Forum
u67409
u67409
нejlα!

ѕм ѕαrα ιɴ zαčelα вoм pιѕαт eɴo zɢodвιco. υpαм, dα vαм вo všeč. ιɴ ѕιcer ɢovorι o:

ѕαrαн ιɴ ɴjeɴι ɴαjвoljšι prjαтlcι Jessie ĸo ѕe eɴĸrαт ѕĸreɢαтα zαrαdι Jessiene nenadne preobrazbe.. prι тeм ѕαrαн rαzιѕĸυje ѕмrт ɴjeɴιн ѕтαršev (ĸι ѕтα υмrlα v proмeтɴι ɴeѕrečι). ιɴ ѕαrαн žιvι ѕ тeтo Mary. ѕαrαн je vѕα zαѕĸrвljeɴα α v ɴjeɴo žιvljeɴje prιѕpe ғαɴт, ĸι jι zɴα ѕpreмeɴιтι žιvljeɴje.

ɴeхт??
Sarah (jest):

Jessie:

Teta Mary:

Sarahina mrtva starša:

ιη ρα υρяαšαℓα вι čє ριšм υ ηανα∂ηι ριѕανι αℓ υ тєנ к ѕм z∂єנ ѕкσѕѕ؟؟

Nextamm??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. december 2011
u65375
u65375
neext
11. december 2011
u65375
u65375
obveščaj me, ko nextaš please ;3
11. december 2011
u63589
u63589
N.E.X.T!! Mne ni treba obveščat k bo zihr hudooo nora storyca in bom gledla skossss..
11. december 2011
u63589
u63589
Aja pa luhka pišeš u kerikoli pisavii
11. december 2011
u67150
u67150
nujno nextiii
11. december 2011
neeeext
11. december 2011
u67150
u67150
ČIM PREJ!!!!!!!!!!!!
11. december 2011
u67409
u67409
huala usem ampk.. še kr se niste odločl u kteri pisavi nej pišem?
V

тєנℓє

ali:

tejle??
12. december 2011
u67150
u67150
v drugi (lažje jo berem)
12. december 2011
u67409
u67409
okejj
12. december 2011
u59368
u59368
next!!!
12. december 2011
u67150
u67150
13. december 2011
u67150
u67150
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next

!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. december 2011
u67150
u67150
DOLKČAS MI JE BILO IN KOMI ČAKAM DAnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEXTAŠ
13. december 2011
u67409
u67409
nextamm:

driiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing. Prekleta budilka! Vedno me zmoti ravno pri najboljših sanjah. Šla sem v kopalnico in se obleka ter umila. Pač another boring day at school, kot bi rekla Jess (Jessie). Počasi sem v petkah pricapljala v kuhinjo.
M-Mary, j-jst

j: Hejla!
M: Dobro jutro mlada dama!
j: Nism lačna. Pa še pozna sm. Morm it.
M: Dragica niti slučajno! Zajtrk je najpomembnejši obrok!
j: Ne morm tetka Mary! (prisilla me je da jo tko kličm)
M: O pa moraš!
Obrnila se je in obrnila jajco, ki se je pekla v ponvi. Izkoristla sm trenutek in odhitela v šolo. "SARAH!!" sm slišala jezen glas tetke Mary. Za trenutek sem obstala potem pa začela teči, doklr nism bla dovolj daleč od hiše. Na poti sm srečala Jess.
J-Jess, j-jst

J: Oi, mi amore! (objela me je)
j: Hej Jess! (vrnila sem ji objem)
Takrt pa se je izza vogala prikazala Rory (skrajšano za Lorelai). Najina največja svražnica.

j: Hej TEĆNOBA!
J: Sarah! Kak se pa obnašaš? Živijo, Rory! Kak si dans?
Skočila je do nje in jo objela. Mislila sem, da me bo konec. Moja BFF (še pred kratkim) me je pustila na cedilu. Počutila sem se, kot da ne spadam nikamor več.

NEXT?

Pardon ne morm nimam tok tajma!!
13. december 2011
u67409
u67409
Moja obleka:

(za v šolo rada pretiravam)

Čevlji:

(pač ne gre ravn skupii ampk dobr)

Rory:

(jep ona hiče bit emoo)
14. december 2011
u59368
u59368
nneexxtt !!
14. december 2011
u65375
u65375
next
14. december 2011
u63589
u63589
N.E.X.T!!!
15. december 2011
u61144
u61144
N.E.X.T!!!
15. december 2011
u67409
u67409
huαℓα zα ηєχтє υѕєм!!

ηєχтαм:

Počutila sem se, kot da ne spadam nikamor več. Čez as je Rory končn odšla.
j-jst, J-Jess

J: Prjazna punca tale Rory a?
j: Ja če verjamš u telebajske!
J: Sari!! (vzdevk) Pa kaj ti je?
j: Ne živce mi gre ta frdamana krava!
J: Rory je čist kul. Če maš kej proti... Potem nisva več prijateljici.
Hodili sva do šole in ustavila se je ter me pogledala v oči. Čutila sem hladen, in hkrati prijazen pogled. "Seveda te ne morem zapustit! Mega frednica si!" se ji rekla. Oddahnla si je potem pa me objela.

J: Se ti ne zdi da ma Rory ful kul frizuro?
j: Jess, čeprov sva frendici se nočm pogovarjat o njej ti je to kul?
J: Mah ja dobr no! Ampk boš vidla čez čs da zna bit kul punca.
j: Bomo vidli!
Sem rekla in se napotila v učilnco. Prvo uro sm mel KEMO. Učitlca je tko zarukana in stara da še ve ne, da ma Jeff (sošolc) v ustih žvečilko. Ko pa ga je opazla se je začela dret in ga poslala vn da se ohladi. Pol je razlagala da se mora pridt opravičt ko stopi u razred. Jeff pa je pršu not (brez žvečilke) se usedu u klop in si v ušesa utaknu slušalke. Količarka (prfoksa za kemo) ga ni opazla da je sploh not pršu sej je razlagala snov in gledala na tablo.
Končn je zazvonu zvonc ...

driiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing...

in mojih muk je blo konc! Po koncu prve ure sm se počutla nekak izgubbleno se je Jess odšla na WC z Rory. S tem se bom pč mogla sprjaznat. Sm si rekla. Tkrat pa je mim pršu Jeff in reku:
J-Jeff, j-jst

J: Hej bejba!
j: Oj Jeff!
J: Kuko si?
j: Bo.
Sm rekla. Prej si ga nikoli nisem podrobno ogledala. Meu je čokoladno rjave okice (uhh kok si kjut) in mišice takšne da si kr crknu. Ne vem zaka mi je biu naenkrat tko ušeč. Iz mojh sanj me je prebudu njegov BOŽANSKI glas in okicee, ki so zrle vame.

J: Razmišlu sm.. Emm..
j: Ja?
J: Mislim.. Danes... Zvečer...
j: Danes zvečer? Sem prosta ja!
J: Mislu sm.. Jst.. ti... kino...
j: Da bi šla u kino? Lohka ja!
Takrt pa je zvonc spet zazvonu kt običajn.

j: No, Jeff poklič me kej popoldn da se zmenva za zvečer.
Sm rekla. Na listek sem mu nakracala svojo telefonsko številko in se odpravila k pouku. Nasmehnila sem se mu in ga rahlo poljubila na lice (moja navada za posalvljanje pč). Pomahala sem mu in zdej res odšla h GEFICI.

Next???
15. december 2011
u67409
u67409
Jeff:

Učitlca za kemo:

15. december 2011
u67150
u67150
next
15. december 2011
u65375