Forum
u101632
u101632
hejlaa
ja pisala bom še eno zgodbico. če želite da napišem next moram imeti vsaj 3 nexte.... (please O.o )
no bom kar začela

o, ne! amy pridi sem!
kaj je spet?? me nemorete enkrat pustit u miru napisati naloge
sara se je spet pobruhala. prinesi mi krpo.
o fujj... saj nisi resna. zaradi tega sem morala oči odvleči od zateženih ulomkov in dolgočasne slovnice??

stopila sem do korita in podala mami krpo.
potrebuješ še kaj?
ja... malo denarja in škatlico cigaretov.
mama sovražim tvoj smisel za humor. in nesmeš kaditi več!
mlada dama ne privzdiguj glasu tako.
če pa pokadiš šest škatlic cigaretov na dan

mama je želela nekaj reči jaz pa sem le stekla v sobo in se zakopala nazaj v kupe zvezkov. končno sem napisala nalogo. spomnila sem se da je petek in se začela oblačiti v nekaj primernih cunj.
šla sem po stopnicah naravnost v kuhinjo kjer je mami hranila dojenčico saro.
kam pa greš?
jaz?? saj veš da je danes petek. povedala sem ti da grem s sally in fanti v kino.
si napisala nalogo?
ja. sem
potem pa le ppojdi. ampak če tebe nebo celo noč bo dala saro k sosedi in gledala kakšen film.
prav. pa uživaj
stekla sem skozi vrata saj sem se bala da se bo mama spomnila še kakšnega opravila ki ga moram narediti. šla sem k sally da gremo v kino. pozvonila sem in čakala. zaslišala sem moške glasove na hodniku. prišel mi je odpret Tim ki je naravnost čudovit <33
nasmehnil sem mi je. do njega so prišli še 3je fantje in sally. skupaj smo se odpravili v kino.
po dvournem filmu je sally rekla da mora iti domov saj jo bo mama drugače nakričala. fantje so se razšli. tudi jaz sem se odločila iti domov.
ko sem končno prišla do hiše sem vstopila. v hiši je bila tišina. iz dnevn sobe se je zaslišalo jamranje. vstopila sem v dnevno sobo.
mami?

na kavču je ležala mami. v roki je imela iglo. v pepelniko je ležal cigaret. cela soba je smrdela po dimu.
mami? jemleš mamila?
saj je samo malo...
mami se ti je zmešalo!? imaš dva otroka. ti ni že zadosti da kadiš. potem pa jemleš še mamila. ne... tega je dovolj. jaz grem od tukaj
zdrvela sem po stopnicah in vzela najnujnejše stcari ter jih stlačila v torbo. stekla sem ven iz zakajene hiše.
next??
23. februar 2013
next!
24. februar 2013
nekšt
25. februar 2013
u101632
u101632
nextam v petek ker me zdej ni do petka.... sem v lj
26. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike