Forum
✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝

*Proloɢ*

Veliko ljudi se sprašuje o njenem življenju. Nikomur ne zaupa razen njeni sestri.
Veliko ljudi se sprašuje kako se lahko človek tako spremeni, ko deloma izgubi oporo pod sabo in ima občutek, da se bo vsak trenutek zgrudil po tleh.
In veliko ljudi se sprašuje, kakšno vlogo igra priimek v njenem življenju.

Ariana Miracle, šestnajstletna najstnica, neobičajna najstnica, se sprašuje zakaj je njej podarjeno tako življenje. Z izgubljenimi starši in sestro, katera se sprašuje, kako sploh spada v to družino. Popolnoma drugačna Aria Miracle, se vsak dan trudi razumeti svojo dvojčico, ki ji pripoveduje o svojem življenju, in jo vsak dan vpraša, kako naj se izvleče iz tega. Aria nikoli ni poznala odgovora a z vsakim dnevom ji postaja jasno, da so poti iz tega težke in neusmiljene, temačne in hude.

Ariano briga šola. Narejeno ima samo osnovno in to je za njo dovolj. Aria njena popolnoma drugačna sestra, je veliko bolj olikana, spoštljiva in učena prebivalka Londona. Razume, da brez šole ni izobrazbe in brez izobrazbe ni službe brez katere marsikdo nima srečnega življenja. Nagovarja sestro, da nadaljuje s šolanjem ampak do konca počitnic je še dolgo, s tem pa dolgo časa da Ariana obrne svoje misli in zaživi na novo, čeprav brez staršev a z veliko podporo sestre.

Nekega dne, se nad London spusti debela plast črnih oblakov. Ariana obožuje tako vreme, nekako jo spominja na njeno življenje. Dežne kaplje kot njene solze in grmenje kot dretje njenih zadrogiranih staršev. Ko se je odpravljala po stopnicah, je skozi majhno odprtino pod vrati, pridrselo pismo, na katerih so bili mokri odtisi kapelj. Naslovljeno je bilo na njo, Ariano Miracle. Le kdo bi njej, nepoznani punci na tak deževen dan poslal pismo?

✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝

Hello! ɴovα zɢodвιcα o 1D. (:
Ne dovolιм oɢlαševαɴjα!

✙ Kdo jι je poѕlαl pιѕмo?
✙ Dovolj zαɴιмιvo? (Prvι vтιѕι)
✙ Neхт?

☩ Hope Yoυ Lιĸe Iт! ☩
09. avgust 2013
neeeeeeeext
09. avgust 2013
✙ Kdo jι je poѕlαl pιѕмo? idk.
✙ Dovolj zαɴιмιvo? (Prvι vтιѕι) je ja ;D *o*
✙ Neхт? neeeeeext;*
09. avgust 2013
u117133
u117133
✙ Kdo jι je poѕlαl pιѕмo? Ne vem
✙ Dovolj zαɴιмιvo? (Prvι vтιѕι) ja (:
✙ Neхт? neeext (:
09. avgust 2013
✙ Kdo jι je poѕlαl pιѕмo? Nimam pojmaaa.
✙ Dovolj zαɴιмιvo? (Prvι vтιѕι) Omfgg perfekten začeteek.Me prou mika kaj bo napreej.Pa zakaj si mogla tle končaat.Dej hiterr next tok supeer!
✙ Neхт? Ofcorse !
09. avgust 2013
✙ Dovolj zαɴιмιvo? (Prvι vтιѕι) Jaaa drugač.
09. avgust 2013
✙ Kdo jι je poѕlαl pιѕмo? simon
✙ Dovolj zαɴιмιvo? (Prvι vтιѕι) zloo!
✙ Neхт? neeeeeeeeeeeeeeeeext
09. avgust 2013
✙ Kdo jι je poѕlαl pιѕмo? have no idia. o.O
✙ Dovolj zαɴιмιvo? (Prvι vтιѕι) zlo zanimivo. zlo uše. zanimiv način pisanja
✙ Neхт? seveda.
09. avgust 2013
omg hvala vammmm! jutri se potrudim in napišem next! ker danes mamo obiske :*
LoveYouAll!
09. avgust 2013
✙ Kdo jι je poѕlαl pιѕмo? nwm
✙ Dovolj zαɴιмιvo? (Prvι vтιѕι)zakon začetek
✙ Neхт? seveda.
a gdo ve zaka ne delajo obvestila
09. avgust 2013
u141377
u141377
http://www.igre123.com/forum/tema/dekle-z-rjavimi-lasmi/37807/
Zgodba govori o dekletu Emmi, ki ji je mama umrla že ob porodu, oče pa le leto nazaj. Sedaj živi s svojo mačeho, ki je do nje zelo prijazna. Emma se nekega dne odloči, da bo šla na ples, a zamaskirana, zato je Josh ne spozna. Ta jo poskuša najti, medtem pa se k Emmi preselita zlobni polsestri, ki ji dajeta povsem nepotrebna opravila. Preden pa se začne šolski ples v maskah, se vse še bolj zaplete...
šøяяeч zα šмeтeиנe øz. øgłαšeναиנe
09. avgust 2013
Še enkrat hvala vam za vaše nexte.!
*Nej povem, da je celotna zgodba posvečena Karin.( Hᴀʀʀʏ's Bᴀɴᴀɴᴀ) najboljša si! RTM!

✝Ariana✝

Počepnila sem k pismu in ga dvignila v roke. Na prvi pogled ni bil nič posebnega. Dala sem ga v velik žep mojih raztegnjenih črnih hlač in z njih šla v kuhinjo. V kuhinji je poletel na pult, jaz pa sem zatem iz hladilnika potegnila ohlajen pomarančni sok, katerega je včeraj Aria prinesla iz trgovine. Iz omare sem vzela visok kozarec in sok nalila skoraj do roba. Nato sem s pokrovčkom zaprla tetrapak nazaj in ga postavila na vrata hladilnika. S sokom in pismom sem se odpravila na teraso, kjer bom v miru pogledala pismo. S težavo sem odprla vrata terase in kmalu sem sedla na udoben stol ob mizici, na katero sem odložila sok. Pismo mi je padlo iz rok in zdrselo po balkonu, s katerega je padlo dol. Tiho sem zaklela in odšla pred hišo, kjer si je nek blondinec ogledoval MOJE pismo.
»Hej! Kaj ti je?! To je moje pismo!« zavpijem na njega in prestrašeno se je obrnil k meni. »In nisem duh ali prikazen.« zdolgočaseno rečem.
»Em…oprosti. Nisem vedel od kje je.« se začne opravičevat, jaz pa sem mu iz rok potegnila pismo. Spet se je prestrašeno zatresel.
»Pa kaj ti je? Sem tako grozna?!« spet zavpijem in se odpravim do vrat ko spet zaslišim njegov tresoč glas.
»Ne, sploh nisi, m-mislim…« »Vem, kaj misliš, sem.« ga prekinem in za sabo zaprem vrata. Samo odkimala sem in pogledala pismo, na katerem so bili mokri odtisi tipovih potnih rok. Zasmejala sem se. Ni bilo veliko trenutkov ko sem se smejala a bile so izjeme. Kakokoli, s pismom sem se odpravila nazaj na teraso. Ko sem sedla na stol sem srknila požirek soka in zakašljala. Počasi sem prijela zavihek pisma in potegnila v stran. Počasi se je papir rumene ovojnice začel trgati in ko mi je bilo dovolj nežnosti sem potegnila tako močno, da sem strgala celo ovojnico, po možnosti tudi pismo. Ampak ne, nisem ga strgala. Potegnila sem umazano bel papir in takoj se je zvil. Kot nek pergament je bil. Iz pradavnih časov. Bog ve, kdo mi je zdaj pisal. Res, da je zunaj padal dež ampak me je to pomirjalo.
»Hej!« zaslišim krik tistega tipa od prej. Nagnila sem se čez balkon, kateri je mimo grede imel streho.
»Kaj že spet hočeš?!«
»Dež je in pot do mojega stanovanja je dolga. Vedno večje kaplje so in prehladil se bom na tem mrazu.« razlaga.
»In kaj naj zdaj jaz?« se delam kot da ne vem, kaj hoče.
»Em…mislil sem….«
»No daj zini že!«
»Ja, em jaz sem mislil, če…bi lahko ostal pri tebi dokler nevihta ne mine.«
»Kaj?! Se ti je zmešalo?!« pogoltnem slino.
»Ok, me že ni več.« užaljeno reče in gre. Čakaj malo, zakaj sem tako grda?
Hitro sem pohitela k vhodnim vratom in jih odprla. Zaslišala sem tiho ihtenje ki se je vedno bolj oddaljevalo.
»Hej! Pridi nazaj!« sem sama od sebe zaklicala tistemu fantu. Pogledal me je in solz se ni opazile, ker so se zmešale z kapljami. Odkimal je in odšel naprej.
»Ah daj no!« zakličem. Nisem imela moči, da bi se mu opravičila. Spet je odkimal. Brez da bi me pogledal. Zavzdihnila sem in nataknila all starke in spekla za njih. Več premočen je jokal na dežju in prvič se je zgodilo, da se mi je kdo zasmilil.
»Daj no.« rečem in ga povlečem nazaj. Roko je imel hladno mrzlo od mrazu in tresel se je.
»Kaj hočeš?« s tresočim glasom reče.
»Pridi.« pomignem proti vratom in spet se je začel upirati.
»Daj no! Nimam celega dneva časa.« postanem že bolj podobna sebi in končno je zavzdihnil in pot utiral proti hiši. V predsobi sem ga posedla na klopco, medtem ko sem mu šla po brisačo. Ko sem pritekla nazaj dol se je še vedno tresel. Slekla sem mu jakno, ki je bila veliko težja, polna vode, in jo nesla v kopalnico še prej pa sem mu dala brisačo.
»Aria!« zakličem iz predsobe.
»Ja?«
»Pridi dolg!«
»Ok.«
Kmalu je pritekla dol in me vprašala kaj hočem, brez da bi opazila premočenega fanta na klopci. Pokazala sem na njega in kmalu so bile vse oči usmerjene v njega.
»Em, je kaj narobe?« se je še vedno tresel.
»Ne ne.« v zadregi rečem.
»Aria, kaj naj zdaj? Nimava nobenih oblek za njega.« rečem.
»Kaj pa očetove?« me vpraša. Pogledam ga in nadaljujem: »Em…oče…ni možno, očeta ni.«
»Kako ne?« mu ni jasno.
»Dolga zgodba.« pojasni Aria on pa pokima. Brisača ki je jo imel ovito okoli ramen je bila premočena in rekla sem: »Pridi z mano.« pokimal je in odpeljala sem ga v kopalnico. Tam sem sedla na klop in ga pogledala.
»Zdaj je tako…« začnem. »Jaz ne vem, kaj naj ti dam za oblečt, ker nimam nič.«
»Ah, saj sem lahko v teh oblekah.« zamahne z roko.
»Aha, prej si mi pa govoril, da se boš prehladil. Kaj ne čutiš kako se treseš?« ga premerim s pogledom.
»Noo.« začne. »Mogoče res.«

UpamDaVamJeUšeč :*
09. avgust 2013
neeeeeeeeext!
✙ Kdo jι je poѕlαl pιѕмo? nevem
✙ Dovolj zαɴιмιvo? (Prvι vтιѕι) to bo super zgodbica že zdej je popolno!
✙ Neхт? itak kaj sploh sprašuješ!
09. avgust 2013
ups! mi ne kaže obvestil sorry pa še enkrat neeeeeeeeext!
09. avgust 2013
zelo nam je všeč. vsaj meni.

neeeext hitr prosim.
09. avgust 2013
Neeeeext
09. avgust 2013
jutri dobiste.! ;*
09. avgust 2013
next.
09. avgust 2013
neext
10. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxtt
10. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. avgust 2013
u125625
u125625
neeeeeeeeeext
10. avgust 2013

✝Ariana✝

»Seveda se.« rečem in vzamem brisačo, takrat pa zmanjka elektrike.
»O moj bog.« po tiho rečem.
»Te je strah?« vprašam. Seveda me je. Vedno me je.
»Em…ne.« se izgovorim.
»Vem da te je.« reče in pricaplja do mene. Ravno ko je sedel k meni na banjo se je elektrika vrnila.
»Nazaj je.« se nasmehnem in vstanem. Dam mu brisačo. Pogleda me.
»Pojdi pod tuš, midve z Ario pa ti bova priskrbele obleke.« rečem čeprav še sama nisem vedela kako. Pokimal je in vzel brisačo.
»Sem daj obleke.« pokažem na majhno banjico. Pokimal je jaz pa sem se odpravila ven. Na hodniku me je čakala Aria.
»Daj Aria, obleke morava dobiti.« živčno začnem.
»JA, ja, ja, ja.« začnem gledati okoli.
»Mislim, da jih nimava v predsobi.« zdolgočaseno rečem.
»Aja. Saj res.« reče. Zavijem z očmi. Zaslišala sem kako se je odprla voda.
»Hitroooo!« postanem panična.
»Ja pomagaj iskati pa bo prej?« povzdigne levo obrv.
»Saj pomagam.« ji pokažem jezik. Stekla sem po stopnicah v dnevno sobo.
»Ari(»To je moj vzdevek«), zakaj iščeva po hiši, če veva da nimava nič?!« se prikaže Aria.
»To imaš sicer res.« rečem.(»Pa kaj mi je bilo treba!«)
»Ari, morale mu bova povedati, da nimava nič.« zadihano reče Aria.
»NE moreva! Rekla sem mu, da bova priskrbele obleke!« sem rekla, sama pri sebi pa močno zaklela.
»Jooooj!« z glavo ob zid zadane Aria.
*
»Jaz sem.« se zasliši tistega tipa. Pogledam proti vratom kjer se v brisačo zavit smehlja.
»Shit.« tiho rečem.
»Je kaj narobe?« zaskrbljeno vpraša.
»Em…..« začne Aria. »Mogoče to, da nimava oblek?« se priliznjeno nasmehne, jaz a se nerodno obračam. Planil je v smeh. Še enkrat je zagrmelo in spomnila sem se na pismo.
»O moj Boggg!!!!!!!« zavpijem in stečem na teraso. Pismo je premočeno ležalo na tleh.
»Ojej.« se spet zasliši tistega fanta. »Mimogrede, jaz sem Niall.« se zasmeje. Pogledam ga s pogledom 'mislišdatopašezraven'.
»No samo povem.« se nedolžno nasmehne. Pokimala sem in pismo raztegnila na radiator.
»Jaz grem obesit njegove obleke, ti pa poskrbi za njega.« zašepetam Arii v uho. Pogoltnila je slino, jaz pa sem se nasmehnila. Z nasmehom sem se odpravila mimo njega v kopalnico. Tam sem ožela vse obleke in jih dala na obešalnik. Ko sem prišla nazaj v dnevno sobo sta obadva stala na istem mestu. Začudeno sem pogledala Ario ona pa se samo nasmehne.
»Imam idejo!« vzklikne. Mimo Nialla sem se vrgla na kavč.
»Lahko ti dam obleke od mojega fanta!« navdušeno zavpije.
»Ti si mela fanta?« se skremžim in oba planeta v smeh. Stekla je v sobo in Niall je še vedno stal med podboji vrat.
»Boš vedno tam stal?« ga vprašam.
»Am lahko sedem?« vpraša in pokaže na kavč. Pokimam. Vsedel se je zraven mene.
»Zakaj imaš te tatuje?« prst položi na enega izmed tatujev. Pogledam ga in rečem: »Nebi o tem.« nasmehnil se je in pokimal. Počakala sva, da je prišla Aria in prinesla obleke. Šel se je preoblečt v kopalnico in ven je prišel tak:

✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝✝
~Mnenje?
~Ocena?
~Teorije?
~Next?
10. avgust 2013
~Mnenje? supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer pišeeš deej šeenkrat nextj.
~Ocena? 100000000000000000000000000000000. *_*
~Teorije? Ti jo pol napišem,bo res na douuuuuuugo.
~Next? itaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.
10. avgust 2013
am no mnenje ti bom povedala tko: če ne daš takoj zdele kmal nexta me bo pobral k je tok dobr.!
Ocena: miljon na 10 potenco
teorije: ti rajši piši namest da ns sprašuješ za teorije, ko itaq ti najboljš napišeš.
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.
10. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeexxxttttt
isto ko Maaseek , perfektnica ena !
10. avgust 2013
~okej tole je super, top uglavn ful dobr in komi čakam next in ja....
~100000000000000000000000000000000000000000000000000000000
~hm ja ubistvu nimam neke teorije, ko se njegove cunje posušijo ga bosta domov napodile
~neeeeext
10. avgust 2013
končno spet obvestila...ampak pošilja za en teden nazaj =.= če dobim vsaj še dva nexta, nextam ;P
10. avgust 2013
neeeeext!
10. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg