Forum
heei to je tekmovanje za naj zgodbožti se sam prjauš pol pa bodo naloge in ti boš mogla napisat kratko zgodbico the best WIN
nucam 6-9 punc
prjavnca:
ime:
priimek:
tvoja uspešnica (knjiga ki ti je uspela):
GOOD LUCK

se boš prjaula?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. april 2011
Kristen Steward
nism še pisala knjige
22. april 2011
okej si sprejeta še usaj 5
22. april 2011
ok
22. april 2011
Selly Gomez
Jaz in Justin Bieber
22. april 2011
http://www.igre123.com/forum/tema/punca-iz-gozda-eraklion/17168/
22. april 2011
okej še 4 pa povabte frende ammm... Tjaši_Maši a se prjauš?
22. april 2011
maja keuc
samo jaz na pišem ravno najbolje- ali je treba pisati v knjižnem jeziku
22. april 2011
sabrina lewis
še vedno pišm svojo prvo knjigo:kaj naj naredim, znana pa sm tudi po zgodbah: kako si mogel in frendici za vedno. pa tudi druge se najdejo.
22. april 2011
okej sprejeti še 2 pa tko pište da bom razumela ni pa treba da je v knjižnem jeziku
22. april 2011
Kerti :Đ
Novo življenje & Ljubezen ( ki jo trenutno pišem )
23. april 2011
Ja pač jzt pišem zdele eno zgodbico..
http://www.igre123.com/forum/tema/deklica-ki-je-otrostvo-prezivela-zaprta/17022/1
Pa seb prjavla pa lahk to bereš..
23. april 2011
okej sprejete use prvi iziv pa je z naslovom:
POGREŠAM GA
(in dobrodošle so slike)
23. april 2011
heii!
sem selena:

stara sm 17 let. doma sm u New Yorku. jutr ma moj fant michael:

njegov rojstni dan,se pravi party! dons si grem kupit obleko v New Yorker. no moja oblekca je taka:

nasledni dan:
ko vstopim v hišo vidim v njenem oblemo nino:

18-letnico, ki se kar naprej neki važi. hitro stečem domov pa ga pokličem:
"ka dela tista nina pr teb?"
"amm... sory sam je zdej moja punca, upam da nisi jezna!"
"jezna???? ph.....!!!!! kr **** se!"
prekinem zvezo in se razjočem!
POGREŠAM GA!!!!
24. april 2011
15.1.1995
Dragi dnevnik!

Danes je že minilo 50 dni odkar se je Nick preselim, vsak dan mi je poslav ampak zdaj paa ne več. mogoče sem mu že dolgočasna ker samo pišem da ga pogrešam. ampak jst tak mislim in nebom se spremenila. POGREŠAM GA!

26.2.2000
Dragi dnevnik!

spet sem te našla, iskala sem te in iskala. no ja ni mi odpisal na niti eno pismo. mogoče je pa res da je padel in gore in se ubil. no vsaj tako pravi njegov prijatelj ki je šel z njem. trenutno sem stara že 40 let in ime mi je Jannet. ime sem si spremenila ker me je že vojska iskala in ker mi je življenje šlo na živca. še kar nemorej verjeti! POGREŠAM GA!

3.12.2000
Dragi dnevnik!

Danes sem vidla poročila. nisem mogla vejet našli so njegovo truplo. o nee! sama se bom, ubila. to je moje zadnje pismo če bo kdo prebral naj ve da sem ga ljubila in da ga vedno bom! POGREŠAM GA! -.-

Jannet ;

(ko je začela pisati dnevnik)

Nick in njegov prijatelj ;

(Nick je un na levi strani)

dnevnik ;

(sam da je blo gor napisan Jannet)
24. april 2011
še 4:
Lili Sweet
ines999
binkooo
cяeme.bumble
24. april 2011
kaka se ti zdi moja zgoda ?

PS. vem da so napake : D
24. april 2011
ful dobra je pa od nesty tud
24. april 2011
24.4.2011
*starasmvečkot60* xDDDDDDD
Dragi dnevnik!
Dolgo se že nisva videla kaj?

Sprašujem se zaka je mogu umret?
Sm verna, hodim k maši pa mam use zakramente narete. Ka pa mam od tega? BOG ni na moji strani! Nikoli nebo na moji strani!
Pa tudi če sem že starejša! Še vedno pišem dnevnik, vanj zlivam svoja čustva tudi jezna čustva. Dnevnik je vsaj edini , ki me posluša na tem svetu. Se me ne more naveličati, čeprav je na vseh straneh tema: ON!
Michael...Nick?
Kaj mu je padlo na pamet da je padel čez goro? Mogoče je hotel poleteti k meni?
Ah.. Jannet oz. Selena strezni se... princi živijo u pravlcah..
Dandanašnji čas ni več tko kot je blo učasih... učasih je bla ljubezn večna pa neki lepga.. dons pa za usakem vogalu najdeš dva ko počneta packarije z jezikom. Use se razlikuje od starih časov.
Še spomnm se prvega mojega fanta. Ko mi je na kolenih pred prijatlcami izpovedal ljubezen. Mi v roke dal vrtnco in me poljubil na lice. Nato me je prosu če bi bila njegova.
Seveda sem rekla ja! To je blo u tistih časih neki posebnega.
In potem... ko sem srečala Michaela se je vse spremenilo.
On je bil ta moj princ na belem konju. Takoj sva se poročila.!
Imela sva se rada bolj kot vse na svetu. Bilo nama je najlepše.
Bla sva res srečna..
In zdej... po dougih letih srečnega zakona... je moglo prit do tega...
da je umrl.... (jok)
Ne znam opisat mojih občutkov ki sm jih doživela na pogrebu, sam dobr vem.. da sm ga porgešala že takoj ko sem ga zadnjič u svojem življenju videla..
POGREŠAM GA!
24. april 2011
POGREŠAM GA!
Ne vem, kaj mi je!
Imam fanta. Sorii, imela sem ga. A sva se zelo skregala.

To je on. Bila sva skupaj, sedaj pa ni med nama več NIČ! Odšel je z drugo punco. Z njim sem izgubila vse stike. Nisem več z njim. Najprej sem pomislila:"Bom že preživela brez njega." A vidim, da je drugače. Preprosto, pogrešam njegove poljube, objeme... Po njem sem bila z nekaj fanti,a noben ga ne more nadomestiti. Pogrešam ga in to zelo. Ne vem, kaj naj. Ne upam ga poklicati. Upam, da bom dobila kakšne stike z njim. Ko sem bila še z njim, sem jaz njemu in on meni, pomenila sva si vse! Zdaj pa je tega konec. Videla sem ga zadnjič pred 7 leti. Mislim, da ima že otroke. Sedaj imam fanta (drugega) a njega mi noben ne bo nadomestil. Čeprav bom imela otroke in življenje z drugim, bom zmeraj mislila nanj, saj ga zelo pogrešam!!
24. april 2011
Danes sem se zbulila ob 8.00 saj je blia sobota.Hitro sem se oblekla a sem se šele nato spomnila da danes z Juretom ne greva ven, saj je s šolo odpotoval za štiri dni v London.

Da bi manj mislila nanj sem se s sošolkama(tino in Tjašo) zmenila da gremo v šoping.Ko sem prišla domov me je že čakala mama s kosilom, a jaz sem še vedno pogrešala Jureta.

Naenkrat je zazvonil moj mobi,kar poskočila sem in se hitro oglasila.Na zvezi je bil Jure rekel je da se imajo super a da me useno pogreša. Na koncu najinega pogovora pa je še obljubil da me bo vsak dan poklical.Obljubo je tudi držal dva dni tretji dan pa sem čakala in čakala a telefon ni zazvonil.Zato sem se zelo bala da se mu ni kaj zgodilo in ga tako še bolj pogrešala.Naslednji dan me je le poklical in se tudi opravičil da se prejšni dan ni mogel oglasiti,ker mu je učiteljica vzela za en dan telefon, povedal pa mi je tudi da danes pride domov in da če želim ga lahko pridem ob 19.00h počakati na letališče. Seveda sem bila za.

Zvečer na letališču sem čakala pol ure pa ga ni bilo tako sem ga že pogrešala. A končno letalo je pristalo ven je stopil Jure ter hitro prišel k meni. Objela sva se ter pripovedovala kaj se nama je zgodilo v teh dneh, a sva se mogla kmalu raziti saj so Jureta že na letališču čakali starši.
24. april 2011
a dam ocene?
24. april 2011
A je kul ker jz nism glih kej za spise
24. april 2011
sam še slike
24. april 2011
pozabla sm jih dat med zgodbo
24. april 2011
ja use kul in jst bom vam dala ocene in na koncu po 5.izivih bom točke seštela in zmagovalka je tista ki ima največ točk!
24. april 2011

Jure
24. april 2011

jaz (oz. pripovedovalka)
24. april 2011
okej
24. april 2011
naslov: POGREŠAM GA
moje življenje je bilo še pred nekaj meseci čudovito. imela sem družino, prijatelje in mateja. in oni so bili moji use. in tkrt je pršu tist tedn. z matejem sem šla u kino ampak ves večer se je obnašal nekam čudno. ko sem ga želela poljubiti za lahko noč se je izmaknil in me je prijel za roke.
j-js, m- matej
m- sara, neki ti moram povedati
j-ali je kej nrobe?
m- ja na žalost res.
j-kako hudo?
m- tok da se mi je ceu svet podru na glavo. ampak predn ti povem moraš vedt da te ljubm in te nočm zapustit
j-zapustit? o čem govoriš?
m-mama je dobila novo službo.
j-super. ampak kaj ma to zvezo z nama?
m-u ameriki (živim u sloveniji)
j- ...
m- še vedno sva lahko skupi.
j-kko že? na drugm koncu sveta boš.
m- ja ampak sara ... js te ljubm in vm da tut ti mene. hočš reči da nočš več bit z mano?
j- ja ampak tu ...
m-sara ... posluši me ...
j- oprosti matej ampak res nmorm.
stekla sm u hišo in zaloputnila vrata za sabo. pred vrati je stala mama.
j-js,m-mami
j- žiujo mami.
m- žiujo ljubica. kko si se mela z matejem?
j-ful slabo. povedu mi je ...
m- ljubica ... žal mi je ... nisem pričakovala kaj takega od mateja ...
j-kaj? kaj je blo? ali veš?
m- seveda vem. pred trovino sem ga videla.
j-kaj? kko? zkaj?
m- ja s medejo ane.
j- z mojo frendico? kaj je bilo narobe?
m- ali ti ni povedal? poljubljala sta se.
j- KAJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jutr nadaljujm.
24. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg