Forum
u82874
u82874
http://www.igre123.com/forum/tema/i-imagined-that-this-would-happen/46163/9 bi gdo bral? 1D notr sori za smetenje
25. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
28. februar 2013
u70306
u70306
Zjutraj sem se zbudila bolj ali manj mrtvo. NE MOREM VRJETI da me je Zayn poljubil! Ob sebi sem videla tisto plišasto 'zverinico' in jo stisnila k sebi. Odmajala sem se v kopalnico ko na enkrat zazvoni moj telefon. Odšla sem in se javila "Haloo?" Bila je Annie "Hey, ne moreš vrjeti, tisti debili me bodo spravili v norišnico!" Malce sem se zasmejala in dejala "Zakaj pa mene kličeš? Kaj naj pomagam?" Annie je pomojem skoraj padla skupaj od bednega vprašanja in rekla "Ja, pridi sem in jih malo pomiri." Začudila sem se in rekla "Kako naj pomirim divje konje?" Annie je pomojem bila začudena ter rekla "Ni pomembno, smao pomiri jih, pridi takooj!" Še preden sem lahko rekla da se mi ne da je prekinila. Odšla sem se obleči nekaj samo da sem bila oblečena. Počesala sem si lase in odšla dol. Brata sem potegnila za rokav, on pa je le pokimal. DOBRO DA ME IMA BRAT RAD. Odpeljal me je do hiše jaz pa sem vsa skuštrana! Čelado sem si snela iz glave in bila kakor čarovnica. Dobro da ima Ray pri sebi glavnik ko mi ga je podturil pred nos. "Za malo trapasto, ljubko in zaljubljeno sestrico vedno.." Reče in se nasmehne. Počesala sem se in objela Raya v znak zahvalnosti katera je velika. Vsaka sestra bi si želela takšnega brata. Tedaj sem odšla proti hiši in pozvonila. Ray se še ni pobral. "Kaj čakaš Ray?" Ray se je nasmehnil in dejal "Da vidim kdo je srečnež.." Nasmehnila sem se ko se vrata odprejo. Pred njimi je bil Zayn. Kar zaletel se je vame in me močno objel ter poljubil na lice. Ray se je tedaj opeljal. "Ti ne veš kako sem te pogrešal." Nasmehnila sem se mu in ga pobožala po laseh. Odšla sem noter. Annie je obupana stala na stopnicah ko se je Niall lovil z neko mačko. Harry je tekel za Niallom. Lou je uganjal neumnosti z korenji, Liam je nabijal glasbo in gledal Toy story. Tedaj je Zayn stekel mimo Annie in šel v kopalnico. Prijela sem se za glavo, saj je res nevrjetno. Zakričala sem čim bolj na glas "Miiirr!!" Vsi so me pogledali kakor da sem največja baraba. "Sedaj pa use pospravit! Če ne ne bo sladoleda!" Vsi so se zagrebli in začli pospravljati podrte stole in čips ki je ležal po preprogi. Po pol ure je bilo vse urejeno. "Kje je sladoled sedaj?" Me vpraša Niall. Jaz pa nism vedela kaj naj rečem. "Pri meni doma.." Vsi so se malce užalostili ko se spovnem da sta straša šla na službeno potovanje. "Imam idejo, gremo k meni domov!" Vsi so me pogledali z velikimi očmi, razen Annie katera je spala. No skoraj spala. "A smo gluhi?" Sem še enkrat dejala. Fantje so se odšli obleči. Jaz pa sem poklicala Raya naj pripelje avto oz. kombi. Ko je pripeljal smo se stlačili v kombi. Jaz sem sedela pri Rayu. Tako smo se odpeljali do naše 3 nadstropne vile. "Woow, pa sej je kakor grad!" Je zakričal Louis. "Ja ja, saj vem." Sem dejala in izstopila iz kombija. Ko smo prišli v 'grad' so fantje ponoreli. Vsak je našel svoje mesto v kuhinji katero so našli kakor bi mignil. Annie mi je šepnila le hvala. Pomojem ker sem jo rešila pred živčnim zlomom. Fantom sem dala sladoled in odšla nekaj v sobo.

soba je nekaj takšnega:

postelja:

Najboljše je da imam iz sobe izhod za na vrt. Vsedla sem se za mizo in prižgala računalnik. V levem delu sobe sme prižgala Tv da vidim novice. V zadnjem delu sobe je bil kamin poleg pa vrata za v mojo lastno kopalnico. Ugasnila sem TV in računalnik ter odšla nekaj pogledati v omaro. V sobo je tedaj prišel Zayn. "Hey, princeska." Nasmehnila sem se in rekla "Hey, princ." Nasmehnil se je in rekel "Woow, velika soba!" Nasmhenila sem se in dejala "Če imaš premožne starše, je vse veliko." Zayn se je vsedel na posteljo in rekel "Kaj si ti tako lena da se ti ne da pospravti postelje?" Obrnila sem se in rekla "Ne, ne da se mi, ker me ne briga kako izgleda." Zayn je prijel povšter in rekel "Torej, sva si bolj ali manj poobna." Zasmejala sva se in se začela bolje spoznavati. Ko sva si povedala res vse, sva odšla dol. Vsi so skoraj spali. Tako srčkani so bili skupaj. Zagledala sem da se je Annie želja izpovnila. Torej da je mir. Spala je pri Liamu. Saj so bili očitno vsi izmučeni. Vedela sem da je Annie grozno všeč Liam. Kasneje je bilo kosilo. Skuhala ga je naša pomočnica skupaj z Rayom, kateri je res dober kuhar. Ko smo pojedli smo se odšli zabavati ven na vrt. No jaz sem večinoma sedela pod paviljonom in risala.

Ostali so divjali na okoli, kakor kokoši brez glave. Ko se je Zayn očitno utrudil je prišel do mene in se vsedel poleg mede ter gledal kaj rišem.

Neext?
02. marec 2013
neeeeeeeext!
02. marec 2013
nneeeexxttttttttt
02. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
09. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext
09. april 2013
ups 2-krat sem next napisala,ker mi računalnik nekaj šteka
09. april 2013
Neext !!
09. april 2013
u57082
u57082
Neeext+nova bralka.
12. april 2013
zdej zacela sele brat ful je dobro tko da next!!
12. april 2013
jaz bom nextala po 1 maju ker mam do takrat prepoved do računalnika
13. april 2013
u70306
u70306
"Rees si nadarjena!" Reče Zayn ko me gleda kako rišem. "Ahh... tako lepo pa ni no.." Mu odvrnem in uzamem drugi list. "A me narišeš?" Me vpraša Zayn z VELIKIMI UČKAMI *__*
Ker je bil tako srčkan nisem morala reči NE. Zato sem rekla "Okay, ampak ne jamraj če boš grd." Zayn je pokimal in se vsedel pred mano. Jaz pa sem risala Zaynov obraz. "A bo kmalu?" Me vpraša. "Ja no, ne ravno." Rečem in nadaljujem. Ko sem končala sem rekla "Jooj, kako sem te spackala!" Zayn je le pogledal izpod čela in rekel "DAJ DA VIDIM¨!" Vzel mi je list in iz njegovih ust je padel jezik. "OMG.. pa sej sem še lepši kokr.. sem.. kok sm SEXY eej!" "Hahah. me veseli no..!" Rečem in pospavim pribor za risanje. Kasneje sem se fantom pridružila in divjala z njimi. Tekli smo čez most in spet nazaj. Lou bi kmalu padel v vodo če ga ne bi ujela. Annie je končno prikorakala iz hiše in pogledala kaj se dogaja. "Ohh.. rekla sem ti da jih pomiri ne da jih še bolj podivjaj!" Me nakriči jaz pa le rečem. "Bodo vsaj spali kakor dojenčki.." Annie je pokimala in odšla sedeti na travo. Odšla sem preko vrta mimo fontane do ograje. Odprla sem vrata in odšla na poligon na katerem se urim najmanj 2 leti. Sicer za lovljenje ravnotežnosti, sterljanje z lokom in podobno. Odšla sem do omarice v kateri je bila elektrika. Dala sem USB ključ in tako mi je začelo predvajati nekakšo nežno melodijo.

Okoli zapestja sem si zavezala nekakšne zaščite iz usnja..

[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=47294868[/img]

Okoli prsnega koša sem dala posebno usnejo zaščito ki sem jo pripela preko hrbta in pasu. Na hrbet sem si dala 'posodo' za puščice in v roke prijela lok. Šla sem od začetka poligona. Tekla sem in skakala čez prepreke ko sem naletela na 'sovražnika' z lokom sem vstrelila vanj in odšla naprej hoditi čez vodo po podretem deblu in tako naprej. Tako sem bila zaverovana vase da nisem gledala okoli, tako se je okoli tega nabralo kar 6 gledalcev. Prišla sem do zadnje tarče. Lok sem napela in napela ter puščico z eno od rok dala čisto blizu lica. Mirila sem in ko sem ustrelila sem vstrelila tako natančno da je bila puščica poslala na sredino tarče. Mene pa je konec puščice vrezal v lice. Iz zaščite na prsnem košu sem iz žepa potegnila robček in ga naslonila na lice. Lok pa sem dala nazaj na hrbet. Pogledala sem nazaj in videla kako vsi ki so me gledali bulijo kakor za stavo. "Kaj?" Sem rekla ko sem prišla bliže "Wooww..!" Rečejo vsi skupaj in začnejo ploskati. Lok sem dala nazaj v torbo in prav tako puščice katere sem šla pobrati. Zaščito sem si snela in dala nazaj na svoje mesto. "A boli?" Me vpraša Zayn in z roko seže k ranjenem licu. "Ahh.. sem že navajena.. tolikokrat me je vrezalo da ne boli več.." Rečem in grem naprej. "Kje si se pa naučila tega?" Pogledala sem ga in se nasmehnila. "Torej, imam prijatelja ki je indijanec, pred leti sem živela v Ameriki. Nučil me je. Tudi po rodu sem sama malce indijanke.. ker je praded mojega očeta bil indijanec. Temu imam črne lase. Mama je navadna belka in imam jaz zato svetlejšo kožo ter zelene oči." Zayn je pokimal in me samo nekaj časa gledal. "Znaš jahati brez sedla?" Pokimala sem in vzela USB ključek ter zaprla ograjo. "Woow.. potem pa si res nadarjena." Reče in me le lepo pogleda. "Ja, no znam igrati klavir, flavto, vijolino, kitaro, peti, kuhati, znam boxati in znam streljati z lokom in puško." Zayn je spet samo bulil in prišel bliže mene. "A te tole res ne boli?" Me vpraša in pogleda v oči. "Malček.." Rečem in se mu nasmehnem . "Ta tvoj nasmeh me vedno očara, kakor tvoje prelepe oči." V lička sem malce zardela in ga pogledala nazaj. Poljubila sem ga na lice in se mu še enkrat nasmehnila. On pa me je pogledal in poljubil na ustnice...

Neext?
13. april 2013
u57082
u57082
Next.!!
16. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg