Forum
Hejhoj! Nova zgodbica, ki jo obljubljam že odkar sem ponovno prišla na igre123 je končno tukaj.
No, ne še čisto... Najprej bom objavila tri pomembne stvari:

1. COVER PHOTO:

2. OPIS:

Chloe Grace Armstrong se mora zaradi finančnih težav preseliti k očetu. V enem dnevu se znajde v popolnoma drugačnem svetu. Poleg vseh težav, ki jih ima s spoznavanjem slavnega očeta in mačehe Noelle, je ves čas tarča medijev. Oče se boji za njeno varnost, zato jo mora vsepovsod spremljati varnostnik, Jay Smith, s katerim se privlačita vse od prvega trenutka.
Ampak on je le uslužbenec in v očeh slavnega Thomasa Armstronga povsem neprimeren za Chloe.
3. TRAILER:

Z njim sem se mučila cel vikend in je moj prvi, tako da se opravičujem če kaj ni v redu.

Boste brali? Minimalno 5 nextov za prvi del

Ps.: Da ne bo kdo rekel da ni vedel - ker imam veliko dela s šolo bom objavljala za vikende, ob "posebnih priložnostih" in med počitnicami pa bo kakšen del prišel tudi med tednom.

xoxo,
Sweet.Łove
07. december 2014
itaq next
07. december 2014
u172174
u172174
NExt
07. december 2014
u180964
u180964
next
07. december 2014
nneext
07. december 2014
Next dobrodošla nazaj
07. december 2014
u180693
u180693
next
07. december 2014
Neext!
07. december 2014
next
07. december 2014
u181410
u181410
next
07. december 2014
next
07. december 2014
ja itak da bomo bral!!!D
next!!!
07. december 2014

Rumeni avtobus je ustavil na moji postaji. Pognala sem se iz njega ter malo manj kot stekla proti domu, saj so se končno začele najdaljše poletne počitnice mojega življenja.
Štiri mesece brez zgodnjega vstajanja, brez zmerljivk ljudi, ki se imajo za nekaj več, brez domače naloge in brez učenja. Ves svoj prosti čas bom lahko namenila branju ljubezenskih romanov ter sanjarjenju o boljšem in lepšem življenju. O življenju, kjer ne živiš v majhnem podstrešnem stanovanju z materjo samohranilko, ki dela po cele dni, temveč v lepi obalni vili, kakršno ima oče ter njegova nova družina. Oče. Egoistični sebičnež, ki naju je zapustil kmalu po mojem rojstvu. Gnal se je za uspehom ter si grabil denar, nato pa se poročil z deset let mlajšo žensko, ki naj bi pričakovala njegovega otroka. Na naju je povsem pozabil. Zadnje darilo od njega je bil plišast medvedek za božič, ko mi je bilo pet let. Takrat je nehal prihajati tudi denar in razmere so se poslabšale. Po enem mesecu brez njegove denarne pomoči sva se bili iz dvonadstropne hiše primorani preseliti v to majhno luknjo. Seveda ga to ne zanima, saj ima veliko pomembnejših opravkov s svojim podjetjem ter ustvarjanjem nove družine. Nima niti nekaj minut časa, da bi odgovoril na moja pisma ter prošnje, naj nama pomaga. Prekleti brezsrčnež!
V vrata sem vtaknila ključ, a so bila že odklenjena, kar ni pomenilo nič dobrega.
»Mati?« Sem tiho vprašala ter se, ko ni bilo odgovora, napotila proti njeni sobi, kjer je preživela večino časa. Našla sem jo slonečo ob oknu, globoko zatopljeno v svoje misli.
»Mati.« Tokrat se je zdrznila ter se z resnim izrazom obrnila proti meni. Nekaj trenutkov si me je ogledovala, nato pa mi pomignila, naj sedem na posteljo.
»Pogovoriti se morava.« Brez besed sem sedla na rjavo, preprano posteljno pregrinjalo ter pogled usmerila na obledele modre zavese.
»Kot veš, nama po odhodu tvojega očeta nikoli ni šlo pretirano dobro, vendar sva se nekako prebijali skozi življenje.« Ustavila se je, globoko zavzdihnila ter sedla poleg mene, da bi prekrila tresenje nog.
»Ne bom se vrtela kot mačka okoli vrele kaše. Dejstvo je, da sem izgubila službo, tvoje nadaljnje šolanje pa bo veliko dražje, kot bi si z dohodki od države lahko privoščili.« Je povedala, pri tem pa je bil njen pogled usmerjen v tla. Želela sem spregovoriti, ji povedati, da ne potrebujem univerzitetne izobrazbe ter da si lahko poiščem službo, a me je utišala še preden sem odprla usta.
»Ne skrbi, govorila sem s tvojim očetom. Pojasnila sem mu situacijo, v kateri sva se znašli in prišla sva do odločitve, da bo od tega meseca dalje zate skrbel on.« Je pojasnila, jaz pa sem jo nejeverno pogledala. Le zakaj bi sprejela pomoč od moškega, ki ga ne štejem za nič drugega kot darovalca semenčic, iz katerih sem nastala.
»To na žalost pomeni, da se boš preselila k njemu.« Iz njenega glasu sem razbrala, da je zadeva zanjo zaključena in ne bo nadaljnje razprave, zato sem namesto ugovorov prikimala.
Vem, da si želi zame le najboljše, a to je krivično. Saj ga sploh ne poznam!
»Mene si očitno rešila, ampak, kaj bo s tabo?« Sem zaskrbljeno vprašala, ona pa je prijela mojo roko in se prisiljeno nasmehnila.
»Ne skrbi, bom že nekako. Vstali bova v stikih in obljubim ti, da se boš lahko vrnila k meni takoj, ko bo mogoče.« Vedela sem, da laže, a tega nisem pokazala. Ponovno sem prikimala ter jo močno objela.
07. december 2014
u181410
u181410
next
07. december 2014
little*monster
little*monster
Iiiii full dobr res
Neeext plis čim prej
07. december 2014
Hvala za link! Odlicno pises, toda tu pa tam je kaksna mjhna napakica, ampak nebom se spuscala v malenkosti... To se zgodi tudi najboljsim! Okej, nebom nakladala. V glavnem; next.
07. december 2014
u173906
u173906
next
07. december 2014
wow prff
boga.
pa da mi nextaš TAKOJ!!!
next
07. december 2014
nnnnnneeeext
perfektno pises
07. december 2014
next
07. december 2014
next
07. december 2014
little*monster
little*monster
Ooo kok žalostno
Neeeeext!!
07. december 2014
Next
07. december 2014
next, komaj čakam na zgodbo
07. december 2014
*na nadaljevanje zgodbe
07. december 2014
Neeeeext
07. december 2014
hvala ti za link tole je ful, ful, ful žalostno, ampak zelo, zelo, zelo dobr napisano. prfektn je. ne morem verjet, da jo bo res poslala očetu. kak lahka to naredi? če bi js bla na njenem mestu bi najrajš pobegnala, kot pa da bi odšla k človeku, ki ga sploh ne poznam. res je odlično!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ženska, da mi takoj greš napisat NNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. december 2014
u156327
u156327
Neeext
07. december 2014
Prfekten začetek,čeprav mal žalosten
Next
07. december 2014
trailer mi je popoln, osebe so pa še bolj hahaha (upaljena na nino in iana)
in ja nexti in zgodbica sta mi pa popolni!
tak da neeeeeeeeext!
07. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg