Forum
u62543
u62543
HelloW.
Sm Živa in pravijo mi da živim čudn lajf.Ma sej ga ne.mam 16let in ko sta Zala in Gaja na partiju rišem al pa sm do 10hzvečer zuni z Gine,hrtico.Kot danes.Zdej morem it.Oblečena sem v črne kavbojke,kratko belo Avril Lavigne majico in rdeče alstarke.Premočena sem krer pada daž.I don't care.Primem Ginin moder povodez in jo nalahlo potegnem.Vidim le ljubek rumen dežni plašček v katerega je oblečena,črne psičke ne vidim ker je tema.Stečeva mimo kina,restavracije in klubov.Iz Filla se sliči Step Up,iz Oilllisha se sliši glas Yenn Oill,vaške pevke,pesmi LaLaLa,iz Connka pa Break you're heart.Zagledam veliko stavbo.Našo šolo.Stečem naprej,saj je naš dom edini od 9 ki je oddaljen od šole.Imamo 9 domov.
Venera (♀)Zemlja (♁)Mars (♂)Jupiter (♃) Saturn (♄) Uran (♅)Neptun (♆) in Merkur (☿).Živim v najmanjšem,Merkurju.Ima samo 3sobe.V tem domu nas je 9 učenk in 2učiteljici.V 1sobi smo Jaz,Živa Bluee,Zala Konny in Gaja Ayer.V 2sobi so Lilly Cole,Valentina Black in Jana Lives,v 3sobi pa Kaja On,Klara Vin in Katarina Joey.Naši učiteljici sta najboljši.Greta Fluush,mlada učiteljica likovne vzgoje in Sara Gayer,malo starejša učiteljica zgodovine.
15. oktober 2011
u62543
u62543
R(avnatelj)-Prosim č se danes učenke doma Merkur,to so Živa B.,Zala K.,Gaja A.,Lilly C.,Valentina B.,Jana L.,Kaja O.,Klara V. in Katarina J. po pouku,7 uro zglasite pred mojo pisarno!
J(st)-Ok.
J-Hanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-Ki mamo zdej?
H(ana)-Likouno!
J-HVALA!

Stekla sem u učilnico.
G(reta-učitlca)-Hm danes si pa zgodnja Živa.
J-Ja sm mislna če bi lahko dokončala mojo sliko.
G-Seveda ljubica.Še eno šolsko uro je,ti kar.Jaz bom šla samo malo do ravnatelja.Ker se morava jaz in Miss Gayer dogovoriti katera bo namesto nje.Verjetno Ziva McFlu.
J-Namesto nje?
G-Ne veste še?
J-Ne.Kaj je pa z Saro?
G-Veš,preseila se bo v New York.
J-Kaaaaaaaaaaaj?Tam živi moj oče.
G-Res?Nism vedla.
J-Eh hu kers : )
G-Živa,Živa bo treba ingliš ponovit.
16. oktober 2011
neexxxxttttttttiiiii!!!!
16. oktober 2011
u62543
u62543
Z(ala)-Živaaaa.
J-HelloW.A si že slišala da odhaja?
Z-Kdo?Greta?
J-Sara.
Z-Pa sej je lih prššla u razred.Šele 3 dni je.
J-Ne tista sara.Gayerjeva.
Ga(ja)-Kaj?No way.Koka bomo mel?
J-Baje da Zivo McFlu.Tisto tanovo od fizike.
Ga-Ok.Tut prow.
J-Dobro.A mi pomagata končat?
Ga-Sej si jo pravkar končala.
J-aJa,.Sej res.
16. oktober 2011
u118601
u118601
heey
maš rada grozljivke?
nikoli je še nisi videla ali brala pa bi rada?

pol mam js eno zate ♥
http://www.igre123.com/forum/tema/grozljivka-duse-umrlih!!!/54356/1

nima še bralcev zato te prosim da bi bila ena izmed prvih
28. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg