Forum
Živijo! Sem Miley (majli-se izgovori) . Živim z mamo in očijem v veliki pisani hiši v New York-u . Pravkar sem prišla na novo v šolo in noben me noče sprejeti v družbo. No danes je 18 december 2011-nedelja. Res se mi ne ljubi hoditi v šolo, pa še posebno k glasbeni vzgoji, ker se bojim, da me bo učitelj poklical in da bom mogla kaj zapeti. Jaz rada pojem, ampak na samem.
Pogledala sem na uro. Že 22.30 je bila. Počasi sem se zvlekla v mojo sobo. Uredila sem mojo šolsko torbo in si pripravila obleke za jutri. Vzela sem volneno jopico in šal. Čez nekaj časa po premisleku pa še kavbojke in jih položila na mizo. Ko sem zazehala, sem zaslišala kreganje. Počasi sem se naslonila na vrata in prisluhnila. » Zakaj mi kradeš denar? Saj veš, da to ni tvoja last! Raje bi šla k prašičem spat v blato, kot da vidim, da mi kradeš denar, ko se komaj preživljamo!« je vpila mama nad očijem. Hitro sem skočila v posteljo z mislijo: » Jutri bom imela 16 let. Odmisli si ostalo!« in se ustrašila. Pogledala sem v ključavnico. Videla sem, da je oči mahnil mamo. Najraje bi se postavila pred mamo, da je ne bi oči veš mahnil. Mama me je zagledala » Miley, pojdi spat!« Počasi sem se odmaknila z vrat. V očeh so mi nastale solze. Čutila sem kako so mi drsele po licu. Dvakrat sem posmrkala, skočila pred mamo in zavpila » Pusti mamo pri miru! Mama ima prav! Nisi vreden te družine!« mamo sem prijela za roke in jo objela. Oči je močno zavpil » Saj nočem te družine!!!« in to ponavljal, ko je šel v dnevno sobo. Mama me je prijela za roki in rekla » Saj veš, da te imam rada ne?« posmehljala sem se ji in ji odgovorila » Seveda, da vem. Saj si moja in samo moja mami!« in jo objela.

Naj nextava s Shara1199? (Ker bova skupaj pisale) :D

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. december 2011
u64135
u64135
next
19. december 2011
u59711
u59711
Misli so mi begale k pobesnelemu očetu, ki je pravkar izjavil, da me noče, ne mene, ne moje mame, ne Nicka. To je bil res hud udarec zame. Imela sem ga rada, čeprav... je bil, nesramen, nasilen. Klub vsemu, pa je moj oče, takega ga moram sprejeti. Mamo sem še bolj stisnila k sebi in ji zašepetala na uho:"Jutri je moj 16 rojstni dan, izpolni mi edino željo, ki jo imam. Obljubim, da ni velika," rečem in se ji zazrem v oči. "Povej, ljubica," reče in zbegano gleda po sobi. "Samo to mi obljubi, da boš srečna," se ji nasmejim in jo znova objamem. "Da boš vsaj za moj rojstni dan, le srečna," rečem in skozi oči mi lijejo solze. S težavo se je nasmehnila in rekla. "Bom... obljubim..." in tako se je najin pogovor končal. "Zdaj pa hitro v posteljo, jutri moraš biti spočita," se nasmehne in mi v roko porine pisemce. "Kaj je to?" jo začudeno vprašam. "Odpri ga komaj jutri. Ne danes. Jutri." reče in odhiti v spalnico. Zavzdihnem, ležem na posteljo in zaspim...
19. december 2011
Kljub vsemu, kar sem prestala, sem se zatopila v svoje misli in si prigovarjala » Let 16, let 16, let 16..« in se smehljala vsemu, kar mi je prišlo na pamet. Zjutraj sem se zbudila v temi. Počasi sem dvignila rolete in zazehala. Vzela sem torbo in odskakljala po stopnicah dol. Nick je bil že ves prebujen in je gledal TV. »Dol!!!« sem mu ukazala in pomračila obraz. Nick je počasi zlezel dol s peči. »Kje je mama in oči?« sem ga vprašala in roke dala na boke. »Mami spi, oči je v službi, da si vzame odmor za 'družino'« je veselo rekel, si odrezal kruh in nanj namazal marmelado. Posmehljala sem se mu in šla v kopalnico si umiti zobe in se preoblačiti. TRESK!!! Je sledilo. »AAAAAAAAAAAUAAAAAAAA!!!« je zastokal Nick in se zgrudil na tla, kot mrtev. Hitro sem stekla v jedilnico in zagledala, da je…

Next?
19. december 2011
Next?
20. december 2011
u59711
u59711
Nick je ležal povsem nemočen na tleh, kri pa je lila iz njegove noge in glave... Za njim je stal James, moj oče in nad njim držal ostanke krožnika, ki ga je razbil na Nickovi glavi. Nisem mogla verjeti. Za trenutek se mi je zazdelo, da so to le hude sanje, da se bom že zbudila iz njih, vendar ne. Začela sem se tolčti po glavi, kot zbegana kokoš, a ni pomagalo. "Ti si to storil?" se mi je vrnil glas. "Ja," je rekel mirno in pristopil k meni. "Nista moja prava otroka, zato nista vredna svojega življenja. Zdaj pa je čas, da odplavaš k angelom tudi ti," Izza hrbta je vzel nož in že zamahnil proti meni...
20. december 2011
O.O
kaj? kako? kr... pa ne no! ne tamavga
drugač pa ja, definitivno next^.^
pa plis nej iba preživita
20. december 2011
*oba
20. december 2011
next
20. december 2011
Ko me je zabodel z nožem, sem se v trudila sem se izogibati bolečini ampak jim nisem mogla uteči. Očka se mi je približeval in zmeraj bolj visoko držal nož. »Neeee!!!« sem vpila in se izmikala, ko je prišel do mene. Silovito je zamahnil z nožem, ampak sem imela še dosti moči, da sem vzela stol in ga pomaknila pred mano. Stol sem odrinila proti očiju in ga udarila v trebuh. Oči je omedlel in se zgrudil na tla…
Next?
21. december 2011
eno obvestilo:

emes sem jaz Ordinary_Girl^^

un profil sm si mogla zbrisat dol, ker mi je en vdiru not

bom nextala
03. januar 2012
Mislem, da bo Sarah1199
18. januar 2012
u59711
u59711
Nisem se ravno zavedala kaj sem mu storila, a vedela, da nekaj groznega. V obupu sem pokleknila k njem in ga poklicala:"Očkaa, oprosti," Vem, da si je po svoje zaslužil, a vendar! SAJ NISEM MORILKA! Solze so mi polzele po licih, počutila sem se krivo.... V srcu me je stisnilo, v glavo pa mi je padla vročina...
19. januar 2012
u59711
u59711
vem da je kratk sam nimam cajta
19. januar 2012
Nč hudga... Bom pa jaz...:

PoTEM...:
20. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg