Forum
Neeextaj(:
07. oktober 2012
u99725
u99725
neext
p.s. nova bralka!
07. oktober 2012
še 3 nexte rabova in kaj lahko plisss oglašujete našo zgodbo če se vam da plisss

Anja < 3 Niall in Swagii
07. oktober 2012
u30718
u30718
neext
07. oktober 2012
u108558
u108558
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
08. oktober 2012
in wam powem svetovnee soo
09. oktober 2012
u105028
u105028
Oky k bo mela Swagii čas bo nexala ok?
10. oktober 2012
oky bralci preden nadaljujem vam bom povedala da se po pridružil še nekdo ki bo pisal pilas bo v imenu Zayna in Nialla

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mely:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ko smo prispeli sem šla v dnevno videla sem eno punco ki se je klicala El. (Elanor)Hey sm rekla. Usedla sem se nasproti Louisa in se mu nasmejala saj nisem hotela da bi izvedl kaj se je zgodilo v parku.
Pogovor : M- Mely Z- Zayn S- Sara N- Niall L- Louis E- Elanor J- Jack

S: Neki vam moram povedati. Louis in Mely vidva se ne ljubita Mely ti ljubiš Zayna in ti Lui pa El.
M, L : ( vstala sva in rekla) Priatelja.
L: Oky zdej js in El. morava oditi.
Vsi skupaj: Bay bay

Odšla sem ven in se usedla na tla. Razmišljala sem kaj se mi je dogajalo zadnje čase, kakšne zabavne dneve sem preživela z Saro in seveda da sem razmišljala tudi o Zaynu in kr naenkrat mi nekdo zapre oči. Jack pejdi že stran sem rekla. Jaz ne vidim nnobenga Jacka tuki. Zayn sori mislila sem da je Jack, saj ni panike in kaj pa delaš tuki sama. Eh razmišljala sem. Samo poglej tiste zvezde kako bleščijo ponavoadi si želeim da bi bila tam in se nebi več nikoli vrnila. Ulegla sem se in pogledala navzgor. zaprla sem oči in kr naenkrat čutim Zaynova ustnica na mojih. Vrnla sem mu poljub. Poljubljala sva se kakih 5 minut. Melyy film se začenja slišim glas od Sare. Evo prihajava sem zakričala nazaj. Odšla sva noter in se usedla na kauč. Ulegla sem se in dala glavo na Zaynove noge. Ko sem se Zbudila sem vidla sebe v moji sobo in Zayna ki je spal. Celo noč je bil z mano nasmejala sem se in vstala. Hotela sem ga zbudit ampak sem se bala da me bo nakričal................................................................................................... za zdej je too nadaljuje pa Mihaa novi pisatelj te zgodbe ki bo pisal v imenu Zayna in Jan v imenu Nialla

10. oktober 2012
next
10. oktober 2012
u105028
u105028
when?
10. oktober 2012
Ma nwm mogoče jutrii
10. oktober 2012
next!
10. oktober 2012
neeeeeeeeeext nujno !!!
10. oktober 2012
u99725
u99725
neeext!
10. oktober 2012
neeeeext
11. oktober 2012
u105028
u105028
Ko sem prišla ven iz hiše sem prečkala cesto in kar naenkrat zaslišala piskanje videla sem kako avto hiti proti meni.Nisem vedela kja naj naredim saj sem bila kot kip.Čisto malo je še manjkalo ko pa me kar nekrat nekdo prime in me odrine na pločni.Ko sem pogledala sem videla da je to Niall.Oh Niall hvala ti.Ah saj ni nič takega zate use.Rad te imam; mi je zašepetal na uho.Jaz pa tebe ne; sem mu rekla. Videla sem kako je žalosten. Jaz te nimam rada; ljubim te. V trenutku se mu je na obrazu narisal nasmeh. Res? Ja res. Od kar te poznam se počutim bolje ko si v bližini sem vesela in ko me poljubiš imam v trebuhu na tisoče metuljčkov.A res. Ja res. Niall use si mi to si zapolni.Ti tudi meni: Je rekel in me odnesel nazaj v hišo. Posedel me je na stol in pripravil zajtrk
[img]https://static.wix.com/media/f4b4a133e9fcfbf546bd245c598cadf1.wix_mp[/img]
Ko sva pojedla zajtrk sva odšla gledati TV.Ravno so bila poročila.IN na njih sva bila midva z Niallom.
'Slavni pevec iz One direction je rešil življenje maldemu dekletu.Ko jo je odrinil na pločnik sta se tam kar prijateljsko pogovarjala.Ali se morada poznata saj sta objeta odšla v hišo.Ali gre morda za kaj več.Njenih podatkov še nismo izvedeli ampak delamo na tem.To bi bilo vse za to temo.'
Sara oprosti za to.Ah Niall saj ni nič.Naj ves svet ve da te imam rada.Tkrat sem odšla do njega in ga poljubila.Kaj praviš nato da greva k fantom tam je gotovo tudi Mely. Ja pejva.In sva šla.Kar nekaj časa sva se pogovarjala saj je vožnja trajala kar nekaj časa.Medtem sva se kar nekajkrat poljubila.Oh saj res danes mi odstranijo gips.Skupaj sva odšla k zdravniku kjer so mi res odstranili gips.In kmalu ne napočil večer.Odšla sem domov in se oblekla
Obleka:

Čevlji:

Make-up

Frizura:

Dodatki:

Ravnoo sem se oblekla je pozvonilo odprla je moja mama.Nekaj časa sta se pogovarjala nato pa sem odšla dol.Ko sem hodila dol me je Niall gledal in požiral z očmi.Greva sem rekla.Ja greva. Nasvidenje gospa in hvala.Ni zakaj lepo se imejta.Adijo sem še rekla in sva odšla.
Niall:
Ko sva se poslovila sem odšel domov in se oblekel.Mora biti nekaj posebnega saj je tudi ona posebna.Najbolje bo da grem malo brskati po omari.To našel sem.Ven sem privlekel.
Okej priprvljen sem.Bil sem zelo ponosen nase.On ne treba bo iti.In se šel.V garaži sem vzel svoj avto in se odpeljal po njo.Ko sem se pripeljal sem ugasnil avto in odšel k njeni hiši.Pozvonil sem odprla mi je njena mama povabila me je naprej.Kar nekaj časa sva se pogovarjala nato pa je končno pišla dol. Bila je prečudovita.Stopil sem k njej in ji ponudil roko. Greva?Greva. In sva šla pripeljala sva se do kina in tam naju je čakalo presenečenje......

Kakšno?
Next?
11. oktober 2012
u105028
u105028
niall je bil oblečen:

11. oktober 2012
11. oktober 2012
neeeext !!!!
11. oktober 2012
neeeeeeeeeext!
11. oktober 2012
next please
11. oktober 2012
u108558
u108558
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt kujjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
11. oktober 2012
next
11. oktober 2012
ZAYN

Ko sem se zbudil Mely ni bila tam, odločil sem se da bom šel dol, ko sem odperl vrata daa bi šel dol me je Jack poklical. Šel sem do Jackove sobe in uprašal kaj želi. Ma na
nič samo Mely mi je rekla naj te zavlečem če si se zbudil dokler bo pripravila zajtrk. Jack pokliči Zayna in pridi dol zajtrk je pripravljen. Palačinke ja zakričal Jack in hitel dol. Prispel sem do mize usedel sem se nasproti Mely in se ji nasmehnil. Pojedel sem zajtrk in dal poljubček mely in odšel domov. Ko sem prispel domov so me vsi začeli uprašat kaj se je zgodilo učeri kako je bilo. Pustite me na miru nič se ni zgodilo ajde, odšel sem v mojo sobo in se ulegl na posteljo. Lih zaprem oči telefon zvoni, bila je Mely.

M: Heloo
J: Hiii
M: Hej razmišljala sem če bi lahko takrat zvečer šli malo v park.
J: Ja seveda lahko.
Zmenila sva se uro in se poslovila. Čez dan se ni zgodilo nič kaj takega, prišel je čas za it u park sem rekl in odšel u sobo problekl sem se in odšel ven. Ko sem prispel v park sem videl..................................................
Oky sori za majhen next ampak obljubim da nalednjič bom napisal več
12. oktober 2012
ni panike sj bo pa drugič daljši
neeeeeeeeeeext nujno !!!
12. oktober 2012
next!
12. oktober 2012
next
12. oktober 2012
u99725
u99725
neeext!