Forum
Kelsey
Hej ! sem Kelsey , stara sem 19 let in obožujem nogomet. V prostem času vedno igram nogomet s prijatli. Sem velika fenica neymarja. On je pač tak piki, da sem se kar zaljubila v njega. On je zame naj lepši moški na svetu. Navijam za Brazilijo in Barcelono.
Kratek opis
jaz : http://www.taaz.com/images/46575DBC3BADFE4EC123FCD637CF4090.jpg
tom :http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT9NMF36T0v25Ir9d1lbvSdFZ33kO1lbSzt2XsZb5NrJ9JfSxAPvA
upam da boste bral

boš bral/a ??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. oktober 2014
nextt !! nujno <33
11. oktober 2014
e sam zate neymarzete

kelsey
Br,br,br,br……. Kaj je ta nadležen zvok na vse zgodaj? Sem se v mislih spraševala in ugotovila, da je budilka ta stvor, ki me je zbudil. Prijela sem jo in jo zabrisala v steno. Utihnila je, jaz pa sem se zmagoslavno nasmehnila . vstala sem iz postelje in se šla v kopalnico uredit. Oblekla sem si kavbojke in majico , ki je kar dobro pasala zraven. Naličila sem se in si počesala lase in jih spela v čop. Od drsala sm v kuhinjo in na hitro pojedla kruh z marmelado. Pogledala sem na uro, ki je kazala točno 7. hitro sem se obula v vensice in kar se da hitro šla po stopnicah do pritličja. Stopila sem vn in po torbici iskala ključe svojega avta. Po dolgem iskanju sem jih le našla, vsedla sem se v avto in ga vžgala. Med potjo sem ves čas prepevala pesem, ki sem jo imela na radiu. Pred lokalom v katerem sem delala sem parkirala in se hitro skobacala iz avta. Vsak mesec sem zaslužila 1000 dolarjev. Od tega sem morala kar nekaj porabiti za stanovanje in avto. Danes sem delala samo do 3 eh, zato sem se s prjatli zmenila da se dobimo na igrišču, da bomo igrali fuzbal.
11. oktober 2014

11. oktober 2014
oo kok si prjazna hvala :**<33
neeeeeeeeeext❤❤❤❤❤❤❤❤❤
11. oktober 2014
vsaj 3 nexte
11. oktober 2014
next
11. oktober 2014
next
11. oktober 2014
next no dej nadaljuj
11. oktober 2014
se pa znajdeš
11. oktober 2014
jap
11. oktober 2014
Po službi sem se peš odpravila do igrišča, kjer so me že čakali Tom, Ben, Luke, Alex in Denny. Razdelili smo se in začeli igrati.
Po pol ure igranja so na igrišče prišle š e ostale punce : teddy, izzi, ivy, lana in sarah. Skupaj sm šli do neke kavarne in spili kavo. Med pitjem kave smo se pogovarjali o nogometu.
S Tomom sva šla skupaj, do mojega avta in se skupaj peljala k meni domov. Ko sva prišla , sva se zleknila na kavč in pogledala dva filma. Ura je bila že 11 zvečer. Tom je vstal in mi rekel : ˝bi bila moja punca ?˝vsa presenečena sem dahnila ja. Poljubila sva se. Poljub je bil strasten in ljubeč. Tom je odšel in ostala sem sama.
2 meseca pozneje ( december)
Bil je prvi december in povsod je že vladalo tisto božično vzdušje. Z Tomom sva se sprehajala med 1000 lučk. Bilo je lepo .
Vedno sem imela rada Božič. Kmalu je prišel Božič in novo leto, katerega sem komaj čakala. Bilo je prečudovito vzdušje.
( januar)
Bil je 31 januar še 4 dni pa bo moj rojstni dan. Moja največja želja je bila: ogled Barcelonine tekme in spoznati moj idol. Moj idol je Ney, tako ga jaz kličem ( Neymar). S prijatelji smo se dobili na kavi. Vsi so rekli, da so mi že kupili darilo. Seveda firbec mi ni dal miru, zato sem jih večkrat uprašala kaj je ?
mnenja ??

11. oktober 2014
OMGG NEXTT NUJNO !!<33
11. oktober 2014
še tri mi najd da bojo nextal
in ne nebo pomagal če boš ti trikrat dala next hehe
11. oktober 2014
1. gospa: next
2. gospa: omgg next nujno
3. gospa: carska zgodba !! next nujno
11. oktober 2014
Na koncu so se udali in mi izročili kuverto. Odprla sm jo in vn potegnila 2 letalski karti in 2 vstopnici za tekmo FC BARCELONE. Vsa srečna sem vse objela in se jim zahvalila. 2 vstopnica je bila za Toma. Tako sva se 3.februarja odpravila na letališče. Ko sva prišla v Barcelono, sem bila vsa srečna ker bom v živo videla Ney. Zvečer sva se razpakirala. Jaz sem se šla prva stuširat. Zjutraj mi je prvi voščil Tom in ostali tudi ( telefon ).šla sva nakupovat stvari za današnjo tekmo. Tom je bil vs dan zelo čuden. Takrat pa sem v kavarni zagledala …..
koga je Kelsey zagledala ?
mnenje
kaj bi spremenil ?
next ??
11. oktober 2014
zagledala je neymarja
full fajna zgodba
nic ne bi spremenila
nextt itakk <33
11. oktober 2014
u173631
u173631
Neymarja
. . . Brez besed sem
Nc
Nextek <3
12. oktober 2014
u178079
u178079
Neymarja
Dobro pišeš (:
Nič
Neeeext!
12. oktober 2014
next bo čez kakšne 3 ure mogoč prej
hvala vsm ka berete
12. oktober 2014
Neymarja
fuuul dobr pišeš
nič
nnnneextt
12. oktober 2014
e kle je next mogoč mal krajši

našega starega prijatelja Jana , ki se je pred nekaj leti preselil sm z ženo. Prisedla sva in še dolgo smo se pogovarjali. Hitro sva se pripravila za tekmo. Ko sva prišla do stadiona sva se poljubila in šla do svojih sedežev. Fantje so igrali odlično. Sploh pa Neymar , ki je kar 4 gole ( v prvem polčasu ). V drugem polčasu je Messi dal še en gol. Torej 5:0. jupi. Ni ga boljšega darila. Pa še jutri ima ney rojstni dan. Kar naenkrat pa je Tom ustal. In rekel '' Kelsey sorry smo mislim, da ne čutim nič več do tebe. In da bom kratek in jedrnat, adijo nič več nočem imeti s tabo !'' vsi so naju gledal celo Ney. Groza, sramota! In tako je bil uničen moj r.d. kako nesramn ? v joku sem zapustila stadion in od hitela v hotel. Za mano je prišel še tom, ki me je spodil iz hotelske sobe. Kam zdaj? Pobrala sem vse svoje kovčke in odšla. Usedla sem se pod drevo v bližnem parku in jokala. Nekdo je prišel do mene in me ogovoril '' zakaj jokaš ?'' ta glas mi je bil tako znan. Razmišljala sem komu pripada ta čudovit glas . aha že vem kdo je. Pogledala sem gor, pred mano je stal …

12. oktober 2014
neymar
12. oktober 2014
neymaaarrrr :**<33
nexttttttt <33
12. oktober 2014
u173631
u173631
NEYMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Next <3 <3 <3
12. oktober 2014
u171809
u171809
Neymar zakon zgodba+nova bralka
12. oktober 2014
Next

ful je dobro napisano samo jaz bi na tvojem mestu mal slovnične napake popravla (#nohate zdej prosm sam povem.... pač men je mal moteče brat tkole useen je pa dobr napisan )
12. oktober 2014
u176150
u176150
Next
12. oktober 2014
se opravičujem za slovnične napake
in kle je next k ga posvečam *bubbles*

Neymar v vsej svoji lepoti. Vsedel se je zraven mene i me potolažil, kako je prijazen. Povedala sem mu vse od začetka do konca. Voščil mi je in mi ponudi sobo v njegovi hiši, sprejel sem jo ker mi drugam tako nism mogla. Svoje stvari sem zložila v omaro in se šla stuširat. Kmalu sem zaspala z mislimi na to današnjo grozoto. Neymarju sem tako hvaležna za vse kar je stori zame.
Neymar
Uboga, smili se mi. Kako ji je lahko to naredil? Pa ravno na njen rojstn dan. Najraje bi ga zdejle premlatil da se še 5 let nebi pobral. Kar naenkrat pa so se vrata odprla in v sobo je vstopila Bruna. Oh ta ženska mi gre tako na živce. Ampak dokler ne naredi napake nes meva jit narazen,to mi je naročila familija. Itak je pa z mano sam zarad dnarja. Ampak sedaj je bolj pomembno to, da jo predstavim kelsey. Sto procenten sem, da se bosta hoteli pobiti med sabo.
Kelsey
Naslednje jutro sem se zbudila ob 8mih. Od šla sem v kuhinjo kjer sta bila že Ney in bruna oh v živo mi gre še bolj na živce. Ney naju je še predstavil in jaz sem mu voščila. Potem pa je šel v dnevno sobo. Bruna mi je še grozeče rekla ''tace stran, on je moj . če boš kar koli poskušala ti bom zagrenila življenje.'' in odšla za neymarjem.

mnenja
kaj bi spremenl ?
next ??
12. oktober 2014
u176150
u176150
Neeeeext
12. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg