Forum
Evo, sem si obljubila, da bom to zgodbico dokončala!
Obljubim!
Samo hočeem da berete vi! :***
----

Na kavču v dnevni je bilo tako prijetno toplo, ampak v želodcu mi je krulilo, zato sem se prikobacala v kuhinjo. Takoj sem iz omare vzela nutello, iz predala žlico. Za kakšno večje naprezanje nisem imela časa ne zainteresiranosti. Kuhinjo sem že 3x zamenjala. In ja že 3x sem jo zažgala.
Vrnila sem se nazaj na kavč, se zavila v odejicoo in prižgala tv ter poiskala MTV programe. Super, ravno uradna lestvica UK 40 hitov. Ravno je bil čas za najboljši hit. Prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim naj bom jaaaaaz! Če bodo spet prekleti One Direction, jih bom ubila. Ko sem poslušala Little things, sem zaspala. In yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees! Moj komad je prvi!!
na kavču sem zaplesala slonji ples. Ampak v videospotu izgledam pa seeexi!
Ampak biti pevec je pa dolgčas. No če nisi na turneji, ali so kakšne nagrade ali pomerjanje oblačil, ali snemanje albuma v studiu, je pa prav malooo boooooring!
Cel dan sem se potikala po stanovanju, igrala sama s sabo playstation. No, saj je super da je konec turneje in tega sranja, ampak vseeno človek umre od dolgčasa.
Nazadnje sem se oblekla v tole

Pšenične blond lase sem si spela v čop vrh glave, si dala roza rayban očala in si obula visoke temno modre allstarke z zlatimi bodicami. (takšne barve kot pulover), v črno veliko chanel torbico pa denarnico z veliko bančnimi karticami, rezerviranimi za shoping, in z blackberryjem ter drugo šaro. Bog, kam sem dala ključe? Da ne bo spet hišnik vdiral v stanovanje.
Nazadnje sem obrnila torbico narobe, da se je vse streslo ven. Uff, glavniki, šminke, zložljiv otroški dežnik z zebrami, majhna ponev (wtf?!od kdaj kuham?!), vstopnici za opero, ki mi jih je podarila mama (nikoli me ne boste videli v operi. NEVER!), knjigo Nicholasa Sparksa in dve od Jane Austin (okej, to je še kar sprejemljivo, ampak grozljivo bi bilo če bi brala kakšne osladne romane, kot jih bere Liam. Aja, in Jade je tudi obsedena z njimi), in baterijo (wird.). Notri sem našla tudi ključeee. Jeeeeeeeeeeeeej. Zbasala sem nazaj noter vse stvari (kaj veš, vse ti enkrat prav pride, pravi moja babica, ki na podstrešju hrani 8 let stare konzerve. Goo Granny!). V Londonu je zgodaj spomladi vse veselo. Vrvi, kipi od pomladi. Samo da je v Londonu sama megla.
"O MOJ BOG!!! JE TO CHELSEA WILLIAMS?!!!!" je kriče zacvilila neka najstnica. Ja, jaz sem, a si slepa? Zdaj pa utihni, ker nočem klicati policije.
"Heeej." sem se nasmehnila in se podpisala dekletom na roke in torbice in čevlje.
V Starbucksu sem si kupila kavo z smetano in karamelnim sirupom ter se potikala po Londonu.
"Chels?!" se je oglasil znan glas, če priznam, moj najljubši.
"Hazz?!" sem se obrnila in zacvilila. Skočila sem mu v objem in zavrtel me je. No, ni se kaj dosti spremenil. Še vedno tisti kodri, za katere bi ubijala, pa imam samo malo valovite blond lase, tiste posebne oči, za katere še zdaj nisem ugotovila ali so modre, ali zelene. In seveda njegov special smile. Imel je oblečeno karirasto srajco in kavbojke ter allstarke. No, boljšega stilista bi si lahko našel.
"Kaj delaš tukaj?" me je veselo vprašal.
"Kaj jaz delam tukaj? Nič nič, samo malo se sprehajam in gledam v tele unikat trgovinice in kavarnice."
"Ne, mislim v Londonuuuu, Cheels! A nisi na turneji?" se je namrščil.
"A-a," sem odkimala "konec jee. Hvalaaa booog! Sem mislila da ste vi na turneji."
"Ne, nee, pavzo imamo do oktobra." je olajšano rekel.
"Daj, kako so kaj fantje? Po medijih slišim, da je Zayn z Perrie, ki sem jo mimogrede videla v sredo v nakupovalnem centru z Jade ((2 dekleti iz LittleMixa)), ampak Liam je pa narazen z Danielle ne?"
"Ja, sigurno jaa, po medijih je bilo. Spet ti je bilo dolgčas in si brskala po portalih z zvezdniškimi novicami in trači, da bi našla kaj o sebi. Samovšečnica!" se je zasmejal.
"Damn, Styles, kako me poznaš." sem ga smeje dregnila pod rebra. Neverjetno, toda večji je od mene samo za 5 centimetrov. Merila sva se!
"greva kaj pojest, popit? Že pol leta se nisva videla!" je zmajal z glavo. Bil je tako neverjetno sexi. Ampak bi je moj najboljši prijatelj in imel je na tone punc. Torej, kaj bo navadna pevka proti vsem drugim? Saj ne da pravim da se nisva poljubila. (;
V neki kavarni sva naročila.
"Krofe prosim. Veliko, bi rekel," se je smeje obrnil k meni. Kako dobro me pozna.
"No, o čem bi se pogovarjala? Veliko ti moram povedati." je prislonil glavo na roke in me opazoval.
"Nič se nisi spremenila."
"Waaaw, to pa je kompliment."
"Pravzaprav ni."
"Styles!" sva se zasmejala.
"No, še vedno imaš tiste shine blond lase, in temno rjave oči," je ugotovil.
"Ti pa imaš malo drugačno frizuro. Mislim, obliko striženja. Ampaaak pudelj si še zmeraj." sem se nagnila čez mizo in ga skuštrala.
"Hej!" je ogorčeno rekel in si popravil kodre nazaj na mesto.
"Nooooooo...." sva kmalu že jedla krofe.
"Kaj no?"
"Jaaa, glede punc, čudak!"
"Aaaaa too. Ma nič novega. Na turneji je bilo veliko izbire." mi je pomežiknil.
"Hej! Tako se ne govori o puncah! Nismo predmeti, ki ti potešijo potrebo!" sem jezno rekla.
"Ah pozabi. Kaj pa ti? Imaš kakšno novo pridobitev? Ubogega revčka, ki se je ujel v tvojo mrežo."
"No, jaz fante pustim po 1 tednu ali več, ne pa že takoj naslednjo uro. Spominjaš me na Barneya iz How I met your mother." sem ga zamišljeno opazovala.
"Ooo, se spomniš ko sva to gledala na Xfactorju v hiši? Hahaha, najboljše je bilo!" se je zasmejal.
Ja, tudi jaz sem tekmovala na Xfactorju, isto leto kot 1D. Postali smo veliki prijatelji. No, saj če si v hiši več kot en mesec, res postaneš prijatelj.
"Torej kje živiš?" me je Harry vprašal zunaJ:
"Tam kot zmeraj. Se vidiva!" sem ga objela in poklicala taxi. Harry mi je pomahal in se tudi sam odpravil. V stanovanju sem torbico obesila na obešalnik in se usedla pred tv in gledala neko pocukrano komedijo. Lepo je bilo da sem se z Harryjem videla. Ampak vseeno. Ni ravno super, ko gledaš najboljšega prijatelja in še ženskarja, in ti si v njega zaljubljena.
Verjemite, poznam ta feeling.*
---
NEEEXT? (vse je izmišljenoo)
22. november 2012
u113220
u113220
NEEEXT
22. november 2012
NEEEEXT!
22. november 2012
next.!
23. november 2012
nexxxxxt!!!!!!!!!!!!!!
23. november 2012
Ju3 nextam :****
Oglašujte prosim!
23. november 2012
Next!!
23. november 2012
u112882
u112882
Neeeeeeext!!
24. november 2012
u113507
u113507
Next.!
24. november 2012
"Chels!" se je v slušalko zadrl Niall.
"Nialler!!!!!!!" sem zavpila nazaj.
"Živjo raca. Prideš k Louisu na pico? Vsi smo tukaj."
"Jaa, okej." sem prikimala.
"Kul, se vidiimo!" je že skoraj prekinil.
"Čakaj čakaj, kje živi?!" sem hitro vpila.
"Tam kot ponavadi."
"Si še deli stanovanje z Harryjem?"
"Ne, pred nekaj časa se je Harry odselil v svoje stanovanje."
"Okej, se vidimo!" sva se končno poslovila.
Oblekla sem tole majico:

in tele hlače:

Obula sem si tiste temno modre allstarke z zlatimi bodicami, samo v žep dala mobič in ključe, itak bodo oni plačali. Lase sem pustila razmršene kot Einstein in si še nadela moja najljubša RayBan očala (jaa, imam jih na milijione.)
"Taxiiiiiiiii!" sem zavpila pred blokom in zmešano mahala rumenim avtom.
Odpeljal me je do Louisovega stanovanja.
Oooo, sranje, dvigalo pokvarjeno. Prisopihala sem po požarnih stopnicah, Zakaj živi ravno v zadnjem nadstropju? Aja, Harry je rekel da hoče lep razgled. Ja, right,siv in meglen London je pa res lep razgled.
Pozvonila sem, sklonjena, lovila sem sapo.
"Chels!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" je zacvilila El. Moj bog, a še zmeraj sta skupaj? Z Zaynom smo stavili, da ne bosta zdržala niti eno leto. No, motiti se je človeško.
Objela sem jo, in spet sem morala sopihati in globoko dihati, ko me je spustila iz tesnega objema.
"Malik!!!" sem objela Zayna in mu skuštrala njegov popoln koder.
"Hej!" si ga je užaljeno popravil. Kako zgleda smešen z belim pramenooomD
Lou me je toplo objel, in nato sem še močno objela Harryja.
Nasmehnil se mi je.
"No, kje je zdaj ta prekleta pica, po katero sem prišla?" sem odločno postavila roke v bok.
"Kdo bo prej v kuhinjiiiiiiii!" se je zadrl Liam.
Kmalu smo se vsi basali z pico in se veselo pogovarjali.
"No, Chels, kaj novega?" me je pomenljivo dregnila El.
"Misliš fante? Neee, pavzo mam."
"Pavzo za fante?" se je zasmejal Harry.
"Ja, ampak ti tega ne poznaš, ker jih imaš itak stalno."
"Neeeee, pa nee!" se je užaljeno namrdnil in me polil z vodo.
"Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!! sem zavpila. Predrznež. Seveda se mi je skozi majico videl temno roza modrček.
Harry se je nagajivo nasmehnil in pristopil k meni.
Jezno z smrtonosnim pogledom sem ga mahnila, ko je še kozarec postavil nad mojo glavo in zlil preostanek vode na lase.
Niall se je začel ponorelo smejati, ko ga je Liam utišal tudi utišal z vodo, s katero ga je polil.
Kmalu se je začela poplava v Louisevi kuhinji. Oh, kako sem pogrešala tole.
Zabavo, norenje, fante, Harryja.
"Okej, okej, prosim miiir!" je Liam zavpil.
Vsi smo žalostno pobesili poglede.
"Daj, vse pokvariš." je Zayn pogledal z puppy eyes, in me spustil.
Odtisnili smo si oblačila, in ja, El je imela vsaj črno majico.
Agggrrr, fantje so me pomenljivo nasmihajoče opazovali mojo premočeno belo majico, skozi katero se je jasno vidil roza modrček.
Harry mi je pomežiknil.
...
Next ju3 :*?****
24. november 2012
u113220
u113220
NEEXT. ;*
24. november 2012
u113507
u113507
Neext.! ;$
24. november 2012
u112882
u112882
Neeeeext!!
OK UMIRAM OD SMEEHA !!
25. november 2012
Uff, doma sem. In celo živa.
Po poplavi v kuhinji, smo na kavču poskušali gledati James Bonda, ampak je seveda Lou metal v Harryjeve lase kokice in seveda, se je vse zapletlo v njegove kodre, potem je Harry Louiju zatlačil v hlače kokice in nato se je spet začela vojna. Tokrat 3 svetovna z kokicami.
Jeeej!
In ja, zdaj ležim na postelji, mrtva, ker sem tako utrujena, in pijem že 3 kavo, in poskušam gledati še zadnjo sezono Vampirkinih dnevnikov in Gleeja. Oh, in na Pretty Little Liars ne smem pozabit.
In po naključju, ko sem se vračala domov, so me posneli paparaciji, in seveda, se mi majica še ni posušila.
Zdaj vsi vedo da nosim roza modrčke. In ja, oboooooooožujem roza barvoooo. Ljudje mi pravijo barbika. Ja, hvala lepa, a sem iz plastike? Poglejte svoje makeupe, in vašo slonovsko kožo, pa bomo videli kdo je iz plastike!
In Harry naj bi imel novo punco. El mi je povedala. torej, El to ve, ker ji je Louis povedal, Louisu pa je Harry.
Poskušam, da mi Harry ne bi bil všeč, ampak... vedno je bil moj prijatelj, in on me ima za prijateljico. Grrr, ne upam si mu povedati, da mi je... velikoooo več kot prijatelj.
Paparaci so naju itak že pofočkali po Londonu, a zmeraj kot prijatelja. Fani so se že izmislili najino skupno ime: Charry ali pa Helsea. Malo so utrgani.
Ju3 grem v shoping z El. Poskušala sem poklicati Danielle a se mi ne javi.
Liamu sem skoraj izpraskala oči, ko mi je povedal da je skupaj z Leono. Mislm, tipica je grdaa. Duuuuh, ima čuden nos! Lahko bi si izbral lepšo. Ali pa sploh ne bi šla narazen z Danielle in bi itak imel najlepšo. Aja, pozabila sem name. JAZ sem najlepša! To pa itak ve vsak! NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT!
-------
Zjutraj sem se stuširala, in si oblekla zelene pajkice, takšne barve kot Soča (neka X- reka, v neki državi ki se imenuje Slovenija ;DDDD) in majico hipsta please D oba z Harryjem imava istooo.
ter bulerje:

Lase sem si spletla v kito vrh glave, vzela ROZA rayban očala, in seveda mojo priročno chanel torbico, v katero spraviš vse. Kot Hermiona pri Harryju Potterju, v zadnjem delu, ki je imela torbico brez dna, v katero si lahko spravil vse DD
El me je že čakala. Odpeljale sva se do najdražjega nakupovalnega centra in...
H E A V E N !
Še dobro da sem bogata, in da ljudje kupujejo moje albume, če ne bi že bankrotirala, ker toliko nakupujem.
Seveda je sledilo podpisovanje avtogramov fanom. Bog, a mi še med nakupovanjem niso dali miru?!
"El, a lahko prosim pobegneva?" sem zašepetala El in ne da bi počakala na odgovor, jo zvlekla ven na ulice.
"Kako si bedna! S tabo niti nakupovati ne morem več!" je užaljeno rekla Eleanor.
Zavila sem z očmi in jo odpeljala do Starbucksa na palačinke.
Duuuuh, takoj jo pomiriš na tak način.
"Vseeno si mi dolžna še en dan v trgovinah! Ne boš mi ušla!"
"Ja, in ponorelim paparacijem in fanom tudi ne." sem zlovoljno zamrmrala in se veselo poslovila od El, ki je hotela k Louiju.
Sprehajala sem se po Londonu.
"Fuck." sem zamrmrala, ko sem zagledala Harryja in neko temnolasko, ko sta se smejala.
Jeeej, kako lepo.
No, dajmo ga ignorirat, in iti v drugo smer, ja tako bo še najboljše, samo opaziti me ne sme, ker bo to polom, torej hitro. Ne sme me opaziti, ne sme me opaziti, ne sme me opaziti.
"Hej Chels!"
o sranje, opazil me je.
Nadela sem si fake smile, in se veselo (fake) obrnila k Harryju.
"O živjoooo!" sem se ga razveselila (fake).
"Kaj delaš tukaj?"
"Ma nič, shopingala sem z Eleanor, zdaj pa grem domov. Se vidimooooo." sem se hitro poslovila.
Harry me je že hotel ustaviti, a sem mu pobegnila. Zadnje kar se si želela, se pogovarjati z njim, in njegovo čedno punco. Ja, ker je res čedna. Temnorjavi, skoraj črni lase, modre oči, in vsekakor ne tako bleda mrtvaška polt kot jaz. 3x hura za Grdo Chelseo!
(fake happines -.-).
Doma sem jezno zafasala torbico v kot, vrečke prav tako, in se jezno butnila na kavč.
Jeza, užaljenost, kuhanje mule... moj najljubši hobi. NOOOOOOOOOT. no mogoče.
Zazvonil mi je telefon.
"Živjo Chelsea, kako si kaj? bi se jutri oglasila v moji pisarni?" se je oglasil moj menedžer John.
"O heelooo dragi. Ja itak jaa. kdaj pa?" sem se zafrkavala iz njega. Mislim, ni več tako rosno mlad in ženo ima. Hahahha, kako uživam, kot zafrkavam ljudi.
"ob 8." je resno rekel. Hahah, prav predstavljala sem si ga, kako me resno, smrtnosno gleda, ves jezen, a me prenaša. Jaz bi mu dala Nobelovo nagrado, ker me še ni ubil.
"Zvečer? Uuuu, dirty things, right?" sem se režala.
"Ne, zjutraj Chelsea. Lepo te prosim."
"Kaaaaaaaaaj zjutraj? Daaaaj no, mi privoščim malo spanca?"
"Iskreno? Ne. Da se naslika jutri tvoja lena debela rit v moji pisarni. Night!" je prekinil.
Zasmejala sem se in šla po banjico sladoleda, ter ga celega pojedla. No, še ena zahvala moji mami, da me je ustvarila, da imam metabolizem.
Šla sem spat. Uff, moram se malo spraviti v akcijo. Počutim se takoooo lonely. Ju3 bo treba v disko!
Night guys! :***
---
Next?* Vam je všeč?
25. november 2012
neeext!!
25. november 2012
u112882
u112882
Neeeeext!!
Super je:3:3
Luuuf it!!:*
25. november 2012
u113220
u113220
neext.
26. november 2012
V disku je nabivala glasba, polno je bilo prepotenih pijanih ljudi, ki so plesali, se poljubljali, pili... še hujše kot v mehiških telenovelah, mogoče je res kakšen umrl zaradi izmučenosti od neprestanega pitja in plesanja, ne? upam da to ne bom bila jaz.
Lizzie in Ree, ki sta bili z mano, sta že stopili k šanku, sledila sem jima, in naročile smo velikoo.... Tekila, vodka, rumkola (manjša kvaliteta), koktajli... K Lizzie je že pristopil temnolasec in jo vabil na plesišče.
"Wish me luck." se je nasmehnila in ga potegnila ter izginila sta v množici.
"Torej, kaj praviš na ogrevanje?" sem se zasmejala in se spogledala z Ree.
Prikimala je in podale sva se na plesišče. Kmalu naju je veliko moških oblegalo.
Ree je že izginila, sama pa sem flirtala z dvema moškima. No, fantoma. Prvi je bil neki neznani latino guy, drugi pa neki kodrasti z lepim nasmehom. No, ne morem se spomniti, bila sem preveč pijana.Kodrasti, kot ga kličem, me je potegnil ven iz diska k njegovemu avtuu. Zasmejala sem se. Kmalu sva bila v njegovem stanovanju, poljubljajoč, proti njegovi spalnici. Imel je že slečeno majico, jaz pa kratko sivo oblekico, ko je skozi odprto okno zapihal hladen veter. Zbistrila sem si misli, in prav tako pogled, saj sem ves čas gledala megleno. Ubogi očalarji, vem kako se počutijo brez očal.
Predseboj sem zagledala znan obraaaaaaaaaaaaz. O faaaaaak. Splezala sem z njega in vstala.
"Harry?" sem osuplo rekla.
Stresel je z glavo in se zastrmel vame.
"Chels? O sranjeeeeeee." je zmajal z glavo.
"Nekam pijan se mi zdiš."
"Oo waaw, ti pa še svojega najboljšega prijatelja nisi prepoznala?"
"Kot da ti mene si!" sem se hitro oblačila.
"Ah, če bi bil trezen, ne bi tega rekel, ker bi vedel da bi dobil nazaj." je zmajal z glavo in me opazoval med obuvanjem pet.
"Harry, oprosti samoo... Mi daš vodo, in lekadol?"
"Ja, ravno sem namenjen v kuhinjo, in ne boš verjela, po isto stvar," se je zamajal in se zasmejal brezveze. Poklapano sem mu sledila. Zakaj je moral biti prav on? Lahko bi bil kateri koli drugi moški! Zdaj bi že veselo sexala, ampak... hja, kaj hočem.
Podal mi je vodo z nekaj limone in 2 lekadoloma. Požrla sem ju in na eks spila grenko vodo.
"Hvalaa, in adijo." sem ga odstotno pozdravila.
"Si prepričana da boš prišla domov brez da bi umrla ali vsaj povzročila kakšno nesrečo?"
"Neeee." sem zmajala.
"Nooo, lahko spiš na kavču."
28. november 2012
Neeext.
28. november 2012
u113507
u113507
Next
29. november 2012
"Will, zamujava!" sem zavpila iz hodnika.
Will se je prikazal v preprostih črnih hlačah, beli srajci, in črnem suknjiču. nasmehnil se mi je.
"Odkdaj pa ti to praviš? Vedno jaz to kričim tebi, ko si še lakiraš nohte." se je zasmejal.
"No, pridi ti. Če zamudiva, naju bo Jade ubila. Oh, in Leigh-Anne tudi. In Perrie in Jesy." sem se zasmejala, ga prijela za roko. Strpala sva se v dvigalo in kmalu sva se že peljala v limuzini v Jadino stanovanje.
"Chels, prišla si!" mi je stekla v objem Jade.
"Heei Jadee. Kako si kaj?" sem ji vrnila objem.
"Živjo sestrica." ji je Will skuštral lase.
Jade je veselo zavila z očmi in naju popeljala noter. Glasba je bila glasna, gostov tudi, pijače je bilo več kot dovolj in hvalabogu tudi hrane.
"Chels?!" sem za seboj zaslišala znan glas. Obrnila sem se in zagledala Nialla z ostalimi fanti.
"O moj boog." sem veselo zacvilila in stekla k njim ter potegnila Willa za seboj.
Namrščil se je. Z pogledom se ga prosila in nadel si je lažen nasmešek.
"Hej Niall. In Liam. In... samo vidva sta." sem jezno ugotovila.
"Jaa no, Lou je nekje z El, Zayn je z Perrie, oba sta nekje v stanovanju, Harry pa še pride. Bo vredu povzetek?"
"No, hočem še več podrobnosti, samo okej, bo vredu. Saj že poznata Willa?" sem se stisnila k njemu.
"Jadin brat?" je vprašal Niall in nagnil kozarec poln modre tekočine. Oohhh, koktejli!
Komaj čakam.
"Ja, itak. Vi ste One direction?" je Will bratsko objel Nialla in Liama.
"Je bilo kul na turneji?" je vprašal Niall.
"Oh, utrujajoče, kot vedno. Škoda da sem mogla iti predčasno, ampak tistega mokrega popoldneva ne bom pozabila." sem se zasmejala.
"Boš?" mi je Will ponudil koktelj živo roza barve. Yess!
"Prosim ne napij se." mi je še šepnil v uho.
"Bom pazila." sem zamrmrala.
"Chels, si to ti?" mi je El planila v objem.
"Uuuu, sexi oblekica. Kdo je pa to?" se je takoj hladno obrnila k Willu.
Dregnila sem jo pod rebra.
"Will. Chelsin fant." se je nasmehnil El.
El je hladno dvignila obrvi. Zavila sem z očmi.
"Ignoriraj jo." sem zamrmrala Willu, ki se je zapletel v pogovor z Louisem.
Poiskala sem Jade.
"Hej, idiot, sploh ti nisem še voščila!" sem zavpila.
"Aja, toooo. No, lahko mi zdaj." se je zasmejala.
"Vans. Roza viola barve,kot tvoji lasje. In črne rayban očala." sem ji predala paket. Veselo me je objela in ga položila že na velik kup daril.
Pozdravila sem še Perrie in Zayna, Jesy, in Leigh- Anne (Little mix, without Zayn D).
------
HARRY
Utrujeno sem pogledal na uro.
O shit. Fak fak fak faaak. Jade me bo ubila. In Liam tudi, ker je zmeraj strog glede točnosti. Hitro sem se preoblekel, si skuštral lase (deluje pri dekletih), si obul allstarke. Ko sem že bil v taxiju sem se spomnil.
"Bog, a imam darilo za Jade?!" sem zavpil. Taxiju sem naročil naj zapelje pred neko veleblagovnico in hitel sem kupit. Ah kaj si že želi? Obsedena je z Vans copati in Rayban očali. No, zakaj pa ne? Roza viola, kot njeni lasje, in črna rayban očala. Popolno.
Vmes so me ujeli paparaciji in directionerji. Krasno, krasno krasno. NOOOT.
Zadihan sem si oddahnil šele v dvigalu.
Potrkal sem in odprla mi je Jade.
"Heeei." me je objela. "Zamujaš." je strogo priprla oči.
Zasmejal sem se. Povabila me je v notranjost. Uuuff, punce, ampak kje je...
Zaslišal sem znan smeh, in videl dekle obrnjeno z hrbtom proti meni, v nevarno ozki kratki roza obleklici in blond lasmi.
"Chels!" sem prišel k njej. Presenečeno se je obrnila k meni in se nasmehnila.
eeeemmm, awkwaard. Zadnjič, ko sva se srečala, sva skoraj spala skupaj... em... ja no... potem sva. ponesreči. na kavču.
"Heiii Hazz." mi je ponudila koktalj. Čisto njen stil.
"Pol leta te ni bilo. Spet." sem ga sprejel in spil požirek.
"Ah, turneja. Ampak samo kratka. Po Avstraliji. John me je predčasno poklical. čeprav bi mogla imeti dopust. Hvala lepa." se je namrdnila.
"Nehaj biti takoooooooooooooooooooooooooooo.... dolgočasna." je Leigh rekla.
"Heeei Anne."
"Nehaj me klicati Anne. In nehajte me klicati Leigh. Moje ime je Leigh Anne." naju je grdo pogledala.
"Kdo je pa zdaj siten?"
"Rekla sem ti da si dolgočasna, ne sitna. No, tudi to si."
"Česa ne poveš." se je prikazal neki temnolasec.
"Še ti? dajte, vsi se spravite name ja." se je nasmehnila in ga poljubila.
WTF?!
Leigh je opazila moj pogled in se začela hihitati.
"Oprostite nama." se je nasmehnil Will in potegnil zardelo Chels za seboj.
"Kdo zaboga je ta tip?Ni mi všeč." sem zamrmral.
Leigh mi je smeje pomežiknila.
----
Kako se vam zdi? :****
30. november 2012
u112882
u112882
Neeeeeeeext!!
Super bombastixno super abdicejdhudhdjdosndukwvsuqkdbridjdufhd. Sam to lahk recem
30. november 2012
u113544
u113544
next
30. november 2012
u113507
u113507
Next.!
01. december 2012
wow!!!!
ful je dobr kr tak skr do konca nism skapirala zakaj se gre uno wtf kdo je pa zdj ta njen fant pa kaj je blo z hazzo......no in pol tak sele na koncu se mi tak posveti da je sla na turnejo pa to......lol tak kle cist neki nakladam

..no u glaunem ful je dobr pa neeeext!
01. december 2012
sam mal kuk sta lohk po nesreci.....mislm pol na kaucu

lol
01. december 2012
Ojej, najbrž moraste bit razkurjeni, kr nism nextala že sto leet.
Zdaj pride next. Emmm, tisto ponesreči dajmo v navednice, samo tko sta se privlačila in pole se je kar zgodiloo :'DD
----
Krasno.
Večer imam uničen.
Chels se prikaže z nekim novim tipom, za katerega ugotovim, da sta kmalu začela hoditi po tistem ko je šla Chels na turnejo. Najbrž.
Saj ne da mi je .. ona všeč ampak... saj sem kot njen brat. Itak da sem tako zaščitniški... ali pač? Bog, saj sva spala skupaj, preden je šla! Lahko bi mi vsaj sms, sporočilo ali kar koli... Ja no, je pa res da sva se takrat strinjala naj se pretvarjala kot da se ni zgodilo... ampak... ne morem.
"Si imel slab dan?" vpraša Jade, in mi poda kozarec alkohola. Trenutno me ne briga, kaj je ta alkohol, uglavnem da se napijem.
Sprejel sem kozarec in odkimal Jade.
"Vstal z levo nogo? Težave v bandu? Punce?" me je začela zasliševati.
Odločno sem odkimal in in naredil požirek.
Zaslišal sem znan sem. Nisem reagiral. Vem da se je Chels zasmejala. Vsak bi prepoznal njen smešen smeh. Njenemu smehu je sledil najbrž Willov smeh.
Mislim, saj sploh ni lep! No, skoraj. Ampak če rečem da je lep, bom videti kot gej.
Ampak gotovo ni lepši od mene. -.-
Prejel sem še en kozarec. Jade je dvignila obrv.
"No, kar napij se." je zamrmrala.
"Ti moraš biti dobre volje, saj je tvoj rojstni dan."
"Todd ni prišel." je znova jezno zamrmrala.
"ahaa, zaradi tega si razkurjena." sem prikimal.
Večer sem preždel pri pultu z kozarcem viskija, ki mi ga je natakar vedno stalno dotočeval.
----
"Takoj pridem." mi je Will zašepetal na uho in izginil proti fantom.
"Ja, seveda, takoj." sem zaklicala proti njim.
Obrnil se je in se nasmejal.
"No, mogoče nekaj minut."
"Kar vzemi si čas." sem se nasmehnila. Vrnila sem se k točilnemu pultu.
Bog, Jade se je pa res potrudila.
"En viski." sem naročila natakarju. Obrnila sem se in zagledala Harryja. Mrkega Harryja.
Ojeej, to pa res ni dobro.
"Hej, vse kul?" sem vprašala in skoraj spraznila kozarec. Po grlu me je nežno zapeklo.
Če se tisto ne bi zgodilo, bi ga objela, in ga zasliševala do smrti, ampak zdaj... je bil med nama nekakšen čuden zid. Ampak vseeno ga imam rada. kot prijatelja, lepo prosim.
Odkimal je in spil še nekaj požirkov.
Prikimala sem in spraznila kozarec.
"No... Upam da boš srečal tisto dekle, ki ga ni, in te dela tečnega." sem odskočila s stola.
Willu sem dala dovolj časa, zdaj ga spet hočem zase.
Pohitela sem.
---
HARRY
"To dekle ravnokar odhaja proč." sem zamrmral. in bil vesel da me Chels ni slišala.
----
Hočete next?
08. december 2012
u112882
u112882
NEEEEEEEEEEXT!!!
08. december 2012
u113507
u113507
Neext.!
10. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani