Forum
Živjo. Moje ime je Aisha. Odkar sem se prešolala na novo šolo se mi zdi da sem luzerka. Niti razred mi ni tako všeč. Hodim v 8. razred. Moja mama pravi, da bom na tej šoli zelo zadovoljna. No bom pa kar začela.
Drin, drin, drin pof!!! Zelo je zaropotalo, ko sem vrgla budilko v šipo. Mama je pritekla gor in vsa šokirana kriči. " mami plis zapri okno" se oglasim. Mama se dere name in jaz vidim kaj sem storila oh joj! Je lahko prvi šolski dan še slabši. Hitro sem si naredila make up se oblekla pojedla zajtrk in...in...in...in aaaaaaaa!!! Zamudila sem šolski avtobus za 10 sekund. V šolo sem morala iti peš. Do šole sem imela najmanj 30 min hoje. Zamudila sem šolo in dobila neopravičeno uro. Učiteljica me je posedla zraven ene punce. Vrgla mi je puščico na tla. Ko smo pisali mi je z bombico polila zvezek. Mimo grede bombico je počila. Nato mi je z mokro brisačo po zvezku brisala. Učiteljica je samo pohvaljala to puco, da pomaga meni. Jaz sem od jeze skoraj postala bik. Tralala zvonec. Končno. Odšli smo na matko. Jaz sem gledala v tla in hodila. Pof! V nekaj sem se zaletela. Na usta! Pogledala sem in videla, fanta kako me gleda. Začela sem se opravičevati kot zmešana a on je samo gledal. Končno je spregovoril. Moje ime je Nik. Je povedal. Jaz sem Aisha sem mu odvrnila. Po 1 min sem ugotovila, da je tisti punci ime Asja. Imava podobni imeni?! Zvonilo je. Spet. Pri matki smo sedeli kakor smo hoteli. Jaz sem še spoznala punco po imenu Anita. Izmenjali sva si tel in potem nekaj začutim v moji glavi. Potipam in začutim...
Se nadaljuje
16. oktober 2014
u178079
u178079
Next
17. oktober 2014
u173906
u173906
next
17. oktober 2014

jaz

nik