Forum

Aloha!
No js sem se odličla pisat eno zgodbico sama. seveda da se bo šla o 1D oz. uključeni so v zgodbico...pač 1D ff. in ja to je use...hope you like it! And don't forget...Best dreams happen when you're awake! <3
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[Tiffany]
●1.Del●

Zbudili so me sončni žarki, ki so prodirali skozi zavese. Vstala sem in počasi odšla do kopalnice.Tam sem se umila in si oblekla neke kratke hlače iz jeansa in široko majico. Lase sem si hitr počesala in si jih spletla v kito. Zdaj pa se bom raje že predstavila. Sem Tiffany Morgan in večina ljudi me kliče Tif. Stara sem 18. Živim v Las Vegasu z mamo in očetom, saj sem edinka. Rada plešem in pred nekaj meseci sem končala šolo za učiteljico glasbe. Trenutno nimam še službe in je tudi ne potrebujem saj imamo v družini dovol denarja za preživetje. Imam tudi eno in edino prijateljico Aisho. Rada bi odšla živet v nek drugi kraj, kjer bi tudi dobila službo ampak to se varjetno še dolgo časa ne bo zgodilo. Zdaj pa nazaj v realnost.
"Tiffany pridi dol, nujno je!" me je poklicala mama. Hitro sem stekla dol po stopnicah in se vsedla za mizo, kjer sta sedela ona in oči.
"Kaj je tako nujnega?" sem jo radovedno vprašala.
"No, malo sem se pogovarjala s teto Johannah in Louisom in pravijo, da se lahko preseliš k nim v London in tam dobiš službo kasneje pa še svojo hišo in če bi rada res šla pokliči Louisa, saj veš da se že dolgo nista videla, vesel bi bil tvojega obiska. In, da ne pozabim živela boš pri njemu in njegovih prijateljih is benda." je povedala. Saj res pozabila sem povedati. Imam bratranca Loisa Tomlinsona. Videla ga nisem že odkar je šel na xfaktor. Se pravi dve leti in še malo.
"Resno?!" sem še enkrat vprašala.
"Ja! Zdaj pa že povej boš šla ali ne?" je povedala mama. Nemorem varjeti, da grem v London!
"Jaaaaaa!" sem zavpila in objela mamo in očeta. "Kdaj pa grem?" sem še vprašala.
"To boš pa morala vprašati Louisa." je rekel oče in se mi nasmehnil. Stekla sem nazaj gor po stopnicah in v roke vzela telefon. Ko sem končno našla njegovo številko sem ga poklicala.
"Halo?" se je oglasil.
"Hej Louis, Tiffany tukaj."
"Tiffany sestrišna! Kako si kaj?"
"Super bratranec! Glede tistega za v London sem se odločila, da bom prišla."
"No super! Jutri ob 8.00 imaš letalo, na latelišču pa me boš že zagledala, zdaj se mi pa mudi. Bye."
"Čau!" sem še rekla in prekinila. Nemorem verjeti da grem v london! Varjetno mi bo najtežji del se posloviti od Aishe. Spet sem hitro stekla po stopnicah dol. Oh noge me že bolijo.
"Mami, Ati jutri zjutraj že grem!" sem zavpila.
"Že?" je vprašala mami.
"Ja zdaj pa grem v park da se poslovim od Aishe." sem se rekla in se že začela obuvat. Aishi sem poslala sporočilo, da se dobive v parku. Nase sem še dala usnjeno jakno in šla do parka. Vsedla sem se na klopco in tam počakala Aisho. Čez nekaj trenutkov se je že prikazala.
"Hej!" me je pozdravila in objele sva se.
"No imam eno dobro novico ampak za tebe bo varjetno slaba." sem rekla."No ja. Grem k bistvu. Preselila se bom v London k bratrancu. Odpotujem jutri." sem rekla. Žalostno me je pogledala. Objeli sava se in solz so začele teči.
"Obljubi, da me boš vsak dan poklicala." je rekla in pokimala sem. Poslavljali sva se še nadalnih 15 minut potem pa sem že morala iti.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

No to je 1. del upam da vam je všeč.
Next?
23. januar 2013
NEXT!!!!!
nujno
23. januar 2013
u110927
u110927
Neext
23. januar 2013
in zelo dobro pišeš
23. januar 2013
u114661
u114661
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxt!!! jaz bi tud mela za bratranca Louisa!!!P.S.: jupiiiii!! jaz sem objavla 1. next!!hahahahaha!!
23. januar 2013
u118300
u118300
next
23. januar 2013
u120491
u120491
Neeext!! Full dober zacetek
23. januar 2013
u84822
u84822
neeeeeeeext!:*
23. januar 2013
u114149
u114149
next
23. januar 2013
u28319
u28319
Neeeext.!
23. januar 2013
next
23. januar 2013
u93092
u93092
Neext
23. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeext
23. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext! super pišeš:*
23. januar 2013
u114149
u114149
a berete prosim? http://www.igre123.com/forum/tema/true-love-lasts-forever-(with-1d)/49327/1
sory za smetenje
23. januar 2013
u115781
u115781
next! fhol dobra zgodbica!
23. januar 2013
Next:*
23. januar 2013
neeext
23. januar 2013
nextiiiiiiiiiiii nova bralka
supes je!!!
23. januar 2013
awww..... Havala vam za nexte....naslednga bom napisala takoj ku bom mela čas... Mogoče že dans....;D
23. januar 2013
u114661
u114661
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
23. januar 2013
neeeeext
23. januar 2013
Neeeeeeeeeexxt!!!
23. januar 2013
neext
24. januar 2013
No tuki je en kratk next kr dalsega nism zmozna napisat k me use boli od treninga zutrej.....oblubm da bojo drugi nexti dalsi....in ne tok bedni ku je ta.....
●2. Del●
Na poti domov sem še izpustila nekaj solz potem pa sem kmalu prispela. Iz žepa sem potegnila ključe in vstopila."Je kdo doma?!" sem zavpila. Nisem dobila odgovora. Varjetno so šli v trgovino. Sezula sem se in se sprehodila do kuhinje. Na mizi je bil listek."Smo pri sosedi. Do večera naju varjetno ne bo. Naredi si zajest in spakiraj za jutru. V sobi imaš še nekaj denarja, za na pot. Rada te imava. Mami in oči." je pisalo na listku. Najprej sem si naredila nekaj za jest. In sicer palačinke z nutello. Na hitro sem jih pojedla in šla v sobo pakirat. Izpod postelje sem izvlekla dva kovčka in začela zlagati. Zlagala sem cele 3 ure. Po končanem pakiranju sem kovčke še odvlekla v spodnje nadstropje. Bila sem izčrpana. Šla sem v sobo in se vrgla na posteljo. Postalo mi je dolgčas. V roke sem vzela prenosnik in šla na youtube. Nabila sem muziko in začela plesati. Po celi sobi sem se delala obrate in vse mogoče gibe. Zares rada plešem. Že od malega sem plesala mažorete in jazz balet, vendar sem zaradi šole morala nehati. Takrat mi je bilo res hudo. Tudi zdaj včasih ko pomislim mi je še vedno hudo ampak, vse se enkrat konča. Mogoče bom pa kdaj spet začela, nikoli se ne ve. No ja. Dosti zdaj o tem in moji domišliji. Še naprej sem plesala po sobi dokler nisem zagledala gromozanskega, kosmatega, osemnogega, črnega, strašnega pajka!"Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Mamika moja!" sem zavpila in stekla iz sobe. Res me je strah pajkov. Vrata sobe sem zaprla in sama sebi začela govoriti, da v to sobo več ne grem. Raje sem odšla v dnevno sobo in si tam prižgala tv. Dala sem na HBO in takrat se je predvajal moj naljubši film. Step up 3. Začela sem gledati. Ravno, ko je bilo filma konec sta prišla domov starša.
"Si še pokonci?" Je rekel oči, ko je vstopil.
"Ja. In prosim, če greš v mojo sobo in ubiješ tistega pajka na steni." Sem še povedala.
"Pajki so koristne živali. Ubijejo use tiste komarje in muhe, ki te ponoči pikajo. In ali veš da je največji pajek večji od treh metrov? In na leto poješ več kot 20 ponoči med spanjem vendar se tega ne zavedaš. Ampak ker si moja mala punčka ga bom odstranil. Ampak to ne pomeni, da ga bom ubil." Je še povedal, šel po kozarec in stekel v mojo sobo. Čez nekaj trenutkov se je že prikazal pred mano s pajkom v kozarcu.
"Kako se lahko bojiš živali, ki je manjša od enega centimetra?" Me je vprašal.
"So kanibali, kar pomeni, da jedo svojo vrsto. Imajo grozno telo in nekateri so strupeni. In s tem, ko si mi povedal, da jih na leto pojem 20 me je še bolj strah. Zdaj pa grem v svojo sobo in jutri preden grata na delo me zbudita, da se poslovimo." Sem še povedala.
"Prav. Pa hitro zaspi, čene ti bo zjutraj težko vstati!" Sem zaslišala za sabo. Odšla sem v kopalnico in se tam stuširala. Umila sem si še zobe in in oblekla v pižamo. Skočila sem v posteljo in poskušala zaspati. Nikakor ni šlo, saj sem ves čas mislila kako bom ponoči mogoče pojedla pajka. Nehala in končno zaspala na misel kako bom čez en dan že v Londonu.

Mnenje?
Next?
26. januar 2013
fuul dobro
neeext
●νєм ∂α ѕσνяαžιš σgℓαšєναηנє
● вι вяαℓα мσנσ zgσвιcσ
● ℓιηк:http://www.igre123.com/forum/tema/shine-bright-like-a-diamond-(ft-one-direcion)/49559/
●нυαℓα
26. januar 2013
next!!
26. januar 2013
neeext !!
26. januar 2013
Neext :3
26. januar 2013
u114149
u114149
next
26. januar 2013