Forum
u201156
u201156
Živjo sem Alisha na kratko ali o meni boste prebrali še veliko...
Zdaj pa pojdimo k moji ljubezni Shonu (na kratko Soju) je najlepši fant na šoli...
Moja BFF Maya in njen fant Alen...
Zakaj nebi kar takoj šli k barvam snega...
(vse slike pridejo kasneje)

boš bral/brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. oktober 2015
u201156
u201156
začela bom
21. oktober 2015
začni!
24. oktober 2015
u201156
u201156
Ime mi je Alisha pišem se Thompson imam mlajšo sestro Laylo stara je 6 let jaz pa 18 imam tudi mlajša brata dvojčka ki nista stara niti eno leto ime jima je Kley in Sey mama jima je zbrala zelo podobna imena čeprav sva jaz in Layla nasprotovali temu (očeta niti ne poznam saj je odšel pred mojim rojstvom smešno pa je da je mama imela vse otroke z njim).Moji mami je ime Lila Wingon stara je 38 let in po poklicu je računovodkinja kar pomeni da imamo zelo veliko denarja glede na to da mora oče vsak mesec nekaj prispevati za nas 4.Imam psičko Lizo in Muco Katty imamo družinskega psa Bena in Leyla ima ribice Klumpi Lumpi in Sumpi.
Rabim 2 nexta za nadaljevanje
25. oktober 2015
u201156
u201156
ta druga je layla
25. oktober 2015
u201156
u201156
next
25. oktober 2015
u201156
u201156
še 1 next
25. oktober 2015
u201156
u201156
pisala bom next za mojo zvesto jemmie
04. november 2015
tnx in next
04. november 2015
u201156
u201156
next
Bila je sobota zbudila sem se ob 9.00 zaspano sem se odmajala dol kjer je Leyla gledala MiniMax Kley in Sey pa sta dremala mama je brala revijo Moj dom moji otroci ki jo imam že vrh glave.Odmajala sem se v kuhinjo in si pripravila zajtrk in sicer nuttelo ker mama še ni odšla na tržnico danes leyla je seveda jedla čokolino.
Katty se je igrala z piskajočo žogico Liza pa je jedla pasjo hrano Romeo.
Jutri je bil moj R.D in želim si mladička kužka...
04. november 2015
ooo kok cute...
04. november 2015
next
07. november 2015
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
07. november 2015
u201156
u201156
ok next...
zbudila sem se katy mi je praskala roko da bo jo nahranila vzdignila sem jo na posteljo in njeno posteljico iz vznožja postelje prestavila k moji glavi božala sem jo in obe sva zaspali nazaj čez kakšno uro sem se zbudila in vstala katy je takoj ko je slišala da grem iz sobe skočila iz postelje a bila je mladiček in je padla slišala sem le BUM!!!in se obrnila ležala je na tleh in mjavkala pobrala sem jo in pregledala če ima kaj zlomljeno na srečo ne a sem jo po stopnicah v kuhinjo vseeno nesla jaz nahranila sem jo in ji kot privilegij dala mačje mleko ki sem ga pred kratkim kupila in si svoj zajtrk nesla na mizo na mizi je bil listek na katerem je pisaloobro jutro ljubica mi štirje smo odšli na zdravniški pregled za Kleya in Seya Leyla je pri njeni prijateljici Stephanie prosim pojdi ponjo ob 17:00 jaz in dvojčka bomo po zdravnikovi napovedi ostali v bolnišnici poskrbi za Leylo dokler se ne vrnem in odpri paket v shrambi
ljubčka in z leylo me zvečer pokličita!
07. november 2015
next
07. november 2015
u201156
u201156
ok še en next
07. november 2015
next
07. november 2015
u201156
u201156
NEXT
bila sem vesela da leyle nebo do poznega popoldneva a vseeno sem bila radovedna kaj je v paketu v shrambi zato sem stežka pojedla do konca potem sem odprla škatlo in iz nje je skočil mladiček nemškega ovčarja in me začel lizati pritekla je liza in takoj sta se začela igrati jaz pa sem izvedela da je fant natresla sem jima malo briketov in mu dala ime Scott nato sem slišala zvonenje na vratih vprašala sem kdo je in pogledala skozi kukalo nek tip že teče stran odprla sem vrata in našla vrečo polno malih muc takšne starosti kot katy odnesla sem jih notri in takoj ko sem odprla vrečo je katy pritekla in se začela igrati z ostalimi odločila sem se da pišem mami SMS in njen odgovor je bil naj jih obdržim in ko pride nazaj jih bomo peljale h veterinarju ura je bila 17:00 in odpravila sem se s Scottom in Lizo po Leylo ko smo šle domov sem ji povedala da jo doma čaka presenečenje ko sem odprla vrata so se vse mucice zapodile k nama in takoj ko sem odvezala Scotta in Lizo sva vsaki muci izbrale ime ampak med njimi je bila ena prav posebna bela in dolgodlaka ta je postala Leylina muca druge pa so bile od vseh...
07. november 2015
next
07. november 2015
next
09. november 2015
u201156
u201156
Leylo sem spravila spat sama pa sem do približno 23:00 govorila s svojo BFF Mayo potem pa sem omagala zjutraj me je zbudilo piskajoče obvetilo na telefonu.... Mama mi je pisala!
Napisala je: Živjo ljubica nas na žalost še nebo kmalu in kot upam da si že opazila je zapadlo kar nekaj snega... KAJ SNEGA??!! zapodila sem se proti oknu in snega je bilo do okenske police v kuhinji!!! (spodnje nadstropje)Brala sem naprej: Tvoja bratca imata zelo hudo vnetje Leyli skuhaj mlečni riž z kakavom navrhu in pelji mucke h veterinarju pokličime po kosilu!
P.S.
Rada te imam in Leylo pozdravi tvoja mami(rima iz moje glave(mamine glave) )
21. november 2015
next
21. november 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg