Forum
Oki: Prvo: The Anchor,ima temo,kjer objavlja,svoje od Boga poslane,prfektne ideje!!!:https://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-fanfiction-ideas/75291/,ona je vse nrdila,naslovnco,pa to xđ
So...tale zgodbica je posvečena,vsem iz našega chata,torej: Sao-tu,Lari,pa še eni Lari,Tini,Rebeki,Sanji,Mihaeli,Mii,Sari,Maši,Cooki-u,in najbolj Nini,ki me je prepričevala,v to,in terala,vse do konca,torej se zahvalte še poseb Nini,in vsem,katere je bilo mnenje,ali naj pišem,pritrdilno,hvala vsem vesolčkom,na chatu,lovam,vs in vse druge,ful,mi polepšate dneve,HVALA!!Ev link chata,pridite,udeležba,na lasno odgovornost:https://www.igre123.com/forum/tema/1d-chat/78004/410
Torej,to je moja prva zgodbica,tkoda ublažite kritike,vesela,sem vsakih komantarjev,mnenj,idej...,če želite posvečen next,sam povejte xđ
Nočem,fejkanja,in spamanja tud ne,prosim,glede oglaševnja;dovolim,samo proooosim,naj ne bo cela moja zgodbica polepljena z linki,v normalnem,številu prosim
Oki,js pa znam,nakladat,ampak dejmo začet:

Ouote:
A love story, that should’ve ended differently

Genre:
-science fiction
-AU fanfcition

Prologue:
Na tvoj 20 rojstni dan imaš možnost, da za en teden postaneš duh in popraviš stvar, ki si jo naredil v preteklosti in jo najbolj obžaluješ. Moje največje obžalovanje je, da sem ga ubila.

Cast:
Shailene Woodley as The Girl Who Became Ghost
So,glede,naslovnice,pa jutri objavim!!

Vam,je všeč??
Next???
7nextov!! ;-)
21. februar 2015
Omojbog! Ti se meni zahvaljuješ? Jaz bi se mogla tebi! Too boo takaa popolnostt daa večjee nee boo nikolii! Torej upam, da neboš name pozabla ane, če si mi že takoooo zahvalna xđ
Jaz sem že zdaj zaljubljena v to popolnost, kaj šele bo *-* loveeee
Me prav zanima kdo bo tale, ki ga je ubila.... Uuuuuuu I know Lou bo ane? Omfg jaz bom umrla, če bo awhhh *-* limonca moja draga, ti sam piši, več ko boš pisala bolj se bo batman (jaz-Nina) razpisal xđ ne še čuditi mojim prf izpadom kr mam težave xđ
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <333333
Nina te ma lada ;* <3
21. februar 2015
Iiiiii komčn se je moja zvezdica spravla pisat en ff!!!!! Js sm tak happy tuki res!!!!! Fulll dobra zgodbica bo to res bo vrjamem!!! Ja res ma The Anchor dobre ideje . Hitr mi dj next!!!
Resno k če ga jutr do štirih ne bo ne bo dobr ker se bom takrt fullllll dougočasla!!
Nnnneeeeexxxxxxttttttt!!!!!!!!!!!!!! + zahvaljujem se Nini
21. februar 2015
Opaaaa Limonca, opaaa!!!!!
Prvic bodo tvoje pisateljske sposobnosti ven prisle!!!!
Sigurno bo to najvecja pefrekcija E-V-E-R!!!!!!!!
In rada bi next!! Nebom ti grozila, sam rada bi next, stekas;?!?!??
NEXTTTT *__*
Lara te ma tut lada ❤❤
22. februar 2015
Limoncaaaa koncnoooo js te mam toooooooolk radaaaaa!!!!!
koncno si zacela pisaaaat!!!!
Pomojemnbo tole fuuuuul uspesni ff!!!!!!!!!!!!!
Pa daj se hitro spravi next pisaaaat!!!!!!!!!!! Nuuujnooooo!!!!!!!!!
Lala te lofa!!!!!!!!!!!

NNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXTTTTTTT!!!!!!!
22. februar 2015
Konco si se spravla pisat jebote umiram
ideja je kr cool, zaj pa mors zacet ti!
Tak da potrudi se, da bo to najboljsi ff.
pa ok. Jaz te mamtud rada
Next
ok? Ok.
22. februar 2015
Ahaha hvala,hvala,počas,še 2 nexta rabm
Ne znoret,prosm xđ
Ja,js vs mam tud rada xđ
Zdej pa mrš,svoje popolnosti,pisat,vsi!!!!Če ne ne bo nexta,muhahah
22. februar 2015
omfg*o*
popolno res*o*
OBVEZNO HOČEM NEXT
22. februar 2015
NEEEEXXXT!! *.*
PERFEKCIJA!!
22. februar 2015
u181346
u181346
NEEEEEEEEEEEEEXT!!! *O*
+ČIM PREJ*.*
22. februar 2015
u173906
u173906
next!!!!!!!!
22. februar 2015
u181656
u181656
wooooooooooow *---------*
piši piši!

neeeeeeeeeeeext
22. februar 2015
Next
22. februar 2015
Oki:1.Waw,nisem,si mislila,da bom mele,bralce,vsaj ne tok,kot jih mam,so...hvala,za nexte,in hvaljenje,mojega ubupnega talenta,hvala,vm,vsem,sm ponosna,nase!Tnxy!!
2.Waw,sami prfektnipisatli,ke,ne štekam,kako laho to berete,priznam,da se mal,bojim pisat,pred vami,k mate talent!!!
3.oki,torej,tale next,je posvečen; ●∘Gυ¢¢ı∘● ,in: Ɛνčι♥Hσяαη,hvala,za vaše lepe komentarje,od vsh vs,Limonca,vs ma vse rada
4.Oki,pisatli,dajo,svojim bralcem,imen.In,j s sm pomislna,da bi vi lahk bli;Ghosts,lahk,pa tud kej druzga xđ
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
https://www.youtube.com/watch?v=JHzftGgZtdU
1.Chapter/Flasback/Shay's P.O.V:
Flasback:
"Ah,daj no!!!Pritisni,na petelina!!!",se je nekdo zadrel.'Zakaj,že to,počneš???'me je spraševal,notranji glas.
'Da,bi si dvignila,popularnost,ne???','Nihče,te noče Shay,če boš,to storila,se te bodo,vsi bali.Popularna boš,saj to hočeš,ne??'. 'No,kaj še,čakaš,pritisni!!!!!!!',sem se drla sama,nase.
'Click-bum',se je oglasilo.
Pritisnila,sem.
Usterila,sem človeka,ki ga sploh poznala,nisem.
Morilka,morilka sem.
End of flasback:
Ugh,spet,vsako noč isto!!!!!Vsako noč,iste nočne more.Vsakič,ko zaprem oči,vidim,njegov bled obraz,njegov leden pogled,njegove čokoladno rjave oči.Zakaj sem ga ubila???Zaradi,popularnosti.Tako močno,sem si želela pozornost,da sem storila stvar,ki me je uničila,uničila in spremenila moje življenje,za vedno.
2 leti.2 leti,je od tega,vsak dan,čisto vsako noč,premlevam eno,in isto.
Pravijo,da ni zdravo preveč razmišljati,da se pojavijo,stvar,ki jih prej ni bilo.Pri meni se pojavi,vest,obžalovanje,krivda me razjeda.Krivda,ki je zame premočna.
Vsak dan,poskušam,najti način,da bi to popravila,ko vsaj ne bi bila tako neumna,ampak zdaj je prepozno,prepozno,za karkoli.Ubila,sem ga.Kako??Preprosto.
Kako bi rada,da bi se vrnila,nazaj,pa se ne morem.Ne,morem oživeti,mrtvega,ne??Ne.
Ah,spat ne bom mogla zaspati.Koliko je sploh ura???Stegnila sem,roko,in vzela telefon.03.00??Toliko???Že???Prehitro gre,čas gre prehitro,če toliko razmišjaš.
Vstala,sem in se odpravila,po kozarec vode,in ga odložila na pult.Ah.Življenje,le kaj sem jez naredila z svojim????Uničila,sem ga,z enim momentom.
Ko,vsaj ne bi sprožila.Ne,sem stresla z glavo,da bi se znebila misli.Ne,dovolj za danes,tako ali tako sem čisto,zdelana od razmišljanja.
Mogoče bom celo,zaspala,mogoče.
Oki,mogoče malo prekratko????Se oprosčam,za pozen next,včeraj mi je zmrznilo,in potem sem mogla,vse od zaćetka ,obiske imamo,in vsee me boli :/
Torej..Next???
Mnenje,ideje,kritike???Itak da so kritike,tist ki jih ne napiše ne dobi posvečenga nexta,(vidš kok te znam izsiljevat,Lara),ne sej ne,hec,hec.
So....nisem,še razkrila,kdo je fant,ampak boste zvedl.;-)
23. februar 2015
Okej cool sam vejice malo prepogosteje uporabljas pa ko vejico napises naredi presledek
drugac pa ful custveno zaj to da jo ful boli ka je nardila in komaj cakm da se vrne v preteklost in vse popravi
rada te mam ok. zaj bom to za vsaki komentar napisala
Next
23. februar 2015
Naslovnco na velko objavi
23. februar 2015
Aahahha hvala >3
Ja vem,preveč vejic,v šoli so me nevadl
Ahaha neki noče ,men comp noče objavt slik xđ,pol je pa vse v linkih
23. februar 2015
next
23. februar 2015
Ok, edina kritika, ki jo imam je ta, da maš zagotovo preveč ločil (klicajev, vprašajev in vejic). Sej vem, da si se navadla iz chata, ampak res malo popazi na to.
Prvo, kot prvo: 1000000000x hvala za posvečen next <3
Drugo, kot drugo: ne se meni zahvaljevati, da limonca piše...
Tretje, kot tretje: waw limonca, nisem vedla, da tako dobro pišeš in vse *-*
Četrto, kot četrto: jaz vem kdo bo tale fant ^-^ Moj pikuš al pa Larin pikuš xđ
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext limonca, le tako naprej <333333
23. februar 2015
omg ja ok glede kritik se strinjam z ●∘Gυ¢¢ı∘● drugače je pa TOP pa ja jst te mam tut rada ♥
Aja pa še ena kritika je.... zakaj nisi začela že prej omg waw jst berem.... p kr nočm da se konča next omg takoj pejt pisat next!!!!!
NEXT
23. februar 2015
Aw,,hvala!!!
Ahaha se strinjam glede kritik,šola,šola
Ja,ja,sej vs mam rada xđ
Next,bo najbrš jutr,če bo xđ,k sm čistt zdelana,pa še bratranca pazm
23. februar 2015
Woooow Limonca tole je ze zdej prfektnoooo!!!! Suuuuper pises cloveek!!!!!!
Neeeeeexxxttttt!!!!!!
23. februar 2015
Aja haha ne me izsiljevat Limonca na napacno osebo si se spravla
Skritizirala bi sam tvoje vejice kr jih ne postavlas ok pac tko kt je Nina napisala drugo je pa prfektnooo!!!!
Aja fant bo pa Zayn, mogoce Liam ampak pomije bo Zayn
23. februar 2015
Nexttttttt *_*
Mal se mi neda razpisat
23. februar 2015
Wiiiiiiiii tnx za posvečen next zvezdica moja
Fullll dobr začetk!!! Amen, aleluja da te je Nina prepričala!!! Amen!!! Um... Mjbi je tist k si ga ubila... Hum.... Zayn??? Liam??? Nwm sklepam... Skratka, ti sprašuješ za next??? Dobr veš da mi ga dj kuj zdj!!!!
Nnnnnneeeeeeeexxxxxxxxtttttttttt!!!!!!!!!!!!!
24. februar 2015
Oki,hayyyy,guys,kako gre?xđ
1.So...next je tuki xđ,mal pozen xđ
2.Am...kdo je gledu Oskarje?*w*,a sm edina? ;(,Gaga je ubila vse z njenim popolnim nastopom 'Sound of Music',in nominiran je bil film SELMA,BTW to je moj nejm,tkoda sm pnosna ,in Selena in Zedd,sta nardila en hit 'I want you to know',so to je kot en Dnevnik ;3
3.Next goes to........obema Larama,torej:Haʀʀʏ's ʍıռıօռ in ♡Hσяαпɢıяʟ♡
4.Hvala,za vaše lepe komentarje,in glede kritik:Šola!!! -.-,tm so me to naučil xđ
Enjoymypotatoes:
25. februar 2015
Hwala za posvecen next Limoncaa!!!!! Ly soo sooooo much!!!!!
25. februar 2015
Oki,se oproščam poslal mi je ,ponesrač,pišem next
25. februar 2015
Pa caki mal... Sm js res neumna al tuki ni nexta???
o.O
25. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg