Forum
Hey ime mi je Elvis,Živim v Velenju
Bil sm v kopalnici si delu frizuro
E(Elvis): Pff kk si naj nardim frizuro
med delanjem frizure sm poslušu

ko sm plesu zravn sm stopu na brisačo in padu na tla.
E: a je lahk sploh še huj haha
In pade skodela vode na mene.
Končno sm naredu frizuro

šov sm po prijatla pa sva šla na pijačo ker se nisva vidla dovgo
Ko sva spila sm vstav in podrl natakarico na tla
E: sorry....

next?
19. avgust 2013
neext haha
19. avgust 2013
u8242
u8242
next haha
19. avgust 2013
Natakarica: eh sj je uredu sj nism mela nč na pladnu
E: okej adijo
Ko sm pršu domov sm šov na comp sm šov na facebook
E: Time to see what kind of sh*t are people talking now...
10 min kasnej na fb sm najdu natakarico ki sm podru
wooo to je ona haha grem jo dodat.
grem na skype da se pogovarjam z frendi.
F(felix): A greš kej vn
E: okej sam nesmem bit predovgo pa norčije delat kr mam jutr težek dan...
F: pff....sej ne bomo
1 uro kasneje....
https://24.media.tumblr.com/9267af839f5bb66e21fda26c5e6525a0/tumblr_mll2i91o3B1rpduwho1_500.gif
E: aj grem js se čujeva
F: Čaw
Pridem domov zmatran hodim proti postelji se obrnem nazaj vidim poster v temi
prestrašim se skočim na postelju in BOOOOOM!!!
postelja pokne.
E: okej bom pa mal postrani spav ....
Naslednji dan....
E: to je to TEŽEK DAN morm si sam posteljo pospravit!
2 uri kasneje...
E: DONE!
Z Felixom grema vn in vidiva audicija za plesanje nagrada 500€
E in F: tooooo lahk pokaževa najbolši dance ever!!!!
E: usem bo všeč !
P: posebi puncami
Kasneje na audiciji....

next...?

next?
20. avgust 2013
neeext
neki mi je znano no postla pokne haha
20. avgust 2013
E: Nisva zmagala
F: sva pa usaj dobla nagrado 300€ za najslabši ples do zdj
E:

Naslednji dan se odpravim v gostilno kjer dela Laura (natakarica ki sem jo podru na tla)
E: Ne znoret,Ne znoret,Ne znoret,Ne znoret,Ne znoret
E: hey sweet chicken pie
E: (srsly elvis,srsly -.-)
L: hey
E: za opravičilo sm prnesu nam 2 karti za koncert od olly
L: Mursa ?
E(v glavi): ne šabana šauliča -.-
E: ja
L: OMG JS SM TAKA FANICA OD OLLY MURS HVALAA
in me objame
L: zdj morm delat drugač pa prid na fb poznej
E: ok
ko sm prihaju domov : https://24.media.tumblr.com/tumblr_m4sx2fPSHF1rw7k3jo1_250.gif
Nato opazim da me nekaj ljudi čudno gleda
E: poglejte govoreč majmun!!!
usi se obrnejo in js zbežim
Doma sm biv na skype z felixom in pisu si na fb z lauro
L: šla bom z tabo na koncert
E: FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUCK YEAHH https://31.media.tumblr.com/de80cb79452ea1cd7928b739481905b9/tumblr_mpoj78ED0x1s0txmno3_250.gif
F: WATAFAK VOLUME SM MEV 100% !!!!!!
E: sorry sam grem na olly murs z Lauro jutr
F: moli sam grem na olje mars z lauro jutr? HAVE FUN
E: resno rabiš doktorju
00:30 zjutri
E: Time for sleep jutr rabim ob 7:00 vstat https://31.media.tumblr.com/db7223c1d0f6a09693778c1c459a92b1/tumblr_mpji5xVwjG1rbmkgqo1_500.gif
ura 7:00 in budilka zazvoni
E: https://24.media.tumblr.com/tumblr_luplq5DOoi1r6aoq4o1_400.gif
in še enkrat zazvoni budilka in začne ta pesm :

Vstanem se umijem se zmočim in voda gre po tleh spodrsne mi in skoraj padem
E: yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees
roka mi spodrsne in padem
E: srsly -.-

next?
22. avgust 2013
hahahaha next
22. avgust 2013
Telefon mi zvoni
L: hej
E: hej
L: ej kdaj točno je dans nastop
E: ob 20:00 sam greva midva ob 17:00 da prideva v avstrijo pa še greva si ogledat kej mal pa na pijačo al pa jest kej...
L: ok prid po mene
E: ok bye
L: bye
Grem v trgovino kupit kej za med potjo pa to
Ena ženska v trgovini: boste probali donaute zelo so okusni
E: hmm...nevem no mogoč bom pa res sam enga
1 min kasnej...
https://24.media.tumblr.com/64839788fe3bd893aeda8fad4fbd40e9/tumblr_mgxk71QHOX1riq4rko1_250.gif
E: ura bo še mal 17:00 grem se oblečt pa to
in se oblečem

pripeljem se z svojo mazdo po Laura da greva

pozvoniv sm na vrata in odprla je vrata
httpss://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/994891_582662115103925_2067493612_n.jpg
ko sm jo vidu sm ostav brez sape kako lepa je bila da sm hodu nazaj nism vidu kamna
in se spodtaknem v smetnjak

next?
26. avgust 2013
hahahahaha neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. avgust 2013
Poslušala sva cev album Olly Murs

Ko sva prišla sm se hotu parkirat blizu koncerta ampak use je blo zasedeno
počaku sm da noben ne gleda in narisu še eno belo črto
in parkiram se
L: ka bi js brez tebe
E: Pff...sm pač pametn
Prideva do varnostnika
V: Tickets?
E: Here you go mister banana
L: maš srečo da razume sam nemško
L: lej prva vrsta fraj RUUUUUUUUUN!!!
in prideva v prvo vrsto in drugi ljudje še pridejo
na enkrat se luči ugasnejo
E: AAAAAAAAAAAAAA mama slender nas bo pojedu!!!!!!!
in Olly pride vn in začne nastopat
20 min kasnej....
O: now i will found one couple who will come to the stage with me
in pride do mene in laure
O: you....i choose you two
E: but we are not couple
L: yes we are....
in me poljubi

E: wow
O: WOO-HOOOOOO WE GOT NEW COUPLE PLEASE COME ON THE STAGE
skupi nastopava z Olly in pleševa
2 uri kasneje...
E: haha ful sm se zabavu ti?
L: jaaaaaaaaa
Voziva se nazaj po dežu in poslušava cev album Selene Gomez

na enkrat pijan voznik se pelje po narobnem pasu in na drugem pasu
pa je gužva tk da ne morm nikamor (pijan voznik vozi kombi)

next?
27. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt
27. avgust 2013
u38598
u38598
neext
*nova bralka*
27. avgust 2013
Zavil sm na desno stran in se zabijem v drevo
L: Uh hvala bogu da sva uredu
se obrne proti men in me vidi v nezavesti
L: ELVIS!!!!
pokliče rešilce in mene in lauro odpelje v bolnišnico
zbudim se v gipsu na nogi
E: kje sm?
L: v bolnišnici nekje v dunaju
E: Boš ostala tuki z mano ?
L: ja...ne grem nikamor brez tebe
in zaspim
sred noči se zbudim in zagledam lauro kako spi
E: kk je luškana ko spi
slikam jo in objavim na twitter in napišem
Skupaj z Lauro v bolnišnici zarad prometne nesreče
in ponovno zaspim
1 teden kasneje...
Dr: lahko gresta domov vse je vredu
E: vredu hvala doktor
Prideva pred bolnišnico in vidiva Olly Murs-a on nam pa ploska
E: Hey Olly what are you doing here?
O: You're going home with me and my helicopter
L: OMG AWESOME!!
peljeva se z Olly Murs-om domov v helicopterju
ko smo pršli smo šli men domov in ko je vidu mojo sobo ful plakatov od
Olly Murs-a je reku:
O: It's like i'm watching myself in the mirror
E: Ej laura idejo mam!
L: reci?
E: dokler je Olly tu lahka nardimo zabavo
L: dans zvečer lahka,bom poklicala svoje frende pa tvoje
E: ok
dans zvečer....

in pridem js na mikrofon
E: okej posluh usi! zdj pride nekdo na oder ki si sploh ne predstavljate da je tu
in pride Olly Murs
WOO-HOOOOOOO
začev je peti to pesm

ko so vsi otšli sm zapru vrata sm se hotu vržt na posteljo
in zgrešim posteljo padem na tla
E: meh....neda se mi vstat
in zaspim na tleh

next?
28. avgust 2013
hahahah next
28. avgust 2013
ma krneki