Forum
hellou :3
no pač odločla sm se napisat svojo zgodbico upam d vam bo ušeč
o čem bo govorila boste pa sprot vidl
---------------------------------- cнαρтєя Ι-------------------------------------------------
Odprla sem oči. Iz spodnjega nadstropja sem slišala ropotanje ter kričanje. Ura na nočni omari je kazala 3.00. Vstala sem se in si pomencala oči. " Verjetno je prišel oče domov" sem si rekla. Tiho sem se odpravila v kuhinjo. Luč me je zaslepila. Nekajkrat sem pomežiknila. Zagledala sem mami. Iz oči so ji tekle solze. Zraven nje je stal oče. Roke je imel stisnjene v pesti. "Evelyin, ljubica pojdi spat" je rekla mama,ko me je zagledala. "Kaj se dogaja?" sem vprašala. "Nič,nič zdaj pa pojdi spat." je še enkrat rekla mama in me objela ter poljubila na lice. Nisem se premaknila. Strmela sem v očeta. "KAJ BULJIŠ OTROK! MRŠ U POSTLO ČE JE MATKA TKO REKLA!" se je začel dreti name. V očeh so se mi nabrale solze. "Nebom jokala, nebom jokala" sem si ponavljala v glavi. Zatisnila sem oči in se umirila. "Ne." sem rekla mirno. "Ne, ne grem spat. Ne bom pustila,da boš pretepal mamo vsako noč. Ne bom pustila,da se dereš nanjo. Ne..ne..bom pustila!" sem se začela jokat. Oče me je srepo pogledal. Potem pa se je začel smejati. Smejal se je in smejal. Potem pa me je udaril. Moj obraz me je bolel. Padla sem na tla in nekaj časa nisem mogla dihat. "ŽENSKE ,DOBRE STE SAM ZA KUHAT PA POSPRAULAT!" Odvihral je ven. Mami se je sklonila k meni in mi pomagala ustati. "Tega ne bom več prenašala. Spakiraj torbe. K teti greva."

28. maj 2013
Neeeext! ful mi je ušeč (:
28. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg