Forum
Že spet nova zgodbica! ιѕ gяєαт! V njej bo pa nastopal znan zvezdnik Ross Lynch! Za to sem se odločila zato ker pač rada poslušam njegove pesmi ter sem njegova oboževalka!

Vnaprej se vam opravičujem za čakanje in upam da vam bo všeč!

Sem Chrysten! Stara sem 15 let in sem zadnje leto v šoli! V šoli pa nisem ravno zaželjena med sošolci :/

no pa začnimo že enkrat

-Chrysten-
Jutro je! Spet en mučilen dan je pred mano. Vstala sem ter odšla v mojo lastno garderobo. Iz nje sem potegnila najlepšo cunjo oz. obleko, ki sem jo imela. Odšla sem v kopalnico ter se uredila. Ko sem prišla v kuhinjo sem z mize vzela en sendvič ter ga na hitro pojedla. Oddrvela sem do avtobusne postaje ter se usedla na klopco. Seveda ko so me zagledali so se začeli režati. Ni mi bilo prijetno zato sem se raje umaknila. Pripeljal je avtobus. Vsi so drveli na avtobus kot nori le jaz sem počakala da ne bo toliko gneče. Na avtobusu sem si iz nahrbtnika vzela neko sliko ter si jo ogledovala, sploh newem zakaj. Prišel je čas ko se naj bi moral začeti tisti grozen dan. Odpravila sem se do svoje omarice ter iz nje potegnila knjige ki sem jih potrebovala za prvo uro. Počasi sem odšla v učilnico med tem pa sem že v glavi poslušala posmehovanje mojih sošolcev. Zazvonilo je in usedla sem se v svojo klop. Prišla je učiteljica ter nam razdelila teste. >> Danes pišemo! Točno!<< sem si v mislih rekla ter začela pisati test. No uglavnem današnji dan je kot vsak, prava polomija.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Boš bral/a, dajal/a nexte ter oglaševal/a??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. december 2014
vsaj 2 nexta za začetek!
07. december 2014
nnneext
07. december 2014
še 1!
07. december 2014
vsaj do jutri! če do jutri ne bo nexta grem pisat next za *zbika*
07. december 2014
u120589
u120589
nextiiiiiiiiiiiiii
08. december 2014
Next dam čez 1 uro
08. december 2014
ok
08. december 2014

-Chrysten-
No ja kot sem že rekla smo pisali test! Še vredu da use znam! Zazvonilo je in odšla sem v učilnico. Učiteljica nam je rekla da bo jutri prišel nek fant, ki bi nas prišel ocenit kako delamo. Malo se mi je to zdelo čudno. Spet zvonec. Odšla sem na hodnik. Oh ne! Pred mano se je pojavila Sussie! Najbolj zlobna oseba na svetu!
-----------------------------------------------------------
>> Hey zguba!<< se je zadrla
>> Hey Sussie!<< sem se zadrla nazaj
>> HAHAHAHAAHAHAHAHA!<< ko se je začela režati sem samo zavila z očmi ter odšla naprej. Zaletela sem sa v Jacka! Oou! Hitro sem zbežala na ženski wc. Tam sem bila kar nekaj časa dokler ni zazvonilo. Med poukom me je Katy ves čas dregala ter me spraševala kakšen je pravilen odgovor. Takrat sem bila res živčna. Predvsem zaradi tega ker mislijo da sem piflarka! Pa še to da se vsi delajo norca iz mene! Po koncu šole oz. pouka sem odšla v jedilnico ter se do sitega najedla. Pri priči sem oddrvela proti avtobusni postaji ter se usedla na klopco. Pripeljal je avtobus. Ko sem se pripeljala domov sem najprej odšla v svojo sobo ter naredila nalogo. Najprej sem se spomnila da bo jutri prišel nek fant v šolo. No ja! Takrat sem kake pol ure razmišljala le o tem. Saj si pa želim dobiti fanta a ne?? Ampak kdo bi pa mene imel?? Ah ja. Odšla sem v dnevno sobo ter si ogledala nek super film! Prišla je mama z nekim posebnim darilom:
>> Ljubila! Darilo imam zate!<< je zaklicala ko je bila še pri vratih
>> Kaj je?<< sem vprašala
>> Nekaj posebnega!<< je odvrnila
Odprla sem darilo ter zagledala prelepo obleko. Zahvalila sem se mami ter jo objela. Vedno sem si želela neko lepo obleko. Odšla sem v sobo ter še kar nekaj časa razmišljala o mojem življenju. Razmišljala sem tudi o tem da bi se spremenila. Ne gre za videz! Vsi mislijo da sem lepa pa še všeč mi je svoj videz. Ne, ne gre zato, gre le za mojo osebnost. Takrat sem razmišljala o tej spremenitvi.
08. december 2014
Jack:

Katy:

obleka ki mi jo je kupila mama (še dodatki zraven):

08. december 2014
in še Sussie:

08. december 2014
nnnneeeeext
08. december 2014
u120589
u120589
nnnnnnnnnnnnnnnnnxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttt
08. december 2014
u173906
u173906
next
08. december 2014

-Chrysten-
Bilo je čudovito jutro! Vstala sem ter se uredila. Odšla sem v kuhinjo ter pojedla 2 palačinki. Odšla sem do avtobusne postaje ter čakala. Prišel je avtobus in odpeljali smo se.
Takrat sem si sama pri sebi rekla da je to nov začetek! Odšla sva vsak v svojo smer. Takrat pa je zazvonil zvonec. Odšla sem v učilnico ter čakala na učiteljico. A glej! Z učiteljico je prišel Ross in učiteljica je rekla da je to tisti dijak ki nas bo ocenjeval! Takoj ko me je zagledal se mi je nasmehnil. Drugim dekletam ni bilo jasno kako me lahko tako cute fant pozna. Ross je prišel k meni ter pogledal kako delam. Tako je naredil še pri ostalih. Učiteljica ga je na koncu vprašala kdo je najbolje delal. >> Po mojem..... Chrysten! << je takoj odgovoril. Nasmehnila sem se mu učiteljica pa mi je v redovalnico takoj napisala 5! Saj pa ne gre za oceno temveč ker mi Ross.... Ah saj veste! Odšla sem iz razreda ter ga tam objela.
>> Mhhhmmmmmmm.... oprosti Ross << sem mu rekla
>> Ahahahahah! Saj pa ni nič << mi je odgovoril.
Nasmehnila sem se mu ter odšla nazaj v učilnico.
Ross:

09. december 2014
2 nexta!
09. december 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeext
09. december 2014
u120589
u120589
nexttttttttttttttt
09. december 2014
u173906
u173906
next, tkoj zdaj
09. december 2014

-Chrysten-
Oh kaj vse bi dala da bi ga še enkrat videla...no ja. Konec pouka je in jaz sem odšla kar brez kosila domov. Prišla sem domov ter zagledala mamo kako se je jokala. >> Kaj je mama??<< sem jo z nežnim glaskom vprašala. >> Ah nič, nič ljubica << mi je cela v solzah rekla. Objela sem jo ter ji rekla da bo vse dobro. Odšla sem v sobo ter naredila nalogo. Aha potem je sledila spremenitev moje osebnosti! Pogledala sem si nekaj posnetkov kaj je cool pa še v knjigah sem poiskala! In še na internetu! Zdaj pa še obleke! Odločila sem se da bom odšla jutri v trgovino. Zazvonilo je pri vratih. Mmmm, čudno! Nikoli nihče ne pride. Odprla sem vrata ter zagledala Rossa. Objela sem ga ter ga povabila noter. Kot prvo sem ga vprašala kako je vedel kje živim. Rekel je da njemu dala naslov Katy. Katy! Kako pa lahko ona ve kje živim!?!?!?! No ja... Kar nekaj časa je bil pri meni dokler ni prišel moj očka. Takrat je odšel. mimogrede, očka je prinašal slabe novice!!! >> No... mhhh.... Chry.... Chrysten, nekaj ti moram povedati<< je začel govoriti. >> Ja, ja ti kar!<< sem odvrnila. >> no.... no..... z mamo se bova razšla!<< mi je odgovoril. >> KAJ!?!?!<< sem vsa besna dejala ter odšla v svojo sobo. Zdaj sem vedela zakaj se je mama jokala. Ne bom več imela očka. no.. življenje je kruto! Šla sem na skype ter poklicala mojo sestrično Holy.

kaj mislite kaj se bo zgodilo z mamo in očkom??
10. december 2014
u120589
u120589
se bosta razšla pa jih boš s usmiljenjem spraula spet ukop
10. december 2014
u120589
u120589
NEEEEEEEEEEEEEEEXTIIIII
10. december 2014
še mnenje!
10. december 2014
pa še vsaj 2 nexta!
10. december 2014
u173906
u173906
mnenje ful coool stroy, the best story
kaj mislite kaj se bo zgodilo z mamo in očkom?? i don't now
10. december 2014
neeeeeexxt
perfektno pises
nekaj casa bosta locena nati pa bosta ze spet skp
10. december 2014
Vse sem ji povedala. Začela me je miriti a to mi ni ravno pomagalo. V sobo je prišla mama in najin pogovor ni lepo potekal

j-jaz m- mama

m: ljubica prosim poslušaj....
j: ne mama! zakaj bi te!?!
m: ej! kako se to govori! bom povedala očku!
j: ja?? kakšnemu očku?? saj pa nimam očka!
m: Chrysten!
j: ne!!!
m: pusti računalnik ter pridi v kuhinjo čez pet minut! pogovoriti se moremo!
zavila sem z očmi. mama je odšla iz sobe jaz pa sem vse povedala Holy. Začela sem premišljevati kaj bo z mano. prekinila sem ter odšla po stopnicah v kuhinjo. tam sta me že čakala mama in očka. o-očka m- mama j-jaz
o: ljubica....
j: kaj!!!!
m: ej! bolj potiho..
o: no ljubica...z mamo sva se.....
j: ne!!!
m: saj še stauka ni dokončau!
o: naj nadaljujem... z mamo sva se odločila da se razideva ker se ne razumeva ravno najbolje...
j: saj se pa jaz z mojo prijatelco tut ne pa sva useen frendici!!
m: konec je...
jezna sem se odpravila nazaj v svojo sobo. poklicala sem nazaj Holy.
ko sem odšla na sprehod sem pred sabo zagledala...................................................
15. december 2014
neeeeeeeeeext
15. december 2014
kaj mislite kaj je zagledala??
15. december 2014
rossa
15. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg