Forum
u197754
u197754
''Anna, prosim te še zadnjič, ne skoči s mostu. Anna? Anna!'' ''Lea! Odnesi tiste smeti in pojdi v trgovino, seznam je na pultu v kuhinji. Dopiši še sladoled, in zaboga nehaj že gledati tisto brezvezno nadaljevanko!'' ugasnila sem TV in se odpravila proti kuhinji, kjer naj bi vzela seznam. A zmedlo me je ravno tisto, kar si že celo življenje dopovedujem, da ne smem. Skozi vrata sosednje hiše je stopil Naill. ''O Bog, je popoln.'' Ko sem bulila že pol ure, mi je pomahal nazaj. '' Šit!'' sem rekla bolj potihoma. Ko pa mi je z roko nakazal, kot da bi me vabil k sebi. ''Yes!'' Gremo skočila sem kar čez pult Saj je še kar nizek. ''Steph! Pridi!'' Moja sestra? Ko je s tistim funky stylom skočila skozi okno in se drsala po strehi naše hiše. Objela sta se in se poljubila točno ob sončnem zahodu in točno na zadnji dan šole. Sedaj bom pa to morala še cele počitnice gledat? Bog! '' Mami jaz grem takoj, ko pridem iz trgovine k Emmi!'' ''OK! Da si mi doma do polnoči!'' '' Ja, ja… gremo!'' Šla sem v garažo in vzela rolko, še prej pa sem si obula all- starke. Zadrsala sem se vse do sončnega zahoda. Sem Lea Brickelberry. Sem šestnajst jutri bom sedemnajst! V šoli imam klapo oz. moje naj srčke. Eden je Jay, druga pa je Emma, tretji član pa sem jaz, nepopolna sestra Steph. Sita sem tega, vendar sem že hodila z Jakom, najpopularnejšim fantom na šoli, dosedaj, kajti pojavil se je Naill in takoj se je napalio na Steph. Bedak! Že ga je hitela predstaviti mami in očetu. S Steph sva dvojčici in sploh ni tako fajn kot se sliši. Dvojčica! Ko sem se rolala sem se na lepem ustavila. ''Hey, počakaj me! Ti si sestra od Steph, kajne?'' ''Ta sestra od Steph, ima ime!'' Ko se obrnem pa za sabo zagledam Nailla. ''Hej, jaz sem Naill.'' ''Tisti cepec, ki hodi z mojo sestro?!'' ''Ne tisto je Jack. Enojajčni dvojček.'' ''Aja…'' Sledila je mučna tišina. Daj reci, reci že tisto besedo, stavek, ki ga izgovoriš tako sladko, da se ti zmeša… Čaki! Stavek, ki je tako sladek, da se ti zmeša. Se mi blede? '' No, moram it…'' Reč že, bedak… ''Čav!'' ''Počakaj!'' ''Ja?'' sem se polna pričakovanja obrnila k njemu ''Pozabila si rolko.'' ''Cepec, rit pošvedrana! Se to reče dekletu, ki je za umret zaljubljena vate…'' '' Upsis, morem it, čav! '' Sem to rekla naglas? Shit… Jayeva hiše je točno pred mano. Čutila sem Naillov pogled na meni in kako je očaran nad tem, da si tako dekle upa spregovoriti tako besedo. Rit pošvedrana? Lea! Ustavila sem se in pozvonila na Jayevo hišo. Naill še gleda. ''Greva?'' ''Ja, seveda…'' ''Super''
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
03. avgust 2015
u197745
u197745
beda -.-
04. avgust 2015
nextt
05. avgust 2015
u197754
u197754
še en next
05. avgust 2015
next
28. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
20. november 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg