Forum
Hey, sem Night Light.

Sem unicorn in to je zgodba kako sem odkrila mogočno magijo mojega roga.

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. december 2013
next
05. december 2013
Živim blizu Canterlota v neki vasi poimenovani Nighting. Tko se kliče, ker tam veliko ponijev spi podnevi, ponoči pa opravlja delo. Edina, ki ga opravlja podnevi sem jaz. Nimam cutie marka, zato pa ves čas berem, da se ne dolgočasim.Imam sestro imenovano day dark. Opažate? Night Light and Day Dark. Smešno, ne? Nimam pojma zakaj ne živimo v Canterlotu. Mogoče, ker mami ni všeč množica. No, ker me vsi imajo za čudakinjo sem se pred kratkim odselila. Sedaj to obžalujem. Sem v... čakaj, kje sem? Ker se dolgočasim ti še napišem kako sem sem' prišla. Kot sem že rekla sem zapustila vas, ker me nihče ni uspel razumeti. Žalostno...res. Napotila sem se do Canterlota-peš, ker k nam vlak ne pelje-, a sem vseeno morala prečkati THE EMPER TREE FOREST!!! Hodila sem in hodila, ko sem po nekaj urami ugotovila, da hodim v krogu...
05. december 2013
u129392
u129392
next
ne bit ćžalostna ker se reče ever free forest
05. december 2013
next,cool
05. december 2013
next
05. december 2013
next
06. december 2013
Zakaj? Nimam pojma kako se to dogaja. Lačna sem bila in šla najt kaj za jest. Našla sem neko jabolko. Ni bilo normalno. Bilo je rdeče, amoak hkrati zeleno in modro. Menjevalo je barve. Pojedla sem jo in začelo se mi je vrteti. Videla sem vse! Drevesa so se spremenila (pred mojimi očmi) v velikanske stolpnice in nebotičnike. Videla sem PRIHODNOST! Ne morem verjeti, da bodo tu nekoč nebotičniki. In kaj so to? Trde kovinske škatle? Na kolesih? Vsi, ki sem jih videla so bili oblečeni uradno in čudno... kaj so to? Pošasti, ki so se križale z vlaki? Jok! Nimam pojma zakaj so vsi taki! Kar na enkrat se mi je meglilo pred očmi in padla sem na tla. Srhljivo! Mislim, da sem se onesvestila in tam ležala od 1 do 3 ure. A zbudila sem se drugje! V nekakšni hiši. Pol paj me je pozdravil nekakšen vampire pony:

In mi rekel, da sem zaspala ali nekaj takega in me je pripeljal sem. Prijazen je bil z mano in cool friend
06. december 2013
nextiiii :3
06. december 2013
u129392
u129392
neeeeeextz
06. december 2013
next
07. december 2013
neeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttt
08. december 2013
Next