Forum
Živijo no, ker usi pišete zgodbice jo bom pa še jaz. Upam, da vam bo ušeč.

Naslau je : That's love
Pisateljica : Tιɴɴaa

TŁeLe je prvi deu ;

Vsi so že odšli le jaz sem ostala in sedela čisto premražena pri grobu mojih staršev. Solz enostavno več nisem mogla zadrževati tekle so mi po licih. Bila sem čisto na tleh in še huje nikjer ni bilo nikogar ki bi me objel in me pomiril s besedami »vse bo še dobro«. Bila sem sama in dobro sem se zavedala, da bom morala v tisti kraj. Tja kjer je veliko otrok, kjer ni staršev, kjer ni ljubezni sploh pa ne starševske ljubezni, vedela sem, da bom kmalu pristala v sirotišnici. Že naslednji dan so prišli pome. Odpeljali so me v sivo sirotišnico, ki ni imela življenja bila je pusta in mrzla. Neka gospa me je pospremila do sobe. Spet so se mi ulile solze. »Kako bom lahko živela tukaj?« sem razmišljala med jokom. Naenkrat se je iz črnega zvočnika zaslišal glas ženske »Vsi otroci se takoj zberite v avli«. »Kje je avla« sem se spraševala medtem, ko sem hodila po sivih hodnikih ki očitno niso imeli konca. »Si se izgubila« sem kmalu za sabo zaslišala dekliški glas. Po glasu sodeč je imela okrog 14 let ravno kot jaz.

Will you read my story ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. marec 2011
SŁikce ;

Jst (Janja) :

Punca (Lina) :

26. marec 2011
Next ?
26. marec 2011
Začetek FuL Dober. Tko, Da NEXT. ;D
26. marec 2011
next.
26. marec 2011
next
26. marec 2011
next*
26. marec 2011
neeexšt. :33
26. marec 2011
2 deu ;

Obrisala sem si solze »Amm ja no veš ti mogoče kako priti iz tega labirinta ?«. »Pridi z mano« je rekla in nadaljevala pot. Ves čas sem ji sledila kot kužek na vrvici. Končno sem zaslišala otroški smeh, in glas. Prišli sva do velike avle kjer je mrgolelo otrok. »Vau toliko vas je?« sem naglas razmišljala. Punca se je le nasmehnila nato pa sva se vsedli zdraven mize, ki je bila prazna. »Torej si nova?« je prekinila mučno tišino. »Ja« sem zamrmrala tja u en dan. »Mimogrede ime mi je Lina. Tukaj sem že 2 leti in imam brata Davida, ki je ravno tako tukaj 2 leti.« je spet nadaljevala »Brata?« sem vprašala. »Ja gotovo ti bo všeč« je rekla. »Meni je ime Janja in tukaj sem komaj 1 dan. Moja starša sta umrla pred 1 tednom v prometni nesreči« sem pojasnila in spet imela solze v očeh. »Žal mi je« je rekla Lina. Kmalu sem za sabo zaslišala fantovski glas »Živijo Lina pridi k nam«. »Oprosti ne morem imam družbo če še nisi opazil« mu je nazaj zakričala Lina. »Živijo« je rekel še meni ko je stal pred nama. »Živijo« sem odzdravila in zardela kot kuhan rak. Ko sem ga pogledala naravnost v oči mi je pomežiknil »Ime mi je David kar pa gotovo že veš?!« je rekel. »Meni je ime Janja« sem odgovorila in pogledala stran. Lina mu je z očmi nakazala, da naj se odmakne, ker ni pravi trenutek. Očitno je razumel, ker se je kmalu pobral od najine mize.

next ?
26. marec 2011
Next!
26. marec 2011
u27744
u27744
Zakoon zgodbaa! Next!
26. marec 2011
ja itak da next!!!!!!!!!!!
26. marec 2011
huddoo!!! čeprou mam raj ljubeznske je pa tale supr!!
26. marec 2011
u41755
u41755
next!
26. marec 2011
next next next
26. marec 2011
next
26. marec 2011
u42738
u42738
Next!!
27. marec 2011
u42738
u42738
Zelo dober začetek!!
27. marec 2011
3 deu ;

Kmalu sem spet sama ždela v sobi. Bilo je že pozno zvečer in čeprav sem bila zaspana enostavno nisem mogla zaspati saj sem pred očmi ves čas videla moja starša. Spet so se mi v očeh pojavile solze in kot vsak drug večer sem tudi ta večer zaspala med jokom. Zjutraj me je prebudil ženski glas, ki je prihajal iz črnega zvočnika »Dobro jutro otroci prosim vsi se zberite v avli«. Umila sem se in, ker se zdaj že vedela kje je avla sem kar sama odšla tja. Imeli smo zajtrk in nato smo imeli učne ure. Bilo je tako drugače kot v šoli. Bilo je hujše. »Pogrešam svoje prijatelje in svoje … svoje starše« sem povedala Lini medtem ko sva hodili do sob. »Verjamem tudi jaz sem jih ampak sedaj imam nove« me je potolažila Lina. »Vendar ni enako« sem še rekla nato pa izginila v sobo. Nekaj časa sem pisala dnevnik potem pa slučajno pogledala skozi moje majhno okence. Otroci so se na igralih igrali in se pogovarjali, bili so veseli, za razliko od mene. Iz razmišljanja me je predramilo trkanje po vratih. »Naprej« sem rekla komaj slišno.

David ;

next ?
27. marec 2011
David --> Cute ♥♥
Next!
27. marec 2011
u27744
u27744
next!
27. marec 2011
u42738
u42738
Ja Crazy.One ma prov:
David-->Soo Cute..*
27. marec 2011
u42738
u42738
& NexTtii!
27. marec 2011
next
27. marec 2011
u39401
u39401
N E X T -----------------------> ČIM PREJ!
27. marec 2011
neeext.....
27. marec 2011
neexšt. : DD
27. marec 2011
u42738
u42738
Nextii!
27. marec 2011
4 deu ;

»Živijo, prišel sem te pogledat, ker Lino skrbi zate« je rekel David, ki je vstopil. »Lino skrbi ? Zakaj pa si potem tukaj ti ?« sem ga vprašala. Zardel je in verjetno sem tudi jaz. »No v resnici mene skrbi zate!« je pojasnil. »V redu sem hvala«. »Greš z mano na igrišče?« me je previdno vprašal. »Raje bi bila sama« sem odklonila. »Ah daj no«. In na koncu me je prepričal, da grem z njim. Spoznala sem nove prijatelje in za nekaj časa pozabila na starše. Čez nekaj časa je gospa oznanila kosilo. Vsi so se pognali v jedilnico le jaz in David sva hodila počasi. »Hvala« sem se mu zahvalila nato pa odhitela do Line. »Torej vidim, da sta se spoprijateljila« se je nasmehnila. Vendar ji nasmeha nisem vrnila. »Daj no Janja enkrat se boš morala nasmehniti« je potarnala. »Saj se bom ampak mogoče še ni pravi čas z to« sem rekla in se spet posvetila hrani.

next ?
27. marec 2011
next
27. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg