Forum
u73295
u73295
»Camille,poglej sem!«je rekel glas in vedela sem komu pripada. Novinarju. Nadležnemu bitju,ki ti sledi na vsakem koraku in ti ne pusti dihati. Obrnem se in na ustnicah se mi prikaže zaigran nasmeh. Teh sem že vajena. In nato bliskavica in zoprn zvok fotoaparata. Naj se že konča. Vendar se je šele dobro začelo. Stojim na rdeči preprogi in dajem izjavo o podelitvi glasbenih nagrad. Nisem sama. Tukaj sem s svojim fantom,slavnim igralcem Nathanom Parkerjem. Skupaj sva že skoraj dva meseca in res mi je všeč. Skoraj zaljubljena sem vanj. Spoznala sva se na snemanju njegovega filma The Missed (Pogrešan). Jaz sem ravno v bližini snemala videospot za svojo pesem Listen. Držim ga za roko in skupaj se smejeva novinarjem ter dajeva avtograme. Ne motijo me oboževalci,te imam zelo rada. Motijo me novinarji in njihovo fotografiranje.

Moje ime je Camille Newton in stara sem 18 let. Prihajam iz Londona iz Velike Britanije. Kot se verjetno že ugotovili se ukvarjam z glasbo. Glasba je moje življenje. Preprosto ne morem živeti brez nje. Nekega dne sem naložila posnetek na youtube,kako pojem pesem Rihanne- Only girl in the world. Po naključju ga je našel glasbeni agent James Peterson in rekel mi je,da izjemen talent. Odpotovala sem v New York,kjer smo naredili preizkusov. Vsi so bili navdušeni in podpisala sem pogodbo z glasbeno založbo. Tri mesece pozneje sem izdala svoj prvi album Return. Kritiki so bili navdušeni in album se je zavihtel na vrh glasbenih lestvic.

In tako sem tukaj na podelitvi emmy-ev. Stojim in čakam,da se začne. Veljam za favoritinjo v večih kategorijah za najboljši album,najboljši videospot in najboljšo novo izvajalko.
Camille

Nathan

______________________________________________________________________________________
Naj povem,da One direction ne bodo vključeni v zgodbo takoj na začetku.
05. julij 2012
u97794
u97794
nextttttt
05. julij 2012
next
05. julij 2012
u73295
u73295
Še 3 nexti
05. julij 2012
u52856
u52856
next next next
05. julij 2012
u63958
u63958
neeeext
05. julij 2012
next !!
05. julij 2012
u73295
u73295
Res hvala za nexte. Že pišem.
05. julij 2012
u52856
u52856
jej
05. julij 2012
u73295
u73295
Sedim v prvi vrsti poleg Selene Gomez,njenega fanta JB in Taylor Swift. Nekaj ljudi še prihaja noter. Mene pa medtem pete,ki jih nosim ubijajo. Namreč nisem navajena nositi visokih pet. Raje imam balerinke. Vsaj obleka je lepa. Je preprosta in rdeče barve. Prireditev se je začela. Vodi jo Katy Perry,ki izgleda naravnost fantastično. Vmes so še glasbene točke. Nastopili sta Britney Spears in Lady Gaga . Zdaj pa se je začelo. »V kategoriji za najboljši videospot so Selena Gomez,Lady Gaga in Camille Newton.«reče Katy Perry. Medtem si ogledamo še videospote vseh treh. Res fantastične imata. Moj je okej,ampak njun je boljši.
Na oder spet pride Katy in v roki ima kuverto. V njej je zapisano ime zmagovalke. »Emmy za najboljši videospot prejme …«

»Lady Gaga!Čestitamo!«Lady Gaga gre na oder in sprejme nagrado. Saj sem vedela,da ga ne bom dobila. »Ali si v redu?«reče Nathan in me objame. »Ja,v redu sem.«rečem in čakam na druge rezultate. Čestitam Lady Gaga,saj jo res cenim. »Tako prišli smo do kategorije najboljši album leta. Kandidatke so Camille Newton,Britney Spears in Avril Lavigne.«Posnetki kažejo nastanek albumov. »In zmagovalka je … Camille Newton!Čestitke!« Ali sem res pravkar zmagala?Res sem. Vsi mi čestitajo in jaz se odpravim na oder.
05. julij 2012
u52856
u52856
next
05. julij 2012
u73295
u73295
Kaj si mislite o zgodbici?
05. julij 2012
u63958
u63958
neeext
05. julij 2012
next
05. julij 2012
u52856
u52856
ssssssssssuuuuuuuuupppppppppppeeeeeeeeeerrrrrrrrrr
05. julij 2012
u63958
u63958
ful dobri začetki
05. julij 2012
NEXT! in ja se strinjam z sarci1995
05. julij 2012
u93404
u93404
next... res odlična
05. julij 2012
u88611
u88611
Faak! Zgodbica je jačaa!
Raunokar sm jo prebrala in sm NAVDUŠENA.
Lovam joo ♥♥♥
Ti čestitam zanjo, in od mene imaš BIG next.
05. julij 2012
u97794
u97794
nextttttt
06. julij 2012
u58477
u58477
neeeext
06. julij 2012
u73295
u73295
Odpravim se na oder in prejmem zlat kipec. Res neverjeten občutek,ko stojiš na odru in ti podelijo nagrado. Res sem se potrudila za ta album in zadovoljna sem z njim. Katy Perry mi čestita in jaz povem še nekaj besed. »Vau,res si nisem mislila,da bom v rokah držala ta kipec in stala na tem odru. Res hvala! Res ne vem,kaj naj še rečem. Najbolj pa je za ta album Nathan,ki je moj navdih. Res hvala ti.«sem rekla in se odpravila z odra. Vsi so začeli ploskati in nasmehnila sem se. Odšla sem k Nathanu in se usedla zraven njega. Na hitro ga poljubim in upala sem,da nihče ne bo opazil. A so. In zjutraj bo to na naslovnici rumenega tiska. Ah,koga briga. Važno,da imam Nathana.

Umirim se in spremljam naprej,kaj se dogaja. Zdaj bo podelili emmy za najboljšega moškega izvajalca. Dobil ga je neki avstralski glasbenik. Mislim,da mu je ime nekaj na G. Nato pa je na vrsti kategorije za najboljšega mladega izvajalca. In kmalu bo na vrsti kategorija za najboljšo mlado izvajalko. V tej kategoriji sem jaz in Carly Rae Jaspen. Carly Rae Jaspen?Proti njej nimam možnosti. Ona je res super. In njena pesem Call me Maybe, je moja najljubša. In zagotovo bo zmagala.

Zdaj bo razglasitev. »In emmy za najboljšo mlado izvajalko dobi … Camille Newton!«

Jaz sem dobila emmyja,ne Carly!O moj bog!Zares sem ga dobila.

Končno. Vse se je končalo in po podelitvi smo imeli še zabavo,ki se je končala pozno. In zdaj sem doma in sezuvam si visoke pete. Zdaj hočem samo spati,saj moram jutri zgodaj vstati.
06. julij 2012
next
06. julij 2012
u97794
u97794
nexttttttt
06. julij 2012
u63958
u63958
neeext
06. julij 2012
u84822
u84822
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. julij 2012
Next!!
06. julij 2012
Next!
06. julij 2012
u73295
u73295
Zbudila sem se ob pol enih popoldne. Leno sem se pretegnila in hotela sem zaspati nazaj. Še vedno sem bila zelo zaspana,saj sem domov prišla ob petih zjutraj. Živim v vili,ki sem jo kupila za dva milijona dolarjev. Živim sama. Če prištejem še mojo osebno pomočnico in kuharico smo že tri. Verjetno ste mislili,da živim z Nathanom. Ne,ne živim skupaj z njim. Za to je še prekmalu. Včasih on prespi pri meni ali obratno. Med vikendom,če imava prosto,kar je bolj redko,greva v Miami,kjer sem kupila počitniško hišico. Dovolj o tem,saj me je zbudil telefon. »Prosim?«sem zaspano rekla. »Živjo,pikica ali si pripravljena?«je rekel Nathan. »Zakaj že?«sem rekla in zazehala. »Tvojo družino greva obiskati. Ali si pozabila?Čez eno uro pridem pote.«je rekel in prekinil. Saj res!Še dobro,da sem predvčerajšnjim vse spakirala. Hitro sem vstala in se uredila. Nato pa sem začela jesti zajtrk.

Če po pravici povem,se ne veselim obiska moje družine. Že moje ime pove,da smo zelo zanimiva družina. Moje polno ime je Camille Irland Newton. In ne se prosim smejati,ker vem,da je moje drugo ime Irska! Tudi hčerki igralca Aleca Baldwina je ime Irland. No,moja družina je zapletena. Naj povem,da sem pol Francozinja in pol Angležinja z irskimi koreninami. Moja mama in moj oče sta ločena. Ločila sta se ko sem jaz bila stara sedem let. Nato je oče spoznal Zoey in rodila se je moja mala sestrica Elle,ki je stara devet let. Za svojih devet let je pravi mali genij. Moj oče Jonathan je odvetnik in Zoey je zdravnica. Moja mama je Francozinja in ime ji je Natalie Benoit. Je manekenka in ena najbolje plačanih na svetu. Nekaj časa je bila poročena z nekim fotografom,s katerim se še vedno dobro razumem. In mi je kot stric. In glede moje francoščine. Obupna je!Čeprav je moj materni jezik,ne bi znala v francoščini naročiti niti kave. In moram še omeniti mojega butastega bratranca Spencerja,ki je star toliko kot jaz. Je kot moj starejši brat in tudi najin odnos je tak.

Verjetno,se sprašujete,čemu ime Irland. Moja babica Julianne(očetova mama) je Irka in ko je spoznala mojega dedka Richarda,se je preselila v Veliko Britanijo. Ko je bila moja mami noseča,ji je babica toliko časa razlagala o Irski,da jo je imela dovolj. O tem ji je nehala razlagati,ko ji je obljubila,da mi bo ime Irska. In zahvala gre moji babici.

»Gospodična Newton. Prišel je Nathan.«je rekla moja pomočnica Anne. » Hvala,da si mi sporočila.«sem rekla in čez nekaj minut sem že sedela v Nathanovem avtomobilu.

Mama

Zoey&oče

Elle

Spencer

06. julij 2012
u63958
u63958
neeext
06. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg