Forum
Dragi dnevnik!
Za uvod naj povem, da sem Ella in živim Ljubljani. Ta dnevnik mi je po pošti poslala za rojstni dan moja babica, ki živi v Braziliji. Zato jo kličem avo. To po portugalsko pomeni babica. Rio de jeneiro je moj drugi dom. le da tam sploh še nisem bila. Tam živijo moje tri tete, strici,bratranci in sestrične. iz brazilije je doma moja mama. moj oči je iz slovenije. V Brazilijo bom šla ko se bosta oči in mami poročila-ko bom stara 14 let. Čez eno leto. KOMAJ ČAKAM!!
17. oktober 2011
next?
17. oktober 2011
ponedeljek,1.9.11
Dragi dnevnik!
prvi dan šole je bil krasen! ko sem prišla v šolo me je tam pričakala moja najboljša prijateljica vseh časov Mia, z njenim fantom Maxom. Stekla mi je v objem in začeli sva klepetati. med tem ko mi je pripovedovala o počitnicah na češki, je zvonilo in šli smo v razred. Razredničarka nam je začela nakladati o novem šolskem letu, itd itd. nato pa so se odprla vrata in nekdo je vprašal:" je tu 8.b razred?". učitelj se je nasmehnil,prikimal in rekel:" o dobrodošel Matic. učenci to je vaš nov sošolec Matic, ki se je preselil iz novega mesta. Bodite prijazni do njega." hip zatem ko se je matic usedel sem prejela listek od Mie:" ejga a ni lušten ta tip?! jst bi ga kar pojedla " odpisala sem ji:" ga morva pa mal bl spoznat a? upam d sm mu vsej mal ušeč." toda bili sva nepazljivi in videl naju je učitelj. On pa ima zoprno navado: zelo rad na glas bere listke ki si jih pošiljamo. IN zgodilo se je. na glas je pred CELOTNIM razredom prebral listek. Mia je postala rdeča v obraz, jaz pa sem skoraj zlezla pod klop. Pogledala sem po razredu:večina so se hihitali,nekaj jih je bilo očitno istega mnenja,max je bil slabe volje in matic se mi je prelepo nasmehnil . po končani uri me je ustavil ko sem hotela iti ven in...
17. oktober 2011
jaz:

Moj oči:

Moja mami:

Moj brat Tom:

Mia:

Max:

Matic:

17. oktober 2011
in mi rekel:"tudi ti si mi bšeč" nasmehnila sem se mu in odšla sva iz razreda. med poukom sva se ves čas gledala in si mežikala. po koncu zadnje ure je prišel k meni in mi rekel:" moje ime na fbju je matic crackhead. dodej me" in je odšel. hitro sm šla domov in na facebook. dodala sem ga in kliknil me je. najin pogovor:
j-jst
m-matic

m-heey**
j-ojlaa.kk si?
m-u redu,tnx za uprašanje
j-kje ti sploh živiš zdaj??

povedal mi j in ugotovila sem da živiva čisto blizu.le 2 ulici narazen. zazvonil je telefon. dvignila sem slušalko in ugotovila sem da me kliče Mia.hotela mi je le do konca razložiti o izletu na češko. nato pa jerekla nekaj neverjetnega: "ella pomagaj mi! nevem kako naj zapustim maxa" !!!!! ostala sem brez besed. onadva sta najlepši parček na šoli.ko sem ji hotela to povedati mi je nekdo vrgel vrečo na glavo! zakričala sem in čutila kako me je nekdo dvignil in nesel v avto.kričala sem in se otepala toda ugrabitelj je bil premočan. z zadnjimi močmi sem dvignila vrečo z glave in videla...
18. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg