Forum
u181410
u181410
nexttttt
16. december 2014
neeeext!!!!!!!!
16. december 2014
Aмσяιѕт (♥‿♥)
Aмσяιѕт (♥‿♥)

1. poglavje – drugi del ღ

Obalna vila in celotna posest nasploh je veliko večja in razkošnejša, kot sem si upala predstavljati. Že tik pred samim dovozom je črna ograja, ki se odpre na kodo, nato pa se po beli makadamski poti pripelješ na dvorišče, sredi katerega je dvonadstropen vodomet. Do modernih belih vrat vodi nekaj marmornatih stopnic, v notranjosti pa se skriva prostor, velik kot je celotno stanovanje, v katerem sva živeli z materjo.
Niso mi razkazovali pritličja, temveč so me odpeljali naravnost v prvo nadstropje, kjer se nahaja moja spalnica ter mi do očetovega prihoda dali čas, da se razgledam.
Prav tako, kot vse do sedaj, je ogromna, z veliko zakonsko posteljo na sredini, nasproti katere je kozmetična mizica ter omara s številnimi predalčki. Na desni steni so drsna vrata, ki so se izkazala za vhod v garderobo ter še ena vrata, ki vodijo v zasebno kopalnico. Ob pregradni steni na drugi strani stoji omara za knjige, za njo pa je nekakšen delovni prostor, opremljen z visoko tehnologijo, omarami in policami. Vse skupaj je verjetno vredno več kot vse, kar sva z materjo do sedaj imeli.
Saj ne, da me vse skupaj ni navdušilo, ker me je, ampak zdi se mi krivično. Mati je še vedno brez vsega, med tem ko imam jaz po zaslugi darovalca spermijev vse in še več. Je, kot da bi vstopila v popolnoma drug svet.
Želela sem si nekaj domačnosti, zato mi ni preostalo drugega, kot da razpakiram kovčke, ki so me že čakali ob postelji. Razstavila sem slike, stene okrasila s posterji, na police zložila knjige, obesila in zložila oblačila ter na zadnje poskrbela še za toaletno torbico.
Kljub vsem spremembam je soba, oziroma moje malo stanovanje, izgledalo kar precej prazno in izredno tuje, zato sem se vrgla na mehko posteljo ter v roke vzela večkrat prebrana Ponosna srca. To je bil očitno edini način, da pobegnem k nečem domačem.
Seveda v svojem svetu nisem ostala dolgo, saj je nekdo potrkal na vrata.
»Naprej.« Sem zaklicala in s treskom zaprla knjigo, ko se je med vrati pojavil Thomas Armstrong, ustanovitelj in popolni lastnik ene izmed najbolj uspešnih verig športnih centrov, The Health Master. Napisal je svetovno bran priročnik z istim naslovom, ki so ga imeli skoraj vsi športniki na naši srednji šoli. Seveda ga zaradi pomanjkanja interesa za to tematiko nisem prebrala, a pri njih je bil zelo cenjen.
»Lepo te je ponovno videti, Chloe.« Je rekel ter se diplomatsko nasmehnil. Nekaj trenutkov je okleval, nato pa se mi počasi približal.
»Upam, da ti je soba všeč. Vem, da je še precej nedodelana, a to bomo kmalu spremenili. Noelle se je ponudila, da gre popoldne s tabo v nakupovalno središče.« Za trenutek se je ustavil, da bi počakal na moj odziv, a sem še vedno v šoku strmela vanj in počasi premlevala situacijo, v kateri sem se znašla.
»Torej, kaj praviš?« Zbegano sem prikimala, da se strinjam, nato pa me je z besedami, da bo čez dobro uro kosilo in da bo, če slučajno kaj potrebujem, v pisarni, ponovno pustil samo.
Ko so se za njim zaprla vrata, nikakor nisem mogla odvrniti pogleda. Po glavi se mi je podilo na tisoče misli in vprašanj brez odgovora. Če sem se prej počutila izgubljeno, sem bila sedaj še bolj.
Moj oče je Thomas Armstrong, moški, ki sem ga pred tremi leti intervijuvala za šolski časopis. Smehljal se je zato, ker je vedel, kdo sem in tudi denar, ki sem ga pozneje našla v omarici s pripisom ''za Chloe,'' je prišel od njega. Vendar mi ni povedal, niti ni z ničemer nakazal, da sva si v sorodu. Preprosto sem ponovno ostala brez besed.
21. december 2014
nnnnnnnnneeeeeext
21. december 2014
OMG!!!!!!!!!!!!!! sam OMG!!!!!!!!!!!!! ostale sem brez besed. samo WOW. to je največ kar lahka spravim skupi. WOW. to pa je bilo, hm, zanimivo? to je njen oče? to bo še zelo zabavno komi čakam NNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!! ej če boš še tak naprej pisala bom mela sam to še zapovedat. skor sem v računalnik zlezla.
21. december 2014
omg komi cakam na nexte z Ianom!!!
next
21. december 2014
neeext
21. december 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!
21. december 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
21. december 2014
u105006
u105006
Woooooooooow. Hudo?? Ja je!!! Zakon.
Čakaj?? Kdaj je zvedla kdonje njen oče?? Ponz je. Ne razmišlam več
neeext!!!!
21. december 2014
Neeeeeeeext
21. december 2014
brez besed
neeeeeeext!
21. december 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!
22. december 2014
Neeeext
22. december 2014
next
23. december 2014
Next c:
23. december 2014
u173906
u173906
nnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttttt
23. december 2014
Wow to pa je presenečenje
Next
23. december 2014
Aмσяιѕт (♥‿♥)
Aмσяιѕт (♥‿♥)
(a/n): Hejla!
Najprej naj odgovorim na vprašanja:
1. Kdaj je spoznala svojega očeta?
Torej, prvič ga je srečala pred tremi leti, ko je z njim delala interviju za šolski časopis, samo takrat ni vedela, da je to njen oče. To je ugotovila šele v prejšnjem delu, ko je prišel v njeno sobo.
2.) Zakaj samo opisujem in ni nobenega pravega dogajanja?
To je samo zato, ker želim, da spoznate Chloe kot osebo, da jo vidite kot najstnico, ki se je znašla v popolnoma drugem svetu in ima težave pri sprejemanju "nove družine" ker je preveč navajena na svoje prejšnje življenje. Želim da veste, kako razmišlja.
3.) Kdaj v zgodbo ponovno pride Jay?
Glede na to, da se odpravljata nakupovat, že takoj v naslednjem delu. Seveda pa bo "usoda" poskrbela, da bo v zgodbi tudi ostal. Ne skrbite, nisem pozabila nanj... še več: zanj imam veliko načrtov.

Naslednja stvar ... Ker je danes božič, sem se odločila, da vam za darilo objavim naslednji del.
Uživajte ob branju in vesel božič!!

1. poglavje - tretji del ღ

Jedilnica je prostor z dolgo jedilno mizo ter udobnimi stoli. Na steni visijo različne slike, ki kažejo na izbran okus opremljevalca.
»Po tvojem obrazu sodeč sklepam, da te je ta del zbirke navdušil.« Zdrznila sem se ob očetovem glasu, saj ga nisem slišala vstopiti, nato pa se ponovno prisilila k nasmehu.
»Očitno je opremljevalec vedel, kaj počne. Kot lahko presodim, so slike originali, ki se vsebinsko povsem skladajo z modernim slogom hiše.« Sem se poskušala narediti ravnodušno, a je navdušenje nekako kar vrelo na dan. Obožujem umetnost in zbirka v jedilnici je preprosto osupljiva.
»Noelle je izjemno nadarjena za takšne stvari. Občutek imam, da se bosta dobro ujeli.« Njegove besede je pospremilo odpiranje in zapiranje vrat na drugem koncu prostora. Pridružila se nama je očetova žena, nekdanja uspešna plesalka, poznana kot Noelle Anderson. Na sebi je imela modro obleko, pod katero je bil jasno viden zaobljen trebušček.
Počasi se nama je približala ter mi namenila širok filmski nasmešek.
»Lepo te je končno spoznati, Chloe.«
»Tudi tebe, Noelle.« Prisiljeno sem se nasmehnila ter le iz vljudnosti sprejela ponujeno roko. Čeprav je bila nekoč ena izmed mojih vzornic, jo sedaj sovražim. Ona je namreč tista, ki je materi še dokončno porušila sanje o očetovi vrnitvi in srečni družini. Na televiziji je bila vedno prikazana kot dobrotnica, polna skrbi za druge in ne škodoželjna, sedaj pa se je moje celotno dobro mnenje o njej sesulo v prah. Če bi bila resnično takšna, kot se je prikazovala v javnosti, sedaj ne bi bila tu in nikakor ne bi nosila očetovega otroka.
Tik preden bi mi moje mračne misli skazile vzdušje, so na mizo prinesli kosilo. S hitrimi koraki sem se odpravila na svoje mesto ter dovolila, da mi je ena izmed gospodinjskih pomočnic servirala juho.
Ko sta za mizo sedla tudi oče in Noelle, sem pričela v tišini jesti. Oče je načel nekaj tem, a se nisem želela vključiti v pogovor. Ne počutim se kot del njunega razgibanega življenja.
Z mislimi sem odplavala nazaj v svoj svet, kjer so stvari iz dneva v dan ostajale iste. Tam ni bilo družinskih kosil, postopanja po bogati hiši in nakupovanja. Tam sva bile le mati in jaz. Vsako popoldne sem sprehajala pse iz zavetišča, prebirala knjige in se učila. Čeprav mi ni bilo postlano z rožicami, sem imela to življenje izredno rada. Naučila sem se skromnosti in biti zadovoljna z malenkostmi, kar je v tej razsipni hiši očitno španska vas.
»Chloe, me sploh poslušaš?« Zdrznila sem se ob Noellinem dotiku ter jo presenečeno pogledala. Sploh nisem opazila, kdaj je iz teme o nekem novem trendu prešla na pogovor z mano.
»Oprosti. O čem si govorila?« Globoko je izdihnila ter obupano pogledala očeta.
»Razumem, da je vse skupaj zate novo, a resnično se moraš naučiti slediti pogovoru, čeprav te morda ne zanima. Ne smeš kar tako odplavati, to se za člane visoke družbe ne spodobi.« Me je pokaral in me spravil tik pred odločitev, da odidem od mize. Na srečo sem se zadržala ter se ponovno opravičila in mu zagotovila, da se bom potrudila po svojih najboljših močeh.
»Torej, govorila sem o načrtih za popoldne. Komaj čakam, da ti razkažem najboljše trgovine v mestu!« Je navdušeno vzkliknila in vsakršna sled o nejevolji je izginila. Že zaradi same misli o nakupovanju je postala evforična in mislim, da sploh nočem izvedeti, kakšna postane med nakupovanjem.
25. december 2014
Ahahahahaha boga
Vesel božič tudi tebi
Next
25. december 2014
tut tep vesel božič.
zdaj se mi pa že pošteno smili. kak lahka sploh zdrži tam notr? za to si bi sigurn zaslužla nobelovo nagrado. in ženska spet WOW. to je največ kar lahka rečem nad tem WOW. zakaj mi ni nihče povedal, da tak super pišeš, da bi se lahka v naprej pripravla in ne bi pol pisala samo WOW. da mi daš čim prej NNNNNNNNNNEEEEEEEEXXXXXXXTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!
25. december 2014
boga Chloe
pa vesel bozic tu teeb!!!
25. december 2014
neeext
25. december 2014
nnnnnnneeext
25. december 2014
next nujno in to zdaj takoj
vesel božič tudi tebi
25. december 2014
neeeeeeeeeeeeext