Forum
ime mi je Jack in to je moja zgodba naj odgovorim na prvo uprašanja da sem emo in to mi j pč čist kul zakaj pa ne.Star sem 14 let in sem zaljubljen c sej gdo pa ni če vas zanima moja zgodba napiši next
25. februar 2011
no pa naj začnemo živim v avstraliji moja bff je josephine.ki ima tipa carla in sta uba like ful zalublena.moja ljubezn je pa moja soseda Brokelle.ta dan se je začeu pousem običajno tastara me je zbodila ob 7 prekleu sem sevede putih nism hotu dubit šamara in potem sm počakal josephine da sma šla skupaj u šolo in celo pot mi je razlagala kako ljubi carla in da ju nič na svetu nemore razdružiti no prišla sma pred šolske stopnice in tam zagledava vsak svojo ekipo moje emote in josephin svoje punke.
25. februar 2011
next ???
25. februar 2011
in potem je ena vanessa razlagala kolk se je purezala in d se ji še ni zacelil mislm halo lah bi vedla d če si žilo prerežeš d se ne zacel kr u 5 minutah in potem je šla vodja ekipe in moja ljubezen brokelle mimo mene šla je kot v počasnem posnetku me pogledala in za trenutek se mi je zazdelo da mi je poslala lubčka a sem sanjau ali je bilo res najbrž se sanjal kajti brokell je najlepša in najbol drzna punca v sidneyu plus je imela pa še fanta wayna ki je bil punk ni mi šlo u glavo kako je lahko naša kraljca s največjim sovražnikom v razmerju.to je kar klicalo vojno sam pri sebi sem rekeu nekega dne jo bom tako zalizau da se ji bo podrl svet vndar za zdaj so to le še sanje
25. februar 2011
dan se je odvijal naprej najprej zgodovina(zgodovina je veda o mrtvih ki mučijo žive) potem gefa matematka in športna uglaun bedn pondelk potem pa je prišla novica da imamo emoti sestanek ob 5 pri brokelle v očeh se mi je zasvetilo a je to možno bom dejansko šel v njeno stanovanje kako naj se oblečem kaj naj ji rečem kaj se je sploh zgodilo ali je dobro ali slabo...ko sem prišel se je zgodilo nekaj nepričakovanega
26. februar 2011
brokelle je bila oblečena v bikini kar me je definitiuno vzburilo potem je planila u jok vse je zanimalo zakaj se naša prfektna brokelle joka...čez nekaj minut nam je razložila zakaj se joka ker jo je tisti prasec wayne posilil napovedali smo vojno punkom to je pomenilo da nemorem več biti bf z josephine za konec je rekla da bo v petek zbirala novega podprecednika za glaunega favorita je veljau wayne vndar nič več. no potem smo usi šli domou začeli brcati boksati krepiti mišice samo da uničimo punke potem sem šel še malo na facebook in kar naenkrat me klikne brokelle in me upraša če sm ji ušeč seveda sem napisal ja potem pa je sledilo presenečenje napisala mi je če bi prišel h njej po šoli na kavo inseveda sm napisal da pridem...kakšno presenečenje brokelle hoče da jas pridem h njej mogoče se je pa samo hecala...nextam??
27. februar 2011
no naslednji dan v šoli se je odvil velik pretep in emoti smo pousem razbili punke.Brokelle je bila vidno vesela kar je razveselilo tudi mene.potem je bilo konec pouka.odšel sm naraunost domou in si prižgal en čik čakal sem saj sem vedu d ima brokelle eno uro več od menepotem sem si šou še mau porezat pč navada.pol sem šou do okna in brokelle mi je dala znak naj pridem.
27. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg