Forum
Živijo človečki!
Odločila sem se da bom pisala zgodbico, ker me je navdihnila igralka .KatSomerharder z svojim odličnim pisanjem. Upam da bom imela čim več bralcev da bom lahko nadaljevala zgodbico ker imam dobre ideje.

No,zdaj pa......prijeno branje vam želim!

The lost Princess-PRILOG
Moj svet se je porušil. Gledala sem v zibelko. Njen obraz je bil narejen iz čiste lepote. Obraz moje babice.
"Alissa ali je vse v redu? Zgledaš malce bledo " je rekel Fergus
" Vredu je,samo ko pogledam v njene uči se mi zdi kot da gledam babico.Kot da bi bila Shona košček sestavljanke da naredimo popolno sliko na kateri ti pove vse kar hočeš " sem šepnila
Nisem morala gledati njenega obraza. Moj svet se je razlomil na več koščkov mojega sveta. Nisem mogla več gledati ta obraz sovraštva
_____________________________________________________________________________________________

Mnenja?
17. julij 2017
Next
super prolog
17. julij 2017
ooo hvala ker sem te navdihnila
Next
17. julij 2017
Hvala LoveAnimals; ) in .KatSomerhalder
.KatSomerharder oprosti ker sem ponavljala zadnjo zgodbico za tabo pač po pisavi. Pa tvoje zgodbice so zelo dobre.
17. julij 2017
Full je dobro!!!!
Next Next Next
17. julij 2017
Next
17. julij 2017
Next Next
17. julij 2017
dobr je
18. julij 2017
Next
18. julij 2017

The lost Princess-prvi del
Strahotni glas se je prelival skozi mene . Strahotni glas moje pokojne babice. Njen zlobni glas me je preganjal že več dni. Ko sem bila majhna se je obnašala da sem nevidna, zdaj pa je vsega konec. Morala sem pozabiti njen glas in začeti ponovno življenje.
" Nekako zamišljena se zdiš " je šepnil Fergus.
Ležala sem v pojstelji in gledala sliko. Sliko moje babice, ki mi jo je podarila mati. Fergusu nisem nameravala odgovoriti, ker sem bila preveč sitna in nebi morala reči niti besedice, z jezo v ustih.
" Prav,pustil te bom samo. Grem naročiti zajterk, ko bo pripravljeno pridem nazaj " Fergus se je vstal in odšel iz sobe. Zdaj sem bila dosti bolj pomirjena kot prej. Sama sem se vstala iz pojstelje in takoj za Fergusom odšla iz sobe.
" Shona? Shina? Sta budni? " sem mirno rekla in vstopla v otroško sobo.
Vedno sem bila vesela ko sem ju videla, vedno sta me spravili v dobro voljo. Nasmejala sem se misli da me bosta objeli, ko me bosta ogledali, ampak tokrat sta le mirno spali. Pustila sem ju in odšla v kuhinjo.
" Zdravo Fergus " sem rekla.
" Zdravo, si le dobre volje? Ravno sem hotel oditi po tebe ampak si tukaj. Prisedi " je glasno rekel Fergus in pokazal na stol.
" Kje pa sta Shona in Shina? " Sedla sem na stol in si na krožnik nabasala kruh in omleto.
" Spita " sem kratko dejala in začela jesti obrok.
_____________________________________________________________________________________________
18. julij 2017
Če vas je navdušil delček te zgodbice,si oglejte še naslednjo :
http://www.igre123.com/forum/tema/the-meaning-of-life/194660/
18. julij 2017
Next ful dora zgodba
18. julij 2017
Next
18. julij 2017
dobra je
19. julij 2017
Next
20. julij 2017