Forum
u98320
u98320
neeext
18. november 2012
u99725
u99725
neeeeext!
18. november 2012
u109536
u109536
Nextt!!!
18. november 2012
neextt
18. november 2012
u108558
u108558
nextttt
19. november 2012
OKY PUNCE WEM DA SEM JAZ ŽE DALA NEXT AMPAK ZDEJ BOM DALA ŠE ENKRAT IN TISTI DEL MALO UREDILA OKY UPAM DA VAM BO NEXT UŠEČ )
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Obrnila sem se in bil je Liam.
Jaz: Kaj pa ti tukaj?
Liam: Malo sem šel na sprehod pa videl tebe in te prišel uprašat zakaj se skrivaš?
Jaz: Emm.......................................... Zayna sem hotela prestrašit.
Liam: Oky pol pa jaz grem da vam ne bom v napoto.
Jaz: Oky )
Liam: Bay bay.
Jaz: Bay bay.
Pa kje je ta Zayn zamuja. Odločila sem se da ga bom šla iskat. Sprehodila sem se še malo naprej in videla............

Ostala sem na mestu in gledala nisem imela pojma kaj sem delala a le eno stvar sem vedela to da je med mano in Zaynom konec. Začela sem teč in prispela sem domov. Šla sem v mojo sobo in se začela jokati

Nekdo je potrkal na vrata moje sobe. Sara sem zakričal in odšla odpret. Bil je Zayn.
Zayn: Kaj pa ti je zakaj jokaš.
Jaz: Še uprašaš. Takoj izgini iz moje hiše.
Zayn: Kaj pa se je zgodilo zakaj nisi prišla v prak kaj se dogaja.
Jaz: NA to uprašanje bi lahko odgovoril sam.
Zayn: Mely powej kaj je bilo.
Jaz: Medtem ko hodiš z mano uživaš z drugo ne. ZAYN VSE SEM VIDELA VEM DA IMAŠ DRUGO.
Zayn: Mely glej med mano in Perrie ni nič, ona je moja bivša in zdej me hoče nazaj ampak jaz imam tebe in nikoli te ne mislim pustit.
Jaz: Lahko se je zlagati Zayn.
Zayn: Ne lažem se resnico govorim. Mely glej upraši Nialla, Liama če ne verjameš meni, jaz te resno ljubim in glede Perrie je samo zgodovina. Moraš mi verjet.
Nekaj časa sem strmela v Zayna nato pa..........

Verjamem ti sem mu rekla. Zayn me je močno primel in me poljubil. Primel me je in me nesel u posteljo. Nežno me je poljubljal in zgodilo se je (saj veste kaj).
Zayn: Naslednji teden imamo podpisovanje bi prišla.
Jaz: Pa še uprašaš.
Prišel je čas za podpisovanje končno sem prišla na vrsto. Zayn se mi je podpisal in zahvalila sem se mu. Dignil je glavo in
Zayn: Zate vse ljubicaa.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
WAS HAPPENING
19. november 2012
u109536
u109536
neeext
19. november 2012
u108558
u108558
nextt
19. november 2012
u99725
u99725