Forum
Helooo prihaja nova zgodba pisale jo bomo js in Anja < 3 Niall.
najprej dam gor slikee js Mely

In my BFF Sara

za nadaljevanje potrebujem 1 next
27. september 2012
u98660
u98660
neeeeeeeeeeext
27. september 2012
u47589
u47589
Next
27. september 2012
next
27. september 2012
Bila je nedelja. Tisti dan je Sara imela rojstni dan. Tistega dne zvečer smo šle u club, ko smo prispele noter so vsi kričali HAPPY BIRTHDAY SARA. Do nje prideta starša in ji rečeta a ti je ušeč naše darilo. Zelo hvala vama in jih je objela. js sm mela u mislih ah če bi tut js imela tut tako zaboavo. No še eno darilo imamo vsi za vas. Vsi skupaj ajde, in začeli so odštevat 5 4 3 2 1 in One Direction so začeli pet. Stekle sva do odra in začele plesat.Sara jih ni marala dost ampak ni hotela pokvariti zabavo. Čez neki časa so končali in so prišli do nas in so Sari rekli happy birthday. Bili so vsi cute ampak Sari je bil največ Niall menei pa Zayn. Fntje so spet šli na oder in začeli pet pesem More Than This. Niall je prišel do Sare in ga prosil če bi plesala z njo. Do mene pa je prišel Louis in me prosil če plešem znjim. Rekla sm ji ja ampak si želela da bi plesala s Zaynom. Ko se ozrem in vidim mojo največjo sovražnico ki je plesala z Zaynom. Šla sm do nje in ji rekla. Ooo moja najboljša sovražnica se mi zdi da ti nisi bila tuki vabljena ne. Sara vidi da se z Mijo kregava in pride še ona. Mija pa kaj počneš tuki kdo te je sploh povabil. Mne noben ne povabi kr sama pridem. Aja pol pa odjebi z moje zabave. Js komi komi obdržim smeh. Mija odide in za njo še Zayn. Bila sm tako žalostnada sm odšla domovv.......................................................................................................... nasledni next da Anja <3 Niall in ja 5 nextov potrebujemo
28. september 2012
pa še Zayn in Niall

Mija

28. september 2012
u105028
u105028
gremo Next?
28. september 2012
u76183
u76183
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. september 2012
neeeeeext
28. september 2012
u89717
u89717
next!!!
28. september 2012
u98660
u98660
neeeeeeeeeeeext
28. september 2012
u105028
u105028
Za najine bralce next
[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTev6dd5oBhVfVVR9xnL-uvaoC5nWR1M2BPJwsy1w4_A6aBXmOVpBbN5etKYQ[/img]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sara:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hey da se predstavim sem Sara stara sem toliko kot moja BFF Mely. Obe sva stari 17 let.Kot ste namreč že opazili sva z Mely nerazružljivi kar naprej se potikave skupaj.Živim z starši, ki jih imam zelo rada in se zelo dobro razumemo imam pa tudi mlajšo sestrico ki ji je ime Lily. Stara je štiri leta in je prava mala nagajivka kar naprej nekaj govori in se smeji je zelo ljubka deklica.

No pa da nebom predolga nadaljejum z zgodbo.

(glej drugo obleko)

Ravno sem se uredila je v mojo sobo prišla mami in mi voščila use najboljše nato pa še očka.Rekla sta da sedaj gremo ampak nisem vedela kam.Hitro sem pograbila torbico vanjo zmetala use kar bom potrebovala.mobitel,šminko,make up,....
Hitro sem stekla do avta in se vsedla vanj nato mi je mami prevezala oči da nisem ničesar videla.Avto se je ustavil in iztopili smo mami me je vodila ko pa mi je mami končno snela prevezno.Stala sem pred vrati.Sama!Udihni sem in izdihnila nato pa zgrabila za kljuko in vrata odrinila stopila sem naprej in kar naenkrat.VSE NAJBOLJŠE SARA!!!!! so se drli vsi moji sorodniki prijatelji in pa Omg ko sem pogledala proti odru sem zagledala najbolj tečne ljudi na svetu.Ja saj veste o kom govorim ali ne? Točno tako One direction te fante sovražim kar najbolj use na svetu.Pogledala sem proti odru še enkrat in takrat so začeli peti pesmi.Ostali povabljeni pa so prišli do mene mi čestitali in dajali darila.Na koncu mi je čestitala Lily, ki pa je bila žalosta.Uprašala sem jo kaj je narobe ona pa mi je rekla:Vsi so ti podarili darila iz trgovine jaz pa nimam nič tako vrednega.Kaj pa imaš, sem jo uprašala.Risbo.Joooj Lily to je najlepše darilo,ki sem ga danes dobila.In veš zakaj ker je narejeno iz srca.Objela sva se in ko sem ravno ustala sem zagledla za mano fante.Vsak posebaj so mi čestitali,ampak se nisem razburjala ker sem hotela da bi moj rojstni dan potekal brez slabih stvari.Vsakemu posebaj sem se zahvalila in ga objela ko pa sem prišla do zadnjega pa sem skoraj omedlela jooj kako čudovito diši sem si mislila.Takrat so šli fantje peti pesem More than this

Kar nankrat je do mene prišel am... Najl...Niall ja Niall in rekel če bi plesala z njim sprejela sem in ga prijela za roko ki mi jo je ponudil, ko sem se obrnila sem videla da je Mely uprašal Louis in ne Zayn ki ga je imela rada ampak je vseno sprejela.Še enkrat sem se obrnila nazaj in zagledala kako se Mely prepira z Mijo.Niall oprostiš za trenutek.Ja seveda in sem mi je nasmehnil.O ta nasmeh me ubija.Odšla sem do Mely in Mije in Miji rekla kaj dela tukaj če ni povabljena.Videla sem da se Mely smeji zato sem jo nagnala.Ampak ko je odšla je za njo odšel tudi Zayn Mely je bila takoj žalostna sem ji rekla:Mely da nasmehni se če hoče biti z uno kurbo naj bo ampak potem mu bo pa žal.Daj no nasmehni se dans je moj rosjtni dan in nihče ne sme biti žalosten še posebaj pa ne moja BFF.Mely se je nasmehnila in odšla plesati z Louisom jaz pa sem se vrnila k Niallu.Rekel jei šla malo ven?Pokimala sem in že sva odhajala proti vratom.Hodila sva po ulicah in prišla do parka usedla sva se na klopco in se začela pogovarjati:
N:In kako si kaj?
Jo bo ti?
N:Tud am...razmušlu sem če bi šla ta teden kei z mano ven če maš čas?
Jgotovo sem postala rdeča)Am....ja lahko kdaj pa?
N:Am bi šlo jutri zvečer ob 7-mih pridem pote?
J:Ja cool je torej tukaj imaš moj naslov.

Še nekaj časa sva se tako pogovarjala nato pa sva se vrnila nazaj v klub.Zabava je bila že proti koncu in fantje so odpeli še eno pesem.Ampak brez Zayna saj ga ni bilo.Bilo je čudovito kako sem jih lahko prej sploh sovražila.Vsakič ko sem pogledala proti odru sem videla da me gleda ne samo Niall ampak tudi......
4.

28. september 2012
u105028
u105028
+ naslednji next da Swagii

LOve you
28. september 2012
u105028
u105028

28. september 2012
nexttttttt
28. september 2012
next
28. september 2012
u105028
u105028
Jutr pa delovna sobota!!!!!! ubila bom tistga k si je to zmislu !
28. september 2012
hahah js tut
29. september 2012
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mely:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
OK js se bom tut predstavla pač kot vidite sm Mely in sm stara 17 let. Moja mama je umrla u prometni nesreči kader sm imela 1 leto. Moj oče se je šenkrat poročil tako da imam polbrata, ki se kliče Jack, saj z njegovo mamo prihajata z Amerike.
Jack:

Bila sm tako žalostna, da je Zayn tekl za Mijo, ampak mi je sara govorila naj se nasmehnem saj noče da se nejn rojstni dan pokvari. Razmišljala sem zakaj pa se sploh brigam za Zayna, sej je tudi Louis simpatičen. Sari sem se zasmejala in odšla spet plesat z Louisom, ozrla sm se in videla da se Sara in Niall odpravljata se ven. Ko sm pogledala nokoli sem videla, da se vsi zabavajo. In ko pogledam Louisa vidim, da me hoče poljubiti. Približeval se mi je in je prišel do mojih ustnic. Nežno me je poljubil jaz pa sem mu odvrnila. Ko sva končala s poljubljanjem sva se pogledala in in se nasmejala. Sara in Niall sta se vrnila in fantje so zapeli še eno pesem in sicer LWWY ( Live While We're Young ), pesem so zapeli brez Zayna saj je odšel z Mijo. Razmišljala sem, le kaj delata, ampak se nism nič toliko obremenila saj sem dobila sanjskega fanta. Konec zabave zakriči Sarina mama. Poslovila sem se od Sare in odšla domov. Ko sem prispela Doma sem videla da je Jack imel svojo zabavo. Šla sem do Jacka in ga uprašal, kaj je zdej to, kaj sploh starša vesta zato. Ne in obljubi da ne boš povedala plissss. Ok ok kje pa sta. Pri babici sta šla, zakaj pa. Ma neki da je bolana pravijo, ejj poglej kdo je tam kdo, ko se obrnem vidim Mijo in Zayna, ki se poljubljasta. Nisem vedela kaj naj naredim zato sem rajši poklicala Saro in jo prosila če pride k meni. In ja seveda je prišla. Kja kdo pa ma tuki rojstni dan. Ma Jack pač je nareddil majhen party. No zakaj pa si me poklicala. Poglej sem ji rekla in kazala na Mijo in Zayna. Oooo boga, zakaj pa boga. Ja kaj nisi zaljubljena u Zayna. Mislim kaj mi bo Zayn če mam lepšega od njega. Kaj nemirečt, da si skupi z Louisom, jaaa. Zakričale sva tako da so nas vsi čudno pogledali. Ooooo poglej no kdo je tuki. Ja kaj ne bi smela biti u moji hiši ali kaj. Zayn je prišel in se opravičil Sari da je odšel z njenega rojstnega dne. Opravičeno je rekla Sara in on se je nasmehnil pogledala sem ga tako da je Mija ugotovila, da sem zaljubljena v njega. Začela ga je poljubljati , nisem več zdržala tam dol zato sem stekla hitro v mojo sobo. Za mano je prišla še Sara. Bila sem tako jazna na Mijo da sem jo hotola ubit. Ubila jo bom zakaj se zmjeraj se spravlja neme zakaj zmjeraj meni nagaja zakaj kaj sem ji sploh naredila. Takšna pač je ona zabita. Šla sem do Sare in ji rekla: Zakaj se mojem življenju vsak dan nekaj se dogaja, zakaj se moram jokat vsak dan. Sara me je objela ( BFF objem ) in zaspale sva obe.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
naslednji next da Anja < 3 Niall

29. september 2012
u105028
u105028
next hahah cool next
29. september 2012
nova bralka + NEXT
29. september 2012
u103560
u103560
neeeeeekšt
29. september 2012
u76183
u76183
neeeeeeeeeeeeeeext
29. september 2012
u103560
u103560
neeeeext
29. september 2012
še 1 next
29. september 2012
neeeeeeeeeext
30. september 2012
neeext
30. september 2012
u105028
u105028

SARA....

Vsakič ko sem pogledala proti odru sem videla da me gledal Niall in Harry omg zakaj me gleda Harry.Ko se je moja mama zadrla da je konec zabave sem odšla do Harry-ja
Pogovor:
J-Hey Harry em te lahko nekaj uprašam?
H-ja itak
J-zakaj me vedno ko poješ gledaš?
H- (videlo se mu je da mu je nerodno)Am... newem malo malo...
Nato pa naju zmoti Niall ki reče naj grem z njim. Odšla sva do parka tam kjer sva sedela prej in Niall mi je dal v roke škatlico in v njej je bilo:

O hvala Niall ampak saj ne bi bilo treba takrat pa me je poklicala Mely.

M. Sara prosim pridi čim hitreje k meni domov
S- Zakaj?
M- Prosim samo pridi boš videla
S- OK.

Niall oprosti ampak moram it Mely me je klicala in rekla da moram nujno priti k njej. Am... lahko te peljem če želiš. Ja seveda aja pa da ne pozabim na

moja je ampak ker si mi dal svojo ti dam jaz mojo. Hvala je rekel in se nasmehnil.Oh ta nasmeh me ubija; sem si mislila. Greva? Ja pejva.
Odšla sva do njegovega avta in se odpeljala.Vso pot sva se nekaj pogovarjala in končno sva prispela poslovila sva in odšla sem v hišo.Pozvonila sem ampak ker je bila glasba tako glasna ni nihče slišal da sem pozvonila.Vstopila sem;očitno imajo zabavo. Stopila sem v hišo in k meni je takoj prišla Mely. Kaj se dogaja tukaj ima kdo rojstni dan? ne Jack ima manjši party.Aha in zakaj sem morala priti? Poglej je rekla in pokazala na Zayna in Mijo .Kaj pa onedva delata tukaj.Newem zalizujeta sem. O boga zakaj pa boga zakaj bi bila boga če imam nekoga boljšega kot je Zayn. Omg Mely a hodš z Louisom. Jaa. Omg sva se začeli dreti in nato k k nama stopil Zayn in se mi opravičil ker je odšel iz mojega rojstenga dneva.Ah je že pozabljeno sem rekla nato pa ga me Mely tako gledala da s je videlo da ga ljubi.Ko je to videla Mija je stopila k Zaynu in ga začela poljubljati.Mely je takoj stekla v svojo sobo jaz pa za njo. Bila je žalostna nato pa sem jo potolažila in ulegli sva se da bi zaspali. Mely je takoj zaspala in verjetno je mislila da sem tudi jaz zaspala.Ampak jaz nisem mogla zaspati odšla sem na balkon in razmišljala o Niallu. Ogledovala sem si ogrlico in se zasanjala.Nato pa sem odšla dol na party.K meni je stopil Zayn in me prosil če bi lahko odšla v park da se nekaj pogovoriva. Ja lahko; in odšla sva usedla sva se na klopco in se začela pogovarjati.
----------------------------
Z- Am a te lahko uprašam zakaj me Mely tako težko gleda z Mijo in zakaj je prej zbežala ko sva se poljubila.
J- Prvič nista se poljubila zalizovala sta se, drugič če si slep da ne vidiš da je Mely noro zaljubljena vate je to tvoj problem.
Z-aaaaaaaa Mely je zaljubljena vame.
J-ja ampak ko si odšel za Mijo je izgubila še tisto zadnje upanje ki ga je imela pri tebi.
Z:am sej meni je tud všeč ampak nisem vedel ali sem jaz njej ampak sem ga pa res polomil ko sem odšel za Mijo pa itak nisva več skupi ker je hotela biti z mano samo zaradi slave.Takoj ko sta vidve odšle gor sem, jo pustil. tako da sva sedaj z Mely lahko skupaj.
J- ne werjamen ker si ti bedak in si jo pustil zdej ti je pa ušla.
Z:kako to misliš?
J-Mely hodi z Louisom ker jo je on tolažil ko si ti odšel.
Z-Ampak ona ne ljubi njega ljubi mene in jaz njo.
J- povej to njej, ei imam načrt jutri bodi v parku ob sedmih zvečer jaz pa bom Mely zvabila tja in se lepo pogovorita.IN ne skrbi za Louisa bom poskrbela jaz.Samo povej mi naslov kje živi.
Z-ja dobra ideja ahah na naslov je napisan na listku.In mimogrede na mojo številko da me boš obveščala in hvala
j- ah saj ni nič takega samo obljubi da ne boš z Mijo nikoli več.
Z-obljubim
In objela sva se odšla sem k sebi domov.Ura je bila že ena ponoči.Potiho sem odšla v svojo sobo in zaspala zjutraj pa.......
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj se je zgodilo
Kaj si mislite o zgodbici
Naslednji next da Swagii

30. september 2012
ooooo
30. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg