Forum
to je moja prva zgodba in upam da vam bo všeč nastopali pa bodo: sašii (jst),laaauri,_linaaa_,°o.O๓เภเﻮเгlo°•,1D pa mogoče bo še kdo zraven ;D

Končno so se začele poletne počitnice in tako tudi konec srednje šole.JUUUUPI!Z Marušo mojo BFF sve se odločile da bova šli na počitnice v London!Tam sve videle a bodo 1D imeli koncert.Bili sva celi nori.Odšli sva v najdražji hotel v Londonu.V hotelu naju je čakalo presenečenje......

Jst:

Maruša:

1D:

boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. marec 2012

12. marec 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. marec 2012
nujno!!!!!!!!!!!!!
12. marec 2012
Ko sva prišli v hotel sva namreč videli 1D.Takoj sva stekli do njih in jih prosili za avtograme in fotke.Z veseljem so nama jih dali.Vsi so bili božaaanski.Zayn pa sploh.Odpravili sva se v sobo.Bili so še samo trije dnevi do koncerta.Naslednji dan sva šli po nakupih.Obe sva si kupili obleke.
Obleke:
moja:

Marušina:

Odpravili sva se spat.Bili sva namreč zelo razburjeni saj sva videli da je koncert že jutri.
˝Sara,kaj misliš kaj si je harry mislil o meni? sem se mu zdela všeč?˝me je že cel večer spraševala maruša.Vsa je bila nora na njega.˝Nevem.Pojdi in ga vprašaj.Pa še zame vprašaj.Mislim LOL Maruša.Kako naj vem kaj si misli o tebi˝Obe sva se smejali in si še zadnjič zavrteli What Makes You Beautiful.Napočil je dan koncerta.....
12. marec 2012
NEXT hitr
12. marec 2012
NEEXTTT nujnooo. hitrrr
12. marec 2012
u17422
u17422
nexxtt!!
12. marec 2012
Zbudile sve se vse prestrašene če mogoče nisve zamudile na koncert.Hvalabogu je še bilo poooolno časa.Ko je bila le ena ura pred koncertom sve se vse urejene odpravile po stopnicah.Ko prideve dol vidive 1D ki stojijo pred nama in naju kličejo.Takoj sve šle tja in obstale ko so nama povedali da naju vabijo na pijačo.Odpravili smo se.Zayn se je vsedel poleg mene Harry pa poleg Maruše.Zayn me je cel čas gledal in poskušal nekaj povedati.Ko je končno hotel sta ga zmotila Maruša in Harry, ki sta se nekam odpravljala.
Na koncu mu je le uspelo ˝Hm...Sara....a bi te lahko nekaj vprašal?˝ ˝ ja.....seveda˝ ˝vem,da se ne poznava še dolgo....ampak že od prvega trenutka ko sem te videl sem se zaljubil vate....a bi bila moja punca?˝ je na koncu le izdavil.KAAAAAAAAAAAAJ?!?!? SE MI SANJA ALI ME JE ZAYN MALIK IZ 1D KI GA HOČE POL SVETA VPRAŠAL ČE BI BILA NJEGOVA PUNCA?!?! ˝jaaaaaa seveeeda!!!˝ sem na koncu le rekla.Nasmejal se mi je in poljubila sva se.Pogledala sem na uro in videla da že 20 min zamujamo na koncert.Takoj smo se usedli v njihov kombi in se odpeljali.Ko smo prišli sve seveda bile v prvi vrsti.1D so res sanjski fantje, samo za naju so namenili pesem What Makes You Beautiful.Ko pa je bilo koncerta konec pa naju je čakalo presenečenje.Videle sva Harrya in Zayna kako sta v objemu drugih punc....
12. marec 2012
next
12. marec 2012
12. marec 2012
zdej pa ti mene žalostiš.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
next
12. marec 2012
sej ne bo nč °o.O๓เภเﻮเгlo°• ;***
12. marec 2012
ful sm občutljiva
12. marec 2012
next za °o.O๓เภเﻮเгlo°• da ne bo tko žalostna ;***
V solzah sve šle do njiju in jima povedale svoje ter odšle.Ko sve že bili na pol v taxiju sta pritekla do naju in nama povedala da sta to bili le njune sestre.Tina in Lissa.
Tina:

Lissa:

Bili sva tako srečni da sva ju skoraj podrli.Z Tino in Lisso smo se takoj ujeli.Ko so končali s podpisi in fotkami so nas povabili na hausparty k njim.....
12. marec 2012
NEXTT
12. marec 2012
next ;**********************************************************************...
12. marec 2012
next
12. marec 2012
Ko sem zjutraj videla Marušo,Lisso in Tino sem se vsega spomnila.Odšla sem dol kjer so fantje že pozajtrkovali.”sara imaš rada new york?"je začel louis.”ja seveda.zakaj sprašuješ?„”ah...šit sem mislil da bomo šli sami„”kaj mi hočeš s tem povedati?!„” jutri imamo koncert v new yorku in če hočete lahko greste z nami„ me je lepo povabil zayn ”seeeeveda„ sem rekla in stekla gor ter dekletom vse povedala.ker lisse in tine še tako dobro nise poznala sta mi nekaj povedali o svojem lajfu.tina je bila sestra od zayna in punca od liama,lissa pa je bla sestra od harrya in punca od jb-ja ki bo tudi šel z nami v new york.pet minut sem letala po sobi in kričala da bo jb šel z nami v new york....
12. marec 2012
u79718
u79718
neextttt
13. marec 2012
Z dekleti smo se odpravile v shoping za new york.Nakupile smo vse kar smo potrebovale.Jst sem si kupla:

Zvečer smo si vse spakirali ter se odpravili spat ker smo zjutraj mogli zelo hitro vstati.
Zjutraj smo pozajtrkovali in poklicali jb-ja naj pride.Čakali smo ga celo večnost.Na koncu je le prišel.Z limozino smo se odpravili na letališče.
Za las smo ujeli letalo ker smo tako dolgo čakali jb-ja. :/
Seveda smo se peljali z privatnim letalom.
Ko smo prispeli v new york je Niall skoraj ponorel.˝WOOOOOOOOOOOOW.....kip svobode......glej kako cool sedeži....wooooow to moreš videti...........˝mislim....

Ko so se končno vsi nagledali NY-ja smo se odpravili v hotel kjer smo najeli apartma,ki je bil tako velik da smo lahko bili vsi v njem.Zvečer so vsi odšli jaz pa zayn pa sva ostala doma ter se pogovarjala.˝a nimaš jutri rojstni dan˝ me je vprašal zayn.˝ja....tako se veselim ker ga bom imela v NY-u...zakaj sprašuješ?˝˝samo tako...˝.Zdelo se mi je čudno.Zaspala sva.˝Vseee najboooooooljše piiiiikiii!˝ me je zbudila Lissa.Ura je bila 8 zjutraj.Najrajši bi jo ubila.Lepo od nje da se je spomnila,ampak me ne bi trbelo tako zgodaj zbudiiiiti.:/Čudno da mi nihče drug ni čestital.˝kje so pa fantje?˝sem vprašala ko sem videla da jih nikjer ni.˝koncert imajo.ali si pozabila?˝mi je rekla tina.˝ajaaa˝sem se spomnila.Cel dan jih nisem videla.Zvečer je prišla maruša in rekla da gremo ven.Prišle smo do neke vile.˝kaj bomo tukaj?a ne gremo v klub?˝sem spraševala.Nihče mi ni nič odgovoril.Ko sem vstopila me je pa čakalo presenečenje.....
13. marec 2012
u79718
u79718
next
13. marec 2012
ajaa....next je bil za HarrysGeek ker je je že tako zgodaj brala mojo zgodbico ;** drgač bom pa vsakmu en next posvetla ;* ;D
13. marec 2012
Next
13. marec 2012
next bo za mojo tay,ki je na bordanju. uživajte ;** (dokler nick kaj ne pokvari ;P)

˝PRESENEEEEČENJEEE!!!˝.Bili so 1D.Pripravili so mi party z poooolnoo baloni.

Kupili so mi tudi zeeelo lepega kužka s katerim sva se takoj dobro razumela.

Vsi so mi čestitali,zayn me je pa cmoknil na usta.Prespali smo tam.(Vila je bila hiša od 1D).Zjutraj smo pozajtrkovali in se odločili da gremo na sprehod.Skoraj nihče ni hotel,razen mene,lisse,jb-ja ter zayna.Zayn in jb sta nama kupila sladoled in smo šli.Šli smo v aparat za fotkanje in posneli par smešnih slik.˝jutri imam koncert tukaj v NY-u in vsi ste lepooo vabljeni˝je rekel jb ko smo prišli domov.Seveda smo privolili.
13. marec 2012
NEXT!
13. marec 2012
next
13. marec 2012
next ;** huala za next ko bom lah naložm slike kj sm si koupla drgač pa ;*********
13. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg