Forum
Hy!
Sm Stella in mam smisel za humor.
Zato ga imejte tudi vi in mi napišite svoj vic.
Ta tema je namenjena druženju,smejanju,...

Samo še nekaj!
~Se ne žalimo(pliss res ne se žalit)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Torej vse kar morte naredit morate napisat vic da se bomo smejali!

To je vse!

By

Ali boš napisal/a vic?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. februar 2012
u66340
u66340
bom napisla, sam napišem nouga al kšnega, k si ga nism zmisnla??
26. februar 2012
Napišete lahko vic k ste si ga vi zmislni al pa k ste ga googlu dobil
26. februar 2012
Župnik se pelje na kolesu.Pa ga ustavi policaj in reče : Gospod župnik imate zelo vredi opremljeno kolo!!! ŽUPNIK: Ja ker se bog vozi z mano!!! POLICIST: Dva na kolesu!?!?! Nak to bo pa kazen!!!
27. februar 2012
Kaj je to?
Gor je prišu dol ni mogu. Od Pondelka do Pondelka rit na smreki ga boli?
1.: Lovec ki je lovil veverico?
ali
2.: Nekaj drugega.
Prosim odgovor na mojo stran ali pa tu(na moji strani še temo foruma).
27. februar 2012
u66340
u66340
ok. tnx za odgovor. jst bom dala enga, k sm ga vidla u reviji.
VSE JE MOGOČE
Žena se je iz porodnišnice vrnila s črnčkom, čeprav sta bila tako ona kakor tudi njen mož bela. Možu je razložila, da ni imela dovolj mleka in je otroka v porodnišnici dojila črnka. Mož je vprašal svojo mamo, če je to mogoče. Seveda je! Ko si bil ti dojenček, tudi jaz nisem imela dovolj mleka, zato si dobival kravje mleko in zdaj lahko vidiš, kakšen bik si!
27. februar 2012
dejmo šeeeeeeeeeeeeeeeee!
27. februar 2012
u77108
u77108
Emm ok bom pa še jaz enega! Pač je živel moški ki je mel 2 otroka - pesimista in optimista. Pa je bilo božično ju3 ko je ata svojima otrokoma dal darila. Pesimist je dobil električni vlak. Pogovor a-ata p-pesimist: a- kaj je narobe nisi vessel?? P- ne ata ker nima baterij a- pa sej jih lahko kupiš p- ja pa se pol spet spraznijo pa moraš nove kupit a- dobro pridi pogledat kaj je dobil tvoj brat. Optimist pa je za darilo dobil konjski drek kr ata ni imel več dovolj denarja. A-ata o-optimist: a- ja no kaj si pa ti dobil sine? O- (odgovori zelo veselo) ja ata jaz sem pa konja dobil samo je zgleda nekam šel.. P. S. Upam da bote lahko zasledili kaj piše ker je to vic ki se boljše sliši v živo.
28. februar 2012
u77108
u77108
Mimgrede slo.vojska tvoj 1. Vic je full coool
28. februar 2012
u77108
u77108
Mimgrede slo.vojska tvoj 1. Vic je full coool
28. februar 2012
u66340
u66340
Lucy 12 : js tvojga vica nč ne štekm. sorry!
28. februar 2012
Gre Mujo zjutraj delat,pa vidi Hasota na strehi in ga vpraša: Haso šta radiš? Haso nazaj: V vojni sam izgubio moda,i nemam smisao za život više. Mujo mu reče: Dobro,v redu kr skoči.
............................. Pride Mujo iz službe in zagleda Hasa ki je še vedno na strehi,pa mu reče: Haso,šta još radiš nisi još skočio? Haso mu odvrne: Ne nisam,nemam jaja!
28. februar 2012
Se srečeta Mujo pa Haso: pa mu reče Haso da se gre obesit.Naslednje jutro spet sreča Mujo Hasota, pa ga upraša zakaj ima vru okoli trebuha,pa mu reče da kr ko ga je imel okoli vratu ga je dušilo.
28. februar 2012
sta se pogovarjala penis pa joške pa rečejo joške: mene vedno negujejo in se zelo vesela in pol reče penis:ja na mene pa dajo belo vrečko dokler nebruham ahha
28. februar 2012
SO SLOVENEC,KITAJEC IN JAPONEC ŠLI K ČEBELNJAKU PA SO STAVLI DA KATERI PRIDE MANJ POPIKAN VEN DOBI 1000EUR PA JE PRVI ŠAL NOTER JAPONEC PA JE VUN PRIŠO ČEZ POL URE IN BIL CEL POPIKAN OD ČEBEL POL JE ŠEL NOTER KITAJEC PA PRIŠO VUN ČEZ ENO URO BIL JE ŠE BOLJ POPIKAN POL JE ŠEL NOT SLOVENEC PA BIL NOTER ENO URO PA POL PA JE PRIŠO VEN PA SO GA VPRAŠALI KAK NI POPIKAN ČISTO NIČ PA JE ODGOVORIL JA ENO SEM UBIL OSTALE PA SO ŠLE NA POGREB
28. februar 2012
Vprašanje:kakšna je razlika med štango in blondinko?
odgovor:štanga je zabita v beton blondinka pa v glavo.
28. februar 2012
Sedijo Slovenc, Bosanc in Srb v gostilni in ga pijejo.
Bosanc eksa svoje pivo, vrze prazen kozarec v zrak, potegne pištolo,
nameri kozarec in na tla padejo koščki stekla! Potem reče:
“Hja, mi Bosanci res nimamo bogate države, ampak si pa vseeno lahko
privoščimo tolk kozarcev, da ne rabimo iz istega dvakrat pit!”
Ok, pijejo drugo rundo. Srba je Bosančevo dejanje očitno navdušilo,saj
tudi sam na hitro eksa, vrže prazen kozarec v zrak, potegne pištolo, ustreli
v kozarec, da se ta raztrešči na tisoč koščkov. Potem reče:
“Jah, tudi Srbija sicer ni bogata država, pa vseeno tudi Srbi lahko
pijemo vsakič iz drugega kozarca.”
Pijejo tretjo rundo.
Tokrat eksa Slovenc, potegne iz žepa dve pištoli, nato
ustreli Bosanca in Srba ter reče:
“Slovenija je res majhna država, toda teh kurčevih Srbov in Bosancev
mamo tolk, da nam ni treba z istimi dvakrat pit!
28. februar 2012
a so dobri?
28. februar 2012
hahahahahahahahahahahahahhaha, ful dobri vici, dej še kaga napiš.
29. februar 2012
Pridejo tri muhe v restavracijo.
Prva naroči: “Drek s čebulo”.
Druga naroči: “Drek s česnom”.
Tretja pa pravi: “Jaz bom pa samo drek, da mi ne bo potem iz ust smrdelo”. evo še en
29. februar 2012
u66340
u66340
tega sm že slišala, drgač pa so full smešni usi.
29. februar 2012
dejmo šeeeeee
02. marec 2012
u66340
u66340
ok...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
so šle dve podgane po vasi. ena je bila že zelo stara, druga pe že otrok. otrok pravi starcu (podgane) :
Hej, kako to, da se nisva prej spomnili, da bi se preselili v mesto? tam bi bili na vrtiljakih, v velliiiiiiiiiiikih hišah. stara podgana pravi v odgovor:
hahah, veš kaj? jaz sem že živela, saj sploh ni tako prijetno. na vrtiljaku se ti vrti, v velikih hišah pa se zgubiš. potem me je najdel tvoj dedek. tako sva se poročila, imela tvojo mamo in..... pojdi še ti in dobila si boš moškega. ko je mala podgana odšla, ji je nona takoj rekla: Pa sporoči mi, ko sprispeš! nato je potiho rekla: Kooončnooo sem se je odrešila!!!!!! Upam da se nikoli več ne vrne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. marec 2012
u66340
u66340
hahahaha, pokvarjena nona!
02. marec 2012
u77186
u77186
je bil lep sončen dan na travniku je bil dežnik na dežniku sta bile dve žabi na ročaju ena žaba pod dežnikom 4 žab koliko žab je bilo mokrih
02. marec 2012
to ni vic dejmooo šeeeeeeeeee
02. marec 2012
u66340
u66340
ok, sam dons ne morm... bom ju3.
03. marec 2012
Kaj delam v ponedeljek?
Čakam vikend...
04. marec 2012
u66340
u66340
mmm. jst ne vem nobenga takga več... alpa enga!
*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+
So šli v New York Slovenec, Hrvat in Rus. Pa so se pogovarjali: R=Rus H=Hrvat S=Slovenc
R: Poglejta, kaj imam!
H&S: Kaj?!
R: Poglejta, kako je moj medvedek lep! Zelo je velik in lep! Mar ni res?! Če vama ni, sta idiota!
H: Sploh ni lep, u primerjavi z mojo zastavo! Nanjo se je podpisal/a predcednik/predcednica vlade! Pa naredili so jo prav zame!
S: Jaz imam pa teko, lepo prenosno vc školjko, da se vanjo medvedek pokaka ter si rit pobriše s Hrvatovo zastavo.
*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*
Hahahahahah
ni dobr??
05. marec 2012
odličrn.Šeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
06. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg