Forum
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Končno so se začele poletne počitnice in tako tudi konec srednje šole.JUUUUPI!Z Seleno mojo BFF sve se odločile da bova šli na počitnice v London!Tam sve videle a bodo 1D imeli koncert.Bili sva celi nori.Odšli sva v najdražji hotel v Londonu.V hotelu naju je čakalo presenečenje......

Jst: (leva)

Selena:

Ko sva prišli v hotel sva namreč videli 1D.Takoj sva stekli do njih in jih prosili za avtograme in fotke.Z veseljem so nama jih dali.Vsi so bili božaaanski.Zayn pa sploh.Odpravili sva se v sobo.Bili so še samo trije dnevi do koncerta.Naslednji dan sva šli po nakupih.Obe sva si kupili obleke.
Obleke:
moja:

Selenina:

Odpravili sva se spat.Bili sva namreč zelo razburjeni saj sva videli da je koncert že jutri.
˝Kendall,kaj misliš kaj si je harry mislil o meni? sem se mu zdela všeč?˝me je že cel večer spraševala Selena.Vsa je bila nora na njega.˝Nevem.Pojdi in ga vprašaj.Pa še zame vprašaj.Mislim LOL Selena.Kako naj vem kaj si misli o tebi˝Obe sva se smejali in si še zadnjič zavrteli What Makes You Beautiful.Napočil je dan koncerta.....
03. februar 2014
Zbudile sve se vse prestrašene če mogoče nisve zamudile na koncert.Hvalabogu je še bilo poooolno časa.Ko je bila le ena ura pred koncertom sve se vse urejene odpravile po stopnicah.Ko prideve dol vidive 1D ki stojijo pred nama in naju kličejo.Takoj sve šle tja in obstale ko so nama povedali da naju vabijo na pijačo.Odpravili smo se.Zayn se je vsedel poleg mene Harry pa poleg Selene.Zayn me je cel čas gledal in poskušal nekaj povedati.Ko je končno hotel sta ga zmotila Selena in Harry, ki sta se nekam odpravljala.
Na koncu mu je le uspelo ˝Hm...Kendall....a bi te lahko nekaj vprašal?˝ ˝ ja.....seveda˝ ˝vem,da se ne poznava še dolgo....ampak že od prvega trenutka ko sem te videl sem se zaljubil vate....a bi bila moja punca?˝ je na koncu le izdavil.KAAAAAAAAAAAAJ?!?!? SE MI SANJA ALI ME JE ZAYN MALIK IZ 1D KI GA HOČE POL SVETA VPRAŠAL ČE BI BILA NJEGOVA PUNCA?!?! ˝jaaaaaa seveeeda!!!˝ sem na koncu le rekla.Nasmejal se mi je in poljubila sva se.Pogledala sem na uro in videla da že 20 min zamujamo na koncert.Takoj smo se usedli v njihov kombi in se odpeljali.Ko smo prišli sve seveda bile v prvi vrsti.1D so res sanjski fantje, samo za naju so namenili pesem What Makes You Beautiful.Ko pa je bilo koncerta konec pa naju je čakalo presenečenje.Videle sva Harrya in Zayna kako sta v objemu drugih punc....
03. februar 2014
V solzah sve šle do njiju in jima povedale svoje ter odšle.Ko sve že bili na pol v taxiju sta pritekla do naju in nama povedala da sta to bili le njune sestre.Tina in Lissa.
Tina:

Lissa:

Bili sva tako srečni da sva ju skoraj podrli.Z Tino in Lisso smo se takoj ujeli.Ko so končali s podpisi in fotkami so nas povabili na hausparty k njim.....
03. februar 2014
Ko sem zjutraj videla Seleno,Lisso in Tino sem se vsega spomnila.Odšla sem dol kjer so fantje že pozajtrkovali.”Kendall imaš rada new york?"je začel louis.”ja seveda.zakaj sprašuješ?„”ah...šit sem mislil da bomo šli sami„”kaj mi hočeš s tem povedati?!„” jutri imamo koncert v new yorku in če hočete lahko greste z nami„ me je lepo povabil zayn ”seeeeveda„ sem rekla in stekla gor ter dekletom vse povedala.ker lisse in tine še tako dobro nise poznala sta mi nekaj povedali o svojem lajfu.tina je bila sestra od zayna in punca od liama,lissa pa je bla sestra od harrya in punca od jb-ja ki bo tudi šel z nami v new york.pet minut sem letala po sobi in kričala da bo jb šel z nami v new york....

Z dekleti smo se odpravile v shoping za new york.Nakupile smo vse kar smo potrebovale.Jst sem si kupla:

Zvečer smo si vse spakirali ter se odpravili spat ker smo zjutraj mogli zelo hitro vstati.
Zjutraj smo pozajtrkovali in poklicali jb-ja naj pride.Čakali smo ga celo večnost.Na koncu je le prišel.Z limozino smo se odpravili na letališče.
Za las smo ujeli letalo ker smo tako dolgo čakali jb-ja. :/
Seveda smo se peljali z privatnim letalom.
Ko smo prispeli v new york je Niall skoraj ponorel.˝WOOOOOOOOOOOOW.....kip svobode......glej kako cool sedeži....wooooow to moreš videti...........˝mislim....

Ko so se končno vsi nagledali NY-ja smo se odpravili v hotel kjer smo najeli apartma,ki je bil tako velik da smo lahko bili vsi v njem.Zvečer so vsi odšli jaz pa zayn pa sva ostala doma ter se pogovarjala.˝a nimaš jutri rojstni dan˝ me je vprašal zayn.˝ja....tako se veselim ker ga bom imela v NY-u...zakaj sprašuješ?˝˝samo tako...˝.Zdelo se mi je čudno.Zaspala sva.˝Vseee najboooooooljše piiiiikiii!˝ me je zbudila Lissa.Ura je bila 8 zjutraj.Najrajši bi jo ubila.Lepo od nje da se je spomnila,ampak me ne bi trbelo tako zgodaj zbudiiiiti.:/Čudno da mi nihče drug ni čestital.˝kje so pa fantje?˝sem vprašala ko sem videla da jih nikjer ni.˝koncert imajo.ali si pozabila?˝mi je rekla tina.˝ajaaa˝sem se spomnila.Cel dan jih nisem videla.Zvečer je prišla selena in rekla da gremo ven.Prišle smo do neke vile.˝kaj bomo tukaj?a ne gremo v klub?˝sem spraševala.Nihče mi ni nič odgovoril.Ko sem vstopila me je pa čakalo presenečenje.....
03. februar 2014
PRESENEEEEČENJEEE!!!˝.Bili so 1D.Pripravili so mi party z poooolnoo baloni.

Kupili so mi tudi zeeelo lepega kužka s katerim sva se takoj dobro razumela.

Vsi so mi čestitali,zayn me je pa cmoknil na usta.Prespali smo tam.(Vila je bila hiša od 1D).Zjutraj smo pozajtrkovali in se odločili da gremo na sprehod.Skoraj nihče ni hotel,razen mene,lisse,jb-ja ter zayna.Zayn in jb sta nama kupila sladoled in smo šli.Šli smo v aparat za fotkanje in posneli par smešnih slik.˝jutri imam koncert tukaj v NY-u in vsi ste lepooo vabljeni˝je rekel jb ko smo prišli domov.Seveda smo privolili.
03. februar 2014
Zjutraj po zajtrku smo odšli.Seveda smo bili v prvi vrsti.Ko je bila pesem One Less Lonely Girl smo bile presrečne ko so zbrali Lisso.Kako božaansko, dal ji je šopek vrtnic kot vsaki

,po vrhu jo je pa pred vseeemi belieberkami cmoknil na usta.Ko je bilo koncerta konec smo vsi skupaj odšli domov kjer so fantje razen liama in louisa že srčkano spali
https://www.fanpop.com/clubs/harry-styles/images/18486542/title/flirty-harry-sleeping-beauty-real-x-photo?ir=true

jst sem se pa hitro legla k zaynu in že sva spala

Naslednji dan smo se odločili da gremo na morje.Odšli smo na havaje

Ker je bilo lepo vreme smo odšli in se vrgli v morje.Zayn me je cel čas potapljal.Uboga moja pričeska.Pa sem ga nazaj.Tako sva se cel čas potapljala in lovila po morju,ko sva opazila da sva sama.Hitro sva stekla nazai v vilo.˝kje sta bila tako dolgo?.....saj nima veze...pripravljamo pižama party...se pridružita?˝je rekel liam.˝seeeveda.˝sem zaklicala.Zayn je bil DJ in party se je začel.Zjutraj se zbudimo na plaži....
03. februar 2014
verjetno smo bili tako pijani da smo zaspali kar tam.nihče se ni nič spomnil.fantje so se odločili da bodo šli v mesto.čudno nam je bilo da nas niso vprašali če gremo z njimi.in že jin ni več ni bilo.ker nam je bilo dolgčas smo odšle plavat.tudi brez fantov smo se imele krasno.fantov cel dan ni bilo zato smo bile v skrbeh in šle gledat kje so.ko smo bile pri vratih da bomo šle ven so ti lih prišli.rekli so naj se lepo oblečemo ker nekam gremo.
oblekla sem si:

in obula visoke pete:

ko smo se uredile so nas pripeljali do neke dvorane in nam povedali zakaj jih ves dan ni bilo.iskalo so dvarano v kateri bi si lahko sami ogledali film titanik.kako romantičnio... usedla sem se zraven zayna in se stisnila k njemu.ko je bilo filma konec smo pa odšli na plažo,si zakurili ogenj 1D pa so zapeli pesem

opazili smo da ni lisse in biebsa.rekla sem da grem pogledat.ko sem prišla v njuno sobo sem videla pismo na omarici.pisalo je

Draga Lissa!

Moram ti nekaj povedati.Vem da mi ne boš nikoli oprostila.Z Ryanom mojim najboljšim prijateljem sem stavil da lahko najdem punco ki se bo zaljubila vame in jo po enem mesecu pustil.Verjemi mi,s tabo sem preživel najlepši mesec v mojem življennju.Sem na poti nazaj v Kanado kjer me čaka moja družina.
Lepo pozdravi ostale!
Z ljubeznijo JB! ♥♥♥♥
V kopalnici sem videla na tleh lisso ki joče.privila sem jo k sebi jo ojela ter cmoknila na lice.
03. februar 2014
Na drug dan smo se odločili da gremo po mestu.Sproti smo so dekleta izmešljevale kaj vse bi rade imele in seveda smo vse dobile.Od mojega Zayna sem dobila:

Pa še polno kaj drugega.Bila je že dosti ura in smo se dopravili domov.Fantje so bili zelo zaspani in so takoj zaspali.

Zjutraj me je na mizi čakalo pismo:

Draga Kendall!

Z fanti smo morali na intervju,ki ga lahko spremljaš po TV.Pridemo čez približno 4 ure.

Tvoj Zayn!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Poleg pa je bila skuhana kava.

03. februar 2014
Cel čas sem iskala če bi jih mogoče našla pa jin nisem nikjer.Vrnili so se veliko prej kot pa mi je napisal Zayn.Harry je vsaki punci v roke dau nek papir.Ko sem ga odprla me je skoraj zadela kap.Selena,Tina,Lissa in jst smo enkrat tako malo za hec v garaži imele pevske vaje.Fantje so nas pa posneli in video odnesli v oddajo X Factor.Na papirju je pisalo da smo sprejete v naslednji krog.Od veselja sem tako zakričala da so vsi odšli iz sobe.Naslednji dan smo šle v šoping za X Factor.Kupila sem si:

in še več....
Ko smo prišli domov sem predlagala da gremo na sprehod.Nihče ni hotel,razen Zayna.Pa sva šla.Na poti mi je kupil balon,ki nama je ušel pa sva ga le našla.

03. februar 2014
Napočil je dan nastopa.Vse smo bile navdušene in hkrati smo imele veeeeliko tremo.Fantje so šli z nami.Skoraj nismo verjele ko smo videle koliko oboževalcev nas je prišlo podpirat.Že takoj na začetku smo delile avtograme ter se slikale z njimi.Ko smo bile na vrsti me je začel boleti želodec.Odpele smo kot smo si želele in bile smo sprejete v polfinale,ki je bil čez dva tedna.Takoj smo se začele pripravljati.Fantje so nam seveda pomagali.Zvečer sem dobila pismo da mi je umrla babica,pogreb pa bo pojutrišnjem.Zayn je rekel da bo šel z mano v L.A na pogreb.Domov sem odpisala pismo v kateri sem tudi predstavila zayna in ostale.Naslednji dan sva se poslovila od odstalih ter se vsedla v limuzino.Nismo se še dober meter odpeljali ko je limuzina ustavila.Vrata so se odprla in prisedla je Lissa.Rekla je da jo L.A zelo zanima,da ji je zelo žal za mojo babico in da bo šla z nama na pogreb.Nje sem se zelo razveselila.Domov smo se seveda odpeljali z privatnim letalom.Na letališču nas je pričakala cela moja družina.Z Lisso in Zaynom so se takoj dobro razumeli.
Lissa si je hotela ogledati Spomenike.Rekla sem da bomo šli naslednji dan ker je bil danes pogreb.Na pogrebu smo vsi jokali.Še Lissi in Zaynu so stopile solze v oči.Naslednji dan smo se odpravili v središče L.A..Ko smo izstopili iz kombija mi je skoraj zastalo stce.Zunaj je bilo polno oboževalcev.Ni bilo le Zaynovih oboževalce tudi najini so bili.Po ogledu L.A smo se vrnili k nam domov kjer smo prenočili.Jst in zayn sva spala skupaj,Lissa pa je spala z našim kužkok katerega je takoj vzljubila.

Naslednji dan smo se vrnili nazaj.Ko smo prišli na letališče je Lissi skoraj zastalo srce..
03. februar 2014
Pred njo je stal JB z šopkom rož in solzami v očeh. Z Zayon sva šla na pijačo ter ju pustla sama.Od radovednosti bi najraje šla k njej.Nazaj sta prišla oba z roko v roki.JB se nam je vsem opravičil ter rekel da sta se pobotala.Rekel je da je njegova sestra(Jazzy) pri njemu na počitnicah in če lahko gre z nami.Seveda smo rekli da lahko gre.Vsi skupaj smo odšli z letalom nazaj.Ko so zagledali JB-ja so se ga vsi razveselili.Dekleta smo tisti večer imele pižama party,fantje pa so spodaj igrali video igrice.Okoli polnoči smo kljub temi odšli in se vrgli v morje.Nekaj je prišlo in me zgrabilo za nogo.Zavreščala sem.Na srečo je bil Zayn.Cmoknil me je na usta ter mi povedal da sem naaaaajlepšo dekle na svetu.Čudno nam je bilo da ni nikjer JB-ja in Jazzy.Ko smo prišli nazaj v hišo smo ju videli kako ljubko sta že spala.

Lissa se jima je pridružila.Tudi jaz in Zayn sva odšla spat.Zjutraj sem se zbudila ob 10.00.Vsi so me že čakali da bi skupaj imeli zajtrk.Ko smo se najedli smo dobili pismo da bo polfinale x factorja že naslednji dan.Vse prestrašene smo odšle v sobo za vaje ter skoraj 3 ure neprestano vadile.Fantje so nam seveda govorili da lepo pojemo,ampak meni se ni zdelo tako.Nato so nam rekli da bomo šli v mesto na bowling da se malo sprostimo.Oblekla sem si:

Harry je že takoj na začetku lepo poziral:

Po končanem bowlanju smo za domov naročili še pico:

Ker smo se preveč najedli smo odšli spat.Zjutraj sem se zbudila ob 9.00 in bila zelo živčna ker smo danes imele nastop v x factorju.Po zajtrku smo se takoj ospravili.Tam nas je čakalo poooolno oboževalcev.Najprej smo dajale avtograme in se slikale.Nato pa odšle v dvorano kjer nas je čakal nastop.Zapele smo lepo.Ko pa je prišel čas odločitve.....
03. februar 2014
Skoraj nas je zadela kap ker takooo dolgo niso povedali odločitve.No nato je eden od kometatorje le odpru usta in rekel

da smo sprejete.HUUUH kamen se nam je odvalil od srca.vse presrečne in s solzami v očem smo stekle z odra k fantom,ki so nas čakali tako:

Nato smo delile ovtograme in slikale z oboževalkami.Ko smo to opravile smo se odpeljale domov.Doma smo bile tako zmantrane da smo takoj zaspale.
Naslednji dan smo se z fanti odšle na bazen.
https://data.whicdn.com/images/17563650/tumblr_lu640nqROO1r62y13o1_500_thumb.jpg

Na bazenu je blo zloooo faaaajnDD.Zgodilo pa se je tudi nekaj zloo čudnega.Jst sem se na novo zaljubila.V Harrya namreč.
Tudi Zayn je bil neki čuden.Zvečer ko smo prišli domov je Zayn prišel k meni in mi povedal da mi mora neki povedat.Vsedla sva se in jst sem tudi njemurekla da mu morem tudi jst neki povedat.¨Veš Kendall....ti si zloo dobra in lepa oseba¨je začel Zayn.¨Ampak....ena oseba mi je lepša...sorry¨ko je končal sem začela jst. ¨Tudi ti si zlooooo lepa in dobra oseba....ampak tudi meni je ena oseba lepša¨¨Mi zaupaš katera?Potem ti tudi jst povem katera je meni¨ me je vprašal Zayn. ¨Harry. Tebi?¨¨
¨Selena¨.Oba sva smejala,ker Selena in Harry sta bila par.Nato pa se je taslišal glasen prepir.Bila sta Harry in Selena......
03. februar 2014
u160776
u160776
next¸+nova bralka
22. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg