Forum
heii!
želite, da napišem zgodbo o puncu z imenom Ella, kjer se dogajajo čudne in magične stvari? (čarobne)
ta zgodba ne bo ravno otročja, kako rečeno... srednje, malo strašna mogoče....
Če glasujete NA SPODNJE ANKETI z da, ali večina da, jo bom napisala in če hočete, v komentar napišite, da vam jo bom, ko bo končana pošljem!
glavni lik (ella):

GLASUJTE!

Da ALi ne??..

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. julij 2012
u82298
u82298
JA NAPIŠI ZGODBO
01. julij 2012
01. julij 2012
u82298
u82298
YES
01. julij 2012
ok, naj začnem!
02. julij 2012
Ella je ležala na postelji in brala čisto navadno knjigo, nihče si nebi mislil, da.. No gremo naprej, oče, saj ji je mama pri porodu umrla, jo je poklical, naj gre jesti, knjigo je odložila na mizo. Vrnila se je z večerje, vendar knjiga ni bila na mizi, bila je na tleh. Pomislila je, da ji je mogoče padla, ko jo je odložila na mizo. vendar,,,, Ko je knjigo odprla (vsakič) je slišala, kot angela, nekaj takega.... Oče je rekel, da gre po nakupih, daleč stran, saj mora kupiti novo svetilko, ki je pregorela. Tako je ona ostala sama, pogledala je v knjigo in videla, da sploh ni več navadna knjiga, ampak, ampak... Knjiga je pisala o vseh čudežnih bitjih, o vilah, princeskah, princih, prebrala je tudi, da ima čisto vsak svojega princa, ki hrepeni po njej! Odprla je vrata sobe, da gre kaj popiti, ker je od začudenja kar ostala brez sline, vendar je pred vrati zagledala angela. Kmalu je omedlela, vendar jo je rešil, rekel ji je tudi, da je on njen in, da je ona njegova....
ZA NADALJEVANJE ZGODME, MI POVEJTE ČE HOČETE! POVEJTE TUDI, ALI JE DO ZDAJ DOBRA!! LP Lesi
02. julij 2012
u84754
u84754
next!!!!
02. julij 2012
ok ma bom jutr!!
02. julij 2012
hotel ji je povedati, kaj je on njej in ona njemu, vendar je takra nekda vstopil. Bili so tatovi, Ellaje hotela še enkrat pogledala angela in mu rekla, naj jo reši, vendar ga ni bilo več. Tatovi so ji obrali ves dnar, tudi očetov, ki ga je skrbno hranil v mošnjičku. Ella je iz straha raztrgala knjigo na dva dela in jo vrgla v smeti. Zelo lačna in žejna je bila. Kako naj si zdaj kupi hrano, ko nima več denarja? Samo nekaj kruha je bila v omarici, in tega je pojedla. Droptinice je skrbno odnesla ptičem. papirnato brisačo, s katero se je obrisala je hotela dati v smeti, vendar je potem nekaj opazila. Knjiga je bila spet cela, nepoškodovana in še lepše, bolj nova je zgledala kot prej. Ella je pomislila, da je ravno obratno pri njej, če se ona polomi, je po njenem mnenju še grša, vendar ko pa se knjiga raztrga...
ZA NADALJEVANJE ZGODBE, MI POVEJTE ČE HOČETE! POVEJTE TUDI, ALI JE DO ZDAJ DOBRA!! LP Lesi
03. julij 2012
PS.; oprostite ZA NAPAKE, KI SEM JIH RAVNOKAR ZAGLEDALA!! se opravičujem
03. julij 2012
u95620
u95620
superr ..........neeext
03. julij 2012
ok, počakaj približno 10 min!
03. julij 2012
Vendar, ko pa se knjiga raztga, pa zgleda še lepša! Odprla jo je in zdaj je pisalo vse o angelskih tatovih. Kaj pa, če jaz nisem nič tistemu angelu, ampak kateremu drugemu? To je bil sicer tatovski angel! Oče je ravnokar prihajal iz trgovine, saj je Ella slišala njegov avtomobil. kaj naj naredi'??? Kaj naj mu reče? Da se ne zna zase postaviti? Ne, nekaj drugega se je morala izmisliti. V mislih si je zaželela, da bi bila kje drugje, tako bi oče mislil, da je ni bilo doma, ko so tatovi prišli in ugotoviste kaj?
POSKUSITE UGOTOVITINADALJEVANJE ZGODBE, KI JO IMAM ŽE V GLAV!! HVALLA !!
03. julij 2012
hočete, da nadaljujem?
03. julij 2012
u95620
u95620
ammm hočmo ja da nadaljuješ pa čim prej next da zvemo kaj se je zgodl
neeext
08. julij 2012
ok, samo 5 min, ker moram neke slike da gor ok?
08. julij 2012
u95620
u95620
ok
08. julij 2012
ok zdaj lahk
08. julij 2012
Res je prišla nekam drugam, vendar ni vedela kam? Bilo je vse tako kot v knjigi, še malo bolj grozljivo, saj se je znašla v nekem temnem gozdu.Slišati je bilo šepetanje, najbolj pa je izstopala sova, ki je skovikala. Ella je sledila šepetanju, vendar kadar je prišla tam, od kadar je bilo slišati šepet, ga ni bilo več. Pomislila je na očeta, ter v kakšni zadregi je zdaj (on) in ona. Kaj naj naredi. To je bila samo misel, tako kot si mi zaželimo , naprimer, da nekdo ne bi obstajal, pa nam je v bistvu "drago" za njega. Kako naj pride nazaj, pa je le ena oseba vedela, vsaj tako je bilo slišati iz šepeta. Ella je vedno bolj kričala (kdo je? Kdo je tu")Vendar je ni nihče slišal. V bistvu je bila samo njena duša v tej pravljici, ona je v bistvu ležala na tleh, pri očetu. Vsi so dejali, da je mrtva. Pa je bola res?
ZA NADALJEVANJE, VESTE KAJ JE TRABA NAREDITI!! HVALA ZA BRANJE!
08. julij 2012
u95620
u95620
neext
08. julij 2012
ok,
08. julij 2012
ni bila mrtva, vendar v času strahu in pravljic, ljudje začasno otrdijo. Njihova duša se vrne... No, če se sploh vrne. Če bi živela v pravljici, bi to takole zgledalo:

vendar ni. Hodila je in hodila, in končno prišla do neke hiše. Tam je živela mlada gospa, z njenim možem. Jokala je, mož pa se je držal za glavo. Hej jaz se spomnim te hiše! >To hišo sem sanjala, ko sem bila še majhna
08. julij 2012
ojoooj oprostite vendar ni vse prijelo
08. julij 2012
bom zdaj nadaljevala
08. julij 2012
sem sanjala to hišo. In res je. To je bila edina pravljična dežela in tudi, če je bila edina, je bila narejena prav zanjo. Zato si nisi mogel niti upati misliti, da bo kdaj prišla nazaj domov, saj so vsi samo njo pričakovali!
ZA NADELJEVANJE BLA BLA saj veste kaj je treba!
08. julij 2012
u95620
u95620
neext
08. julij 2012
zdj pa rabimo še nekaj nextov1 ko jih bom imela vsaj tri bom začela!
08. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg