepa imena samo meni sta dala tako neko čudno.
~flashback-9 years ago~
»Sara!Sladoledar je prišel!« je glasno zaklicala mama. »takoj bom!« in hitro sem odhitela do sladoledarja. na pol poti pa sem se v nekoga zaletela in padla po tleh pri tem pa se mi je razsipal ves moj drobiž. »upsss!nisem te videla!« pogledala sem gor in videla deklico približno enako staro kot jaz. »ah saj ni nič.« sem rekla in začela pobirati drobiž pri tem pa mi je pomagala še deklica. »ti bom jaz plačala sladoled!« je rekla deklica ko je ugotovila da nimam dovolj denarja »hvala!kako ti je ime??« dem jo vprašala »jaz sem Tina.« »zelo lepo ime imaš. jaz sem pa Savannah. kličeš me pa lahko kar Sara.« »me veseli Sara!a bova prijateljici?« »ja!« sem ji hitro odgovorila »Sara! pridi domov!«

jaz:

Tina:

Mia in Pia:

(le leto in pol sta mlajši od mene)
Louis:
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=57774898[/img]
06. maj 2013
u70873
u70873
Mihael:

06. maj 2013
nexxt
07. maj 2013
next
07. maj 2013
u70873
u70873
***Tina***
bol je normalen dan. ko se zbudim nahranim Kitty (ne ni mačka). brateca Harryja nahranim in ga odpeljem v vrtec jaz pa se odpravim v šolo. tokrat sem vprašana fiziko, matematko in francoščino. fiziko in matematko sem dobla hakl francoščino pa 5. po šoli grem domov v upanju da se je mama vrnila iz službenega potovanja (šla je nekam tam dol na drugi konec sveta v slovenijo) fotra pa tako ali tako ni doma (zaradi službe) že pol leta brišo pa bi naj šele čez 4 leta in pol (on je v Londonu). uff ura je 13.00 čez uro pa pol grem po harryja. nič grem malo na net. aja samo za info. sem directionerka. pogledala sem na twitter in videla da je največji pikec na sveti twitu. no ta pikec je Louis William Tomlinson. twitu je: I promise to stay, if you promise to never leave. (tut v realnem lajfu sem na twitteru in to je tut On napisu) ojojjj hitro sem skočla v avto in se odpeljala v vrtec po Harryja. ko sem prišla do 'razreda' sem potrkala in rekla da sem prišla pojn Harryja. vzgojiteljica je nekaj palamudla kak je on pridno jedo pa spal... jaz pa sem samo šla po njega ga vzela in odnesla v avto in potem sva se odpeljala domov in ja sama sem vozla mama me je naučila sicer še nimam izpita ampak se vozim. doma sem nahranla Harryja in se šla igrat z njim. potem pa ga uspavam. nekaj sem pozabla... aja predstaviti svojo družino. no imam mamo Ellizabeth White. očeta Mihaela Austina. jaz sem Timentha Marry Lou White Austin. grozna imena imam. kličejo me Tina. moj bratec Harry bo star eno leto. najraje ga imam počutim pa se kot da sem njegova mama. cinnnnn cinnnnn mi je zazvonil telefon. hitro sem pogledala kdo je in bola je mama.
M: mama J: jaz
J: mamiiiii hejj
M: hejj tina
J: kje si?? in kdaj prideš??
M: sem na floridi z tvojim očetom in pridem čez dober mesec in pol.
J: aha....(Harry se je zbudil) mamy harry se je zbidil.
M: daj mi ga malo
slušalko sem dala na stran. " Harry mami kliče bi ji rad kaj povedal???" " ja ja mami!!!!!"
J: mami na Harryja:
H: mamiii jad te mam in pogjesam te zejooooooooo.
M: jaz mam tebe še rajši in te tudi pogrešam... mi daš Timentho??
H: timent mami te jabiiiiii.
J: ja mami???
M:ljubica pred enim mesecem sem srečala očeta in tkrat sva počela saj veš kaj ne.. in zdaj sem noseča...........
pri zadnjih besedak mi je zastal dih. čakaj kaj je moja mama spet noseča?!
H: lacen šem!!!!!!
J: mami moram odložiti Harry je lačen. byby rada te imam. in pozdravi očeta in pošlji mu poljubčke od naju!!!
M: byby....
in prekinila je. Harryju sem hitro naredila nekaj za jest nato pa sem ga nahranla..

Harry:

24. maj 2013
u70873
u70873
kitty:

če hočete posvečen next ali pa next v katerem koli imenu od njih samo napišite
26. maj 2013
u70873
u70873
Sporočam vam da bom to zgodbico nehala pisat.
20. julij 2013
u70873
u70873
namesto teh tem pa sem začela pisat nasedni dve:

вєѕт ∂αуѕ σƒ му ℓιƒє:
Lilly Ann je normalna najstnica, stara je 17 let in čez meces in pol bo postala polnoletna. V življenju ji gre dobroin vse kar si zaželi tudi dobi a ni razvajena. V šoli jo imajo radi fanta pa še vseeno ni dobila. Ko končno spozna ljubezen svojega življenja in dobi fanta ter spozna največje pevske zvezde pa se ji življenje spremeni...
link: http://www.igre123.com/forum/tema/best-days-of-my-life-(one-direction-fan-fanic)/58556/
∂ση'т ѕαу уσυя ѕσяяу:
Bella je navadno dekle ki živi v razkošni hiše vendar ne mislit da je njeno življenje lahko. Zraven nje v hiši živijo 3 sestre Zendaya (17), Perrie (20) in Selena (21). Ker so njeni starši bogati ji ne dovolijo hoditi v šolo čeprav si vse želijo.nekega dne pa se Bella in Zendaya opogumita in se prijavita na x-factor. Tam spoznata tudi dosti novih prijateljev vendar Bello preseneti oseba ki se je spomni a neve od kot...
link: http://www.igre123.com/forum/tema/n-s-s-!-(-n-n-f-n-f-n)/58887/
20. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg