Forum
тσ נє šє єη ƒαηƒιc, кσт ѕтє υgσтσνιℓι. ησ ѕℓє∂ιℓ вσ ρяνι ∂єℓ ιη νєм, ∂α ѕє zαčηє ∂σℓgσčαѕησ ιη ηα ρσ∂σвєη ηαčιη, кσт νѕι σѕтαℓι ƒαηƒιcι αмραк ѕє вσ žє zαρℓєтℓσ čєz čαѕ ;●●

Z odprtimi usti sem zrla v računalnik, ter si še enkrat prebirala pogovor med mano in Jess.
»Hej Lilly?«
»Ja?«
»Kakšen bi bil tvoj odziv, če bi ti rekla, da greva jaz in ti čez poletje v London?«
»Moj odziv? Naj pomislim. Mislim, da bi šel nekako tako: AAAAAAA.! Prosim reci mi, da me ne hecaš!«
»Saj sem ti pravila o moji teti in kako se je lani preselila tja?«
»Kaj si res? Ne spomnim se.«
»Se mi je zdelo. Ti nikoli ne poslušaš! Ampak nazaj k bistvu: zraven tete je tudi moja sestrična Sophie. Carren misli, da bi ji delo nekaj družbe čez poletje, s tem, da vsi nekam hodijo.«
»Razumem. No, ko smo ravno pri ljudeh, ki nekam hodijo... Ali si povprašala Gaba?«
Gabe je bil najino stojalo, oziroma natančneje: tretji član naše gruče.
»Z očetom, gre čez poletje ribarit, na neko jezero, ki je sredi gozda. Tam naj bi oče najel majhno kočico, v kateri bosta bivala.«
»Zadnje čase, se mi vse bolj smili.«
»Imaš prav. Daj, da te povlečem nazaj v resničnost! Pojdi povprašat Jade za dovoljenje!«
»Ja, saj že hitim!«
Jade je bila moja starejša sestra, s katero sva obe živele v Seattlu. Stekla sem po stopnicah in na hodniku naletela na njso. »Jade?« sem povprašala.
»Kaj je mala?« je odgovorila odrezavo, a taka je vedno bila. Resnica je bila, da sva bile kot rit in srajca.
»Jess in jaz imava vprašanje,« sem sčasoma rekla.
»Ki se glasi?«
»Njena teta vabi na počitnice v London.«
Jade je stala, kot vkopana, jaz pa sem čakala na tisti trapasti 'ne'. »Ja, seveda, kar pojdi!«
Zdaj sem bila jaz tista, ki je bila vkopana. »Kar dovoliš mi?«
»Zakaj pa, da ne bi?«
»Mislim, kje je ugovarjanje? Prepiranje?«
»Lilly,tehnično si polnoletna, tako, da ti ne moram preprečiti.«
Veselo sem ji prikimala, ter povedala novico Jess. Ta mi je povedala, da odidemo, čez tri dni. To so bili najbolj napeti dnevi mojega življenja.

мαℓα ηαкєтιcα ιη νρяαšαηנє: αℓι вσš вяαℓ؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. oktober 2012
u108792
u108792
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
25. oktober 2012
next
25. oktober 2012
next za moje prve dve bralki < 33
»Končno,« je zinila Jess, takoj, ko sem s kovčkom zapeljala do nje. »Ne skrbi, kupila sem že dve vozovnici.«
»Glej, glej, kdo se le zna pripravljati.«
»Zdaj boš pa še sarkastična, kaj?« je rekla z resnim glasom, jaz pa sem se ji zasmejala.
V naslednji uri, smo že sedele na letalu, ko je do nas prikorakala stevardesa.
»Jessica Clark in Lilly Rogers?« je vprašala in pokazala na naju.
Obe sva pokimala naenkrat, ona pa je nadaljevala: »Med vama je edini post sedež. Dobite sopotnika.«
Pričakovala sem kakšnega starca, a sem se za sekundo zmotila. Poleg stevardese se je postavil fant približno naših let, jaz pa sem si počasi spustila zlate lase iz konjskega repa in naredila najbolj privlačen pogled, ki sem ga premogla. Jess je bila tik za mano. Posedel se je med naju in začutila sem vibracijo v žepu. Ven sem potegnila mobilnik in opazila sporočilo od Jess.

(Lilly)

»Nehaj buljiti, kot retardirani konj! Rezerviram si ga ;P«
Odtipkala sem ji nazaj nekaj malo bolj domiselnega in opazovala, kako je naredila začuden obraz v telefon. Iztegnila sem roko in rekla: »Sem Lilly, pa ti?«
Pogledal me je in segel v roko. »Me veseli Lilly,« je rekel s prečudovitim britanskim naglasom in pretirano vljudnostjo. »sem George.«

(george)

Jess je začela jezno tipkati po telefonu in va naslednji sekundi mi je že zapiskalo. George je zdaj gledal njo, zdaj mene, medtem, ko sva imeli tekmovanja tipkanja.
»Hej, jaz sem Jess,« mu je rekla veselo, takoj zatem, ko me je zamotila s sporočilom.
Vedno smo se prepirale za fante ampak, to je bil višek. Po dolgem času mi je telefon še enkrat zazvonil, ampak tokrat ni bila Jess, saj sem videla, da je bila zamotena z njenim prenosnikom. Odprla sem in prebrala sporočilo.
»Shrani številko. George.«
»Kje si ugotovil mojo številko?« sem začudeno natipkala in ga s kotičkom očesa pogledala. Nasmejal se je in odpisal.
»Veš, znam malo poškiliti v drug telefon. Kar neustavljivo sta si pisali.«
Zardela sem, saj sem vedela, da je potem videl, da sva se prepirale zanj.
»Ti ne skrbi, kontakt že shranjen ;P«
Ugasnila sem telefon in se pogreznila v sedež, kjer sem malo zatem tudi zaspala.
»Lilly, zbudi se,« me je prerivala Jess, jaz pa sem zaspano vstala. Stopili sva na ulico, skupaj z ajinima kovčkoma.

(jess)

»Veš, mislila sem, da je London lepši,« sem rekla, ko sem pogledala naokoli. »Malo deževen je.«
»Lepo je biti doma,« se je oglasil glas za mano.
»Na slikah je lepše,« sem odgovorila Georgu, ta pa se je nasmejal.
»Rabita prevoz?« je vprašal, čez par minut, medtem, ko je tudi on očitno nekoga čakal.
»Ne hvala, teta naju pride iskat,« je rekla Jess, potem pa iz žepa potegnila telefon, ki je brnel v žepu. »Ali pa tudi ja,« je rekla po kratkih sekundah pogovora.
»Nas je pustila na cedilu kajne?«
»Malo pa že.«
»Torej, kaj pravita na tisti prevoz?« je vprašal in dodal. »Pohitita, že čakajo čez cesto.«
Spogledali sva se in mu zatem sledili kot mali rački.
»Koga imaš pa sabo?« je povprašala malo starejša ženska.
»Prijateljici. Prevoz potrebujeta.«
»Sam ju odpelji. Zmenjena sem s Tamaro,« mu je dogovorila in ga še enkrat pogledala skrbno. »Prišla bom z njo.«
Pokimal ji je in odprl pritljažnik. Notri sva spravili kovčke in prisedle v avto. Posedla sem se spredaj, medtem, ko se je moja druga polovica razkomotila na zadnjem sedežu.
»Kdo je bil to?« sem vprašala, medtem, kos mo že speljali.
»Moja mama.«
»Aja...«
»Ali vese, kam morate?« je zatem povprašal jaz pa sem pogledala Jess.
»Zavij desno, zatem levo, pri dveh križiščih naravnost in spet levo. Potem postavi pred drugim najemniškim blokom.«
»Veliko se spoznaš, glede na to, da si tukaj prvič.«
»Imela sem pomoč,« je rekla nasmejano in čez pet mnut smo se že ustavili.
»Rabita pomoč?« je vprašal me pa smo odkimale.
»Danes si nama že preveč pomagal,« sem mu rekla in vzela kovček iz pritljažnika.
Jess je odšla pred mano, jaz pa sem še ostala, saj me je zaustavil George.
»Pokliči me zvečer,« je rekel, jaz pa sem se mu nasmejala.
»Adijo George,« sem rekla in povlekla kovček za mano v blok.
V zgornjem nadstropju sva z Jess že razpakirali, ko je poklicala teto.
»Carren pravi, da nama je pustila osnovna živila v omarici in hladilniku,« je rekla, ko se je vrnila v sobo. »Vodo sem že prestavila za kavo. Ampak problemček. Nimamo mleka.«
»Kaj ne moreš piti brez mleka?«
»Ne. Ne, ne morem.«
Zavila sem z očmi in se napotila k sosedom. Očitno je to pričakovala od mene. Potrkala sem na vrata n zaslišala odklepanje ključavnice.
»Se opravičujem ampak ali lahko...« sem rekla in obstala. »Gabe?«
upam da vam je všeč in jutri bo nasledn next... lahko noč ;**
25. oktober 2012
u108792
u108792
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. oktober 2012
next
26. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!
26. oktober 2012
Neeeext!
26. oktober 2012
Ob osmih smo bili jaz Gabe in Jess pri nama doma in se pripravljali.
»OK, Jess, kaj je s tvojo sestrično?« sem jo vprašala.
»Malo je sramežljiva in skrbi jo, da jo bo Matty zapustil, saj je njena prva ljubezen.«
»Kaj ni stara, ravno toliko, kot mi?«
»Saj je.«
»Ampak, tako otročja je!«
»Joj, na vse gledaš. Gremo na zabavo, kaj več še hočeš.«
»Tam bomo gotovo igrali monopoli.« sem rekla, a sem kmalu ugotovila narobe.
»OK, priznam. Mala prireja dobre zabave!« sem se drla skozi glasno glasbo.
»Priznam, tudi sama nisem tega pričakovala!«
»Hej, lepotička!« sem zaslišala dretje za mano. Obrnila sem se in zagledala Georga. Nasmejala sem se mu in se skupaj z njim odmaknila v tišji kot.
»Hej,« sem mu odgovorila nazaj.
»Veš, da me nisi poklicala.«
»Oprosti! Res oprosti, samo zaradi Sophie in vse.«
»Saj ni nič. Ne skrbi.«
»Čakaj, kaj ti delaš tukaj?«
»Njen sošolec sem.«
»Aja? Vsak dan se nekaj novega naučim.«
»In ti?«
»Jessina sestrična.«
»Mali svet,« je rekel in se nasmejal.
Stopila sem do mize s pijačo – alkoholom.
»Oprosti,« sem slišala glas, človeka, ki si je obubno želel do prigrizkov.
»Ja, ti kar,« sem dodala in se umaknila stran.
»Pazi malo!« se je zadrla Jess za mano, malo po tem, ko sem se v njo zadela s hrbtom.
»Oprosti Jess.«
»Eh, če bi vedela, da si ti se ne bi drla.«
»Hej Jess,« je rekel fant, ki si je malo prej zaželel prigrizke.
»Hej Niall,« mu je odvrnila.
»Ne sledim,« sem se oglasila.
Jess me je pogledala in se zavedala. »Aja, Niall, to je Lilliy. Lilly, to je Niall. Je v bendu, katerega je omenila danes Sophie.«
»Hej Niall. Kako, da ne igrate zdaj?« sem ga vprašala.
»Ah, prišli smo odpeti eno pesem ali dve. Kot opaziš je vse ostalo elektronika.«
Pokimala sem mu in se napotila k Sophie skupaj z Jess.
»Luškan je mar ne?« je rekla in s tem umorila tišino.
»Malo že,« sem ji odgovorila, ko smo že bile naslonjene na steno, Sophie pa je stala dva metra stran.
»Kam si izginila?« me je še vprašala, preden se je zamotila s Sophie.
»Georga sem opazila.«
»Še vedno ti zamerim, veš to?«
»Pa daj no. Saj so drugi tipčki. Poglej tistega tam, ki se naslanja na steno. Tisti črnolasec.«
»Punco ima.«
»In kako ti veš?«
»Ker je to Zayn,« se je oglasila Sophie.
»Kdo?« sem povprašala.
»Prijatelj Nialla. V isti skupini so,« se je oglasila Jess. »Tisto tam je Louis, tisto Harry in potem Liam,« je pokazala na fanta, ki je plesal na plesišču, kot, da bi ga stresel z dvestotimi volti, nekega fanta s kodri, ki je osvajal punco v kotu, ter na koncu pomirjenega rjavolasca v srajci, ki je stal, kot v zabavi politikov.
Stopila sem do kodrolasca in rekla dekletu: »Sposojam si ga.«
Jezno me je pogledala in odkorakala stran.
»Hej! Dobival sem cifro!« se je jezil name, medtem, ko je gledal za dekletom. Obrnil se je k meni in se zavedal, da sem dekle in se zapeljivo nasmehnil. »Hej.«
»Zadrž komentarje, plesat greš,« sem mu rekla in ga povlekla za sabo.
»Ti si pa precej direktna,« je zinil na plesišču.
»In ti si precej simpatičen,« sem dodala.
»Harry sem.«
»Lilly.«
»Torej imaš kakšen spacifičen razlog, da si me tako zmotila.«
»Ne ravno.«
Nasmejal se je in se postavil nazaj v kot, kjer sva nadaljevala pogovor.

»Lilly!« se je zadrla Jess.
»Kje je ogenj?« sem se panično vzravnala. Razgledala sem se naokoli in opazila, da nisem v svoji sobi. »Kje sve?«
»Pri Sophie.«
Hotela sem vstati, a sem opazila, da sem samo v spodnjem perilu. Potegnila sem za odejo, ko sem opazila, da se je oprijema še nekdo drug. Nisem se ozirala ampak stekla do omare, kjer sem upala da bom našla kakšna oblačila. Videla sem ženske majice in hlače in se zahvalila sma v sebi. Nase sem navlekla tesen pulover, saj je oseba, prav zagotovo manjša od mene. Povlekla sem še jeans kratke hlače in se obrnila nazaj k Jess.
»Torej, kaj se je zgodilo?«
»Po vsej verjetnosti si se napila.«
Pojstelja se je premaknila in postava v njej se je začela dvigati. Oblečene je imel samo črne hlače in zgoraj brez.
»Kaj si imela z njim!« me je nadirala Jess, jaz pa sem ostala brez besed, saj nisem vedela, kaj se je sploh zgodilo.
»To tudi mene zanima,« sem pribila sama pri sebi ona pa me je gledala.
»Ne skrbi, nič nisva imela,« se je nato oglasil on.
»Tiho bodi!« se je zadrla Jess.
»Kdo je on?« sem vprašala zmedeno, saj se ničesar ne spomnem.
»Dala si se dol s človekom, ki ga niti ne poznaš?« me je vprašala.
»Nisva se dala dol!« je zavpil in dobil najino pozornost.
Pogledala sem ga pozornejše. Spominjala sem se ga.
»Slabo mi je,« sem rekla tiho in stekla v kopalnico. Nagnila sem se nad školjko in 'izložila vsebino'. Jess mi je bila za petami in mi pomagala s tem, da mi je držala lase.
»To se imenuje maček,« je rekla.
»Vem, kako se imenuje!« sem ji zavpila in vstala.
Stopila sem do umivalnika in se umila.
Odšle sve nazaj v sobo, kjer si je on že nadel majco in sedel na postelji.
»Louis si, kajne?« sem rekla.
»Ja,« je rekel z razočaranjem.
Ostala sem resna in nadaljevala. »Ali mi lahko razložiš, kaj se je zgodilo?«
»Če bi vedel.«
Zavdihnila sem in odšla iz sobe.
Poklicala sem taksi in se odpeljala domov. Še vedno me je zanimal samo en odgovor. Kaj se je zgodio?
a) next.?
27. oktober 2012
neeext
27. oktober 2012
neeeeeeeeeeeext.!!!!
OMG noooooooo a ni mela prej Harry-ja??? zbudi se pa z Louisom sanje vsake punce(sam brez tega da se napiješ).
27. oktober 2012
»Jess! Jaz grem v mesto!« sem se drla naslednji dan.
Pograbila sem denarnico, ter se odpravila v Starbucks.
Zasedla sem mizo v kotu, ki je bila tudi edina prazna. Naročila sem in se zasanjala v svoj telefon.
»Kaj si naredila včeraj!« me je začel potihoma nadirati glas nasproti mene. Fant s kodri.
»Če bi vedela, bi bilo dobro.«
»Kaj ne veš?« se je umiril in me začudeno pogledal.
»Ali ti veš kaj?« sem ga vprašala in postala živčna. »Povej mi.«
Spet me je pogledal postrani in začel. »No, ne vem. Nehala sva se pogovrajati, zatem pa si šla po še pijače. Veš, kar precej si spila. Začela si se pogovarjati s tem tipom, ki ti je – kot sem opazil – šel že pošteno na živce in te je cel čas otipaval. Louis je bil ta čas v bližini in nekako se je razvil pretep, po katerem si ga odpeljala v sobo preveriti, če je z njim vse v redu. Mene samo skrbi, kaj bo če za to izve Ellanor.«
Dogodki so se mi prevrteli v glavi in spomnila sem se.

»Si dobro?« sem vprašala medtem, ko sem z mokrim robcem brisala rane.
»Ja, sem. Ne skrbi.«
»Hvala še enkrat.«
»Ni za kaj. Kaj si pa misli, da je.«
Kar naenkrat sem se začela smejati.
»Kaj je?« je vprašal. Še naprej sem se smejala.
Nagnila sem se naprej in ga poljubila. Odlepila sem se in se spet začela smejati. Padla sem nazaj na posteljo in se še naprej smejala.
»Kaj je tako smešnega?« me je vprašal.
»To, da mi nisi vrnil poljuba,« sem mu rekla in ga zapeljivo pogledala.
Nagnil se je nad mene in me poljubil.
»Pijana sem, tako da ne vem kaj bo jutri, ko bom trezna,« sem mu v smehu rekla.
»Tudi sam nisem ravno na trdnih tleh.«
Legel je poleg mene in mi odpenjal zadrgo na obleki, medtem, ko sem mu slekla majico.
Prenehala sem in se prevrnila na drugo stran in v sekundi zaspala.

»Čakaj, kdo je Ellanor?« sem vprašala.
»Ti nas res ne poznaš, kajne?« je vprašal in se z nasmeškom naslonil nazaj na sedež.
»Se opravičujem, ker me ne zanima sodobna glasba,« sem rekla. »Pa tudi tako ali tako ste gotovo samo še en boybend, ki vadi v svoji garaži.«
»Saj veš, da bi najstnice ubijale za tvoje mesto.«
»Ne bodi tako samozavesten. Še vedno mi nisi odgovoril na vprašanje.«
»Vprašanje? Aja, saj res. Punca od Louisa je.«
»To bo pa slabo, ko bo slišala to kar je naredil Louis.«
»Saj s ti pomagala! No, na kratko samo povem ti, da tega nobenemu ne omenjaj.«
Vstal je in mi podal listek. ''pokliči, če kaj rabiš''
nextam po petih nextih različnih oseb..
27. oktober 2012
Neeext!
27. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
sorry ampak a bi lohk mal oglaševale, da bi mela več bralcev.? tnx vnaprej ;* dobite next čez kakšne pol urce...
27. oktober 2012
»Še vedno, ne razumem, kako si lahko to naredila. Mislim, da se zapleteš z Louisom, medtem, ko iima punco,« mi je rekla Jess, medtem, ko smo sedele na sedežni. No jaz sem ležala prej kot sedela.
»Pa saj sem ti rekla, da nisem bila trezna,« sem se branila.
»Ja nekako si zmešana, ko se napiješ. Se spomneš, ko smo se vračale od Katherinine zabave in sva šle mimo brezdomca? Kako s se drla: ''Dubeldore, živ si!''«
Zasmejala sem se potem pa opazila kritiko, ki se je vezala na to. »Hej!«
Naredila sem požirek vroče čokolade in odšla do Gaba, da smo si skupaj ogledali film.
»Kaj je bilo tisto z Louisom?« je vprašal še on.
»Kaj sem res glavna atrakcija!«
Jess mu je vse razložila on pa je dodal: »Se spomniš, ko je odšla iz kluba pijana z Beckm in smo naslednji dan v šoli od njega slišal: ''Morali bi videti. Bila je tako zmešana. Telefon je vžgala v letalski način in ga vrgla medtem pa vpila: Transform!''«
Zasmejala sta se, jaz pa sem se pograznila v sedežno. Skočila sem v sobo v kateri sem se preoblekla v majico na kateri je pisalo ''I ♥ NY''.
»Lilly, telefon ti zvoni,« me je iz spanja zbudila Jess.
»Vsako jutro me zbudiš z dretjem,« sem ji zabrusila z glavo v blazini. Pograbila sem jo in ji jo zabrisala v glavo. »Ne moti me več.«
Pograbila je blazino in me udarila po glavi. Jezno sem jo pogledala in pograbila telefon.
»Kaj!« sem jezno siknila v telefon in na drugi strani zaslišala znani glas.
»Oprosti, nisem te hotel razburiti,« je rekel.
»Saj ni nič, samo tečna sem zjutraj.«
»Zjutraj?«
»Ne poskušaj iti tja!«
»Oprosti. Se dobiva v južnem parku?«
»Bo čez pol ure v redu?«
»Odlično,« je še rekel in prekinil.
Pognala sem se iz postelje in iz kovčka potegnila kratke črne hlače in majico, z zastavo Amerike.
»Raje zamenjam,« sem rekla sama pri sebi in raj oblekla navadno majico Velike Britanije.
»Kam greš?« me je povprašala Jess, ko sem stopila iz sobe.
»Zmenjena sem,« sem ji odgovorila ona pa me je pogledala s tem njenim ''ulala'' pogledom. Pogled je obrnila nazaj v knjigo in nadaljevala.
Pograbila sem torbo, ki je bila rjave barve, razcapana in že imela nekakšen značilen vonj. Ampak bila je moja najljubša.
»Živjo,« sem pozdravila Georga in skupaj sva se odpravila v park.
Posedla sva se na klopco, kjer sva se začela sproščeno pogovarjati in smejati.
Kar naenkrat me je pogledal z najlepšim pogledom, ki sem ga kdaj videla. Nagnil se je naprej in pri tem iztegnil roko.
a) kaj se bo zgodilo *_*
b) next pride če bo 5 nextov (zdej zares)
27. oktober 2012
»Stoj pri miru,« mi je rekel, jaz pa sem tam obstala.
Predstavljala sem si, kako mi je objel obrz in k njemu priključil mojega. Amapk očitno se to i zgodilo saj je edino kar je naredil pobral list iz mojih las. To pa je bilo uničovanje razpoloženja. Nasmejala sem se mu in zahvalila.Pogovarjala sva se še kakšno uro, ravno dokler se ni ulilo. V smehu sva stekla pred mojo hišo in se še smejala.
»Adijo,« sem mu rekla in se nasmehnila.
»Čakaj,« je rekel in me potegnil k sebi. Sklonil se je, ravno, ko sem se mu navihano iztrgala iz objema.
»Ti nisi tisti, ki bo naredil prve poteze,« sem mu rekla in požugala s prstom.
»Kdo drug pa?«
»Jaz,« sem rekla in stopila na prste, ter ga poljubila na lice.
»Samo toliko?«
»Za zdaj,« sem rekla in stopila notri.
To sem izpeljala, kar precej dobro.
»Podatki!« se je zadrla Jess, ko sem stopila notri.
Razložila sem ji vse od A do Ž ona pa je vsakič piskala od veselja.
»Torej, ali si ga poljubila ali je on tebe?«
»Jaz njega, po njgovem neuspešnem poiskusu.«
»Usta ali si se držala svojega značilnega značaj ''hard to get''.«
»Ti ugani,« sem ji rekla medtem, ko je zavila z očmi.
Zlezla sem v posteljo in tam zaspala.
Moja rutina za pet dni je bila bujenje, ki ga je povzročila Jess, tuširanje, pripravljanje in zabavanje z Jess. A se je spremenilo na soboto.
»Spet telefon,« sem zamrmrala v blazino in se oglasila.
»Halo?« se je oglasilo na drugi strani.
»Kaj!« sem rekla jezno, ker s me spet zbudili.
»Ali sem dobil Lilly Rogers?« se povprašal moški glas.
»Ja?«
»Tukaj Harry. Se spomniš problema, ki si ga nakopala Louisu? Ellanor je izvedela.«
»Kako le?«
»Paparaci.«
»Ok, vprašanje? Kako so izvedeli!«
»Očitno so nas zasledili, ko smo se odpravljali in nam sledili. Tam so prišli pod krinko noter in se je razvedlo.«
Zaklela sem in se zamislila.
»Si še tam?« je zatem vprašal.
»Ja. Torej zakaj si me klical? Mislim, kako bo to sploh vplivalo name.«
»Strezniti jo boš morala.«
»Kako strezniti? Kot si ugotovil, nisem najboljša v pijanih situacijah.«
»Nisem mislil tako!«
»Prav, kdaj naj pridem in kje.«
Povedal mi je vse, sama pa sem opravila dnevno rutino. Stekla sem iz sobe še preden se je zbudila Jess in ji na mizo postavila listek, kjer sem ji vse razložila.
Pozvonila sem po zvoncu vratih in odprl mi je – mislim da – Zayn.
»Kaj ti tukaj delaš?« je rekel nejevoljno in mi prekrižal pot.
»Povabljena sem kot svetovalka za pare,« sem sarkastično pripomnilain namenila hinavski nasmeh.
»Svetovalka, ki je vse skupaj začela.«
»Moji problemi, moje rešitve,« sem mu na hitro odgovorila.
»Problemi skupine so. In ali ti bodo odvzeli licenco, če se je napila?«
»Nisem bila v delavni uri,« sem odgovorila in ugotovila, da sem to bitko zmagala.
Prerinila sem naprej in zagledala, kako se Louis prepira z neko rjavolasko. Očitno Ellanor.
»Pijan sem bil. Se opravičujem, če sem se poljubljal medtem, ko sem bil pijan in to s pijano cipo!«
Zakašljala sem in s tem nakazala, da sem v sobi, medtem, ko sem se naslanjala na steno. Pogledali so me in Ellanor je vstala in stopila do mene. Podala mi je roko in ko sem se mislila predstaviti me je z močjo udarila po licu.
»To je prijetna dobrodošlica,« sem rekla sarkastično medtem, ko sem se držala za lice, fantje pa so buljili z odprtimi usti. Držala se bom svojega sarkazma pa pika.
»Ni za kaj?« je rekla presenečeno in se napotila v naslanjač.
Po stopnicah je pritekla simpatična rjavolaska s skoranimi lasmi.
»To je ona?« je vprašala in s prstom pokazala name. Fantje so ji prikimali in še ona se je podala meni. Hotela me je udariti, ko sem jo zmotila.
»Ja, že razumem. V tej hiši se pozdravljate s klofutami,« sem rekla sarkastično in se udarila po drugem licu. Blondinec je padel v smeh, drugi pa so ga srepo pogledali.
V sekundi je utihnil, dekle pa se je odpravilo v kuhinjo.
»Kdo je to?« sem vprašala z nesramnim tonom.
»Moja punca,« se je oglasil še edini, katerega imena si nisem zapomnila.
»Ime?«
»Danielle.«
»No zdaj, ko smo se uradno spoznali, pripeljite Ellanor in prosim poskrbite, da ji date lisice na roke, za vsak slučaj,« sem rekla in vsi so me začudeno pogledali. Niso se upirali in kmalu je Niall že potiskal Ellanor čez vrata.
»Kaj!« je zasikala vame.
»Sedi,« sem ji rekla, kot pesu, ona pa me je začudeno ubogala.
»Kaj hočeš?«
»Razčistiti tole zmešnjavo. Torej, ti si jezna na Louisa, ker se je mečkal z mano,« sem rekla in zanalašč poudarila besedo 'mečkala' samo zato, da bi ji stopila na živec.
Vdihnila je in besno pokimala.
»Iz mojega vidika, se je napil, bil omotičen zaradi pretepa...« pri zadnjem je prebledela. »Kakor, jaz mislim, se sploh ni zavedal svojega dejanja. In ker se ni zavedal, ni kazal čustev. In kolikor so mene učili,« sem dahnila in se sklonila nad njo. »Ni čustev, ni ničesar.«
Vstala sem in nadaljevala: »In pijanost dela, tudi zmešane signale v vaše možgane. Iz osebnih izkušenj sem zamenjala brezdomca za Dumbeldorja, in moj telefon za transformerja. Tako, da niti ne vem, zakaj bi bila jezna na njega. In jaz? Jaz sem tako ali tako samo CIPA...« sem citirala Louisove besede. »Ki, se rada mečka. In tudi sama se nisem spominjala kaj se je zgodilo.«
Fantje so presenečeno gledali mojo razložitev, Danielle pa se je opazila, da ji je začudenost brnela iz glave.
»Tako mi je žal Louis,« je dahnila Ellanor.
»To ni nič, v primerjavi z mano,« ji je rekel in jo potegnil k sebi ter jo strastno poljubil.
»Najdita sobo,« sem dodala mirno, Ellanor pa se je obrnila k meni in rekla: »Hvala. In oprosti.«
Nasmehnila sem se in obrnila na petah. Hotela sem oditi iz sobe in na svež zrak, ko me je ustavil Zayn.
»Tudi jaz se moram opravičiti.«
»Ne sprejmem,« sem dodala in odšla ven.
V steklu vhodnih vrat sem zagledala njegov začudeni obraz in se sama sebi nasmehnila.
»Kaj?« je dahnil začudeno.
»Zakaj bi ti opravičila, če ti nisem zamerila,« sem mu rekla in mu namenila nasmešek, v naslednjem trenutku pa stala zunaj.
27. oktober 2012
neeeeeeeeeeext!!
27. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeext
27. oktober 2012
u73295
u73295
neeeeeeeext
28. oktober 2012
dons zvečer bo next k je u bajt elektrike zmankal -.-
28. oktober 2012
spet se opravičujem ampak je spet zmankal elektrike pa se je zdele vrnla...
»Kje točno si bila?« me je vprašala Jess in se mi nasmejala.
»Skrivnost.«
»George?«
»Ne,« sem hitro odgovorila in odšla v sobo. Ura je bila okoli pet popoldan, zato sem stopila v kuhinjo.
»Greš z mano v kino?« sem jo vprašala.
»Ne dokler mi ne poveš, kam si šla,« je rekla nazaj.
»Pri unih fantih – kaj so že – sem bila. Greš zdaj?«
»Kaj si pa tam delala?«
Razlagala sem ji, zatem pa sva odšle skupaj po Gaba in se odpravili v kino.
»Kaj bomo gledali?« sem končno vprašala, ko smo poslale Gaba v kolono.
»Jaz bi rad gledal akcijo!« je kot petletn otrok pribil Gabe.
»Jaz bi tudi akcijo,« je rekla Jess in dodala. »Akcijo ljubezni.«
»Resno Jess?« sta se prepirala, nazadnje pa sem izbirala jaz in kot vedno izbrala grozljivko. Gabe se je še nekoliko sprijaznil, medtem, ko je Jess kislo protestirala.
Posedli smo se na svoje sedeže s kokicam v rokah in film se je začel.
»Hej! To so moje kokice!« sem potihoma zavpila na tujca poleg mene, ki je sedel poleg mene. Obrnil se je proti meni in snel sončna očala. Še to se mi je manjkalo.
»Kaj delate tukaj?« sem jih jezno vprašala. »Upala sem da sem se vas znebila.«
Louis, ki je malo prej segel po kokicah mi je zašepetal na uho. »Hotel sem se ti zahvaliti za tisto z Ellanor.«
»Saj sem sama začela. In nisem vedela, da se pogovarjaš s cipam,« sem rekla in se spet zasnjala v film.
»Oprosti. Nisem vedel, kaj reči.«
»Samo utihni,« sem zasikala skozi stisnjene zobe.
»Ampak...« je začel in vedel, da ne bo nič dosegel.
Jess se je obrnila k meni, da bi me utišala, a je zagledala njih pet.
»Kaj delate tukaj! Kaj pa paparaci!«
»Saj smo zamaskirani,« je rekel Liam in se posvetil nazaj filmu.
Cela dvorana je kar naenkrat naredila ''šššššš'' zvok in se obrnila nazaj. Pograbila sem stvari in odšla ven. Stopala sem po ulicah do našega najemniškega bloka in prišla do vrat.
»George!« sem zavpila in ga objela.
»Kaj je s tabo?« je v smehu povprašal in me objel nazaj.
»Pozabi,« sem rekla in odklenila vrata. Posedel se je na sedežno v dnevni in v roke sem mu potisnila vročo čokolado. No, na pol mrzlo. Spil je požirek, ko sem se nasmehnila.
»Kaj je?« je povprašal.
»Malo čokolade imaš na ustnicah.«
»Kje imate robčke?«
»Prepusti to meni,« se rekla in ga poljubila. Objela sem ga okoli vratu in se naslonila na njega, tako, da sem ležala na njemu, on pa je bil pod mano in me objemal za boke. Kar naenkrat so se odprla vrata in v soboje prodrlo veliko smehov. Vstala sem in za mano je bil George. V naju je zrlo enajst parov oči in so presenečeno pogledali mene in Georga in takrat sem ugotovila, da imam razmršene lase prav tako pa on. Jess se je začela smejati in vse povedla v kuhinjo, iz kjer so se slišali pogovori.
»Kdo je to?«
»Kaj se dogaja?«
»Lillyjin, khm... prijatelj je,« je rekla Jess.
»Meni se je zdelo malo več.«
»Raje bom šel,« se je oglasil Georga za mano, sama pa sem se poslovila. Odšla sem v sobo, kjer sem se počesala in odšla v kuhinjo. Vsi so v trenutku utihnili. Tam so bili vsi. Fantje, Matty, Sophie in tudi Danielle in Ellanor. Kdaj so pa te dve prišle sem?
»Živjo,« sem rekla sproščeno in pograbila bljižnji stol.
Vsi so bili tiho, jaz pa sem prekinila. »Kot, da se vi še nikoli niste mečkali pri tem pa vas je nekdo zasačil!«
Utihnili so potem pa je Harry pogledal Louisa in rekel: »Že večkrat.«
Vsi smo se zasmejali in nekako je pogovor stekel. Ura je bila že devet in z Jess sva jih začenjale počasi odganjati, a oni so hoteli še ostati.
»Kaj pa če se gremo eno igre flaše resnice?« je prestregel pogovor Niall.
»To je bedna igra, saj so vedno izivi samo: ''poljubi tega in tega, kdo ti je najbolj všeč'' in tako naprej,« sem zinila.
»Samo eno igro?« so vsi prosili, z Jess pa sva zavdihnili.
»Ena igra,« sem rekla in že nas je sedelo dvanajst na tleh dnevne sobe.
Zavrtela sem flašo, ki se je ustavila na Niallu.
»Iziv,« je rekel, jaz pa sem se nasmehnila in se zatekla k temu, kar sem izvedela malo prej.
»Zdrži jutri cel dan brez hrane,« sem rekla vsi pa so me z odprtimi usti pogledali, najbolj šokiran pa je bil Niall.
»Ali si prepričana, da hočeš ubiti Nialla?« me je vprašajoče pogledal Liam.
»Pa saj ga s tem ne bom ubila,« sem rekla drugi pa so me resno pogledali, medtem, ko se je Niall jokal.
»Niall, nehaj se jokati, ker se bom še jaz!« sem rekla in ga tolažila, da bo bil brez iziva.
»Saj mi... ne... bi tega... naredila?« me je vprašal med hlipanjem.
»Ne,« sem ga tolažila in trapljala po hrbtu.
»Glej Lilly ima čustva,« se je zasmejal Harry.
»Zelo smešno,« sem rekla s hladnim glasom.
»Nič več,« je potihoma dodal, drugi pa so se zahihitali.
»Prav, pol dneva!« sem rekla on pa me je pogledal s tako žalostjo. »Sam si se hotel igrati!«
»Kaj bolj milega?«
»Na balkon v spodnjicah in se zaderi ''Kralj sveta sem!''«
»Kaj pa paparaci?«
»Znajdi se.«
Vstal je, se slekel in stopil na balkon. »Kralj sveta sem!«
Hitro je stekel nazaj notri in se oblekel.
»Srečna?« so drugi dejali v smehu.
Nasmejala sem se in sedaj je steklenico zavrtel on. Ustavila se je na Harryju. »Poljubi Louisa.«
»Punco ima,« je rekel užaljeno, Louis pa se je nasmejal.
»Pa kaj,« je rekel Louis, Ellanor pa ga je jezno pogledala.
Harry se je sklonil nad Louisa in mu dal en kratek poljub.
»Reve,« sem rekla potihoma.
»Saj sem ga poljubil!« je rekel Harry užaljeno in zavrtel steklenco.
»Poljubi mene!« je rekel, ko se je ustavila steklenica na meni.
»Ni šans! In kje je dala oseba izziv, da mora poljubiti njega? Ne!« sem zavpila.
»Reva,« je rekel.
»Fanta imam,« sem zinila, kar je bilo na pol res.
»Od kdaj?« se je umešala Jess.
»Od danes,« sem rekla.
»Kdo?«
»Kdo nekaj? S kom pa sem bila na sedežni!«
»Jaz sem mislila, da je samo za zabavo. No vsaj tako sem pričakovala po tem, kako te poznam.«
»Še en človek, ki me ima za kurbo.«
»Torej izziv?« je vprašal.
»Fanta imam!« sem rekla in hotela zavtreti steklenico.
»Zavrtiš, ko opraviš,« me je zaustavil Gabe.
»Kaj pa George?«
»Saj ne bo izvedel,« je rekel Zayn.
»Kaj pa ti veš. Paparaci so povsod! Lahko bi bil eden izmed nas,« sem rekla. »Misliš. Da ne bi objavili, kako se z njim poljubljam,« sem rekla in pokazala na Harryja.
»Vau, prvič me je nekdo zavrnil,« je rekel Harry.
»Ne bodi tako samovšečen,« sem mu rekla.
Ob naslednjem trenutku sem začutila, kako me je nekdo porinil v Harryja on pa me je poljubil. Odmaknila sem se z vso hitrostjo in za sabo zagledala Jess.
»Mrtva si,« sem zasikala skozi stisnjene zobe in se zapodila v njo.
Smejala se je jaz pa sem jo lovila po hiši.
»Saj je minilo, in saj nibilo tako slabo!« je zavpila iz druge strani pulta, jaz pa sem vdihnila in odšla.
»Kje smo ostali,« sem rekla in prisedla. Zavrtela sem steklenico, ki se je ustavila na Danielle. Nadaljevali smo in se medtem smejali. Ko je bila ura že deste smo vsi izginili v sobe, drugi pa domov.
29. oktober 2012
u73295
u73295
neeeeeext!
29. oktober 2012
neeeeeeeeeeext!!
(šele zdele dobila elektriko pfffffffff)
29. oktober 2012
Neeeeeeeeeeeext!
29. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg