Forum
ustvarila sem nov top model ki ga bom vodila jaz chris.
jaz:

pravila:
se ne kregamo
---
rabim najman 10 punc ali največ 15!
prijavijo se lahko samo punce!

upam da nas bo veliko in hwalla usem puncam ki se bojo prijavile!

se prijavite???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. junij 2013
prijavnica:
ime.
priimek:
starost:
slika:
09. junij 2013
ime: teja
priimek: shelley
starost: 14
slika:

09. junij 2013
prijavnica:
ime: Valy
priimek:/
starost: 14
slika: nemorem zdle, ker sem na fonu.
09. junij 2013
ubedvi sprejeti...
09. junij 2013
Sasha
Love
15

09. junij 2013
sprejeta
09. junij 2013
Anna Tomlinson 15
profilna
09. junij 2013
sprejeta pa hwalla vsem k ste se prjavle do zdej
09. junij 2013
sprejeta
09. junij 2013
Betty
Biersack

09. junij 2013
starost: 16
09. junij 2013
sprejeta
10. junij 2013
zdaj nas je prijavljenih 6 in bomo kar začeli:

PRVI IZZIV:

opišite svoj vsakdanji dan!!! napišite kdaj se zbudite, kaj delate in vse ki se vam zdi pomembno da napišete.

pri tem izzivu nobena ne izpade!

ampak se še vseeno potrudite!!!
15. junij 2013
um....to bi mogl slike dayat maybe? al mas nek najnovejsi postopek tom modela?:'D okej bom nardila. Moj vsakdajni dan gre takole:

Zjutraj vstanem ob 7,si spnem čop v lase in si na obraz nanesem masko za obraz. čez 10min jo sperem in se naličim, nato pa uredim lase. Odidem v garderobo ker si izberem obleko in čevlje ki mi najbolj ustrezata. S potjo vtamem še torbico nato pa pozajtrkujem z skodelico zelenega čaja in nekaj piškoti. Spriijateljicami odidemo v kino,nato še v shopping. Včasih gremo tudi na bazen ter delamo razne norčije. Zvečer se igram z kužkom in ob dobrem filmu prigriznem pokovko. nato si umijem obraz,se preoblečem in grem spat.
15. junij 2013
u139173
u139173
se loh prijavm?

ime:Tina
priimek:Horan
starost:14
slika mene:

izziv:
Zjutraj se zbudim ob pol 7ih.Naj prej se pretegnem,potem pa kot polž grem v kopalnico.Tam se počešem,lase si spnem v visok čop,ter se namažem z maskaro.Potem si še umijem zobe in grem nazaj v sobo.Izberem si obleke,ki jih nato oblečem.Preden grem v kuhinjo,zgrabim torbo in se pogledam v ogledalo če sem vredu.V kuhinji pojem kosmiče,prelistam revijo nato grem na hodnik,kjer imam čevlje.Izberem si najbolj primerne čevlje,jih obujem nato pa se odpravim v šolo.
15. junij 2013
Zjutraj se zbudim ob 8.00. Najprej grem kopalnico tam si umijem obraz,počešem,umijem zobe. Potem grem v kuhinjo kjer man mini zajtrk. Pozneje ko se najem grem v sobo tam se oblečem rabim pol ure da si najdem oblačila. Ko se končno oblečem grem spet v kopalnico tam si nadenem uhane,namažen maskaro,namažen usnice,namažen oči make up. Ko sem zamen torbico in grem na hodnik kjer imamo čevlje. Še enkrat se pogledam v ogledalo ali sm okey, potem se obujem in grem v šolo kjer me čakajo prijateljice.
16. junij 2013
ɴιαll™ sprejeta
16. junij 2013
me lahko tale izziv prosim opravičiš
16. junij 2013
tejćći ja okej ta izziv si opravičena
17. junij 2013
Okej torej :
Moje ime je : Isabella
Priimek : York
In to sem jaz : http://weheartit.com/entry/64982819
17. junij 2013
lahko še mene opravičiš pliss :*
17. junij 2013
u82936
u82936
hej me prosim opravičiš ker sem ta tedenj bolna pa nebom mogla tako pogosto na računalnik
17. junij 2013
Alexandra prosm nared nizziv

ANA_loves_1D in **Jade** ter tejćći bodo tale iziv opravičene!!
17. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg