Forum
you can tell jesus that
THE BITCH IS BACK !
annaleigh stranger

1465, estonia

Njegove ledeno hladne oči so zlobno švigale od enega do drugega dekleta.
Vse so prestrašeno trepetale in v mislih molile, da ne bi bile naslednje. Da
jih ne bi doletela enaka usoda, kot Annaleigh Stranger.To ljubko dekle je
umrlo na rokah njega. Njega, ki je zdaj zavzeto iskal novo žrtev. Vsi so bili
prepričani, da Annaleigh ni več na svetu, da je že na drugi strani in uživa v
brezskrbnosti. A ni bilo res. Nisem bila mrtva.
01. oktober 2011
pač ja tist uzgori je sam začetek, to se je dogajal kao leta 1465 v estoniji recimo . zdj pa u današnjih cajtih :')

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sedenje na kamniti skali mi ni bilo všeč in na sploh, ni bilo udobno. Toda vseeno sem vztrajala, saj sem bila že nekaj dni popolnoma brez moči in če bi se vstala, bi se takoj znašla na tleh. Zato sem pač sedela in se kratkočasila z gledanjem teme pred sabo. Zavzdihnila sem. Isabel bi morala biti že zdavnaj tukaj, a je ni bilo od nikoder. Z glavo sem se naslonila na roke in čakala. Čez približno pet minut sem jo končno zagledala. Z tistimi njenimi rjavimi kodrčki, je stala pred mano. ''Tukaj sem,'' je rekla in se mi narahlo nasmehnila. Nekaj sem zamrmrala. Bila sem vesela, ker se je končno pojavila in jezna, ker je tako dolgo ni bilo. ''Kaj si prinesla?'' sem jo vprašala. Skrivnostno se je nasmehnila, tako da mi je takoj postalo jasno, kaj. Nemoč me je zadržala, da nisem takoj, ko je iz torbice potegnila plastenko krvi, planila k njej. Namesto tega sem le podržala roko pred sabo. ''Prosim,'' sem zašepetala. Malo je pomislila, nato pa mi jo izročila. V sekundi dvajset sem plastenko odprla in v hipu popila vso njeno vsebino. Nato sem jo brezizrazno vrgla na tla in čutila, kako dobivam moč. Končno, po štirih dneh sem lahko vstala. ''Bolje?' je vprašala. Pokimala sem. ''In kdaj bom lahko odšla iz te preklete ječe, grobnice ali karkoli je že ta gnoj v katerem gnijem že štiri dni?'' Grdo sem jo pogledala in počakala na odgovor. Ni mogla vedeti kako se počutim. Zavzdihnila je. ''Ne vem. Matthew si ves čas premišljuje. Prvo je rekel, da boš notri samo en dan, drugič da boš kar cel teden, zdaj pa pet dni. Sploh ne vem kaj naj rečem, zato sem kar tiho saj nočem ostati brez glave.'' Pokimala sem. Razumela sem kako se počuti. Nenadoma sem zaslišala korake po stopnišču. Obrnila sem se proti vratom in ko sem se obrnila nazaj k Isabel je že ni bilo več.
01. oktober 2011
NEXT ?
01. oktober 2011
neeeeeeext
02. oktober 2011
''Poglej, poglej, kdo je že na nogah,'' je posmehljivo dejal Jack. Jack ni bil vampir, bil je popolnoma navaden človek, povsem predan služabnik Matthewu, ki pa že nekaj časa obljublja da bo Jack njegova malica. No, če ne bo njegova bo pa moja. Pretvarjala sem se, da sem ne vem kako slabotna in se opirala na zid, moj glas pa je bil toliko zmečkan, da bi človek že mislil, da imam gripo. ''Ja, ja, moram malo...stati.'' Sekundo sem se še pretvarjala da sem nemočna nato pa sem v trenutku bila pri njemu, ga prijela za vrat in ga dvignila visoko v zrak. ''Če mi takoj ne odpreš vrat boš moja malica, RAZUMEŠ?'' sem mu zasikala na uho. Preplašeno je pokimal, ter stopil do vrat, iz žepa potegnil nek obesek in ga pritisnil ob luknjo v vratih. Vrata so se takoj odprla. Jack je bil vidno olajšan, saj je bil prepričan, da je tukaj konec, da mu nič več ne bom naredila, čeprav sem videla da razmišlja kaj naj reče Matthewu. Toda razmisliti ni mogel do konca saj sem bila pri njemu že takoj, ko je hotel pobegniti po stopnicah. ''O ne, ne, tako pa že ne bo šlo. Če sem že morala jaz trpeti v tej luknji štiri dni, potem je čas da se maščujem.'' Zopet sem ga dvignila visoko v zrak in ga z vso močjo vrgla v steno. Začela mu je teči kri iz vsepovsod, a to me ni zaustavilo. Dvignila sem ga še enkrat v zrak in ga tokrat vrgla na tla. Nato sem ga prijela, ter poisakal njegov vrat in z vso močjo ugriznila. Upiral se je in kričal, dokler nisem začutila še njegovega zadnjega utripa, potem pa je umrl. Zadovoljno sem ga dala v prostor, kjer sem prej gnila jaz, pobrala iz tal obesek in lahkomiselno izginila.
02. oktober 2011
next!
02. oktober 2011
še kakšen next?
02. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg