Forum
нєנℓα! (:

σ∂ℓσčιℓα ѕєм ѕє ∂α ηαяє∂ιм ησνσ ƒσтσgяαƒѕкσ тєкмσναηנє, кι ρα вσ ηєкαנ ρσѕєвηєgα! ;●
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
● ρяιנανι ѕє ναѕ ℓαнкσ ηαנνєč 10 -> 2 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι νѕє кαя мι вσ тιѕтι тяєηυтєк ρяιšℓσ ηα мιѕєℓ, 2 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι ν ραякυ, 2 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι ∂σgαנαηנє мє∂ ρσčιтηι¢αмι, 2 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι ℓנυ∂ι z мσ∂ηιмι σвℓєкαмι ιη šє 2 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι zαηιмινσѕтι.
● zα νѕαк ιzzιν вσѕтє ηαgяαנєηє z ∂σℓσčєησ νѕσтσ ∂єηαяנα, gℓє∂є ηα тσ кαкσ υѕρєšησ вσѕтє σρяανιℓє ιzzιν -> ∂єηαя ℓαнкσ ρяιναяčυנєтє αℓι ρα gα ρσяαвιтє zα ѕтναяι, кι ναм נιн вσм ρσηυ∂ιℓα (ηρя. σвℓєкє, ƒσтσαραяαтι..)

● мє∂ тєкσναηנєм ρα ναѕ вσм ηαgяαנєναℓα тυ∂ι z..(σѕтαηє ѕкяινησѕт).
● ρяιנανηι¢α ηαנ νѕєвυנє : ιмє, ρяιιмєк, ѕтαяσѕт, тνσנσ ƒσтσgяαƒιנσ, ƒσтσgяαƒιנσ тνσנєgα ∂єℓα ιη тνσנ ρσкℓι¢ (ηρя. ƒσтσgяαƒιηנα, кι вσ ƒσтσgяαƒιяαℓα ℓנυ∂ι z мσ∂ηιмι σвℓєкαмι).
● ƒσтσgяαƒιנє ιščιтє ηα : ωє нєαят ιт -> ηαנ вσ∂σ ρяσƒєѕισηαℓηє.
● тєкмυנєנσ ℓαнкσ тιѕтι, кι ѕσ к тєм ρσναвℓנєηι, ѕαנ ηєкαтєяι ηє zηαтє υρσšтєναтι ρяανιℓ!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ναšα νσ∂ιтєℓנι¢α ѕєм נαz : єℓιѕαвєт ωσямαℓ∂

ѕєє уα αη∂ вує вує!;*
24. januar 2012
u60547
u60547
Elii Mutcheen

delo:

slikala bi use kar ti tisti ternutek pride na miseu ;*
24. januar 2012
u60547
u60547
ajaa
starost 18 let
24. januar 2012
u74830
u74830
Cher Lloyd
18 let

Delo:

Fotografirala bi vse mi bo tisti trenutek prišlo na misel.
A sem sprejeta? Izzivi po ZS.
24. januar 2012
u65856
u65856
emma goldwasser
16 let

slikala bi pa v parku:3
24. januar 2012
u74650
u74650
Sara Thompson | 19 let

Delo |

Slikala bi kar ti tisti trenutek pride na misel & če pa je zasedeno bi slikala zanimivosti .
25. januar 2012

Ellise Wodman

sprejeta ? :'3
25. januar 2012
sprejete vse!;* ->
-> prosta mesta : 0 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι νѕє кαя мι вσ тιѕтι тяєηυтєк ρяιšℓσ ηα мιѕєℓ, 1 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι ν ραякυ, 2 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι ∂σgαנαηנє мє∂ ρσčιтηι¢αмι, 2 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι ℓנυ∂ι z мσ∂ηιмι σвℓєкαмι ιη šє 1 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι zαηιмινσѕтι.

.ѕтaятed. : napiši še kaj bi rada fotografirala;*
Spσnge.BoB. : okej, fotografiraš zanimivosti, ker je tisto na miseu že vse zasedeno;*
25. januar 2012
u16947
u16947
Heeej:*
1.oprosti.oprosti kr oglašujem, apak nujno rabiim še par tekmovalk!
2.priijavi se;
http://www.igre123.com/forum/tema/ow-e-yo-r-cre-ve-p-o-o/27979/

naaajbolš se bomo mele;')
< 33333333333333333333333333333333333333333333
25. januar 2012
u72261
u72261
●Ann Bella Brown ●16let

●Fotografinja, ki fotografira vse v parku!
● Slikala bi v parku!
●Sprejta?Izzivi po zs!
25. januar 2012
u47197
u47197
Gemma Styles

Delo:

Fotografirala bi znamenitosti...
25. januar 2012
u47197
u47197
Pozabila sem starost in sicer 18 let...
25. januar 2012
PiaTheBooh :З : sprejeta;*
vanesa.love : sprejeta;*

-> prosta mesta : 0 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι νѕє кαя мι вσ тιѕтι тяєηυтєк ρяιšℓσ ηα мιѕєℓ, 0 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι ν ραякυ, 2 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι ∂σgαנαηנє мє∂ ρσčιтηι¢αмι, 2 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι ℓנυ∂ι z мσ∂ηιмι σвℓєкαмι ιη šє 0 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι zαηιмινσѕтι.

še 4 & začnemo! (;
25. januar 2012
Alvean TreMellyn, 18 let

Fotografirala bi ljudi z modnimi dodatki.
Jaz:

Delo:

25. januar 2012
čσкσgιяℓ :3 : sprejeta;*

-> prosta mesta : 0 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι νѕє кαя мι вσ тιѕтι тяєηυтєк ρяιšℓσ ηα мιѕєℓ, 0 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι ν ραякυ, 2 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι ∂σgαנαηנє мє∂ ρσčιтηι¢αмι, 1 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι ℓנυ∂ι z мσ∂ηιмι σвℓєкαмι ιη šє 0 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι zαηιмινσѕтι.

še 3 & začnemo! :'3
25. januar 2012
jst se tut prijavim.
bi fotografirala u parku, počitnice al pa karkoli :$ sama mi določi!
slika dela:

slika mene:

sprejeta?
+izziwe po zs (:
25. januar 2012
iBunny :3 : sprejeta;* --> okej, te dam za dogajanje med počitnicami. :'3

-> prosta mesta : 0 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι νѕє кαя мι вσ тιѕтι тяєηυтєк ρяιšℓσ ηα мιѕєℓ, 0 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι ν ραякυ, 1 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι ∂σgαנαηנє мє∂ ρσčιтηι¢αмι, 1 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι ℓנυ∂ι z мσ∂ηιмι σвℓєкαмι ιη šє 0 ƒσтσgяαƒιηנι, кι вσѕтα ƒσтσgяαƒιяαℓι zαηιмινσѕтι.
še 2 & začnemo! :'3
25. januar 2012
z modnimi oblekami bi fotografirala :'3
26. januar 2012
modna oblačila *
26. januar 2012
.ѕтaятed. : okej;*

potrebujemo samo še ena tekmovalko, ki bo fotografirala dogajanje med počitnicami!;*
26. januar 2012
ime: AnaTheBooh
slikala bi tist med počitnicami

26. januar 2012
aja
stara sm: 16
tista slikca zgori je moja slika dela spodnja slika sm pa jst
26. januar 2012
нєנℓα! :'3

~ ωυυнυυ, 10 ѕє ναѕ נє zвяαℓσ, zαтσ..zαčηємσ!;*
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
● 1.ιzzιν вσ кαя ρяє¢єנ ℓαнєк ιη, кєя נє яανησ 1. тσкяαт ηє вσ ιzρα∂ℓα ησвєηα! « 33

● fotografinji, ki bosta fotografirali vse kar mi bo v tistem trenutku prišlo na misel : Klareeq* in NikaCuteP --> Živali? JA! Predvidevam, da imata rada živali, tako kot jaz, zato je vajina naloga, da fotografirata pisanega metulja. Lahko jih je več, fotografirati pa jih morata na cvetu rože ali kako letijo po zraku.
~ Primer ;

● fotografinji, ki bosta fotografirali v parku : ρяessυяe. in PiaTheBooh :З --> Sta radi na zraku in se sprehajata po parku? Kot vesta je parkov več vrst, danes se bomo dotaknili enega drugič drugega, zato je vajina naloga, da se odpravita v skejt park k fantom in malo poklepetata z njimi. Fotografirajta jih, kako se zabavajo.Lahko skejtajo ali pa se zabavajo tudi drugače.
~ Primer ;

● fotografinji, ki bosta fotografirali dogajanje med počitnicami : iBunny :3 in AnaTheBooh :3 --> Počitnice! Ni boljše priložnosti za zabavo in druženje s prijatelji kajne? Odpravili se bosta na morje s prijatelji, fotografirajte se med vožnjo z avtomobilom ali medtem, ko deskate na vodi.
~ Primer ;

● fotografinji, ki bosta fotografirali ljudi z modnimi oblekami : čσкσgιяℓ :3 in .ѕтaятed. --> Moda? JA, moda! Kot vesta lahko ljudi z modnimi oblekami fotografiramo na več načinov : z vsakdanjimi oblačili ali pa z oblačili za posebne priložnosti. Vajina naloga je, da fotografirata dekle, v črni majici na kateri naj bo nekaj narisano, nekaj zanimivega in črnimi hlačami, lahko so samo črne ali pa je tudi na njih kaj narisano.
Primer ;

● fotografinji, ki bosta fotografirali zanimivosti : Spσnge.BoB. in vanesa.love --> Sta že kdaj stikali po starih knjigah? Če ne ali pa tudi, če ja, je vajina naloga, da fotografirata stare knjige, poleg je lahko še kakšno cvetje, če pa vama ni všeč ni treba.
~ Primer ;

тσ נє zα ρяνιč νѕє αη∂ вує вує!;*
26. januar 2012
u60547
u60547

26. januar 2012
u72261
u72261

{boljše res nisem našla }
26. januar 2012
se lahka še jst prijavim?
Melanie Art

Moje delo:

sprejeta?
26. januar 2012
u74830
u74830

Ali

A je ok?
26. januar 2012
ka pa morem slikat?
26. januar 2012
u47197
u47197

Bi mi mogoče lahko izzive pošiljala po zasebcu?
26. januar 2012
Okej, vse, ki ste naredile, ste naredile super -> kot ste opazil mamo še eno novo tekmovalko, tako, da nas bo pač 11.:'D

~ ☼scнσкσяιєgєℓ.☼ : bodo uredu, če slikaš zanimivosti? :'o
~ vsem od zdj naprej izzive pošilam po zs, sam zdle nism mela časa, k sm mogla delat za šolo. x'd upam da ne zamerite.;DD
26. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg