Forum
u139932
u139932
Ja težko je če nanovo prideš na neko šolo in tam ne poznaš nikogar. To se je zgodilo meni hodila sem v osmi razred neke šole in potem sta se mami in ati ločila... No preselili smo se v nek kraj, ki ga sploh nisem poznala(niti nisem še slišala zanj). Bilo mi je hudo saj sem na prejšni šoli imela vse; bila sem odličnjakinja, vsi so želeli biti moji prijatelji,bilo je kot v nebesih(saj razumete?).

"Chatrine! Pridi k tabli" zgroženo sem pogledala učiteljico in se v trenutku vrnila v sedanjost."
"Chatrine! Pridi k tabli vprašana si!" je jezno zaklicala učiteljica. Stopila sem pred tablo in poslušala smeh od zadaj. Nisem znala nicesar... Tisti smeh ponovno... Kim najpriljubljenejše dekle na šoli se mi je smejala in zamajala z glavo. Takrat mi je bilo dovolj: "Utihni Kim,pusti me pri miru!" Nisem pa bila edina ki ji je bilo vsega dovolj: učiteljica me je jezno gledala "Chatrine pojdi k ravnatelju" Užaljeno sem odšla v nažalost že poznano ravnateljevo pisarno.Ker je bila zadnja ura sem pohitela do šolskih omaric kjer me je že čakala moja BFF in edina prijateljica Tina. Skupaj sva odšle k meni domov.
07. junij 2013
u126382
u126382
next!!!
07. junij 2013
u139932
u139932
Ja no uglavnem ce bosta usej dva nexta bom nadaljevala
08. junij 2013
next
08. junij 2013
next
09. junij 2013
u139932
u139932
No ko je Tina že odšla sem šla v kuhinjo na kosilo. Mama je bila jezna name saj jo je učiteljica klicala domov. Hotela sem ji dopovedati da je Kim kriva za vse, pa me sploh ni poslušala samo rekla je, da Kim že nebi storila česa taknega. "Ne Kim pa že ne!" sem posmehljivo in v jezi odvrnla in odšla nazaj v sobo. Celo popldne sem premišljevala kako naj se maščujem Kim. Domislila sem se neke res brilijantne ideje. Naslednji dan sem odšla v šolo vsa ponosna. Tretjo uro smo imeli telovadbo. Učitelj me ima kar dosti rad saj treniram atletiko. Predlagala sem da bi se zadnjih pet minut obmetavale z vodnimi balončki ker je tako vroče.No in učitelj je dovolil. Zadnjih pet minut smo se podajale z balončki. Rekla sem da moram na stranišče, odšla pa sem v garderobo in vzela vrečko moke. Skrila sem jo v žep in odšla nazaj ven. Podajale smo se in jaz sem v Kim vrgla balonček. Slednja je bila čisto premočena. Nato sem stekla k njej da bi se opravičila-ne... Naredila sem se da sem se spotaknila in Kim posula z moko. "Chatrine k ravnatelju!" je zaupiv učitelj.
Ko sem prišla domov je bila mama še bolj jezna name. "Chatrine, z očetom sva sklenila: no kako naj ti povem ne smeš biti taka do Kim,glej samo še dva tedna je do konca šole, zato boš med počitnicami odšla..."
( samo to da ne boste zmedeni sedaj hodim v osmi razred ne v deveti.)

2nexta- se nadaljuje
09. junij 2013
next
09. junij 2013
u126382
u126382
next..!
09. junij 2013
u139932
u139932
next pride jutr
09. junij 2013
super!!
09. junij 2013
next
10. junij 2013
u139932
u139932

No od takrat naprej me zares sovraži. Zvonec je naznanil začetek prve ure. Vsi so hiteli v razred samo meni se ni mudilo. "Pridi že zamudili bova pouk!" je zaklicala Tina. "Ja ja, saj že grem." Prvo uro smo imeli angleščino- če mene vprašate ta predmet sploh ni pomemben saj imamo slovarje. Kar naenkrat pa do mene pride listek na katerem je pisalo:
Po pouku pred omarcam.
Nick.
Bila sem popolnoma očarana saj je to tisti lepotec iz c-ja.

No po pouku sem odšla pred omarice...

2 nexta nadaljevanje
10. junij 2013
next+super zgodbica
10. junij 2013
u139932
u139932
o zgrešila sm en del :
pred tisto slikco pride

"Zato gres med počitnicami k Kim, z njeno mamo sva se že dogovorili in meniva, da vama bo to dobro delo!" je strogo rekla mama."Ne ne bom šla k Kim, kaj hočeš da me ubije potem boš po pošti dobila moje okostje..." sem zafilozofirala samo da bi se premislila. Mama pa se je samo obrnila in odšla.
Naslednji dan sem z ihto odšla v šolo in se jezila na mamo. Komaj sem Tini povedala kaj se mi je zgodilo. No nisem pa bilaedina ki je bila jezna jezna je bila tudi Kim. No Kim pa ni bila moja edina sovražnica.
No imam jih še nekaj ena me pa sovraži še posebaj saj sem se zaletela v njenega fanta ki je nosil knjige. Pomagala sem mu jih pobrati ona pa je vse razumela drugače.
Naj vam predstavim Alexandro ali Alex
10. junij 2013
next
10. junij 2013
u139932
u139932
no upam da ste lahko prebrali ker sem zamenjala tista dva dela
10. junij 2013
next
10. junij 2013
saj je okej.
10. junij 2013
Nexti, please!!! ZAMEE!

10. junij 2013
u139932
u139932
Ja no ok.

No po pouku sem res odšla pred omarice. Čakala sem nekaj časa in nato pride Nick. Najprej me začudeno pogleda nato pa vpraša:" A si ti tista Chatrine?" "Ja" sem začudeno odgovorila. Sledil je trenutek tišine nato pa Nick vzame iz žepa listek na katerem je pisalo:
Po pouku pred omarcami
Chatrine.
Jaz pa sem vzela listek na katerem naj bi me on povabil pred omarice. Popolnoma sem zardela in zbežala. "Chatrine počakaj! je zaupil ampak jaz ga nisem slišala. Odšla sem domov in hotela poklicati Tino. Nato pa me je neznanec porinil in mi ukradel telefon. "Chat kaj je?" je zaklicala Tina (skozi telefon)...

2 nexta nadaljevanje
10. junij 2013
u126382
u126382
neeeeeeeeeeeeeext!!
10. junij 2013
next super next, zelo zanimiv
10. junij 2013
u139932
u139932
No to pa se ni bilo vse. Neznanec me je porabil za roko in me odvlekel za seboj. Poskušala sem se ga otepsti pa me je prijel samo še bolj grobo in me udaril. Nato me je spustil na tla in me še enkrat brcnil.
Komaj sem prišla do doma roka me je zelo bolela. Hitro sem stekla v kopalnico in se umila. Na glavi sem imela rano od brce. Rekla sem mami da sem padla roka pa me zelo boli. odšli smo k zdravniku, ki je ugotovil da imam zlomljeno roko. Naslednji dan nisem šla v šolo. Ko sem končno prišla nazaj v šolo so me vsi začudeno gledali in se mi posmehovali.
"Hej Chat!" je zaklcal nek glas.Bil je...

2 nexta nadaljevanje
10. junij 2013
u126382
u126382
neeeeeeeext!!
10. junij 2013
next
11. junij 2013
next
11. junij 2013
u139932
u139932
Bil je Nick. Obrnila sem se in ga pogledala. "Ej sorry Chat... Če si mislila ,da sem jezen ker sem dobiltvoje sporočilo..." "Ampak nisem ga napisala jaz!" sem rekla in odšla stran. Pri pouku mi je bilo težko in roka me je še vedno bolela. To pa ni bila edina stvar- nisem imela niti mojega telefona. Nismo ravno bogata družina saj mamin novi mož nima službe in nas mama preživlja sama. Po pouku sem odšla domov. Mama še vedno ni govorila zmano odkar sem se ji uprla da ne grem k Kim. Kako je lahko življenje tako kruto. Najprej se preselimo v nek beden kraj, potem me na novi šoli nihče ne mara, neznanec mi vzame telefon in zlomi roko pa še nekdo me osmeši pred najlepšim fantom.
Potem sem se preko interneta pogovarjala s Tino,
(J-jaz, T-Tina)

Jila kk si
T:Ne prevec dobro
J:Kva je pa blo???
T:Nekdo me je poklical s tvojega telefona...
J:Ja kva je blo poi
T:Hoče da mu vsak teden prinesem 50€ če ne...
J: Če ne kaj?
Te bo tebi zgodilo se kaj hujšega

(pozabila sem povedat da je Tina bogata)
Kar naenkrat je zmanjkalo elektrike in ekran je ugasnil. "O Uboga Tina" sem si mislila.

"Bip bip bip..." zbudila sem se zgodaj zjutraj, odšla v kopalnico in se uredila za v šolo.
Šla sem v šolo in žalostno počakala Tino. "Veš kaj nihče te "No boš videla kasneje" sem rekla in pohitela v razred. Ne morem verjeti da sem mojo BFF spravila v nevarnost zaradi butastega telefona.

Po pouku sva se odpravili v mestni par kjer je Tina predajala denar. Tini sem podala pest kamnov, da bi izsiljevalca obmetavali med begom prej pa bi ga pretepli(ne vem kako mi je to prišlo namisel- no Tina trenira boks). Čez čas pride zamaskiran neznanec. "Daj denar!" je zavpil. "Aha si pripeljala prijateljico..." se je zarežal. Mislim da me ni prepoznal. "In kaj zdaj, mi je prišepnila Tina"...

2 nexta nadaljevanje
11. junij 2013
u139932
u139932
Joi kok napak!!
Tam tisti odstavek z budilko ko se snTino pogovarjava:
"Veš kaj nihče te "No boš videla kasneje"
Mora bit:"Veš kaj nihče te ne bo izsiljeval" sem rekla Tini."Kako to misliš?" je žalostno odvrnila","No boš videla kasneje"...
11. junij 2013
u126382
u126382
nexxxxxxxxxxxxxt!!
11. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg