Forum
Hejjjla, pišem novo zgodbico. Upam da vam bo ušeč in da jo boste brali : )

Hej, jaz sem Kaya in imam 14 let, zelo rada potujem in treniram tenis in atletiko. Imam mlajšo sestro Lino ki je stara 6 let in seveda starše, razen očeta ki mi je umrl pred 5 leti...ker so ga ustrelili.Imam pa tudi psa zlatega prinašalca ki se kliče Luna.

JAZ:

LINA (moja sestra):

MAMI:

LUNA:

Pisat začnem z 1 Nextom <33
15. junij 2017
Next
15. junij 2017
''Mamiii'' sem zakričala! ''Ja kaj pa je?'' je uprašala mama. ''Samo hotla sem te vprašat kolko je ura''? ''AH...imaš še 10 min do šole'' OKK. Šla sem se preobleč in stekla do avtobusa da grem v šolo...na poti me je ustavla moja simpatija (neyc) in vprašala ''ei,kako ti je že ime'' ''Ammm (sram me je bilo) Kaya sem'' Naenkrat pa ga je ustavila njegova punca Jenni. Zelo mi gre naživce saj ima mojga fanta...no ne mojga ampak bo moj.amm.
Jap Neyc je star 16 ampak leta me ne zanimajo,,,......najlepši jeee
NEYC:

JENNI:

Jenni in Neyc sta se poljubila, in tako sem bila jezna da bi takoj zdaj Jenni pretepla hihi. Obrnila sem se stran in poklical me je Neyc. ''Eei, Kaya no to je moja punca Jenni, Jenni to pa je Kaya'' je rekel Neyc. Počasi sem se obrnila in Jenni je zaokrožila z očmi in rekla ''oo nisem še slišala zate, hmm'' Pogledala me je od glave do pete in zopet zaokrožila z očmi. Bila sem besna ker se važi in misli da je boljša od men ah. Neyc in Jenni sta rekla ''čau'' jst pa enako. Odšla sem v šolo in bilo je seveda dolgočasno...pogovarjala sem se z mojo BFF Evo.

EVA:

Vem da zdej ni zanimivo....ampak bo kmalu! Next?
15. junij 2017
Next
15. junij 2017
nexz
15. junij 2017
Next
21. junij 2017
hwala za 3 nexte <333

Eva mi je govorila da bo jutri kao konec sveta, seveda ji nisem verjela ker so to govorili že 10000x in se ni zgodilo. Ko je bilo konec pouka sem šla pojest kosilo. Ter šla iskat Lino, ona pa se je začela jokat, nimam pojma zakaj.
POGOVOR: L (lina) J (jaz)
J:kaj pa je narobe, te je kdo zafrkaval, te je kdo porinil, udaril?
L: (joka)
J: Lina ne me ignorirat povej mi prosim ppovej!
L: Ooookk, usi pravijo........da
J: kaj pravijo??
J:???povej nooo
L: ja no......da bo jutri konec svetaaaa
J: jah nič novegaa, Lina to je laž razumi da se samo hecajo no pusti jih
L: ampak mislim da je res, jaz nočem umret
J:neboš obljubim ti

Skupaj sva šle domov. Jaz sem delala nalogo, Lina pa je šla spat ker je rekla da je utrujena. Ko sm naredila sem, Luni dala za jest...in jo potem peljala na sprehod, malo smo ze pozabavale...v tistem trenutku sm pozabla da je Lina sama domaa. Tekla sem domou kot zmešana baba. In takoj stekla v njeno sobo...............hhah zbudilaa sem joo, gledala me je kot da je vidla vesoljca. Šla sem v dnevno sobo in gledala TV.......naenkrat sem na novicah...slišala in zagledala--------

nexti?
21. junij 2017
Next
21. junij 2017
Next zanimivo!
21. junij 2017
NWNMJS
NWNMJS
Lanica, ni lepo če se spravljaš na mlajše od sebe
21. junij 2017
Smetiš njeno temo nehaj ne bom se prepirala s tabo po drugih temah! rosi.rr oporsti najbolje da jo blokiraš če ne ne bo nehala! Verjemi!
21. junij 2017
NWNMJS
NWNMJS
Hahaha
21. junij 2017
NWNMJS
NWNMJS
Uniču bom vse teme
21. junij 2017
Fnt si ha! lahko bi vedla!
21. junij 2017
Ooo a fant si?Nism vedla! na profilu ti piše da si punca
21. junij 2017
NWNMJS
NWNMJS
Kako si debilna
21. junij 2017
NWNMJS
NWNMJS
Punca sm, sam ti vsemu verjameš... Btw 3 leta sem mlajš od tebe tak da shut up
21. junij 2017
NWNMJS ti ne morš govorit kdo naj utihne in spravi se tle dol. TAKOJ
in tk btw zarad mene si lahko tut morska deklica.
21. junij 2017
Poleg tega Neeeeeeeeeeeeeexxxxxxttttttttttttttttt!
Fulll napet!
22. junij 2017
Na TV sem vidla zopet neka novica da bo jutri konec sveta, in da so znasvteniki do povedali....Nisem verjela ker tele znanstveniki so ene budale.Nato je prišla mami in govorila da bo jutri konec sveta. Bla sem tkooo besna ker to govori že ceu svet dobesedne ceuu. Stekla sem v sobo in gledala če okno, da bi se pomirila .....zaspala sem.Zbudila me je glasna budilka in bil je petek jeeejjj, ker je danes konec šole. Bila sem presrečna, za konec sveta pa sem pozabila. V šoli smo vadli za nastop konec šole, plesali smo neki čuden ples. Potem pa smo lahko šli domov. Z prijateljicami smo se odločle da gremo na sladoled. In poleg tega smo se še kopale v morju. Voda je bilaa zeloo topla (usaj zame), malo sem se potapljala pa plavala, špricala z prijatelji, pol ki sem uzela jaz tudi kar nekaj denarja smo šli na pico, naročili smo dve velike pice, razen jst majhno ker je vegetarjanska, bila je slastna. Odločili smo se da se razidemo in ker je bila ura kar pozno, šli smo ven iz restavaracije.....

nexti??
22. junij 2017
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. junij 2017
še kakšen Next??
22. junij 2017
Next Next Next
22. junij 2017
Nextam ob 15.30 zato ker imam zdaj trening
22. junij 2017
Next
22. junij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg