Forum
u151645
u151645

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

тнє gαмє σƒ ℓσνє 1.

"why are you leaving me, whit... whit, whit her?" sem se drla na mamo, ki me mi je zdaj povedala da se seli in naju z sestro pušča sami... "Trish it's not so easy! I must leave you whit her. you're not 18 and you can't live alone!" se je zadrla name. "So you hate me?! Do you even care about me? ha? do you?" sem se zadrla in stekla v svojo sobo pri tem pa tresnila z vrati. ko sem jih 'zaprla' sen se naslonila ob njih in začela jokat. da se vam predstavim. sem Patrishia Trish Payne. stara sem 17 let. ne obiskujem nobene šole ali kaj podobnega. imam tudi sestro Gabi in brata Liama. ja Liam Payne iz One Direction. no zdaj se pa grem oblečt in grem v disko. vstala sem in se odpravila do omare iz nje sem vzela črno kratko oblekco in rdeče čevlje na 10 cm peto. ko sem se oblekla sem si svoje blontne lase skravžlala in se naličila. okoli oči sem imela rahlo črno usnice pa živo rdeče. odpravila sem se do vrat ter se z hitrimi koraki odpravila do bara. ko sem vstopila v disko sem zavohala alkohol. dobesedno odletela sek k pultu in si naročila jack danielsa. ga spila potem še enega in se odpravila plesat. ko sem se naplesala sem se vsedla k mizi zraven Ashley in začela se je debata... pogoarjale sva se o vsem živem dokler me ni močna roka prijela za ramo. pogledala sem kdo bi to lahko bil in videla da je Liam. "Leeyum!" sem rekla in mu skočila v objem "Hi sister! i missed you!" mi je rekel "I missed you to!" sem mu rekla in ga nehala objemat "What are you doing here?" me je vprašal "am.... nothing?" sem bol vprašal kot rekla on pa je le odkimal. "Hei where is harry?" sem ga vprašala. "Harry!!" se je zadrl da ga je ves bar slišal in čez minutko je harry stal pri nama. "hi Trish!" je rekel harry in mi podal kozarek za vodo ter do vrha nalil z viskijem. spila sem ga ter mu vrnila kozarec. "Harry?" sem ga vprašala "Yes Trish?" mi je odgovoril "Do you like playing games?" sem ga znova vprašala "Yes." mi je na kratko odgovoril. opazila sem da liama ni več tu. "We can play a game. It's called The Game Of Love." sem mu predlagala "Sure. But how do you play it?" me je vprašal. "Let's talk sweet, Play Fights, talk 24/7, tell each oter good morning and good night, take walks together, give each others nicknames, go on dates, talk on the phone all night long, hold each other, lets kiss and hug. and who falls in love first loses!" sem mu razložila. "okay!" je rekel. "So, i need to go home. My mom goes away tomorow..."
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
so this is it....
kak se vam zdi?
nextam?
17. september 2013
nneexxt
ki je zaj patricija da bi to prebrala
17. september 2013
u151645
u151645
pošli ji če hočeš....
17. september 2013
u27814
u27814
Neeext
*nimam besed*
17. september 2013
u151645
u151645
aja sem pozabla....
нσяαη вιтcн oziroma Ksenija je naredla sliko....

18. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
18. september 2013
u59329
u59329
neeeeeeeeeeeext!!!
18. september 2013
u151943
u151943
Nexxxt
23. september 2013
neeeeeeeeeeext