Forum
Hey, sm Christina in imam najbolši prijateljici Katy in Leah ter best frenda Toma in Zaca. Katy in Zac hodta in sta res srčkana skp, mam pa tut sovražnico Nelly k pa je najbolj hudobna ženska na šol pleg nekega Justina k pa osvaja Leah.Stara sm 17 pa hodm v 3.letnik oblikovne šole.
Js

Katy

Leah

boste puslušal?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. junij 2011
pol so pa še
Tom

Zac

13. junij 2011
Nelly

pa
Justin

13. junij 2011
S katy sm šla šoping ker sva nakupvale za žurko pr jezeru k je zraven Leinega doma, ona je mela že vse nakuplen pa še mogla je vse uredit.

J-js, K-katy

K:oooo keri šuziiii
J:ja hudi so
K:ooooo pa lej to ublekco
J: O MEN JE PA TA UŠEČ!!

pa tko naprej
na konc pa sva nakupile tri škatle ublačil.

ko je katy mogla na wc pa sm se usedla na klop pa čakala.čakala sm kr neki časa pa nism vedla kaj delat.zamižala sm, k me je nekdo putapku po rami.Ko sm se ubrnila sm zagledala enga ful luštnga tipa k je mel rdeč premen pa ful je bil luštn.zdej sm se spovlna da se je prjavu na našo šolo pa da bo v našmu razredu. Ime mu je blo Daniel.

Zgledal je tko

Nextam???
13. junij 2011
naša kulllll šola!!!!

moj dom

13. junij 2011
ohhh
nexty lah pučakajo

D-daniel, J-js

D:HEY.
J:ammm,...Hey
D:ti si Christina,...ane?
J:ja.ti pa si,.....? aja sej res, Daniel.prideš dons na zabavo?
D:ja so me puvabl.
Jupr, se vidva!
D:ja ,OK bye!
J:ja bye
13. junij 2011
ravn je pršla Katy k je Daniel šov in skp sva šle dam da se ublečeva pa greva derekt na zabavo.

ublečen sm mela:

pa mela sm te šuze

pa to torbico

13. junij 2011
katy pa

13. junij 2011
ko pa je blo konc zabave sm pršla dumov pa se je kr naenkrat pržgala luč in tm sm zagledala:

mojo mlajšo sestrco Cloe

J-js, C-Cloe
J:tamala, kva delaš še pukonc?!
C: čakala sm te, ammmm,... kje si pa bla????
J:ka pa tebe to briga!!!
C:k se oči pa mami vrneta jima bom puvedala!
J: OK OK, na zabavi pr Leah.
C: ammmm,... as mi kej prnesla???
J:tamala!!!!
C:OK OK, lahko noč.
13. junij 2011
Naprej se zgodi nekej k ni prijetn k je Cloe,....

nextam???
13. junij 2011
ja next
13. junij 2011
sam tok ta nina smille sm jst ssam da sm zamenala profil OK!
13. junij 2011
še mejhn nextow!!
13. junij 2011
Nextt!!
13. junij 2011
Cloe je staršm useen puvedala za zabavo.Mogla sm pumivat pusodo pa še narisat 5 japonskih slik:

1.

2.

3.

13. junij 2011
4.

5.

13. junij 2011
In drug dan smo mel ocenjevanje, v 2 urah smo mogl narisat isto, japonsko sliko.Sicer sm dobla 5 no,.... usi smo dobl 5 pol mi je pa nelly začela težit.3 uro je v razred pršu Daniel pa Nelly so skor uči vn padle k ga je gledala, k mi je pa pumahu me je pa skor udarla.Sedel je zravn mene pa neki smo delal da si mogu bit u paru in ker je on sedel zraven mene je bil z mano v paru.K je blo konc pouka me je uprašu če bi šla znemu v kino gledat Prikriti Udarec in rekla sm seveda DA.K pa je za to izvedla Nelly ga je začela pred mano usvajat sam on ni padu na finto in je bla poj ful jezna name.No, napočla je tista ura k sm šla z Danielom v kino in tm se je nrdil,.........

next??
13. junij 2011
NeXt..♥
14. junij 2011
še mejhn nextow
14. junij 2011
next?????????
14. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg