Forum
u53440
u53440
Sedela sem tam, na plaži ter gledala nekam v daljavo, tam, kjer bi si vedno želela biti, tam kjer bi bilo vse popouno z mojim boyfriendom. In to so bile moje sanje. Živeti TAM. Tam na drugi strani tega neskončno dolgega morja, kjer se vsak dan kopam. Nihče ne pozna poti do tja. Vedno, ko zvečer ležem spat, slišim zvoke, prijetne zvoke, ki me vabijo naj pridem k njim. A nihče ne pozna poti do tja. A nekateri jo že morajo poznati. Tisti ki živijo tam. Vem, da nikoli ne bom obiskala tega kraja in vem, da nikoli ne bom tam živela in pravkar sem tudi začutila, da ne bom nikoli srečna z mojim fantom. Moje življenje je popounoma noro. Ne mislim noro na lep, crazy način ampak mislim obratno. Sicer je res, da sem ena izmed redkih dijakinj, ki imajo tako super fanta. Ampak jaz bi, če bi bilo treba, fanta vsekakor pustila. Samo da bi šla tja. :$

Ušeč? :$

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. september 2011
u59711
u59711
Next!
21. september 2011
u53440
u53440
O kko si hitra Sarah1199 !
zdaj trenutno nimam časa da bi nadaljevala, bom pa z veseljem pol.
Hvala !
21. september 2011
next
21. september 2011
u59711
u59711
Nzk. Pa le nadaljuj! Kr mam občutek, da bo tale dobra!
21. september 2011
u53440
u53440
In res. Pustila sem fanta in odplavala na drugo stran. Tam je bilo vse polno ljudi brez obrazov. A le eden mi je bil neznansko ušeč. In ta je imel obraz. Stopila sem korak bližje. Še preden sem začela pogovor mi je namignil naj se obrnem. Obrnila sem se in .....

TRASK !!!

Ležala sem na tleh. Poleg svoje domače postelje. In spet se je to zgodilo.SPET. Spet sem imela te sanje o tem kraju. Sonce je bilo že visoko na nebu in če bi ugibala je ura zagotovo že čez 11. Vstala sem. Glava in trtica sta me neznansko boleli od padca, a se nisem zmenila za to. Stopila sem k oknu. Zazrla sem se na plažo.. Kot ponavadi je bilo na plaži vse polno ljudi. Oziroma kot ponavadi je bilo na plaži vse polno brisač, ki so se sončile. V vodi pa so se namakali njihovi lastniki. Res. Morje je bilo vedno tako natrpano ljudi. Zavzdihnila sem in pogledala tja. Tja preko tega morja, kjer so bili majhni kvadratki. Hiše. In ponavadi sem zagledala tudi pikice, ki so migotale. Razdalja od tukaj do tam je res zelo velika, saj, sem zvedela da so to hiše, šele, ko sem v roke vzela dalnogled. Prav zares. In še vedno ne razumem, kako lahko tam ti ljudje ali karkoli že so živijo. So na samotnem otoku in ni nobene ceste ali mostu da bi prišli čez vodo.In jaz sem takooo radovedna. Odlepila sem se od okna in se odšla preoblečt. Oblekla sem moje najljubše kopalke in si čez ogrnila mamino brisačo z ustnicami. Odkorakala sem po stopnicah navzdol v kuhinjo. Bila je sobota,zato ni bilo nikogar doma. In sobota je moj najljubši dan. Sama sem do polnoči, saj imajo starši zahtevno službo.In če imaš zahtevno službo več zaslužiš. Domača naloga me je kot ponavadi kar lepo počakala na pisalni mizi. Običajno delam domačo nalogo ob sobotah zelo pozno zvečer, recimo ko pridem od fanta, zato da mam dan prost in nedeljo tudi. Pojedla sem zajtrk. Ura je bila 10.37. Pohitela sem,da bi lahko dobila vsaj še en ležalnik prost. Ko sem pojedla, sem zaklenila hišo, ter odšla na plažo. Na plaži sem bila vedno rada sama, zato nisem klicala fanta in prijateljic. Zelo rada sem sama. Do plaže je bilo zelo malo. Morala sem iti samo čez cesto, odpreti neka stara vrtna vrata in že sem bila tam. Brisačo sem odvrgla na najbližji in edini prost ležalnik in odšla v vodo.

next? :$
22. september 2011
u53440
u53440
vidm da ni nč nekstow ampak men je dc pa bom nekstala ;D
p.s. zej se mi ne da dat slik, jih bom u naslednem delu!
.....................................................................................
In spet. Spet se mi je to zgodilo. Po dolgem času. Oh pa sej nemorš tko. Mami me je klicala kako kaj oči in oči kako kaj mami. namesto da bi se poklicala, šele mene sprašujeta! In zaradi mojega godrnjanja sem morala zapustiti toplo vodo in se it borit z domačo nalogo -.- .
In zdaj tukaj to pišem. Tukaj pred zvezkom za matematiko, ki me že ves čas buli kot bi mi govoru: "Kaj? Neznaš? Hahahahaha! Res neznaš? pa dej no!" Ampak jaz imam resne težave z matematiko. ZELO resne. SMRTNO resne. Kot da že ni dovolj to, da sta starša na robu ločitve in da me moj fant sploh ne zanima več. Ubistvu JAZ njega ne zanimam več. In zdaj še ta matematika! Seveda jo ne pišem, tukej kar nekej čečkam samo useen. Kao naj bi jo delala. Poklicala sm boyfrienda in ga uprašala če gre lajf. Seveda sem ga poklicala samo zato, da bi ga s svojimi žalostnimi glasovi da sm sama doma in kok ga pogrešam in da moram delat domačo, privabila sem. On je sicer ful dober za matematiko. Zelo ga spoštujem. In za punco ima dekle, ki nima lajfa brez mejkapa, starše na robu ločitve, za povrhu vsega je pa še negativno ocenjena pri matematiki.
Ko sem le omagala (ni mi ga uspelo privabit), sem se usedla za stol, pograbila nalivko in začela. Prebrala sem prvo nalogo, malce potuhtala in ko je minilo točno 2 minuti in pol sem ustala, zaprla zvezek in odšla. Na plažo seveda. Naloge seveda nisem rešila. Bila je težka. No kakorkoli,jaz sem na plaži navajena biti vsaj 3 ure, danes sem bila pa 1 in pol -.- . Tako sem z jezo pograbila vse stvari, šolski torbi in odprti nalivki, ki je še ležala na pisalni mizi pa pokazala jezik.

26. september 2011
u60542
u60542
next !
29. september 2011
u53440
u53440
Js (Teja):

Boyfriend (Chad):

BFF (Tara):

ostale slike sproti
29. september 2011
u60542
u60542
nexti no -.-
01. oktober 2011
u53440
u53440
okej nextam za Meeow. :3 [radamam]
.....................................................................................

Uganite kje sem. Kje sem ??? V veceju. Sploh se ne hecam. V veceju !
Ne morem verjet kaj se mi je pred kakšnih 3o minut zgodilo.
Prisluhnte:
Bila je 6. zvečer in sem šla h boyfriendu. Bila sem totalno zmešano kul ko sem ga zagledala. Bil je oblečen kot ponvad. Neka preprosta majca, ful kul črne hlače in..(pač kot na sliki zgoraj). Js sm bila oblečena v črno-rdeče CELO kratko krilce. V rokah sem imela torbico, v ustih pa čingum. Odšla sva v nek bar. Dau mi je denar, js pa sem šla naročit pač za pit. Ko sm pršla nazaj, sem se usedla tesno zraven nejga in ga pobožala po laseh. Dišal je po moškemu parfumu. Njegove ustnice so se bližale mojim. Vedela sem kaj namerava storiti. Prepustila sem se......in ga poljubila. na ful. IN RAVNO U TISTEM MOMENTU PRIEJO MIMO NEKE PUNCE S FUL MINI KRILCAMI. IN TA DEBIL (pač Chad) ODMAKNE POGLED NA NJIH! Kar naprej jih je gledal in 'končno' me je spustu. Nato jih je povabu da prisedejo. Sunila sem ga s komolcem, on pa je le pouzdignu glas in mi ZELO grdo odvrnil, naj utihnem. U tistem trenutku sem na ful odprla usta (pol sem jih zaprla ane) in spremljala dogajanje. Te tri punce so se vsedle nasproti nama in vse tri so zrle samo v Chada. Niti ena me ni pogledala! Nato se je Chad predstavil. Vse tri so mu dale roke in se še same predstavile. Nato je predstavil še mene le da so mi vse tri dale roke ampak pogled je bil na Chadu. In nato se je zgodilo prav tisto GROZNO. Ena od tistih treh je Chadu pokazala neko verižco z morja, ki je bila (moram priznati) zelo lepa. Ampak Chad očitno ne vidi dobro in se ji je približal, tako da sta imela glave prav skupi in poleg tega ji je še prijel verižico, ji jo snel z glave(jo je uprašal za dovoljenje), jo dal na mojo in mi rekel DA NJEJ BOLJ PAŠE. Nato ji je vrnil in se ji nasmehnil. Pol pa sploh nevem več, ker sem u tistem momentu divje zdirjala iz bara. Chad je šeu za mano in je zej tuki pred vecejem. Ne bom mu odprla. usekakor ne. Ker jočem. Pa ne samo zaradi tega....

02. oktober 2011
u53440
u53440
hej hoj!
am tuki mam lih eno obvestilo da bom js vedno nextala tud če ne bo komentu ok?
kr meni je ta zgodba ušeč.
............................................................................................................

Rešila sem !!! Rešila sem se ga !! Boyfrienda namreč. Končno sem mu dopovedala da ne bom hodila z njim. Prepričevala sem ga usaj eno uro, da mi je lagau in da je hvalu druge. Ampak iz njegovih ust je prišlo samo: "Hotu sm bit prjazn in jim dau kompliment"
Ja. Lih verjela mu bom. SVOJI PUNCI REČE DA JI VERIŽCA NE PAŠE IN DA PAŠE ENI DRUGI PUNCI, KI SE NE POL NAGA SPREHAJA PO BARU?! O JA -.-
Lej razložila sem mu in če noče verjet naj se pod nosom obriše, da bo še z mano hodu.
Nikoli več. Nikoli. Pravzaprav je na plaži use pouno hot tipčkou in nimam šans da bom celo življenje samska. Ni šans.
No skratka on je še vedno samski. Vem, da mu je punca neznansko ušeč in da bi takoj stekel k njej, samo on se hoče delat da ga ne zanima. Ja sej vem te fore. In kot da ni še dost, da pride zdej še mama skoz vrata in reče da gre na zmenek. Le s kom? Ja s tatom. Najbrž ja -.- . In čez en mesc bo noseča in pol igračke postlce in ko se otrok rodi,mi zaupa s kom se je. Pač saj veste. Nikoli. Sej ne da sem ju (mami in tatija) že 100x hotla spravt skupi. Resno. Ampak imam že dost tega da si lažeta in mami hod na zmenke in tati ne ve. Halo? Kje je tuki iskrenost? Enkrat sem že bila pripravljena oditi od doma a me je ustaula mami, ki je lih kar prihajala po stopnicah s perilom v roki, jz pa sm držala kljuko od vhodnih vrat in imela veeelik nahrbtnik, ter gojzarje. I hate my life -.-
06. oktober 2011
u57498
u57498
nextt
06. oktober 2011
u59711
u59711
Dej hit nexti!!! K me ful zanima ka bo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ta zgodbica je odlična!! Ušeč mi je da sta z boyfriendom skregana!!!! Jeej! Chad bo že vidu svojga vraga!!! Pa sorrii kr dolg nisem nextala!! AMPAK NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTIII!!!!
06. oktober 2011
u53440
u53440
Sarah1199:
HVALA TI!! NIKOL TE NE BOM POZABILA!

p.s. sem že mislila da ti ni ušeč ker že tok časa nisi komentirala. ;D
10. oktober 2011
u53440
u53440
Sem že pol napisala ampak se nisem mogla nič spomnt, poleg tega se mi je zdel še brezvezn del tko da dons še nebom nekstala. Žau.
10. oktober 2011
u53440
u53440
nextam.....
....................................................................................................

LIKOVNA

Dns je pondelk. Kot ponavadi gdč. prof. in ne vem še kaj ni v razredu. MISLIM, TO SPLOH NI OKEJ! Lej, fantje so pogumni, sej ne rečem da ne, samo OKEEEJJ! Lahko bi se fajtal oziroma objemal sede na stolih ne pa da mi je zej sošolc Simon strgu izdelek. Dobesedno! Višek! No ja, glede mojega družinskega dela... mami in oči nočeta vložit tožbe oz. tisto za ločitev! Pa sej ta svet ni normaln. Mami vara očija, oči pa mame ne.
In to se vam zdi fer? Meni sto procentno ne. Edino kar vem, je to, da ful pogrešam Chada. Kar naprej gledam izza dnevnika na njegovo stran. Miren je. Sploh se ne fajta z drugimi. Bil je tam, in bil je tako, tako, tako....kako naj rečem.......lep. Ne, res, zeloooo ga pogrešam. Pomeni mi use. Oh končati moram. Zvoni.

TEJIN SEZNAM "SPOMNI SE":
1. Osvajaj Chada oz. se pogovori z njim, oz. mu pošlji pisemce oz. nekaj že samo MORAM GA PRIPRAVT DO TEGA, DA BI ME UZEL NAZAJ!!!!

p.p.s. :

Simon:

13. oktober 2011
next
13. oktober 2011
full je dobr
13. oktober 2011
nextii
13. oktober 2011
u59711
u59711
NEXT!!! Chad te ni vreden tko da te nej pusti pr mir!!!
13. oktober 2011
u53440
u53440
Iskrena hvala usem trem, sam zej nimam časa nextat kr morm it. ;(

radavasmam♥
15. oktober 2011
u62147
u62147
18. december 2011
u62147
u62147
18. december 2011