Forum
Okeeey tukaj smo Nika, Laura in Petra (jaz lol x'd) z novo zgodbo.
Ideeje so prišle z wc-školjke ahahaha lol! Šalaaa Xx
- тнε cσυптɔσшп тσ ɔεαтн (σпε ɔıяεcтıσп ғғ)
ˇˇˇJasmine-Camila Reedˇˇˇ
» Si moreš misliti kako trdovratna je rdeča šminka?« sem zamrmrala in zaslišala smeh. » Si moreš misliti, da je nekdo dejansko svoje spodnjice zarinil v vazo?« naježila sem se ter zakašljala » Dark Knight bo prekinil s pogovorom *kašelj* ker sumi, *kašelj* da jo nekdo opazuje!« » SPREJETO!« je dejala Jackie ter se zahihitala. » Pa ti Swagy Gaby, sploh kaj spremljaš?« sem tiho vprašala oziroma bolj zamomljala, ter zopet zakašljala. » ROSE!« sem zaslišala Jackie in skoti slušalke je pisknilo nekaj neprijetnega za ušesa..«« Kaaaj?« tih tanek glasek je končno nekaj izjavil. »Bil je že čas« je dejala Jackie, ki na srečo okoli sebe nima nikoli veliko ljudi, zato je lahko pri delu veliko manj pazljiva.

» Če me nekdo upraša za rezevacijo kaj naj rečem?« zavzdihnila sem in mirno položila očiščen kozarec na pladenj. » Rose nihče te ne bo spraševal za rezervacijo.. se zavedaš da se moraš za nastanitev v tako dragem hotelu, naročiti že kakšno leto prej?« je objasnila Jackie » Pretiravaš!« sem dodala in prijela nov kozarec. » Vseeno!« je odgovorila in prižgala sesalnik. Ugh super sedaj poslušajmo še to. Izklopila sem slušalko ter počakala 2 minuti nato sem jo zopet prižgala. Jackie je na srečo prenehala s sesanjem. » Sovražim prah. Mislim, da sem alergična!« kihnila je in nato zavzdihnila » Alergična na fizično delo misliš?« sem vprašala in se zasmejala. No kaj hitro sem se prenehala smejati saj me je nadzornica pogledala, kot da sem mentalno prizadeta ker se menim sama s sabo. » HA-HA!« je dejala Jackie ter smrknila. Sodeč po zvoku je Rose listala po neki knjigi in zvok me je spravljal ob živce. » SI MI HOTELA REČI DA-.« » punciiiiiii tukaa-.« » Nič nisem hotela reči samo-.« » punciiiiiiiiiii!« zopet naju je prekinila Rose » ROSE ZA VRAGA UTIHNI!« je zakričala Jackie in mislim da sem jo slišala tako, ne prek slušalke ampak kar čez celoten hotel. » Black hawks entered!« je dejala Rose in zavila sem z očmi » Lahko že pozabiš na ta film? Okey nima najbolj srečnega konca pa še vedn-.« » ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ!« » Samo res, preboli že.« je dodala Jackie. » Rose, saj me nisi ravnokar ššššššš-šala, kajne?« tečno sem privzdignila glas, ter se sklonila pod korito in odprla omarico, pri tem pa sem igrala, da nekaj dejansko iščem v njej. » TUKAJ SO, PREKLETO!« je zaklela in avtomatično sem se dvignila iz počepa ter pri tem z glavo butnila ob korito. » To je zagotovo bolelo..« je sočustvovala Jackie. » Česa ne poveš!« sem dejala nato pa je nastala smrtna tišina.
Kar na enkrat je Sally, začela treti led v neki novi napravi in začelo je močno ropotati. » Jazzy, še svojih misli ne slišim kako bom šele njih!« je razburjeno bevsknila Rose. » SPOKAJ SE OD TAM!« je zaukazala Jackie in stekla sem mimo Sally, po stopnicah naravnost v skladišče. Zazeblo me je saj je temperaturna razlika več kot očitna. Zaslišal se je zvonček, ki se uporablja v recepciji.
Operacija »Black Hawks Down« se je pričela!
-
Jasmine Camila Reed

Rojena mami Anheliki in očetu Brunu.
Španskega rodu, ki se je takoj ob rojstvu začel mešati z britanskim.
Edinka.
19 let.

Novinka v svojem poklicu, vendar ga opravlja uspešno.
01. september 2013
nnneeexxttt <333
03. september 2013
u142563
u142563
Neeext
03. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. september 2013
neeeeeext
03. september 2013
»Koliko časa še?« Sem vprašala Rose ter stopila na enega od stolov.
»Menedžer je dobil ključ.« »In pazi, da kamera ne bo vidna!« Sem zaslišala Jazzy in pokimala sem, bolj sama sebi.
Kamero sem namestila na držalo za zavese in ni je bilo mogoče opaziti. »Swagy Gaby, kako je z sliko?« Slišala sem tipkanje po tipkovnici računalnika.
»Uspešno. Vidim te, Seeker.«
»Dobro, mikrofon še.« Sem slišala Jasmine in se nasmehnila. Iz žepa sem potegnila majhen mikrofon, podoben mini čepku za ušesa, poznan kot 'prisluškovalna naprava'. Prilepila sem ga pod mizico v dnevni, in enega zataknila za pult v baru.
Izklopila sem slušalko v ušesu, ter dejala: »Swagy Gaby, kako je z zvokom?«
Potem sem znova vključila slušalko. »Je bil to zvok iz prisluškovalne naprave?« »Dela ali ne?« »Dela.«
»Torej je vse dobro?« Je vprašala Jazzy. »Ja, samo odnesti-« »Iiii, odnesi čimprej, ker so na hodniku. Umiiiik.« Je skoraj zacvilila Rose in zaslišala sem škrtanje vrat.
O ne. »Seeker, umik!« »Merde.« Sem zaklela.
Preskočila sem sedežno, stekla v eno od spalnic ravno v trenutku, ko so se odprla vrata in se zakotalila pod ogromno posteljo z baldahinom.
»Srečo imaš.« Sem slišala tih glasek Rose iz slušalke. »Za las je šlo.«
»Joj, Jackie! Rjuhe si pozabila.« Udarila sem se po glavi ter izklopila slušalko.
»Kaj pa je to? Rjuhe? So pozabili kdo bo nastanjen v tem apartmaju ali kaj?«
»V redu je, Louis. Poslal bom sobarico, da jih vzame.«
»Ja, dobro. Pa čimprej.« Slišal se je tresk vrat.
Vključila sem slušalko. »Menedžer je šel. Alarm. Black Hawk prihaja v 'tvojo' spalnico.«
Ugasnila sem slušalko in zagledala par nog pred sabo.
»Hmm...« Videla sem, kako se je počepnil. In videla sem tudi, kako bo naloga splavala po vodi, če me zdaj opazi.
»Zayn, pridi pogledat!« »Samo-« »Takoj!« Slišal se je vzdih in koraki iz spalnice v drugo. Spet sem vključila slušalko. »Umik. Prosto pot imaš.«
Zakotalila sem se izpod postelje, pograbila rjuhe na poti na hodnik ter jo pobrisala skozi vrata, tiho in previdno.
»Seeker zunaj.« »Sprejeto.«
»Kaj pa zdaj?« Sem zaslišala Jazzy.
»Zdaj pa počakajmo, dokler ne pridejo ven.«
Čez ustnice se mi je narisal nasmeh in z rjuhami vred sem se sprehodila po hodniku navzdol.

-

Jackie Emma Stewart.
Mama Nancy, oče Lúis, brat Sabastién, sestra Emily.
Ena tretjino je Francozinja, eno Američanka in eno Britanka.
Najmlajši otrok.
18 let.
Zasebna agentka.

03. september 2013
u148182
u148182
Neeeeeeeeeeeeeeeexxxtt!!! *OOOO*
03. september 2013
nnneeexxxttt
03. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. september 2013
u125586
u125586
Neeeeeeeext o.o
03. september 2013
u142563
u142563
Neext
03. september 2013
neeeeeeeeeext!!!!!1
03. september 2013
neext !!
03. september 2013
Neext
04. september 2013
neeeeeeeeeeeext
04. september 2013
neeeeeeeeeext
asdfghjkl
thi is per-fact
04. september 2013
u120926
u120926
so coooooool! next!!
05. september 2013
Neeext. :'D
05. september 2013
next
08. september 2013
u125586
u125586
le eɴ ѕĸoĸ. eɴ ѕαм ѕĸoĸ мed ɴαšιмι ѕαɴjαмι ιɴ υѕpeнoм. lαнĸo тι zαɢoтovι ѕrečo, lαнĸo тe ѕprαvι v poɢυвo. je dovolj мočɴα? je dovolj мočɴα, dα вo ѕĸočιlα? ιɴ predvѕeм... вo preѕodιlα prαvιlɴo?
http://www.igre123.com/forum/tema/o-e-jump.-(o-e-c-rect-o-fa-f-c)/61642/1
08. september 2013
u125586
u125586
Sori za oglasevanje :c
08. september 2013
u151035
u151035
lily nou profil c:
08. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
09. september 2013
Neeeeeeeext!!!
09. september 2013
Rose Cavanaugh

Še vedno sem strmela v zaslon in opazovala, kaj se dogaja v njihovi sobi. Nekdo je udaril po pultu in presenečeno sem poskočila. Sranje. Sem vedela, da bo nekdo hotel rezervacijo.
Pogledala sem gor in zagledala vseh pet fantov. Odlično. Še toliko bolj zahtevna stranka. ''Že-elite?'' sem prestrašeno rekla. Bog resnično bom zabluzila celotno stvar. ''Hočemo se pri…''
''SWAGY GABY!'' se je v moje uho zadrla Jasmine in jaz sem kriknila. Fantje so me je presenečeno pogledali jaz pa sem močno zardela. ''Se opravičujem samo am.. ugriznila sem se v jezik.'' Sem se izmislila in še bolj zardela, ker je zvenelo tako neumno.
Z roko sem odšla k ušesu in se pretvarjala, da si popravljam lase, medtem, ko sem izklopila zvočnik. To se ji bo še maščevalo.
Nagnila sem se naprej k fantom. ''Kaj ste želeli reči.'' ''Hoteli smo se pritožiti, ker sem v sobi 104 našli rjuhe, ko pa ji ne bi smelo biti tam.'' Je rekel Louis in jaz sem še bolj zardela. ''Am je že.. urejeno.'' Sem rekla. ''Dobro. In mislim, da bi morali malce paziti kako se obnašate do vaših strank.''
Izbuljila sem oči. ''Ka-a-aj?'' sem presenečeno izdavila. ''Za enkrat še ne bomo povedali vašemu šefu ampak naj vaša bo jasno, da če boste takole kričali in se čudno obnašali, vaša služba ne bo več dolgo tu notri. '' je zinil Zayn in nisem si mogla pomagati,da ga ne bi prebodla s pogledom. Še ena napak. Tole mi resnično ne leži.
''Zayn pusti jo, saj vidiš, da je malce zmeden ta deklič. '' se je oglasil Niall in jaz sem ga čudno pogledala. ''Deklič? Resno?'' sem rekla, ker se nisem mogla zadržati in Harry je bruhnil v smeh.
Zayn me je jezno pogledal in jaz sem se ugriznila v ustnico. ''Oprostite. Naj vam za v opravičilo vsem kupim eno pijačo tamle v baru.'' Sem pisknila živčno. Tu imaš maščevanje Jazzy.
''Sami si lahko kupimo pijačo hvala!'' je siknil Zayn in kodrolasec ga je prestrelil s pogledom.
''Zayn tele gospodični težiš o obnašanju sam pa nisi nič boljši.'' Je rekel in jaz sem pogledala proti tlom, da ne bi videli kako mi usta vleče v smeh. Komaj sem ga potlačila in pogledala nazaj gor. Zayn je jezno gledal Harrya, ki se mu je dobesedno režal v glavo.
''Am ni nam treba plačati pijače je že v redu.'' Se je zdaj oglasil Liam, ki je za vsak slučaj z enim očesom opazoval fanta, če bi se vnel prepir. V mislih sem glasno zagodrnjala, ker ne bodo šli težit Jasmine ampak še vseeno sem se mu lažno nasmehnila. ''Ampak mislim, da se bomo še vseeno ustavili tam.'' Je rekel in prijel Zayna, ter ga potegnil malo dlje od Harryja. ''Hvala in adijo.''
Nasmehnila sem se mu oni pa so odšli proti baru. Ko me niso več mogli slišati sem jezno prižgala zvočnik. ''Kaj za vraga Jazzy se zavedaš, da si mi skoraj odpihnila uho ti baraba!'' sem jezno siknila in na drugi strani sem zaslišala režanje. ''No Jazzy mislim, da se ne boš dolgo smejala.'' Sem rekla in se zlobno nasmehnila. ''Kaj misliš s t.. o sranje tu so.'' ''vem jaz sem jih poslala tja. Uživaj.'' Sem rekla in s zarežala ona pa je zagodrnjala.
---------------------------------------------------------------------
Rose Cavanaugh
Mama Caroline in oče Stan
Edinka
18
Zasebna agentka

17. september 2013
nnnneeexxttt <333
17. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext