Forum
u105793
u105793
Moje ime je Faith, in sem stara 17 let. Že od malih nog sem 'obsedena s pismi'. Z mojimi prijateljicami smo si najraje pisale pisma. Tisti občutek, ko tvoja mami pride v tvojo sobo z veliko roza ovojnico, in prekineš z vsem kaj počneš, samo da bi lahko prebrala kaj v njej piše.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moja mami Brianna je stara 30 let, in skupaj hodiva po nakupih. Vodi svoje podjetje, za to je zelo poslovna ženska. Mojega očeta ne poznam, saj je umrl v prometni nesreči na dan ko sem se jaz rodila. Ampak po maminih besedah, je mogel biti izvrsten moški.
Imam tudi mlajšo sestrico Hailey, stara je 3 leta in je prava 'princeska'.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Slike:
Moja mami:

Moja sestrica:
[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQjJyg7RemvFjH_eEP722ZAaVkcp3hRsH_MllryRQUm60saZ3xW[/img]
Jaz:
[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQs0CkZIkCPTLW23u-yKQ2WsXpIyG9wdD3Bze4yKQG0V_ZYakOb[/img]
13. julij 2013
u105793
u105793
(to bo bolj grozna zgodba, ki vsebuje pretepe, posilstva, ropanje, itd..)
13. julij 2013
next
17. julij 2013
ful fain next
17. julij 2013
next
17. julij 2013
u113517
u113517
next next nexttttttt plis!
17. julij 2013
u105793
u105793
next bo juter, saj sem imela že vse napisano, kakšnih pet wordowih strani, pa se mi je use zbrisal!!!!! Nextala bom juter (feeling mad at myself!)
17. julij 2013
u113517
u113517
no uredu komi čakam ker maš kull tole napisan
17. julij 2013
u105793
u105793
Ok nextam zdele, se mi še da...mam živce haha.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
No, pač bil je en prelep poletni dan, sedela sem za mojo prelepo belo mizo, ki je postavljena ravno pred mojim oknom. Občudovala sem sosednjega fanta. Ime mu je Alex. Ah, ko bi vsaj našla pogum, da bi ga ogovorila. Dovolj o ljubezni! Točno na ta dan, sva z mami imeli manjšo 'čistilno akcijo', saj smo se me tri odpravljale na morje. Jaz, sem se seveda lotila moje sobe, in vse stvari sem postavila na svoje mesto, izpraznila sem koše, in še malo posesala mojo veliko belo preprogo. Mislila sem že, da sem končala, in ko sem pogledala pod posteljo sem videla res zelo veliko krame! Polno škatel, polne z gumicami, lasnicami, trakovi za lase....Sploh si nisem mislila, kaj imam vse pod njo. NAletela sem na malo večjo staro škatlo, in jo potegnila izpod postelje. Dala sem jo na posteljo in jo odprla. V njej je bilo res...na tone pisem! Vsa so bila naslovljena na mojo mami. Odprla sem eno od pisem, in začela brati.

-Draga Brianne. Draga moja, zelo te pogrešam! Pogrešam tvoje objeme, tvoje poljube, najino hčerkico v tvojem trebuhu. Tako rad bi bil zraven tebe, na dan ko se nama bo rodila prelepa punčka. Potrudil se bom da bom tam, boš videla. Obljubljam ti!
Ah, ne veš koliko še ti imam za povedat. Ljubim te, in komaj čakam da te vidim....

Ja, takrat so se mi vlile solze. "oči.." sem rekla z solzami v očeh. Začela sem jokati...Slišala sem mami, kako prihaja po stopnicah, in hitro sem skrila škatlo pod posteljo. Vrata so se odprla. "Faith, a si vredu? Kaj se je zgodilo?" morala sem se ji zlagati. "Ah nič, stopila sem na iglo, pa se zbodla..." vedela sem, da je to bil napačen izgovor. "Resno?...Faith, ali mi kaj prikrivaš?" "n-ne mami, vse je okej, samo pospravljam...kdaj bo kosilo?" "zdaj počasi...te pokličem." "okej" Odšla je iz sobe. Uf, kakšno olajšanje. "diing doong!" zvoni, hitro sem stekla po stopnicah da bi odprla vrata. Z mami sva istočasno prijeli za kljuko, a ekla sem ji, da naj popazi na kosila, da se ji kaj ne zažge. Počakala sem, da je odšla v kuhinjo, in nato odprla vrata. Bil je poštar, in v roki držal nekaj pisem. "Pošta za Brianne in Faith Lloyd" "ja, to sem jaz...Faith haha" dal mi je pisma, in zaprla sem vrata. "Ljubica kdo je bil?" "Ah poštar, pošto sem dobila!" mami nikoli ni dobivala pisem, za to se mi je zdelo čudno, da jo je zdaj dobila. Skrila sem jo za hlače, in se hotela odpraviti po stopnicah v svojo sobo, dokler nisem slišala ropota v kleti. čudno, mi nimamo nobenih podgan tam doli...sem si mislila, in hotela iti pogledat, ko...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nextam?
17. julij 2013
ja itk
neeeext
čim prej še dnc če se ti da
17. julij 2013
u113517
u113517
ja next
17. julij 2013
neeeext
18. julij 2013
u141713
u141713
next
18. julij 2013
u22100
u22100
next dozdaj je blo pune vredi
18. julij 2013
u75670
u75670
next
18. julij 2013
u82298
u82298
next
18. julij 2013
nextttttttttttt
18. julij 2013
next full fain je napisan
18. julij 2013
u140056
u140056
next
19. julij 2013
next
19. julij 2013
V redu napisano, to bom še kaj brala. :3
Next!
Pro tip: Vedno shranjuj wordove dokumente sproti (recimo vsakič ko napišeš pol strani). Isto velja za karkoli pomebnejšega kar delaš na računalniku.
19. julij 2013
u105793
u105793
StoryQueen---> JA, sem ugotovila haha. Učeraj sem tut ful velik napisala. in k sem hotla kopirat, sm po pomoti kliknla na prilepi pa se mi je link prlepo in sm skor zgubla živce -.- hahahah Upam, da dons k bom next pisala ne bom nč brisala haha
19. julij 2013
NEXT! +NOVA BRALKA! ZANIMA ME!
19. julij 2013
nextttt
20. julij 2013
u144915
u144915
lol.. nism bralka sm zasledila sm kaj tzebe je mama pri 13-ih rodillaaa
20. julij 2013
u105793
u105793
▼Чενεя_чσυпɢ▲ ------------> hahaha ja
20. julij 2013
Kokoa? zakaj ne objavis vec naprej zgodbe? res me zanima ker obozujm to zgodbo...??
20. julij 2013
u105793
u105793
bom dons
21. julij 2013
u105793
u105793
Me je mami poklicala v kuhinjo. "Ja mami?" "Faith pojdi po Hailey, kosilo bo." seveda sem jo ubogala in la v Haileyino sobo. "Hailey pridi, kosilo bo." Hailey ni bilo v sobi. "Hailey, a se mi skrivaaaaš? Našla te boom.. haha" spet nič...nisem je našla. Odšla sem pogledati v mojo sobo, a je tudi tam ni bilo. Šla sem pogledati tudi v mamino sobo, v dnevno..v vse sobe, a je nikjer ni bilo. "Mami!!" sem zakričala, in stekla do nje. "Kaj je Faith?" "Hailey ni!! Nikjer je ne najdem!!" "Ah Faith, zagotovo je v svoji sobi." "mami, če ti pa pravim da je ni!" "Grem jaz pogledat, ti pa popazi na piščanca." "okej..." čez nekaj minut je mami prišla v kuhinjo z Hailey v rokah. "Faith, pa kaj si zmišljuješ, igrala se je v svoji sobi!" čudno sem gledala, saj je prej ni bilo. Hailey pa se mi je samo nasmejala. Pripravila sem mizo, da bomo lahko jedle. V tišini smo sedle za mizo, in jedle pečenega piščanca, pomfri in solato. Ko smo se najedle je mami pospravila mizo, in jaz sem odšla v svojo sobo. Še vedno sem imela tisti dve pismi v žepu. Dala sem ju na polico v mojo sobo, kjer jih noben ne mora videti. Preoblekla sem se v moja športna oblačila, saj grem vedno po kosilu tečt. Vzela sem si telefon in slušalke. Odšla sem po stopnicah dol, se poslovila od mami, in odšla iz hiše. Poslušala sem to pesem;
. Tekla sem vse do konca mesta. Ustavila sem se pri gozdu, in videla policijo, ki je stražila gozd. "Kaj se je pa tukaj zgodilo?" sem vprašala enega izmed policistov. "Nekdo je v gozdu posilil, oropal in ubil tri dekleta. Pojdi domov punca" "Kaj?! O moj bog, ne morem verjeti......kdo je bil?" "sem ti rekel pojdi domov, to se te ne tiče!" "o-okej.." obrnila sem se, in tekla domov. A tokrat sem tekla bol počasi....na milijone misli mi je preletavalo glavo. Kdo so te tri punce? Kdo jih je posilil in ubil? Kaj če se to zgodi meni? Le kako bi kdo to naredil?, in podobno. Naenkrat me je nekdo prijel za ramo, obrnila sem se, in bil je....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oprostite za kratek next
21. julij 2013
u140056
u140056
next
21. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg