u103229
u103229
No js sem se odločla napsat eno zgodbico in upam da vam bo ušeč tak da tukaj je začetek malo bo kratek ampak bo evo:
Dring dring mi je zazvonila budilka ki je bila zelooo glasna. Zbudila sem se in si šla umit zobe počesala sem si lase in namazala s kremo obraz potem sem se še preoblekla v tole: https://chicstories.com/wp-content/uploads/2009/08/miley.jpg
Kasneje sem šla jest zajtrk in ko sem ga pojedla sem počakala na mojo prijatelco Lily.
Ko je prišla Lily sva se odpravili v šolo na poti v šolo sve videle da se pelje mimo ena lepa limuzina.
Hitro sve šle v šolo in se pogovarjale kdo bi to lahko bila nato sve se spomnili da je bilo včeraj na 24 ur da pride na našo šolo...

Jst Gemma:

LIly:

potrebujem vsaj 2 nexta da nadaljujem zgodbo

boš bral/a to zgodbo

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. avgust 2012
u98572
u98572
next .
10. avgust 2012
u103229
u103229
tnx in prosim glasuj in malo oglašuj
10. avgust 2012
nnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxt
10. avgust 2012
u103229
u103229
ok za vaju nextam evo next:
Da pride na našo šolo JUSTIN BIEBER js sem ni bla prevečč navdušena ker sem ga hotla pozabit ker sem bla zalublena v njega ampak Lily je kričala in se veselila.
No nato sva se pogovarjale najin pogovor je tekel takole:

Lily: hej js se tko veselim mogoče bova še na koncu skup
Js: Nehaj prosim sej veš da ga hočem pozabit in ti še me spominjaš na njega gosh ej
Lily: Sorry nisem hotla
Js: Oh sej je ok
Lily: Sej boš ga apozabla boš vidla
Js: Se bom potrudla.

In nato sve se odpravile v šolo do omarce v omarci so me čakali zvvezki ki sem jih pustla v šoli včeri. Nato je prišel Justin Bieber vsi so takoj zdrveli proti njemu in seveda s sabo je pripeljal prijatelja Alfreda in punco Seleno. Nisem bla vesela in nato je iz nasprotne strani pritekla moja sovražnica in ja on tudi mene sovraži Celia Franko.

CELIA FRANKO:

in nato me je začela zbadat o glej jo glej jo kje je naša preljuba strahopetka in zakaj ne bežiš k svoji ljubezni aja pozabla sem punco Seleno ime ups bilo bi grozno. Js pa sem ji rekla poslušaj ti napuhla dekla ti mi ne boš težila niti moji prijatelci Lily in nato sta pritekli prijatelci od Celie Nena in Amanda ki sta sestri ki ju kličemo vsi na šoli Smith sestri.
Sestri Smith ali Smithovi:

in nato so skupaj zbežale. Midvi sve šle do učilnice med tem je Justin Bieber bežal mimu naju ja Lily je šla k njemu js pa počasi v učilnicu in potem sem zaslišala glas o neeee Justin pozabil si jakno in torbo. Bila je Justinova mama Patty.

Mama Patty:

nato si je Justin šel po jaknuo bližal se je meni in Lily nato je vzel jakno in me je začudeno pogledan in mi pomežiknil rekel mi je hej girl. Js sem bla v šoku ampak sem ostala pri sebi žez neki minut se je začel pouk in med tem poukom matematiko ja pozabla sem povedat da nas matematiko uči prof. Denf in med poukom mi je nekdo vrgel listek na njem je pisalo:

https://b.dryicons.com/files/graphics_previews/hello.jpg
nisem pa vedela od kofa je billosumila sem da od Justina in zunaj me je ustavil Justin in me vprrašal če se lohk pozneje spoznava malo.
Rekla sem mu da ja.

se nadaljuje potrebujem vsaj 3 nexte
10. avgust 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
10. avgust 2012
u103229
u103229
malo mam pisne napake sorry girls
10. avgust 2012
u103229
u103229
še 2 nexta
10. avgust 2012
ful ful zakon morš nadaljevt
10. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeext zakon zgodba
11. avgust 2012
next
ful dobra zgodba
11. avgust 2012
u103229
u103229
nadaljujem zgodbo pozneje obljubim
11. avgust 2012
neext
11. avgust 2012
komi čakam nasledn del
11. avgust 2012
u103229
u103229
evo next:

Kasneje po puku sem ša k Justinu in kosva se spoznavala mi je srce vedno bolj in bolj nabijalo srce medtem spoznavanjem Justina je prišla njegova punca Selena in me vprašala kaj delam pri njenem fantu Justinu in js sem ji odgovorla da se pogovarjava in Justin se je nasmehnil bil je zeloo kjut ta njegov nasmeh oh gosh.
Takole se je nasmehnil:

in js sem odšla ko sem se obrnila je Justin poljubil Seleno. Mene je bolelo rekla sem si da ga moram nehat spoznavat in potem sem se odpravila domov moja mami je bila v veliki britaniji v službi in očka v ameriki in moja mala sestrica ki je stara 6 let je bila v svoji sobi ime ji je Ann. Kasneje sem šla v svojo sobo in poiskala fotografije Justina in jih vrgla stran ker sem ga res hotla pozabit. Nato je nekaj zazvonilo odprla sem vrata bila je Lily in rekla da me Justin hoče videti ker ji je rekel in nato sem ji odvrnila da ne morem zdej ker sem zaposlena in plus tega moram ga pozabit. Nato je Lily dejala ok mu sporočim.
Lily je odšla in nato je me Ann vprašala zakaj sovražim Justina js pa sem ji odgovorila da ga ne sovražim ampak sem bla zalublena njega in ga moram pozabit.
Nato se je Ann nasmehnila js pa sem si rekla sem to rekla na glas o shit. Skuhala sem kosilo in Ann je rekla o moj bogec moja sestra je zalublena v Justina o ja ja.
Rekla sem ji pojej kosilo in utihni pokazala mi je Justinov podpis ki ga je dobla ker ga je srčala in še Selenin nato sem se najedla in odšla na vsež zrak. Nato sem vidla Seleno in Justina na sorehodu takole sta izgledala:

odtekla sem domov s svojo sobo in začeela jokat in potem zaspala ko sem se zbudla je bil poleg mene Justin vprašala sem ga kaj dela tu in kako vse kje sem doma odgovroril mi je da mu je Lily in kako lepo spim js pa sem postala rdeča .
Moja sestrica Lily:

https://static.photo.net/attachments/bboard/00T/00TzY0-156551584.jpg
Selena Gomez ( Justinova punca ) :

Malo je kratki next ampak nasledni bo daljši in potrebujem 3 nexte
11. avgust 2012
u68138
u68138
NEEEEEExxxTTT!!!!
11. avgust 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttt itak najbolj kul zgodbe ever
11. avgust 2012
u103229
u103229
še 1 next
11. avgust 2012
next!
11. avgust 2012
NEEEEXT!!!!
11. avgust 2012
next?
11. avgust 2012
u103229
u103229
Ko mi je izgovoril take lepe besede mi je še srce bolj nabijalo močno kasnjeje je Justin odšel domov in js sem se zbudila. Ann in js sve mele večerjo in nato sve gledale film z naslovom pepelkina zgodba. Kasneje sve šle spat moje sanje so bili da mi je Justin podal vrtnico in me poljubim js pa sem se odmikala. Zjutraj mi je že spet zvonila budila drin drin ib bila je glasna nato sem se zbudila in preoblekla v oblekico.

Obleka ki sem jo oblekla:

in kasneje sem še zbudila mojo sestico Ann in nato sve z Ann poajtrkovali za zajtrk sve jedli čokoladne kroglice mmmmmmmmm slastno.
Kasneje sem čakala in čakala in čakala Lily in je prišla nato sve odhiteli v šolo in medtem sve se pogovarjali najin pogovor je tekel takole:

Lily- hej js meni je všeč tsisti fant Alfreda prijatelja od Justina
Js- opa nekdo je zaljubljen
Lily- nisem rekla da sem zaljubljena ampak da mi je všeč
Js- ja ja zaljubljenost je to ja vem
Lily- nehaj.

nato sve hitro odtekle v šolo kaasneje sta k meni prišle Sestri Smith in njuna preljuba prijatelca Celia FRANCO. Celia je začela govorit a veš strahopetka da bo na naši šoli tekmovanje za najbolšo pevko in da je žirant JUSTIN BIEBER. Js pa sem ji odgovorla ni mi mar ok. Smith sestri sta dodali aja o ni ti mar mislim a ti je poglej tole na telefonu kaj sve posneli.
Na videju sem bla jst in Justin ko sva se pogovarjala. Js pa sem jim odgovorla da Selena že o ve da sva se pogovvarjalla neumnici dve in kaj pa ti bulš v mene CELIA FRANCO.
Mobitel od Nane:

Celia je pogledala v mene in rekla imela bom tte v pesti enkrat boš videla sestri Smith sa šle za njo. Heehhehehehe sve se z Lily nasmejale in nato sve odšle k pouku danes nam je razredničaeka pri uri slovenščine povedala da imajo tekmovanje za najbolšo pevko in potem je Justin predstavil tekmovanje no njegov govor je tekel takole:

Dragi sošolci in sošolke
Rad bi vam predtsavil tekmovanje za najbolšega pevca no na tem tekmovanju imamo prvo avdicije za avdicije bo listek v jedilnici na listek se napišete sami in napišete ime in primek. Nato bomo izbrali 12 najbolših pevk in pevcev ki se bodo uvrstili v polfinale
v polfinalu se morete zlo potruditi kaj ti le 4 finalistov bo stalo in nato bom v finalu se odločil kdo bo zmagal oz. zmagala jasno.

Kakšno vprašanje je Justin vprašal in nato sem zdignila roko in ga vprašala kakšna je glavna nagrada uh glavna nagrada je da bo eden od vsas postal slaven in bo naredil prvi videospot z mano.
Vsi smo žareli od glavne nagrade.
Justin pa se je samo smejal.

Justinov nasmeh:

Naši žareči obrazi:

Justinov govor:

Se nadaljuje ampak zato rabim vsaj 4 nexte
12. avgust 2012
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt zakon
12. avgust 2012
next!
12. avgust 2012
u103229
u103229
še 2 nexta
12. avgust 2012
komi čakam nasledn del
12. avgust 2012
dejte no nextat jz že komi čakam nasledn next
12. avgust 2012
u103229
u103229
Po pouku slovenščine sve z Lily šle v jedilnico in potem se je Lily prijavla ja Lily ma ful lep glas js pa ne in nato je Lily rekla da naj se prijavim ker dobro pojem js pa sem ji odgovorla :

in nato je Lily rekla moraš it noooo ker si enostavno super pevka poješ kot angel in plešeš. Js pa še sem enkrat rekla ne ne bom šla si ti normalna gosh.
Nato je prišla v jedilnico Selena in me vprašala če pridem dons na kosilo k Justinu js pa sem ji odgovorla kaj nwm kaj ja no bom prišla ja in hvala za povabilo. Nato je prišla k mizi še amanda in začela težit Lily ker se bo prijavla na tekmovanje js pa sem rekla nehaj težit neumnica ena velika. Lily je zbežala na W.C. in js sem šla za njo potem se je
zaklenila in začela jokat poglej amanda je prizadeta in veš da te hoče prizadeti ti maš super glas in lepo plešeš poleg tega si lepa.
Lily je odklenila in potem je pred mano vzela britvvico in se potegnila po rokah z britvico js pa sem zakričala neeee ne delaj tega.

Lily ki se je vrezala:

zelloooo me je prizadelo ker mi ni povedala da se reže kri ji je tekla in odpeljala sem jo k šolski zdravnici in nao sve poklepetali in js sem reka da mi niti ni povedala da se reže in nato sem še dodala da jo je razjezila amanda težila ji je da ne zna pet in nato je zdravnca dejala ja morala bo na zdravljenje js pa sem takole strmela :

[img]https://us.st12.yimg.com/us.st.yimg.com/I/yhst-54042680520999_2014_5340311[/img]

nato je šlska zdravnica odpeljala domov Lily js pa sem šla k pouku.
Šolska zdravnica Jennah Penson:

se nadaljuje vsaj 2 nexta
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
jz tut teb dam en velik nnnneeeeeeeexxxxxxxttttttttt pa zakon je
13. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg