Forum
Zaslišala sem kričanje. Kaj za... V hipu sem bila budna. Pa ne no. Prvi dan počitnic pa me zbudijo ob... ?!?!?!?!?!?! Spet sem zaslišala kričanje in v mojo sobo je prihitela moja sestra Paris. Za njo pa Blanket. Zavzdihnila sem in se pripravlajla da nastopimn z svojo običanjo dozo drenja. No ja,naj se vam predstavim. Sem Ailicia Jackson,hči slavnega Michaela Jacksona (R.I.P.).
Jaz:

Paris:

Blanket:

Stara sem 18 let in imam še enega brata Princea( nevem kak se napiše ) :

''PARIS,BLANKET,DA SE MI TAKOJ SPAKIRATA IZ MOJE SOBE!!!!!'' sem se zadrla. Paris me je užaljeno pogledala,nato pa sta z Blanketom odšla iz moje sobe. Prhnila se in se vsedla. Celo jutro imam pokvarjeno. Samo zaradi Paris. Te punce res ne prenašam. Kopt da ni9 dovolj da se celi čas pritožuje nad one direction. One Direction so pedri, One Direction so dojenčki, One Direction so idioti... in potem: Justin Bieber je izjemen, Justin Bieber je srček, Justin Bieber je popoln...AAAAAAAAARGH -.- Odločila sem se,da pokličem mojo najboljšo prijateljico Bello. Bella je...obsedena z One Direction. One Direction to, One Direction ono, One Direction gor, One Direction dol, One Direction levo, One Direction desno...Saj so Ok, no,ampak pretirava...Ni se oglasila. Čudno. No,ja. vklopila sem televizijo. Perklopila sem na MTV hits. Čeljust mi je skoraj padla na tla. OMG! The Wanted proti One Direction. Seveda sem si navrla do konca. Ni minilo dosti časa,pa sem že plesala po sobi. Čeprav sem hitro nehala. Spomnila senm se,ko sem si izpahnila koleno Takrat pa je v sobo (spet) vdrla Paris...
________
next? :3
_______
aja-pisala bom z .♥ вєℓℓα ƒαη ♥.
03. oktober 2012
neeeeeeeext.!!
03. oktober 2012
NEXT!
03. oktober 2012
u108686
u108686
∂яιιιη! ∂яιιι ! zαzνσηιℓσ נє Ч к∂σ zα νяαgα кℓιčє σв ף.θθ zנυтяαנ!'؟ αн ѕαנ яєѕ ℓє к∂σ ∂яυg кσт αℓιcια ηαкяαткσ αℓι нσтℓα ѕєм žє ∂νσgηιт ρα נє ρяєкιηιℓσ

ρσкℓιcαℓα ѕєм ηαzαנ ρα ѕєм ѕℓιšαℓα ℓє ηєкσ кяιčαηנє "ραяιѕ!!! вℓαηкєт!!! ιη ηαтσ נє ρяιкιηιℓσ :/ тιριčησ ηαтσ ѕєм zαѕℓιšαℓα кяιčαηנє ααααααααααααααααα!! σ∂šℓα ѕєм ρσgℓє∂αℓт ιη тαм zαgℓє∂αℓα ѕνσנσ ѕєѕтяσ ∂αηι

ααααα мσנ ησнт! נє zανριℓα! ησнт ѕє мι נє zℓσмιℓ! ααα! ρα ∂αנ ησ ѕαנ вσ zяαѕєℓ ѕєм яєкℓα!!!!! ηєєє тσ נє тяαgє∂ιנα!!!!!!!!
υƒƒƒ...ηαтσ ѕєм ѕι šℓα ν кυнησ ηαяє∂ιтι zαנтяк

ηαтσ ѕєм σ∂šℓα ν ∂ηєνησ тαм ρα נє ѕє∂єℓ мσנ вяαт яєму ιη ιgяαℓ ιgιяιcє ρѕρ ιη ηαтσ ѕєм яєкℓα " яєму ρℓιz ѕρσкι ∂σℓ" мн,zαкαנ؟ ρα мσяαм gℓє∂αт тнє ωαηт∂ νѕ Ι∂!!! αм ηєє.. αм šтєנєм ∂σ Ƽ ѕιcєя вσм zαčєℓα...σк σк нαнα zмєяαм ∂єℓυנє кα∂αя zαčηєм кяιčαт ηι ∂σвяσ нαнαн

ηαтσ ѕєм gℓє∂αℓα σσσ кσк ѕσ...ηαтσ мι נє zαčєℓ тєℓєƒση zνσηιт
נ-нєℓσ
αℓι-нєℓσυ! ѕσяι к ѕє ρяєנ ηιѕм נανℓα αмραк
(ν σzα∂נυ кяιčαηנє)
αℓι-α вσѕтє тιн!!!!! єנ ѕσяι αмραк ткσ ѕσ ηα∂ℓєžηι
נ-нαнαн
αℓι-gℓє∂αš؟
נ-ιтαк!!
αℓι-נσנ ηαтн!!
נ-נαנα нαнα ●σ●
ριρ
נ-нαℓσ؟ нαℓσ؟
ρяєкιηιℓσ נє ℓє zαкαנ؟ нм...zαčєℓα ѕєм ѕυмιтι
----------------------------------------------
ησ ηαנ ѕє ναм ρяє∂ѕтανιм ѕє вєℓℓα!

ρяσѕιм ηєкιι ηєχтσν! ηєχтα ρα .вυвℓℓєgυм;
03. oktober 2012
Next z telefona :3

Zastrmela semm se v racunalniski zaslon. O moj bog... Ni mogoce! To so le sanje... Vcipnila sem se. Ampak... Crno na belem. Spustila sem telegon iz rok. Napaka. Raztrescil se je. Ampak nisem se zmenila za to. Namrec se je jasno videlo:followal me je Niall Horan. Nisem se se dobro zavedala. Pravzaprav sem rabila se minuto da sem dojela. Nato pa... Bolje da ne vete. Pravzaprav je zgledalo kot da bi marsovci zavojevali Zemljo. In seveda... Paris ne bi bila Paris ce nebi vdrla noter in pogledala kaj se dogaja. Pravzaprav je bilo dobro da je prisla noter. Enkrat za spremembo sem imela rada svojo sestro. "Nathov solo je...ce te zanima"je rekla jaz pa sem aunkovito obrnila glavo. 'd-d-d-d-drink it if you can" je pela televizija jaz pa sem zasanjano gledala popolnost. Z Marsa me je potegnila Paris ki je srmela v racunalnik. "Zato zganjas taksen vik in krik?" sr je namrdnila in spet: One Direction so pedri, One Direction so dojenčki, One Direction so idioti...
-------cez 5 ur-----
"Daj kokice" sem zamaknjeno dejala. Paris mi jih je yiho podala in oci ni odlepila zaslona. Ja;pobotali sva se. In ravno sva gledali Johnya Englisha,predtem pa se Sherlocka Holmesa. Ja. Imava samo eno skupno stvar-obozujeva detektive in skrivne agente. In nic ni narobe ce so poleg se butasti. Pravzaprqv se mi zdi,da Paris nekam prevec vneto gleda Johnya... Zdi se mi da ze cel film ni odlepila oci od njega...
---------
Amh ja,se opravicujem za napake samo tezko je pisat na twlefonu
03. oktober 2012
neeeeeeeext
03. oktober 2012
neeeeeeeeeexttttttt
03. oktober 2012
Next!!
03. oktober 2012
NEXT!
04. oktober 2012
NEXT!!!!
04. oktober 2012
u108686
u108686
čєz ηєкαנ čαѕα мє נє ρσкℓιcαℓα
αℓι
нαℓσ؟
нσנ αℓι! тυ ѕσяι кєя ѕєм ρяєנ ρяєкιηℓα αмραк νєč кαנ (ιη мι ρσνє cєℓσ zgσ∂σвσ)
αααα cσσσσσσσσσσσσℓ!,gяєм šє נαz ηα тωєєтєя
σкι.
ву
вαу
ηαтσ ѕєм ∂σвιℓα σвνєѕтιℓσ σмƒg!
Ι∂
ωє αяє cσмιηg тσ ℓσѕ αηgℓєѕ σмƒg!!!!
ѕєм zαčєℓα кяιčαтι ιη тσ zєℓσ !!!
мσяαℓα ѕєм ρσкℓιcαтι αℓℓу мσяαм ιη ν тιѕтєм ѕєм тαкσ zαмαнηιℓα z яσкσ ∂α נє мσנ ιρнση ρσℓєтєℓ čєz σкησ...ѕнιt!

נσנ! кαкσ נσ ηαנ z∂αנ ρσкℓιčєм!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. oktober 2012
nextttttt
04. oktober 2012
next
04. oktober 2012
u108686
u108686
ηєχтα ρα .вυвℓℓєgυм;
04. oktober 2012
neeeext...wow sam tale zgodbica je pa res the best!
04. oktober 2012
next
04. oktober 2012
u108686
u108686
Nika TheBooBear huala fhol nevem kaj.bubllegum; zamuja
04. oktober 2012
Neeeeext
04. oktober 2012
next!
05. oktober 2012
emh ja sori kr nisem naxtala sam smo meli včeri neki drek pa nisem mogla bit na kompu sori <3
05. oktober 2012
sej je kul.razumem te.nexti ko boš lahko.!
05. oktober 2012
aja že nextam ;33
05. oktober 2012
''Mr.Beana!'' ''Ne!MIB3!'' ''Mr.Beana!'' ''Ne!MIB3!'' ''Mr.Beana!'' ''Ne!MIB3!'' ''Mr.Beana!'' ''Ne!MIB3!'' se je slišalo v moji sobi. Pravzaprav Paris sva se kregali,kateri film bova gledali. In jaz sem seveda hotela MIB3,ker sem nora na agente in je moja velika želja postati eden izmed njih (X D),pri Paris pa mi je vseeno malo sumljivo...nekam obožuje Rowana Atkinsona...''Pojdi v svojo sobo!''sem se spravila na njo. In tako sva se spet skregali...In bilo je neodločeno. Čeprav je na koncu vseeno odšla iz sobe. In ker sem bila razburjena sem sla poslušat mojo najljubšo pesem. Vedno me spravi v dobro voljo. In to je...Gangnam Style <333333333333

Toliko da nisem začela noreti po sobi in plesati tistega plesa. Raje sem se spravila uči tistega korejskega besedila. *Misija Nemogoče*.

''Eh- Sexy Lady
Op op op op
Eh eh eh eh eh eh eh
Oppan Gangnam Style''

Se je slišalo po sobi. Skozi vrata je nenadoma pogledala Bellina glava. ''WTF?''je rekla in me čudno pogledala. Čez nekaj trenutkov sva na postelji umirali od smeha. Umirala sem se in dala še eno mojo najljubšo pesem (dve imam) . In seveda umirala od Nathovega solota... I Found You(čist nova pesem)
Bella je zavila z očmi jaz pa sem poslinila blazino. ''Da ti ne pride'' je zamrmrala jaz pa sem v njo vrgla blazino. *Party 4 Everybody*
In potem sem se res stopila ob Nathovem soloju. Dobesedno. No,ne. Malo pa je majnkalo.

''I said, people
We're all looking for love tonight
But sometimes we can't see it
We're blinded by light
And we all get low, all get low
Searching for that piece of mind
Just when I've given up
Looking for some kind inside''
(AM h jua po tej pesmi je naslou )

Res je malo majnkalo. Če je pa tako popoln *__* ''Amh...Ali?''se je oglasila Bella. ''Hmh?'' sem se oglasila. ''Pazi da se ne stopiš. Aja...ONE DIRECTION PRIDEJO V LOS ANGELES!!!!!!!!!!!!!!!!!''
Nekaj časa sem rabila da mi je prikapljajo. Potem pa...
Saj ne da bi bila največja Directionerka ampak 1D so na mojem mestu na 3. mestu moje official music chart. (Na 1. so The Wanted,na drugem Big Time Rush)
No,Bella,ko je Bella vzdihovala za Harryem sem jaz šle gledat:
https://www.youtube.com/watch?v=82SoWVi8u8Y
in umirala ob 2:37. Omg ena mojih najljubših pesmi on pa brez majce. Omg. Pa njegov glas *dead* *____________* Ali pa 4;59. ali pa 5;49. Ok Nath,takoj. Ta pa res zna.Tako sem bila zasanjana da nisem videla da me je Bella od odzadaj počila z ponvo. Omg res nebi vedela kje jo je dobila. In rajši nebom ugotavljala. Namrec moja soba je v kaosu. In to mi je vsec. ah ja,gremo dalje. Pocila me je z ponvo. In bolelo je. Bella pa je umirala od smeha.Jaz pa sem bila malo pretresena in v soku. In seveda jay vse malo pocasi dojamem in sem se komaj zavedala,Bella pa je najbrz crknila.

-------------------------------------------------

prekinjujem zarad tehnicne napake kr so mi odpoveali vsi sumniki pa znakci pa z mi je zamenjalo y
05. oktober 2012
neeeeeeeeeext
05. oktober 2012
next!
05. oktober 2012
Amh hana zamuja tak da dobite en next od mene...nextam z fona

Bella je odsla domov in mene zadolzila da kupim vstopnice. Seveda,vse moram narediti jaz. Pravzaprav nisem vedel kje naj zacnem zato sem policala Jess. Pravzaprav...Jess Sykes. Jq,ena mojih prijateljic je Jess Sykes,Nathova sestra. To pomeni,da sem ze videla Natha. Prqvzaprav ze vecktat. In velikokrat je bil brez majice. In to no hec. No,poklicala sem Jess ker ima Natha ki bo vedel kaj naj naredim. In (z nekaj Nathovega godrnjanja) sem dobipa VIP vstopnice. Ja,vstopnicE,ker gre zraven tudi Jess. In...poklicala sem Bello. To bikakor ni bila pametna poteza. Zdelo se je,da je dobila zivcni zlom. Uuuuuuuuuuups. Zdelo se je,da je znorela. Az pa sem sevda pocasneje dojemala in se mi je zdelo da sanjam,zato se.nisem kaj prida razburjala. No,koncert bo cez 1 teden,Jess pa pride ze jutri. Z malo srece pa pride se Nath. In jaz sem bila zaradi tega yako izjemno vesela. To pomeni,da bo prespal.pri nas in ga nom z malo srece videla brez majice. Omg. To je tako...popolno. Potem je Bella spet prisla k meni,ker je hotela,da izdelava vse te plakate in to. In seveda je z sabo prinesla miljon slik in vsega. Ib potem najbolj obcutljiva tema:kdo mi je najbolj vsec. Hmh. Mogoce tisti z ogromno gela na glavi...ali pa blondinec. Ja,blondinev. Napaka. Bella mi je namrec vsilila.plakat,na katerem je Niallova glava pa zraven napisane neke bedarije in vse. Vglavnem brez veze ampak Belli se je zdelo izjemno pomembno,da to drzim. In ke sem se upirala,me je navesila se z.raznimi vrrizicami in zapestnicami. Na koncu pa sva itak popadali po tleh. Jaz ovesena v verizice z niallovo glavo,na njo pa so se podrli vsi plakati. Zdaj pa se naj kdo rece,da nisva izjemni.

-----------
Js sr opavicujem za bedennext pa za napake,sam res.nimam idej,pa na trlefonu sem,pa mudi se mi ot pripravit kr je ob dveh na mtv jits the wanted proti 1d!!!!!!!in js sm cist happy zarad tega
06. oktober 2012
neeeeext
06. oktober 2012
u108686
u108686
Uf...umiram mislim da je čas sem rekla za najno "scary films day" no naj vam povem da to pomen da gledava grozljivke in naju je pol še 1 mesec strah hahahah! odšle sva do mene..ok...je rekla Ally odšle sva gledat Paranormalno Activty 4! naju je blo tko strah da sva use kokice stresle.Ko sva končale gledat naju je blo fhol strah in sm rekla ally da lahk pri men prspi ker itak ni blo nobenga doma brr nato sva odšle proti moji sobi Ally se je šla umiti jaz pa sem počasi šla proti sobi in kar naenkrat sem zagledala kako se je nekaj premaknilo aaaa sem zakričala do mene je prišla Ally in tam sva zagledali.....
06. oktober 2012
Next!!
06. oktober 2012
u103583
u103583
nextt!!
06. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg