Forum
neeeeeeeeeeeeeeext
30. september 2012
nnneeexxxttt!!!
01. oktober 2012
next
02. oktober 2012
next
03. oktober 2012
u30718
u30718
nekšti!
03. oktober 2012
u108558
u108558
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
03. oktober 2012
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mely:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zaspala sem ko sem se zbudila sem videla Zayna približal se mi je in Melyyy slišim glas od Jacka. dej pridi mi pomagat. Škoda sem si vrtela u misli samo sanje so bile. Zgleda da je tudi Sara odšla ali kaj. Ja že zvečer je šla, ej sestrica moja mi pomagaš počistiti hišoo. Jaa kr misli sii. Dej naredil bom kar boš ti hotela. Ja ajde naj ti bo. Preoblekla sem se v staro obleko. IN GREMO NA ČISTILNOO AKCIJOOO sem zakričala Jack se je nasmejal.

OBLEKA:

Med čistenjem je prišla še Sara. Kaj pa vidva delata. Imamo čistilno akcijoo bi se pridružila reče Jack. Z veseljem reče Sara in vsi začnemo čistit. Ufff pa je bilo veliko dela. Ej Mely kaj lahko danes zvečer gremo na sprehode u park. Ja seveda, obleči se lepo kr lahko spoznamo kakšnega lušnega tipa. Dej Sara saj mam Louisa kjeri je lepši od njega. Zayn reče. Moj nasmeh izgine z ust. Dej ajde ne bodi žalostna sej ni konec sveta. Hahaha se nasmejim. Ok pol pa gremo v nakupovalani center. Odšle smo in pregledale cel center in na koncu le nekaj izbrale.

Moja obleka:

Sarina obleka:

Prišel je čas za it u park. Jack js grem sem mu rekla..................................................................................................................................... Hej Hoj to je to za zdej kr se mi ne da pisat pa čez kakšno uro bom nadaljaevala js in ne Anja < 3 Niall
03. oktober 2012
u105028
u105028
next
03. oktober 2012
next
03. oktober 2012
03. oktober 2012 17:59 --------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mely:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zaspala sem ko sem se zbudila sem videla Zayna približal se mi je in Melyyy slišim glas od Jacka. dej pridi mi pomagat. Škoda sem si vrtela u misli samo sanje so bile. Zgleda da je tudi Sara odšla ali kaj. Ja že zvečer je šla, ej sestrica moja mi pomagaš počistiti hišoo. Jaa kr misli sii. Dej naredil bom kar boš ti hotela. Ja ajde naj ti bo. Preoblekla sem se v staro obleko. IN GREMO NA ČISTILNOO AKCIJOOO sem zakričala Jack se je nasmejal.

OBLEKA:

Med čistenjem je prišla še Sara. Kaj pa vidva delata. Imamo čistilno akcijoo bi se pridružila reče Jack. Z veseljem reče Sara in vsi začnemo čistit. Ufff pa je bilo veliko dela. Ej Mely kaj lahko danes zvečer gremo na sprehode u park. Ja seveda, obleči se lepo kr lahko spoznamo kakšnega lušnega tipa. Dej Sara saj mam Louisa kjeri je lepši od njega. Zayn reče. Moj nasmeh izgine z ust. Dej ajde ne bodi žalostna sej ni konec sveta. Hahaha se nasmejim. Ok pol pa gremo v nakupovalani center. Odšle smo in pregledale cel center in na koncu le nekaj izbrale.

Odšla sem u park in ugotovila da Sara ni še prišla. Usedla sem se na klop čez enih pet minut me je nekdo primel za rameni. Sara sem rekla a bil je Zayn. Kaj pa delaš tuki. Mely midva se morava pogovarjat. O čem pa js sploh nimam kej se pogovarjat s tabo. Vem da si zaljubljena vame reče in js začnem bulit v njega. Glej Sara mi je vse povedala. Mijo je zanimal sam denar it ot da hodi z enim slavnim tipom. Ja in kaj če si se rezšel z Mijo js mam Louisa zdej ok, in grem domov bay. naredila sem prvi korak primil me je zaroko potegnil k sebi in poljubil. Bil je nežen poljub počutuila sem se koda sem v nebesih. Pusti me idiot sem mu rekla in odšla domov. Po poti sem kaznovala sebe za to kar sem naredila. Preden sem vstopila v avto sem se obrnila in videla Zayna ki je še vedno sedel u klopi. Šla sem do njega in se usedla zraven. Zayn oprosti nisem hotela ti reč tisto besedo. Ne saj si imela prav ne bi smel te poljubiti brez tvoje volje. Ja ampak se počutim krivega. Nimaš se kaj.... Poljubila sem ga in rekla ljubim te Zayn. Hej zaslišim glass od Jacka. Jack kaj pa delaš tuki. Ja Sara me je poslala pote in Zayna saj je on ne. Ja, on je. Odšla sva domov in ko sem prispela noter sem videla................................................................

naslednji next da Anja < 3 Niall
04. oktober 2012
next
04. oktober 2012
next
05. oktober 2012
ful uredu pišeta.!zdele sem prebrala prve dva nexta pa mi je ful vredi.in morm že mal pokomentirat.grem jest zdej brt naprej.!
aja pa neeeext.!
05. oktober 2012
u105028
u105028
tnx
05. oktober 2012
u58303
u58303
next
05. oktober 2012
next
lada te mam swagii my bff
< 33333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333 ...

< 3333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333 ...
05. oktober 2012
neeeext !!!
05. oktober 2012
NEEEEEEEXT! nova bralka!
05. oktober 2012
u108558
u108558
neeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttt
05. oktober 2012
next!+nova bralka
05. oktober 2012
next dej čim prej anjaaa plissssss
06. oktober 2012
next
06. oktober 2012
Swag 4ever js tut tebe mam rada zloo
06. oktober 2012
u105028
u105028
Hwala za nexte zlati ste
---------------------------------------------------------------

Ko sem se zjutraj zbudilaubistvu se nisem zbudila sama ampak me je poljub.Čaki WTF kak poljub.Ko sem odprla oči sem zagledala Nialla. Niall kaj je s tabo. Vstala sem in stekla v kopalnico oblekla sem se

Zbežala sem ven in naravnost v gozd nisem vedela kam tečem samo tekla sem naprej in nisem gledala nazaj kar naenkrat sem se spotaklnila ob korenine drevesa.Noga me je grozno bolela in nisem vedela kaj naj naredim.Kar naenkrat sem za sabo zaslišala šumenje listja.Ko sem se obrnila sem zagledala Nialla. Bil je žalosten. Sara a si uredu. Neee nisem kako naj bi bila če pa sem padla in noga me grozno boli.Sara oprosti ampak ni tako kot izgleda.A kako pa je. A ti lahko povem.Ja dej že imaš 2 minuti. Oky.Ko sem prišel k tebi domov sem pozvonil in odprala mi je tvoja mama.Rekla je da še spiš zato sem odšel v tvojo sobo.Ko sem videl da spiš.Nekaj časa sem te gledal potem pa je tvoja mama rekla naj te zbudim ker je zajtrk nared.Zbuditi sem te hotel nežno. Hotel sem te poljubiti na lice ampak v tistem trenutku si obrnila glavo in sem te poljubil na usta.Amm. oprosti Niall. Nisem vedela ampak odkar me je prejšni fant prevaral ne maram da se mi kdo približuje.Ah saj je vredu ampak sedaj morava nekako priti domov.Prijel me je v naročje in me nesel domov.Tam me je naložil v avto in me odpeljal v bolnišnico.Takoj so me sprejeli.Slikali so mii nogo in ugotovili da je zvita.
Pa ne no zakaj jz.Sara sej bo use ok bom jz skrbel zate.Ampak Niall ti maš svoje obveznosti nemoreš skrbeti še zame saj bo moja mama pa tudi Mely bo z mano.Ok no ampak takoj ko bom imel čas te bom vsakič prišel obiskat.Dobro. Pridi nekam te bom peljal.Usedla sva se v avto in se odpeljala prišla sva na zapuščeno peščeno obalo.Waaaw je bilo use kar je prišlo iz mene. Ahaa sem hodim ko sem žalosten ali osamljen. Ampak odkar sem spoznal tebe si mi use.Oh Niall oprosti ampak nisem še pripravljenja na novo razmerje. Ja saj vem ampak sem žalosten ker te nemorem imeti samo zase. Ah utini Niall.Oba sva se namehnila.Pridi greva domov nekaj moram pomagati Zaynu sem rekla.Zaynu?Ja nekaj u zvezi z Mely.Poskušam jih spraviti skupaj.aha je rekel.pridi no.odšla sva k Mely domov.Jack in ona sta ravno posopravljala hišo.Mely zvečer greve v park tko da greve sedaj nakupvat.Oky.Nakupili sva
Mely:

jz:

Ko sva nakupili sva se poslovili in odšli domov.Hitro sem k sebi poklicala Louisa in mu rekla da je nujno.Oky čez 5 minut bom pri tebi in s seboj bom pripeljal Nialla ker vstraja.Oky kr kr.Nato sem poklicala Zayna in mu rekla da je vse pripravljeno.Ok in hwala Sara ker mi pomagaš.Ah saj ni nič.
Kmalu je prišel Louis in Niall. Vstopili smo v hišo in se začeli pogovarjati.Nato pa smo se napotili k Mely domov.Kar peš ampak malo bolj počasi zaradi moje noge.Ko smo prišli se je v Louisa zaletela neko dekle.

Oh oprosti je rekla.Ker je Louis ostal tiho sem jaz odgovirla ah saj ni nič.Bi odšla k nam notri in saj res jaz sem Sara tole je Niall in tole Louis sem rekla in ga ruknila.A m ja z veseljem in mimogrede moje ime je Elenor. Odšli smo notri in tam sva z Niallom pustila Louisa in Elenor sama. Vedela sem da se je Louis zagledal in to je dobro za Mely in Zayna. Ko sva se z Niallom odpravila nazaj v dnevno sobo sva videla

takrat sem Jacka poslala v park po Mely in Zayna. Ko so se vrnili se je Mely smejala in ko sem pogledala proti Louisu tudi.Am torej sem stopila k Zaynu. Am pač rada se mava.Ah kaj se imata rada ljubita sem. Zdej pa tko usi pridite v dnevno sobo.Louis in Mely vem da sta par ampak se ne ljubita.Mely ti ljubiš Zayna in Louis ti ljubiš El. Tko da smo uredil.Louis je stopil k Mely in ji podal roko.Prijatelja? Prijatelja!Objela sta in in se privila vsak k svojo ljubezni.Am družba ja in EL. greva je rekel Louis. Oky dijo smo se usi zadrli.Fantje so odšli in jaz in Mely sva ostali sami. Sara ti imaš gips.Od kdaj?Že zjutraj sem ga imela ampak ga ti nisi videla in mimogrede zelo sem vesela da sta z Zaynom skupaj.Ah Sara gotovo si imela ti prste umes. Ja sem imela. Povedala sem ji uso zgodbo kaj se je zgodilo.Nato sem odšla domov.Ker nisem mogla zaspati sem razmišljala o Niallu.Kaj pa če ima prav da me je preveč strah novega razmerja.Ja prav ima.Jutri mu bom povedla svojo čustva do njega.Čez nekaj časa sem končno zaspala. Zjutraj sem se zbudila in se oblekla

Poklicala sem taxi in se odpelajla do Nialla.Ker je še spal sem ustopila v nejgovo spalnico in ga naprej samo opazovala nato pa me je zamikalo in sem ga poljubila.Takoj se je zbudil ion je bil presenečen ampak poljub mi je vrnil.Niall premislila sem o vsem kar si mi rekel in sem si rekla da če bom večno žalovala za staro ljubeznijo bo to lahko trajalo do konca življenja.O torej bi šla danes zvečer z mano v kino.Z veseljem sem rekla in ga objela prevrnil me je na hrbet in me poljubil.Oh Niall počakaj še malo prosim. Oky ker si ti.Morm it zdej čau.Čau.Ko sem odšla ven pa ,......
------------------------------------------------------------------------------------
Kaj se je zgodilo?
Next?
Naslednji next da Swagii
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Love you all

06. oktober 2012
next
06. oktober 2012
oooooooo
06. oktober 2012
u30718
u30718