Forum
Živjo!!! No, zdej sem se odločila da bom pisala grozljivo zgodbo. Prosim berte jo.

Ime mi je Hanna Barries. Živim v Veliki Britaniji v Londonu. Stara sem 19 let, zato imam svoje stanovanje.

Julija, pozno ponoči sem se odpravila domov iz hiše dveh prijateljev (ki sta dvojčka). Louis in James sta me pospremila do avta. Usedla sem se v avto in se odpeljala. Spomnim se, da sem v vzratnem ogledalu gledala Louisa in Jamesa, ki sta mi mahala, ko se je nekdo zelo hitro zaletel v moj avto z leve strani. Točno tja, kjer sem sedela (britanci imajo volan ipd. na levi strani). V vzratnem ogledalu sem videla kako Louis in James kličeta na pomoč in tečeta proti mojem avtu. Padla sem v nezavest. Nekako jima je uspelo priti do mene in me potegniti iz gorečega, čisto razbitega avta. Zbudila sem se in mislila da sem ok. Oba sta prestrašeno pogledala v moje prsi. Mislila sem, da imam mogoče odpeto srajco in se nasmejala, potem pa sem le pogledala in videla, da imam v rebra na desni strani zapičen ogromen kos stekla. Zgrozila sem se in padla na kolena. Oba sta pokleknila k meni in James me je objel čez ramena. Spet se je vse stemnilo. Zbudila sem se v bolnišnici. Poleg mene sta bila dvojčka in počutila sem se varno. A kmalu sem ugotovila da to še zdaleč ni res in da bom kmalu del grozljivke.

....NEXT???
19. avgust 2013
* se opravičujem, britanci imajo volan na desni strani (zamenjava strani )
19. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg